PDA

View Full Version : Може ли съвет? >.<



sweetshanks
01-04-2014, 09:40
Здравейте и от мен! Нова съм, но тъй като се сблъсках с един подобен проблем наскоро, реших да се допитам и аз до някое друго мнение. Ето го и моят проблем: Преди 3 дни ми беше Първият път. Понеже и на двамата с приятеля ми ни беше много нервно, а и всеки път, когато пробвахме да сложим презерватив, на него някак си му "спадаше", решихме да пробваме самото първо проникване да бъде без презерватив. Този път се получи. Имаше кръв, но не повече от обичайното. Самият "акт" продължи само няколко минути, като включваше само няколко "изкарвания-вкарвания". Целта на всичко това беше просто да опитаме, за да видим какво представлява, тъй като и двамата сме нови в областта. Никой от двамата дори не се доближил до оргазъм. Даже не бих казала, че и на него му беше "напълно възбуден". Аз обаче като типична параноичка се притеснявам да би нещо да е станало, а под нещо имам предвид 9-месечната бомба със закъснител. Това се случи 4 дни след като ми беше приключила менструацията, което предполагам значи, че е твърде рано за настъпване на овулация. На следващия и на по-следващия ден сутрините имаше леко кърваво зацапване, но това се осведомих, че било нормално. Но това, което ме притеснява, е предеякулационното течение, което може понякога да се случи при момчето. Приятелят ми обаче ме увери, че такова в нашия случай въобще не се било случило (той можел да се усети, когато това става). Значи, два дни след акта бях спокойна, че едва ли нещо лошо е станало. Но снощи леко започна да ми се гади (може би защото малко съм настинала) и се панирах. Затова тази сутрин реших за всеки случай да отида да си взема Ескапел. Сега може би съм по-спокойна вече, но проблемът е, че взех хапчето 4-5 часа преди изтичането на 72-та, в които трябва да се пие, което значи, че вероятността да предотврати евентуално зачеване е спаднала 58 до 60%. Та, да мина на въпроса. Възможно ли е въобще нещо да е станало и сега какво да правя?

xXxPETYAxXx
01-04-2014, 09:44
И за къв х*й го взе тоя Ескапел? Ейй, не сте добре, никак не сте добре...

Violenza
01-04-2014, 12:52
То бива бива параноя, ама това вашето... Шансът да си била в овулация е малък и на всичкото отгоре той дори не е свършил в теб, откъде да дойде това бебе?

AnarchyBoy
01-04-2014, 12:56
:lol:

SNikolov_Rugby
01-04-2014, 13:05
Спокойно нищо ти няма, но си направила грешка с ескапела сега ще ти закъснее или ще ти подранани, но това не е толкова фрапиращо. Другия път внимавайте, по въжможност ползвайте презерватив и за напред не се панирвай и не прави глупости. Не се забременява толкова лесно!

baby_baby
01-04-2014, 13:37
Вече като го чуя тоя Ескапел и ми се повръща :lol:

Не трябваше да го пиеш нищо ти няма

Vivitu483
01-05-2014, 16:55
Ескапела, не е като витамин Ц. Не се пие когато ти скимне.

HarabeishoOrGoHome
01-05-2014, 21:40
Брей, много опитни тука бе, а нямат и 18год. #huehue.

heartshapedbox
01-05-2014, 21:44
Нямало е нужда от Ескапел.

MarkKnight
01-05-2014, 21:44
^ те тия на по 18 вече могат да изкарат докторантура по секс...

GabrielSavov
01-07-2014, 20:35
Дееба..Изпуснах спермата ,проникна в устата,мина през сливиците,влезе в трахеята,замята се по дробовете,набий се в кожата,станах бял,изтече ми през анала,няма нищо вътре,притеснено е бреммена съм,отивам за 3 пакетчета Ескапел - ОПРАВЯМ СЕ .Готова съм !