PDA

View Full Version : Трудно свършване.



silas2
01-05-2014, 15:28
:(

silas2
01-05-2014, 15:28
Здравейте, днес с приятелката ми като го правихме след това когато почнахме френската много трудно свърших бая си игра момичето да го лапа , след това като не стана нищо аз с ръка довърших. Мнения на какво се дължи. Момче на 16.

Vivitu483
01-05-2014, 15:33
Може би защото трябва да е обратното. Първо френска, след това чукане. Първият път издържаш по-малко, втория,третия и четвъртия издържаш повече, от там нататък ставаш много чувствителен и свършваш бързо.

dickiesx.
01-05-2014, 15:36
Причината според мен да не свършиш е само една, и то е че няма някак си чувства за секс с дадения партньор. Виви бтв е права, първо се прави френска, после правите секса ;д

HristoGavrilov
01-05-2014, 15:41
Изпитваше ли удоволствие от оралната? Добра ли беше? Преди да почнеш да водиш полов живот мастурбирал ли си прекалено? Бързо ли свършваш когато мастурбираш? На много неща може да се дължи.

xXxPETYAxXx
01-05-2014, 16:08
Да ти имам проблемите. Нормално е и дори не е задължително да има причина да не свършваш всеки път еднакво бързо.

silas2
01-05-2014, 16:08
Чуствата ги има и са много силни. Френската имаше и преди секса за 1-2 мин, но след него за да свърша и то стана една... Удоволствиее изпитвах но ми изтръпна по едно време . Да мастурбирал съмдоста често и до скоро свършвах сравнително бързо при мастурбация доакто сега и там е по - бавно. Да попитам можели да е от лубриканта на презерватива?

HristoGavrilov
01-05-2014, 16:26
Какъв е презервативът? Ако е задържащ, напълно е възможно. Ако не, тогава е малко вероятно. Понякога твоето явление се получава от прекалена мастурбация. Пробвай да се концентрираш върху това, което чувсташ докато правите секс. Не мисли за друго. Просто се концентирай върху усещането. Може да помогне. Но в никакъв случай недей да се притесняваш, защото това прави нещата по-зле.

dickiesx.
01-05-2014, 16:40
Или пък ако искаш да свършиш и не можеш, просто си мисли за най-хубавото което мислиш че ти е докато правиш секс (с други думи секс мечтата ти ;д )

Vivitu483
01-05-2014, 16:45
Абе хора аз му казах първо френска, после чукане и всичко ще е 6+. :D

Late_Bloomer
01-05-2014, 17:37
Абе хора аз му казах първо френска, после чукане и всичко ще е 6+. :D

Виви, изказваш се неподготвена, но... разбираемо, просто темата не е за теб. Това, което е казал Христо е абсолютната истина, знам го от личен опит. Френска след презерватив (durex performa - за задържане) е меко казано ад... не чувствах нищо и мъката ми продължи сигурно половин час, а малкият приятел постепенно спадеше ли, спадаше, докато накрая не се отказахме. Голям срам. :D Другият път, когато пак направих тази грешка с махането на презерватива ми се откачи ръката докато свърша, защото тя искаше да го направя върху нея. Отговарям и на другите две характеристика, които е споменал Христо, но според мен единствено влияние оказва лубриканта от презерватива.

silas2
01-05-2014, 19:06
Презерватива беше Dureks Extra Save. И имаше доста лубрикант.

marilyn
01-05-2014, 23:05
Баси, то с тия презервативи е гадно. Купете си класически, тия са мн дебели.

Може би приятелката ти е некадърна и не може да ти прави хубави свирки.

Правете първо френска, после секс.

Fisherman
01-05-2014, 23:14
Сега явно си некадърен ако не практикуваш добре содомия и извращения

HollyGolightly
01-06-2014, 00:07
Може би защото трябва да е обратното. Първо френска, след това чукане
Пффф, толкова време да живея в заблуда, че няма точна програма, по която се прави секс.

Авторе, не е задължително всеки път да свършваш. Случило ти се е веднъж, не виждам място за паника и безпокойство. Другият път си дай малко повече почивка и всичко ще е наред.

HouseMusicBoy
01-06-2014, 19:18
при свирки е нормално по-бавно да свършваш ... особенно ако преди това си правил секс .... и то с презерватив ...