PDA

View Full Version : Проблем с момичето, което харесвам.



adore.my.bike
01-04-2014, 09:39
Здравейте. Значи искам да ви попитам какво да правя защото вече съм много объркан. С едно момиче 2 месеца всичко си беше ОК. От 1 седмица започна да ме реже... Попитах я защо го прави, а тя каза, че това и пречи на ученето и до изпитите не може да има нищо между нас. Но все пак това са цели 5 месеца, а ще я видя на рождения си ден *14 февруари* и мисля тогава да направя нещо, а и все пак е св. Валентин. Но според вас наистина ли е заради изпитите или иска да ме отреже по-деликатно. Защото "уж" си обещахме всичко да не свърши до тук и след изпитите да се съберем, но все още не съм сигурен. И още един детайл - каза, че ме обича страшно много и че и тя не го иска, но трябвало да спрем.. Някои ми казват да я зарежа, други да се боря за нея.. Аз мисля да не се отказвам и да се боря докрай! Дайте съвет как да си я върна обратно или поне някакъв начин да я спечеля, защото намирам нещо специално в нея и не искам да я изгубя. :) Благодаря.

FAKE IT
01-04-2014, 10:21
И как точно смяташ да се "бориш" за нея? :D

adore.my.bike
01-04-2014, 10:22
Ами като не се отказвам от нея, както някои биха направили в този случай, и да разбере, че ми пука за нея :)

Kristianc95
01-04-2014, 10:26
. С едно момиче 2 месеца всичко си беше ОК..
До тук прочетох и всичко ми стана ясно. Прекалено много време си чакал. Изявявал си се пред момичето като "приятелка", а не като мъж. Сори.. ама шанса ти е доста малък.

AnarchyBoy
01-04-2014, 10:32
До тук прочетох и всичко ми стана ясно. Прекалено много време си чакал. Изявявал си се пред момичето като "приятелка", а не като мъж. Сори.. ама шанса ти е доста малък.

:D You have been friendzoned!

Kristianc95
01-04-2014, 10:38
:D You have been friendzoned!
Да бил съм.. важното е, че съм си направил изводите и това няма да се повтори :)

Auriss
01-04-2014, 10:39
тоз пък лмао

xXxPETYAxXx
01-04-2014, 10:49
До тук прочетох и всичко ми стана ясно. Прекалено много време си чакал. Изявявал си се пред момичето като "приятелка", а не като мъж. Сори.. ама шанса ти е доста малък.

Мда и мен 2 месеца ми изглеждат много, пък още повече, че и двамата уж се обичате на думи. Защо след като имате чувства все още сте на ниво "момичето, което харесвам", а не "гаджето ми"?

babity
01-04-2014, 10:52
Мда и мен 2 месеца ми изглеждат много, пък още повече, че и двамата уж се обичате на думи. Защо след като имате чувства все още сте на ниво "момичето, което харесвам", а не "гаджето ми"?

Със сигурност не в случая, но понякога едно обичане не е достатъчно на хората.

NeutralMilkHotel
01-04-2014, 10:54
Стани си от гъза, наеби няколко мацки, отиди на няколко купона, отдай се напълно на хобито си и тя сама ще дотичка при теб. ;)

xXxPETYAxXx
01-04-2014, 10:58
На мен това ми изглежда като тактичен начин за отказ.

adore.my.bike
01-04-2014, 11:35
Мда и мен 2 месеца ми изглеждат много, пък още повече, че и двамата уж се обичате на думи. Защо след като имате чувства все още сте на ниво "момичето, което харесвам", а не "гаджето ми"?

Защото просто нямаше кога да се видим. А и нея я наказаха за нещо.. И след Нова година можеше да се видим, но точно тогава тя каза, че имала да учи и да... :) Но мисля да изчакам до рождения си ден и тогава да направя нещо.

xXxPETYAxXx
01-04-2014, 11:39
Ко? :Д Какво трябваше да рече това, че сте се видяли 1-2 пъти преди 2 месеца ли? Я поясни, колко пъти сте излизали?

adore.my.bike
01-04-2014, 11:43
През тея 2 месеца се виждахме доста :) Особено през първия. Втория не чак толкова, но пак. След т'ва я наказаха.. точно когато мислех да й призная всичко (на живо). Иначе тя си ми призна всичко и аз на нея, но по ФБ, което е доста тъпо.. аз исках да я видя и абе въобще бях измислил всичко, но ..

xXxPETYAxXx
01-04-2014, 11:45
Мхм, вече подозирам, че има доста строги родители, може би те я карат да не излиза и да не се занимава с нищо друго освен с учене. :)

adore.my.bike
01-04-2014, 11:58
Именно - каза ми, че майка и казала, че и било много важно тая година нз си к'во.. Ама и според мен тя ако ме обича сама ще се върне.. :)

NeutralMilkHotel
01-04-2014, 12:11
Мхм, вече подозирам, че има доста строги родители, може би те я карат да не излиза и да не се занимава с нищо друго освен с учене. :)

E т'ва вече са глупости... Ако някой иска да те види ще отдели поне 30 мин. за теб, каквото и да му коства. Особено, ако е млад и влюбен...
Не му подхранвай болните фантазии...

(Аз, когато бях на 13-14, скочих през прозореца в 3 през нощта и минах през цяла София (от центъра до младост пеша), за да мога да прекарам един час с човекът, когото обичам. Ех, какви времена бяха... 8-) )

baby_baby
01-04-2014, 15:18
Еми може и заради изпитите да е никой не може да ти каже тя какво си мисли

C0oKieS
01-04-2014, 17:43
Еми може и заради изпитите да е никой не може да ти каже тя какво си мисли

+

Anastasiq5910
01-04-2014, 19:02
какво толкова му мислиш >понякога това ,което ти казват е истина а ти го превръщаш в друго
щом я харесваш ТРЯБВА ДА И ВЯРВАШ