PDA

View Full Version : Нямам идея как да постъпя.



SeriousxD
01-03-2014, 21:57
Любов. 9 месеца. Тя не знае какво иска. Лъже ме. Излезна с друго момче, скъсахме. Не е сигурна в чувствата си. Днес ми каза,че всичко свърши, но знам, че тя още има някакви чувства към мен и за нея съм много повече от гадже и т.н. Проблема е,че се измъчвам адски много и не знам как да постъпя. Да я игнорирам ли ? Да се държа приятелски с нея ? Постоянно мисля за нея и това което стана между нас и не намирам утеха в нищо. Моля за съвети.

Vivitu483
01-03-2014, 21:59
Игнорирай я. Има те за играчка.

SeriousxD
01-03-2014, 22:02
Игнорирай я. Има те за играчка.

Толкова ли са зли момичетата ? Някой ще дава всичко за теб, а ти ще си играеш с него и чувствата му ?

FAKE IT
01-03-2014, 22:08
Имаш готин начин на изразяване :D

Ще ти дам няколко съвета - не влизай в кръга на отминалите ти връзки, защото тръгвате и се връщате на същото място, на което сте спрели и преди, освен ако не е минало достатъчно време и двамата не сте понаучили нещо ново/добили някакъв опит. Според мен не се занимавай с нея на тоя етап, намери си друго момиче.

FAKE IT
01-03-2014, 22:11
Толкова ли са зли момичетата ? Някой ще дава всичко за теб, а ти ще си играеш с него и чувствата му ?

Това вече е друго нещо. Момичетата не са зли, просто се държат така, както им позволиш да се държат с теб. Когато се раздаваш на макс и им ходиш след гъза, угаждаш им на всички искания, следиш за това да получават всичко в замяна на това да не се разпадне връзката ви - гориш. Ако имаш интерес да научиш нещо повече, прочети това: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/559211-%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%86%D0%B8%D 1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D 0%B9%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0

SeriousxD
01-03-2014, 22:49
Имаш готин начин на изразяване :D

Ще ти дам няколко съвета - не влизай в кръга на отминалите ти връзки, защото тръгвате и се връщате на същото място, на което сте спрели и преди, освен ако не е минало достатъчно време и двамата не сте понаучили нещо ново/добили някакъв опит. Според мен не се занимавай с нея на тоя етап, намери си друго момиче.

Благодаря, приятел. :)

Tsukuda_Hiroshi
01-04-2014, 04:45
"...знам, че тя още има някакви чувства към мен и за нея съм много повече от гадже и т.н." ---> И от къде го знаеш? Защо си толкова сигурен? Varium et mutabile est semper femina, казали са древните, което синтезира казаното от теб, обобщавайки го за всички жени: "не знаят какво искат". Превода на латинската поговорка можеш да я намериш в гугъл.

FAKE IT ти го каза - връщаш ли се към стара връзка, само ще ровиш на 1 място. Зарежи я! Остави я да си чупи главата! Ако наистина си свястното момченце, което описваш, тя ще съжалява... Има причина бившите да са си бивши и това трябва да си остане така!

bsdirty
01-04-2014, 12:31
Остави я приятел. Щом не те оценява, да го духа !! :)

Violenza
01-04-2014, 12:37
Скъсали сте защото е излязла с друго момче?

SeriousxD
01-04-2014, 12:53
Скъсали сте защото е излязла с друго момче?

Ами ние вече сме късали един път и връзката ни беше нестабилна и и нямах особено доверие, но тя все ми казваше само ти си, няма друг. Е дойде нова година и така се получи, че не бяхме заедно. На 1ви сутринта се видяхме и ми сподели, че момче от там я е целунал, но ми каза, че не значело нищо и тя не отвърнала. На следващия ден ме излъга, че излиза с приятелка, но аз разбрах, че е излизала със същото момче от нг, скарахме се каза ми, че го харесва и се разделихме. Вчера вечерта ми звънна разплакана и ми каза, че иска да съм при нея и че това което ми е казала, не е така и че не го харесва. Тъпи женски.

Violenza
01-04-2014, 13:02
Е при тези обстоятелства не знам какво я мислиш даже. Изневерява ти, лъже те, няма на какво хубаво да се надяваш. Продължавай напред без нея.

Adkili
01-04-2014, 13:27
Пфф остай я тая глупачка. Не се занимавай с нея. Не знам как даже ще изпитваш чувства към това момиче. Не знае какво е златно момче е изпуснала. Ако наистина си правил всичко за нея и тя е постъпила така с теб, направо я изтривай от живота си.

baby_baby
01-04-2014, 15:14
Щом не иска да е с теб значи е така остави я да си живее живота и ти си живей твоя и не се занимавай с глупости

SeriousxD
01-04-2014, 15:59
Щом не иска да е с теб значи е така остави я да си живее живота и ти си живей твоя и не се занимавай с глупости
Въпроса е,че и тя не знае какво иска. И за това не съм сигурен, как да постъпя и не ми е особено лесно просто да загърбя всичко, защото буквално ежедневието ми беше пряко свързано с нея и сега всичко ми е някак празно. Аз съм си добряк и утре като ми каже искам да се събереме, пак ще се навия и нямам идея как да се откажа от всичко това. Готов съм отново да мина през това, дори за един ден щастие, защото единствената причина в момента да съм щастлив е тя, колкото и глупаво да звучи. За това не е толкова лесно и да разбира се, ако ми беше толкова лесно и просто бих я забравил, но не е и за това моля за съвети, дори се очудвам, че има хора които наистина се опитват да помомогнат, евала.

Tsukuda_Hiroshi
01-04-2014, 18:25
Въпроса е,че и тя не знае какво иска. И за това не съм сигурен, как да постъпя и не ми е особено лесно просто да загърбя всичко, защото буквално ежедневието ми беше пряко свързано с нея и сега всичко ми е някак празно. Аз съм си добряк и утре като ми каже искам да се събереме, пак ще се навия и нямам идея как да се откажа от всичко това. Готов съм отново да мина през това, дори за един ден щастие, защото единствената причина в момента да съм щастлив е тя, колкото и глупаво да звучи. За това не е толкова лесно и да разбира се, ако ми беше толкова лесно и просто бих я забравил, но не е и за това моля за съвети, дори се очудвам, че има хора които наистина се опитват да помомогнат, евала.

А ти знаеш ли какво искаш в такъв случай?
МАни я тая! Точно същото ми го направи една - ходехме, тя почна да ми разправя, че харесва някакъв друг...! Скъсахме, след месец се оказа, че пича не е това, което тя е очаквала, събрахме се за 2 месеца някъде, после се появи друг, дето почна да го харесва и я сиктирдосах! До колкото знам, сега си е още с него. Жива и здрава! Това ми преподаде много добър урок - с такива дето не знаят какво искат РАБОТА НЯМАМ!!!

SeriousxD
01-05-2014, 10:15
А ти знаеш ли какво искаш в такъв случай?
МАни я тая! Точно същото ми го направи една - ходехме, тя почна да ми разправя, че харесва някакъв друг...! Скъсахме, след месец се оказа, че пича не е това, което тя е очаквала, събрахме се за 2 месеца някъде, после се появи друг, дето почна да го харесва и я сиктирдосах! До колкото знам, сега си е още с него. Жива и здрава! Това ми преподаде много добър урок - с такива дето не знаят какво искат РАБОТА НЯМАМ!!!

Аз знам какво искам или по-скоро исках, и това е, че я обичам и искам да съм с нея, но след протеклите се обстоятелства, вече не знам, може би сте прави.Проблема е, ако за пореден път се върне при мен да мога да я отрежа.Благодаря на всички отзовали се, големи сте пичаги :)

carlabd
01-05-2014, 19:09
Тя щом те лъже, разиграва и не знае какво иска, значи не те заслужава...
Но за жалост любовта не пита, когато се влюбваме..Щом ти е гадно, поизчакай малко, да видиш какво ще стане и й дай втори шанс.. Но ако отново се държи по същия начин, то тогава не си губи времето с нея... Друг вариант е да поговориш с нея, но й кажи всичко, както го мислиш, ако искаш нещата да се променят.

Tsukuda_Hiroshi
01-05-2014, 22:53
Аз знам какво искам или по-скоро исках, и това е, че я обичам и искам да съм с нея, но след протеклите се обстоятелства, вече не знам, може би сте прави.Проблема е, ако за пореден път се върне при мен да мога да я отрежа.Благодаря на всички отзовали се, големи сте пичаги :)

Никакъв втори шанс! Направо режи! Не й вдигай телефона, не й пиши, блокирай я от всякъде! Изтрий я от живота си!!!