PDA

View Full Version : Моята история.



M.Metodieva
01-05-2014, 20:55
Здравейте,моят проблем е предполагам както на всички ,повярвах на грешният мъж.Преди 2 месеца,в едно заведение се запознах с един мъж,познат на мой приятел.Хареса ми доста как изглежда,запознахме се ,бяхме на една маса говорихме си доста,оказа се че си има приятелка,но все пак аз просто говорех с него нищо повече.Когато си тръгвахме той ме попита на къде съм и поиска да ме закара,каза че сме в една посока и аз се съгласих,все пак беше към 4 сутринта,трябваше да викам таксита и т.н.Отидохме до паркинга и не очаквах наистина да бъде с такава кола,направи ми огромно впечатление ,той е 2 години по-малък от мен на 20 ,а колата му беше за сигурно 100хиляди,погледнах го учудено,но нищо не казах.През целият път говорихме отново доста,спря пред вкъщи и седяхме в колата около 40 минути прекарани в разговори,след това ме изпрати до входа и ми пожела Лека нощ.Бях наистина впечатлена ,мъжете с които съм излизала са били доста по различни от него.На следващия ден ,ми беше писал и поискал приятелство във фейсбук,писахме си цял ден ,когато в един момент ми каза,че трябва да спрем ,защото си имал приятелка и не виждал смисъл да комуникира с мен.Бях учудена,но го приех.След 4 дни той ми писа отново,писахме си цял ден,бях на лекции и не спрях да пиша с него,след това вечерта отново ,писахме си до 6 сутринта,не спирах да се усмихвам.Видяхме се на следващия ден и на последващия и така всеки ден,каза че се е разделил с приятелката си,беше сдържан,както казах нищо общо с мъжете с които съм излизала.Бяхме на вечеря,след това отидохме в тях,живее сам,оказа се също ,че не е бил в моята посока ,а живее в другия край на София.. беше ми изключително приятно с него,попринцип никога не спя с мъж толкова скоро,но просто ох беше идеалния.Все едно бях в някакъв роман и той беше повече от прекрасен,мил ,нежен ,възпитан,прегръщаше ме ,направи закуска сутринта,беше невероятен и беше мой.Мина един месец и бях толкова щастлива с него,започнах да изпитвам чувства към него,не исках да заспивам без него,дори когато лежах до него,а той спеше ми липсваше ,толкова красив ,умен и прекрасен,не можех да повярвам,че такъв мъж иска да бъде с мен.Единственото странно беше,че той не искаше неговият приятел,откъдето се познаваме да знае за нас,аз се съгласих въпреки че момчето ми беше близък приятел.Една вечер излязох с това момче,бях толкова щастлива и се чувствах толкова влюбена ,не се сдържах и му казах всичко за мен и Росен,при което той каза,че е подозирал нещо такова,но ми каза да внимавам,че той не е за мен ,че най-вероятно ме лъже за всичко,но аз не исках да му повярвам и се скарахме.Разказах всичко на Росен,той ми каза,че това момче било влюбено в мен,разкрещя ми се ,защо съм му казала за нас,че ме помолил за едно нещо,а аз съм го била предала и се скарахме за 1ви път и то много..чувствах се ужасно ,но се оказа че моят приятел е бил прав,Росен е лъже не е бил само мой..имало е и друга и сигурно не само една.. всичко се случи на 2ри януари,все едно лъжите му изкочиха и започнаха една по една да излизат наяве,дори колата не била негова,нещата които ми е казвал за семейството му са лъжа,започнахме да се караме ,крещяхме си ,както никога досега той ми каза,че нищо не е било истина,просто е бил мил и учтив,че не е като да не може без мен,че просто сме си прекарвали добре заедно.Стоях като ударена от гръм и .. се разделихме от тогава,той не ми се е обаждал,нито аз на него,но ми липсва ,не съм плакала ,защото аз не плача,но ми е зле тежи ми ,имам чувството че имам нещо в гърдите и ми тежи.. не издържах и му писах.. казах му "Липсваш ми,не е било всичко лъжа,недей да лъжеш,виждах че беше щастлив,аз бях щастлива,липсва ми гласа ти ,липсва ми уханието ти,липсва ми да лежа до теб и да говорим с часове,не искам да бъда с теб,ти си лъжец,просто тази вечер съм слаба!!" .. и той не отговори нищо,просто го е прочел и нищо .. знам ,че не си заслужава ,но просто не мога да разбера защо,защо ще говори така ,защо ..ужасно ми е .. :(

Vivitu483
01-05-2014, 21:09
Защото повечето мъже са такива. Ти поне вече имаш обеца на ухото. Не му показвай слабостта си, защото той може да се възползва от нея и отново да те прецака.

mm28
01-05-2014, 21:12
Ако това те успокоява, в някой следващ живот ще му се наложи да си 'плати' за това, което е причинявал на такива като теб в този живот. А ти гледай да си научиш урока още сега.


Защото повечето мъже са такива. Повечето, на които вие се радвате, а после се жалвате като ви наранят. Или т.нар. 'лоши момчета'.

TIFOSO
01-05-2014, 21:19
Ква беше колата?

M.Metodieva
01-05-2014, 21:19
Аз съм била с такива,не вярвам на мъже,просто защото знам какви са,но той изглеждаше различен,показваше ,че е различен,не мога да разбера защо и въобще дали е истина,че е имало други,вече се обърках толкова от лъжи.Когато отидох при него и му казах,че това е всичко и ,че не искам да го виждам повече,че искам да се разделим,погледнах в очите му ,видях че очите му се напълниха,но той просто се съгласи ,прегърнах го тогава и той се отдръпна и ми каза "Няма да позволя да разбиеш света ми ,щом си решила да си тръгнеш ,тръгвай си,но няма да ме съсипеш" .. толкова неща ми каза,толкова неща направи,възможно ли е всичко да е било лъжа и ако е било лъжа,защо го е направил.. а ако не е защо не се извини,защо не се опитва да оправи нещата .. ?????

Vivitu483
01-05-2014, 21:31
Било е лъжа,защо го е правел ли? За да може като се погледне в огледалото да си каже, че е сваляч и че може да има всяка. Подиграл се е с теб. Но и ти имаш вина, не е трябвало да казваш на онова момче.

M.Metodieva
01-05-2014, 21:44
2 месеца ,просто за да докаже,че е играч.. ох не знам ,разбирам ако беше спал с мен и след това си тръгне,но той не спираше да ме търси,да бъде мил,да бъде внимателен ,да ме уважава.. всичко само за да се подиграе.. Защо да не му кажа,та той е един от най-близките ми приятели,можех ли да крия това от него и какво от това,че съм му казала..

HollyGolightly
01-05-2014, 22:06
Не, повечето мъже не са такива, просто вие на такива се радвате и след такива тичате. Като са ви ниски стандартите, ще ревете после и ще се чудите от къде ви е дошло.
Видяла му колата и краката и едва ли не омекнали. Той бил различен, защо? Защото карал скъпа кола ли? Да си си държала на принципите и да не си си легнала веднага с него, той едва скъсал с приятелката си, ти вече си му се навряла и му вярваш от първата секунда на запознанството. Като те е видял колко малко ти трябва,за да клъвнеш, защо да не се възползва, ако не беше казала на приятелят си, не 2 ами и година можеше да си те върти.

MarkKnight
01-05-2014, 22:19
греда...

marilyn
01-05-2014, 23:54
Сама си си го направила. Тия момченца си личат от далече. Видяла си колата, милото отношение - да те закара, да ти пише, да те търси. Къса с приятелката си и веднага се хваща с теб? По разказите разбирам, че си на около 22. Толкова ли си наивна?

Не са всички мъже такива, но явно просто не умеете да ги различавате.

M.Metodieva
01-06-2014, 00:30
Ох,въобще не ми пука каква кола кара,да направи ми впечатление ,защото не ми се стори нормално момче на 20години да кара такава кола.Хареса ми да е мил естествено,, на кое момиче не би й харесало добро и мило отношение.Това е ,че не знам дали въобще си е имал приятелка тогава,май не ,а е лъгал и 90% от всичко за него и живота му е било лъжа според мен и точно от това го е страх,че ще разбера че е лъгал,за някакви случки от живота му,за които не ми пука даже.На 22 съм да,не съм наивна аз съм силно незаинтересована от мъжете,просто той дойде и всичко се промени.Преди малко след като му писах в крайна сметка ми се обади,дойде до вкъщи даже и уж говорехме и нищо не стана,не можех дори да се разплача просто ми тежи,а не знам какво ,искам да мога да плача ,а не мога защото за какво да плача? За лъжите му,не е като да съм го обичала,просто чувствам липса.Не е толкова идеален,да красив е доста,не е някой лигльо ,не пие алкохол,не е някакъв изпален или нещо такова.Но просто целия му живот е лъжа и ми говори някакви нереални работи.Искал сериозна връзка,а аз съм била несериозна,да така е ,аз не вярвам в тези неща за вечна любов и т.н,не съм такава,просто ми беше много хубаво с него и не исках да свършва и сега се чувствам празна,объркана.. Искам просто някой който да ме кара да се чувствам добре,а той го правеше.

HollyGolightly
01-06-2014, 00:37
Добре, в крайна сметка въпросът ти какъв е?

TIFOSO
01-06-2014, 00:40
Явно като повечето жени, душата ти иска романтика, а гъза приключения.. сърби те жестоко а? От няколко лъжливи и "красиви" приказки ли припадаш?

xXxPETYAxXx
01-06-2014, 09:27
Мен ми е интересно как разбра, че те лъже?

anonymous708973
01-06-2014, 09:33
Но и ти имаш вина, не е трябвало да казваш на онова момче.

Защото..?

shmatarok
01-06-2014, 10:09
В днешно време, когато има толкова простаци и посредствени момчета, които не знаят как да се държат, индивиди като горе-описаният младеж - сдържани, учтиви и склонни към разговори, са по-интересни и затова явно минаващи за "различни". Така че не ме учудва интересът на авторката и донякъде я разбирам.
Свикнала си до голяма степен с присъствието му, затова сега ти е тежко. Иначе защо са били всичките тези лъжи - само той може да ти каже. Възможно е да е имал някакви проблеми преди и сега лъжите му са нещо като опит на самия него да избяга от собствената си реалност. По-скоро обаче просто си съчинява различни неща, за да замайва момичетата като теб.

bsdirty
01-06-2014, 10:57
Много тИжно деейба...

M.Metodieva
01-06-2014, 11:04
Нещата ,които говореше не бяха за хвалене,по никакъв начин не ме впечатлил,за нещата които ми е говорил,за миналото си ,аз също имам минало ,но то си е там живота продължава.
Разбрах,че ме лъже първо защото когато го попитах дали има друго момиче,той не отрече,а по-късно както знаете вече всички сме със смарт телефони,естествено с пароли ,но когато ти пишат в тази програма Viber съобщенията се виждат,та той беше в банята и започна да получава съобщения и аз погледнах просто телефона беше пред мен,бяха от някакво момиче и пишеше "Правиш ме щастлива,нямам търпение да те видя,моля те обади ми се ,пиши ми ,моля те къде си ,идвам до вас,моля те " и някакви такива.. След това,се запознах с родителите му,а той ги беше изкарал някакви ужасни хора..той не е от София,студент е тук и аз нямам познати с него,освен това момче ,което ми каза ,че той е лъжец.
Но ,да наистина това ,че той беше по сдържан,мил и внимателен ми хареса,наистина по-голямата част от мъжете с които съм излизала са някакви пълни идиоти и то големи мъже,излизах преди Росен с един мъж,наистина външно доста привлекателен,беше на 28 излизахме 1 седмица,при което той ми каза,че аз трябва да се чувствам горда ,че излизам с него.. което ме потресе ..
Наистина ми липсва много присъствието му,да ми се обажда ,да е до мен ,да ме търси.. Не е първият ,който ми казва,че иска връзка ,а аз не мога да му я дам.. все едно аз съм някаква емоционално недорасла по тяхните думи и не мога да се отдам на един мъж.Как да се случи това,естествено че няма да мога за 2 месеца,да се влюбя.. и накрая да се окаже както в случая ,че всичко е лъжа.

Didko_Beats
01-07-2014, 13:48
Защото повечето мъже са такива.

Не е вярно,вие само на такива попадате и по такива се заглеждате


Не, повечето мъже не са такива, просто вие на такива се радвате и след такива тичате. Като са ви ниски стандартите, ще ревете после и ще се чудите от къде ви е дошло.
Видяла му колата и краката и едва ли не омекнали. Той бил различен, защо? Защото карал скъпа кола ли? Да си си държала на принципите и да не си си легнала веднага с него, той едва скъсал с приятелката си, ти вече си му се навряла и му вярваш от първата секунда на запознанството. Като те е видял колко малко ти трябва,за да клъвнеш, защо да не се възползва, ако не беше казала на приятелят си, не 2 ами и година можеше да си те върти.

Ти си напълно права!!


Но и ти имаш вина, не е трябвало да казваш на онова момче.

Защо за да продължи красивата лъжа ли?


Нещата ,които говореше не бяха за хвалене,по никакъв начин не ме впечатлил,за нещата които ми е говорил,за миналото си ,аз също имам минало ,но то си е там живота продължава.

Такива хора са буквално професионални свалячи,направо си съчинил челия живот(сигурна ли си че се казва и Росен /шега/).А за това че не се хвалил той не е целял това,не е искал да се изтъква-искал е да го съжалиш,а колкото до приказките всеки може да ти каже ена хубава приказка и от там нататък да те изслушва като нямо куче.Не се бой ще си намериш някои с който ще си паснете

Успех :)

MarkKnight
01-07-2014, 14:49
Бас ловя,че ако беше с ГОЛФ 2..едва ли щеше да се качиш

M.Metodieva
01-07-2014, 15:25
Всъщност ,той вече реши,че е време да се съберем и да ми казва,колко държи на мен ,но не мисля,че има смисъл.
А до това,дали е карал панамера,х6-ца или голф е най-малкото което харесах в него.

GEMBI
01-07-2014, 15:39
Не, повечето мъже не са такива, просто вие на такива се радвате и след такива тичате. Като са ви ниски стандартите, ще ревете после и ще се чудите от къде ви е дошло.
Видяла му колата и краката и едва ли не омекнали. Той бил различен, защо? Защото карал скъпа кола ли? Да си си държала на принципите и да не си си легнала веднага с него, той едва скъсал с приятелката си, ти вече си му се навряла и му вярваш от първата секунда на запознанството. Като те е видял колко малко ти трябва,за да клъвнеш, защо да не се възползва, ако не беше казала на приятелят си, не 2 ами и година можеше да си те върти.

Agree.

SNikolov_Rugby
01-07-2014, 15:40
Бас ловя,че ако беше с ГОЛФ 2..едва ли щеше да се качиш

Гоуфо е машина да си имаме уважението :D

Tsukuda_Hiroshi
01-07-2014, 16:19
http://vbox7.com/play:27751fb23f ---> Само го изгледай! Няма повече какво да добавя... Вързала си се на лъскавкото. Искаш принц, нА ти принц! Все 1 ако е без кола и лъскави дрешки не може! Ама...

Tsukuda_Hiroshi
01-07-2014, 16:26
Авторке, съвсем сериозно те питам: колата не беше ли бяло Ауди, с пловдивска регистрация, 1755? Само ми кажи да или не! Имам странното усещане, че познавам 1 такъв типец като този, когото описваш.

M.Metodieva
01-07-2014, 16:33
Естествено,че може все ми е едно каква кола има тццц .. не не беше такава колата .. Сива панамера с бургаска регистрация,не знам номера. ;]

Tsukuda_Hiroshi
01-07-2014, 17:37
Ами значи не е този, за когото се сетих, ясно. Дано си изгледала клипчето и да си разбрала какво искам да ти кажа с него...

djipsito
01-07-2014, 17:46
За пореден път се убеждавам, че приказката "Прекалено е хубаво, за да е истина" важи с пълна сила. Вземи си поука. И като излизаш с момчета се опитвай да ги преценяваш. Ако на първите няколко срещи усетиш нещо гнило, нещо ти стане странно, нещо се съмняваш... направо се оттегляй. Дори да не знаеш какво точно е "нещото", ако продължиш и не чуеш интуицията си, рано или късно ще се пръкне отнякъде, а до тогава може да си вече яко лапнала.

Първоначалната интуиция никога не лъже.

Пича иначе добре се е застраховал - "Не казвай на еди кой си". Е тва ако ми го кажат веднага ще ми стане съмнителен и първото, което ще направя е да кажа или да питам. И друга твоя грешка. Ако имаш приятели момчета, ама наистина приятели, а не някви завистливи идиоти, слушай ги. Или поне обръщай внимание на думите им, не се карай с тях и си направи сама преценка за нещата.

M.Metodieva
01-07-2014, 18:14
Изгледах клипчето ,да.Естествено,че външния вид ще ми направи 1во впечатление,изглежда добре,хубаво облечен,след това с хубава кола,възпитан и страшно мил,аз мога ли да знам,че ще се окаже лъжец? Това,дали ще е с автобуса или с колата ми е все едно,но той направи хубаво първо впечатление ,след това беше повече от прекрасен цял месец.
Ами той след като разбра,че съм говорила с неговия приятел и се скарахме ме помоли да спра контактите си с него и аз го направих,защото онова момче ,постоянно ми говореше как Росен бил лош,лъжец и т.н.Аз се ядосах,защото той не се радваше за мен,бях толкова щастлива ,а той постъпваше грешно.Аз го изолирах от живота си,не напълно ,обаждах му се да го чуя как е ,но тайно .. онзи ден когато излязох с него и Росен е разбрал ми каза,снощи "Казваш,че държиш на мен ,а пак с Мартин се виждаш,сигурно не си спряла да контактуваш с него,само ме лъжеш,искаш да ме съсипеш." .. при което му казах,че бях твърде глупава да му вярвам на красивите думи и т.н.И се скарахме ,извини ми се ,че ме е притеснил,че ме е наранил ,но аз съм щяла да му разбия сърцето и да му съсипя света,а той не е бил от мъжете ,които се влюбват и аз просто слязох от колата и си тръгнах.Писна ми да слушам обясненията и извиненията на мъжете.

Tsukuda_Hiroshi
01-07-2014, 19:22
До колкото разбрах, Мартин се казва приятеля ти. Не факъра, а приятеля. Ми... мен ако питаш - дължиш на Мартинчо извинение и едно яко напиване за това, че ти пази гърба! ;)

djipsito
01-07-2014, 20:21
Хироши е прав!
И още един съвет: не оставяй никой да ограничава контактите с приятелите ти. Тва трябва да си на щтрек постоянно, най-малкото условие, манипулация с кой ще говориш и с кой не, не е хич на добре! Щото днес приятелите, утре родителите, ревност, скандали и по-лоши работи.

Внимавай с такива. Колкото и добре да се чувстваш, трябва да поставяш някви граници и да не губиш личността си. Отстоявай себе си. Тези граници е важно да се поставят от началото. Ако скръцнеш със зъби, не означава, че не държиш на някой или че не го уважаваш. Просто човек трябва да си знае мястото.

MarkKnight
01-07-2014, 21:26
Интересното знаете ли кое е?Че мацката я направиха на парцал и тя наща пак тича след него.Моля ти се осъзнай се докато е време!!!

M.Metodieva
01-07-2014, 22:24
Ужас,прав си ама хаха не знам защо е така.

Tsukuda_Hiroshi
01-08-2014, 05:54
Методиева, ти сериозно ли още искаш да си с Росен?

M.Metodieva
01-08-2014, 10:59
Обърква ме ,да идва да ми се обяснява,да ме обвинява ,странно е.. не искам да съм с него ,но някак си не мога да се откъсна от него.

darknesswillfall
01-08-2014, 14:13
аз съм приятелят на росен , защо пускаш такива теми в публичното пространство :?: искаш ли сега да изкарам информация за теб и да ти се смеят , а методиева :?: :-x

girlwithblueeyes
01-08-2014, 14:24
Повечето мъже не са такива просто критерите на жените са ниски . Ако се целехте на високо и не гледахте само колата нямаше да имате проблеми .

DarknessAngel
01-08-2014, 18:54
Не се занимавай повече, каквото било-било.

xXxPETYAxXx
01-08-2014, 19:10
Ох, не, не мога, това ми дойде в повече след драмата с Холи и онзи нейн...параноичен познат. :D
:smt115: Нека самият Росен се включи в темата и да започнем да правим сериал.

Didko_Beats
01-08-2014, 19:20
Ох, не, не мога, това ми дойде в повече след драмата с Холи и онзи нейн...параноичен познат. :D
:smt115: Нека самият Росен се включи в темата и да започнем да правим сериал.

Сапунен :)

M.Metodieva
01-08-2014, 20:24
аз съм приятелят на росен , защо пускаш такива теми в публичното пространство :?: искаш ли сега да изкарам информация за теб и да ти се смеят , а методиева :?: :-x

Мхм ,дръж се момче ! Изпалваш се много ми се стурва ;]

darknesswillfall
01-08-2014, 22:35
мухахахах

HollyGolightly
01-08-2014, 22:41
Ох, не, не мога, това ми дойде в повече след драмата с Холи и онзи нейн...параноичен познат. :D
:smt115: Нека самият Росен се включи в темата и да започнем да правим сериал.
8-) тъкмо си мислех, че хората са позабравили тази история ...

fire_magic
01-09-2014, 01:46
начи глей ся,,, от тва което прочетох моа ти кажа да му предложиш да те чука само без обвързване, и тъй всички са хепи, ти си несериозна, той ти го е казал пича 8-)

Tsukuda_Hiroshi
01-09-2014, 21:07
8-) тъкмо си мислех, че хората са позабравили тази история ...

зАбрави да я забравим! ;)