PDA

View Full Version : Болки ниско долу в корема



reni980
01-05-2014, 09:31
Здравейте,имам болки ниско в корема от почти 2 месеца,ходих при личната ми лекарка тя каза че е от овулацията,не бях много съгласна,но както и да е.Направи ми изследвания,защото може и от бъбреци да е.Слава на Бога,изследваништа ми бяха добри,каза ще съм си вманиачила че ме боли.Боже мой та аз се свивам от болки,дойде ми цикъла на време,но имах страшно остри болки,лекарства не помагаха,отмина цикъла,болките намаляха драстично,но ги имаше особено като вдигах нещо тежко.После пак се засилиха,изчслих овулацията си и не бях в овулация,дойде ми цикъла по-рано и ме притесни това че беше много слаб а винаги е бил обилен и приключе 1 ден по рано,болките си продължават а не знам при кой гинеколог да ида.Притеснявам се страшно много защото болките възникнаха след като стоях около 40 мин на студен цимент.Забравих да отбележа че имам и гадене както и дългогодишно бяло течение което според личната ми лекарка не е нищо сериозно.Благодаря за отделеното време!

Dagichka
01-05-2014, 18:00
боли ли те като пишкаш? според мен си по-скоро за уролог, а не за гинеколог.

reni980
01-06-2014, 15:36
Ами днес ходих на гинеколог откри се възпаление на яйчниците и ми изписаха антибиотици!