PDA

View Full Version : Странни пъпчици по половия член.



obscurum
01-04-2014, 23:53
Здравейте:) Реших да се консултирам с вас поради един проблем. Преди 5-6 месеца, а сигурно и повече ми се появиха някакви пъпчици по главичката на пениса, но мен ме беше срам да го споделя с моите родители... както и да е пресрамих се и отидохме на кожен лекар. Първоначално аз си помислих, че може би това са гъбички, защото тогава пиех много антибиотици, а преди това се бях разровил в интернет от какво може да са тези пъпчици и най-логичното, което можеше да бъде е - гъбички. Кожния лекар ми предписа някаква паста, с която се мажеш в продължение на седмица-две и някакви витамини от акула или нещо подобно. Спрях да се мажа и отидохме пак при лекаря. Той ми каза, че уж имало подобрение и вече мога да престана с пастата и да си продължа да пия витамините. След месец може би отидохме пак при лекаря, защото аз не виждах никакво подобрение в пъпчиците .. просто нищо седяха си ей така:D. Тогава той ми каза да се мажа пак със същата паста и ми предписа някакъв интимен гел, с който да се измивам, а и забравих да добавя че имах от пъпчиците на няколко места под ръбчето на главичката ( където попринцип са гъбичките ) и около пикочния отвор, ако може така да го нарека, но там бяха много малки. За тези под ръбчето той ми каза, че са жлези и са нормални за моята възраст, но за тези при отвора се съмняваше и ми каза да ги мажа. Отидохме за последен път при лекаря и му казах, че аз не виждам никакво подобрение, че не изчезват и т.н. , а той ми каза че това може да са просто някакви кожни образувания, които с времето ще изчезнат. Според вас така ли е? Консултирам се с вас просто може би, ако някой е имал същия случай и да сподели, а не че ме е срам пак да отида до лекаря :) ...

heartshapedbox
01-04-2014, 23:54
Консултирай се и с друг лекар.

obscurum
01-04-2014, 23:58
Аз пък се чудя дали след време да не отида на уролог? :)

Vivitu483
01-05-2014, 00:06
Pearly Penile Papules? да не е това?

Zugzwang
01-05-2014, 00:10
Ибаси змията, колко теми ще пускате за тия пъпки. :D

Vivitu483
01-05-2014, 00:16
7841642665265551? хахахаха този път са други мъжо ;ддд успокой се

obscurum
01-05-2014, 00:17
Pearly Penile Papules? да не е това?

Да сега се разрових в интернет и мисля, че са точно това. Но са много малки, а пък и видях същата тема в гугъла за тези неща при някакво момче на него са му казали същото, но пък той отишъл при дерматолог да си ги махне, защото го притеснявали, заради момичетата... -.-

Vivitu483
01-05-2014, 00:29
Значи това е просто променя образа на пениса ти и не е никакъв здравословен проблем. :)

obscurum
01-05-2014, 01:24
Значи това е просто променя образа на пениса ти и не е никакъв здравословен проблем. :)
Благодаря ти за бързия отговор :) А с времето изчезва ли?

Vivitu483
01-05-2014, 01:25
Е за това вече не мога да ти кажа, но мисля че не. Порови се мисля че има информация.