PDA

View Full Version : Парти за Рожден Ден



A Wonder Nerd
01-04-2014, 14:43
Здравейте хора, въпросът ми е следния - тъй като наближава 15 ми рожден ден се чудя как да го отпразнувам и дали изобщо да го правя.
-дали да го направя на пицария или у дома
би било забавно да е у нас но проблемът е, че родителите ми ще са вкъщи и нямам да може да се забавляваме
-колко човека да каня - дали да поканя 2-3 близки приятели или повечко хора
-какво да правим - дали просто да се съберем и да хапнем или да се позабавляваме да си пуснем музика и да се развихрим :д с игри от типа на истина или предизвикателство :ддд
-да пием ли - тъй като никой от приятелите ми не пуши за пушене не съм си и помисляла, но защо пък да не пием по нещо
не говоря за някакъв запой ами по 1 бира макс
-по кое време да е - дали да е по обяд или към 18-19-20ч

дайте си мнението
благодаря предварително

bsdirty
01-04-2014, 15:06
Ами предполагам, че ще е по-добре да си го направиш вкъщи..хапнете, послушайте музика, можеш да вземеш бира примерно..и на вас ще ви е весело, а й предполагам че на родителите ти няма да им е проблем да седят в другата стая или да се разходят..Те даже ще се чувстват по-спокойни защото ще могат да ви контролират :)

Mary_Jane_69
01-04-2014, 15:10
Най-забавно е, да си признаем, в дискотека.
Отидете към 8, вземете си бира, тези плодовите няма да ви хванат изобщо, освен ако не започнете да се навивате :)
Също пък пушенето наистина е вредно, но вземете си една кутийка ароматни пури, за разнообразие, не вярвам че ще ви стане нещо...
Може и да идете у приятел, начи тогава вземете няква домашна ракия от техните/вашите, купете и ментички, спрайтчета, водчици, уиски да не забравяме, и чадърчета за атмосфера...
Пък ако искате задължително да има таг на местоположение и бляскавост, вземете си фрешове, в които тайно внасяте алкохол в заведенията и го снимайте, щото цветът ще се промени и всички ще се чудят как така консумирате нещо различно от предлаганите в менюто.
А ако чак толкова не ви се рискува, просто си купете алкохолни коктейли, като тези Космополитън, Секс на плажа и другите разпространени видове.

bsdirty
01-04-2014, 15:16
Най-забавно е, да си признаем, в дискотека.
Отидете към 8, вземете си бира, тези плодовите няма да ви хванат изобщо, освен ако не започнете да се навивате :)
Също пък пушенето наистина е вредно, но вземете си една кутийка ароматни пури, за разнообразие, не вярвам че ще ви стане нещо...
Може и да идете у приятел, начи тогава вземете няква домашна ракия от техните/вашите, купете и ментички, спрайтчета, водчици, уиски да не забравяме, и чадърчета за атмосфера...
Пък ако искате задължително да има таг на местоположение и бляскавост, вземете си фрешове, в които тайно внасяте алкохол в заведенията и го снимайте, щото цветът ще се промени и всички ще се чудят как така консумирате нещо различно от предлаганите в менюто.
А ако чак толкова не ви се рискува, просто си купете алкохолни коктейли, като тези Космополитън, Секс на плажа и другите разпространени видове.

:D :D

nqmaznacheniee
01-05-2014, 17:02
без пико никво парти няма да стани, чрд :smt113

jana11
01-05-2014, 18:58
Здравейте хора, въпросът ми е следния - тъй като наближава 15 ми рожден ден се чудя как да го отпразнувам и дали изобщо да го правя.
-дали да го направя на пицария или у дома
би било забавно да е у нас но проблемът е, че родителите ми ще са вкъщи и нямам да може да се забавляваме
-колко човека да каня - дали да поканя 2-3 близки приятели или повечко хора
-какво да правим - дали просто да се съберем и да хапнем или да се позабавляваме да си пуснем музика и да се развихрим :д с игри от типа на истина или предизвикателство :ддд
-да пием ли - тъй като никой от приятелите ми не пуши за пушене не съм си и помисляла, но защо пък да не пием по нещо
не говоря за някакъв запой ами по 1 бира макс
-по кое време да е - дали да е по обяд или към 18-19-20ч

дайте си мнението
благодаря предварително

Няма значение колко ще са важното е да сте весела компания.

baby_baby
01-05-2014, 19:14
-дали да го направя на пицария или у дома - по-добре на пицария ама зависи от финансовите ти възможности

-колко човека да каня - дали да поканя 2-3 близки приятели или повечко хора - покани най-близките ти приятели

-какво да правим - дали просто да се съберем и да хапнем или да се позабавляваме да си пуснем музика и да се развихрим :д с игри от типа на истина или предизвикателство :ддд - танцувайте забавлявайте се

-да пием ли - както ти прецениш но да е нещо леко

-по кое време да е - 18

Dam Yeo Wool
01-06-2014, 02:51
Дали да го направя на пицария или у дома? - Навън ще е по-весело,идете на пицария,но ще излезе по-скъпо.
Нашите ще са вкъщи и няма да е забавно. - Ще ви контролират и досаждат,вероятно..
Колко човека да каня? - Покани само най-близките,за да си споделяте тайните :д..
Какво да правим? - Яжте,слушайте музика,забавлявайте се,зависи дали ще избереш пицарията или дома.
Да пием ли? - Може,но нещо леко и не прекалявайте,особено ако сте вкъщи.
По кое време да е? - Към 18 часа е най-добре,даже може да си направите парти с преспиване. :д..

~LadyCrawley~
01-06-2014, 07:18
Попитай приятелите си какво предпочитат.

ГРЕН
01-09-2014, 08:29
Аз си празнувам в къщи и е супер :)