PDA

View Full Version : Странен страх от сбиване



WhatDoesTheFoxSay
01-04-2014, 02:20
Здравейте, пиша тук , защото не знам към кой да се обърна , а ми е доста тежко.Та,последно време имам огромен страх от сбиване.Казвам последно време,понеже преди този страх беше доста по-малък.Разбира се , всеки го е страх да се сбие за пръв път,ама моят случай е по-различен.Бил съм се преди,били са ме веднъж(и то много яко),но винаги съм опитвал да направя нещо и не са ме побивали тръпки от мисълта.Всеки нормален човек би си казал , 'ама за какво ти е да се биеш,това е глупаво' , но не е точно така.На скоро имах една случка с приятел , той беше доста прекалил с алкохола и се надъха на някакви наркоманчета.Единия му скочи и доста го би, а аз не направих нищо защото просто ме беше страх супер много.Мисълта ми е ,че някой път просто се налага,а е кофти да не можеш да направиш нищо по въпроса.Аз съм вече голям човек, на 20години , и намирам за смешно да ме е страх от някакви путиовци(с извинение).Ако някой е по запознат , моля да ми каже на какво се дължи толкова големият страх , който преди почти не съществуваше..

psychopath
01-04-2014, 20:33
Само ще ти кажа, че като сефтосаш някой, после няма да имаш този проблем. ;д

fire_magic
01-04-2014, 21:28
няма от кво да те е страх сам каза че вече си бил бит и какво??демек знаеш какво е? е ? толкова ли зле беше? тъпо е няма от кво да те е страх стига да не умреш (сиг от тва те е страх)

bsdirty
01-07-2014, 19:40
Maлко прапец и си Бог ;) :D