PDA

View Full Version : Апетит.



Girls..1
01-04-2014, 13:49
Ъм здравейте..Не знам до колко проблема ми е тук и дали има такива теми,но не ми се рови :) ... Аз съм момиче на 14 години. Висока съм 1,55 - 6 .. тежа около 45-48 килограма.Според мен трябва да внимавам какво и кога ям.Тъмм проблема ми е,че имам огромен апетит.Чела съм,че в пубертета апетита нараства и нараства.Постоянно гледам да ям нещо - било то някакво зрънчо,или пък сладко.Не знам какво да правя..опитвам се да се овладея,но не става.Когато съм на училище ям по-малко.Но през съботите и неделите + ваканциите..Ще ме посъветвате ли нещо? :)

Lilanda
01-04-2014, 14:05
Като за начало на килограми си добре, няма от какво да се оплакваш.

Сама каза, че в пубертета е напълно нормално да имаш по-голям апетит. Хубаво е обаче като ти се прияде нещо, което не е полезно за организма ти да знаеш с какво да го замениш. Имаше една подобна статия преди месец-два в Glamour. Списанието е някъде из нас, по-късно може да се поразтърся и да снимам въпросната статия, за да я прочетеш.

Сега се натъкнах на това: http://www.az-jenata.bg/a/5-zdrave-i-krasota/14916-s-koi-drugi-vkusni-hrani-da-zamenim-shokolada-i-chipsa/ То също може да ти е от полза..;д