PDA

View Full Version : Незнам по какъв начин да призная чувствата си към нея !



slad1ra
01-05-2014, 21:56
Както виждате от заглавието на темата може да ви стане ясно за какво търся помощ от вас. Харесвам едно момиче на 18 години, а аз съм на 17. Познаваме се от около 4 5 месеца. Сближих се с нея бързо. Наскоро започнах да изпитвам повече от приятелски чувства към нея. Даденото момиче ме харесва и аз я харесвам. От близо 1 седмица се целуваме с нея постоянно като сме заедно. От време на време се отдръпва, но това мисля, че е моя грешка, защото постоянно се натискам от горе и. Незнам как да прияная чувствата си към нея. Помогнете !!! Благодаря Ви предварително.

HollyGolightly
01-05-2014, 22:18
Добре, и двамата знаете, че се харесвате, целувате се, натискате се по пейките, какво още има да се изяснява, не сте в началното училище, да се питате дали искате да сте гаджета.

marilyn
01-05-2014, 23:39
Кажи ѝ "Искаш ли да станем гаджета?"

Holly е права, не сте в началното училище, не знам какво още искаш да изясняваш.

slad1ra
01-06-2014, 10:46
Да оставя нещатата така значи или ????

SomethingFresh
01-06-2014, 12:51
Да оставя нещата така значи или ????
Зависи, ако принципно знаеш, че момичето е сериозно, да остави така нещата, то всичко ще си стане, но ако е несериозно във връзките си, може да е само за забивката. Тук вече има какво да уточнявате ;)))

Interaction
01-06-2014, 14:58
Действай смело, особено след като знаеш, че и тя те харесва. Не виждам от какво се притесняваш?!

Kristianc95
01-06-2014, 15:23
Кажи ѝ "Искаш ли да станем гаджета?".
На тази възраст този въпрос е доста тъп предлагам ти да не я питаш.

slad1ra
01-06-2014, 16:11
Кажи ѝ "Искаш ли да станем гаджета?".
На тази възраст този въпрос е доста тъп предлагам ти да не я питаш.

Определено няма да я питам по този начин, може ли да ми предложите нещо как да действам, защото това ще е може би първата ми връзка и незнам точно по какъв начин да и кажа. Благодаря Ви предварително.!

Interaction
01-06-2014, 16:27
Написах ти - действай. Просто скъси дистанцията - разговори, прегръдки, целувки и нещата ще се получат. Разбирам да не си сигурен в нейните чувства, но след като знаеш, че тя споделя симпатиите ти, остава само да и покажеш, че искаш да сте заедно. Недей да се чудиш много, много за да не пускаш после тема - "тя не откликва на чувствата ми".

Kristianc95
01-06-2014, 16:27
Тя знае, че я харесваш щом се натискате. Предложи й да прекарате повече време заедно... на кафе,разходка,филм и т.н.т

slad1ra
01-06-2014, 17:20
Искам да и предложа, може ли да ми дадете някакви предпоположения по какъв начин да го направя ?

Баща Ти
01-06-2014, 18:21
Вадиш палавника, хващаш го с ръка, подаваш й го към лицето и викаш "не зяпай - лапай".

Dark_Heartbreaker
01-06-2014, 19:50
Ами направи го така както го почувстваш. Не би трябвало да е толкова трудно, след като и двамата се харесвате, та даже и с целуване сте започнали. Щом сте толкова близки, ѝ казваш примерно какво означава всичко това за теб. Или пък ѝ задаваш въпроса какво означава това за нея. Така ще си проличи дали е сериозна или не.

slad1ra
01-06-2014, 21:40
Незнам просто по какъв начин да започна, мисля че ако започна този важен разговор нататък ще ми е по лесно..., но незнам по какъв начин да започна..... Някакви предложения ?

shmatarok
01-07-2014, 10:59
Питай я как приема отношенията ви и накъде би искала да се развият.

Interaction
01-07-2014, 11:26
Ако искаш може направо някой да отиде да говори от твое име.. Как смяташ да започнеш връзка, след като дори не знаеш как да предразположиш момичето и да разговаряш с него?

girlwithblueeyes
01-07-2014, 11:47
Целуни я и й прошепни ,че искаш да бъдетe заедно <3

bsdirty
01-07-2014, 12:25
Поръчай самолет да изпише в небето с разноцветен газ, че я обичаш... :shock:
Просто и го кажи, бе пич :)

baby_baby
01-07-2014, 13:26
Добре, и двамата знаете, че се харесвате, целувате се, натискате се по пейките, какво още има да се изяснява, не сте в началното училище, да се питате дали искате да сте гаджета.

Това

slad1ra
01-07-2014, 13:40
Както каза girlwithblueeyes да я целуна и да и прошепна е мисля, че най - добрият вариант !

Interaction
01-07-2014, 13:51
Аз пък съм за идеята със самолета, няма как да не върже. :D

slad1ra
01-08-2014, 20:37
Други предложения ?? Моля Ви мисля да действам утре !

djipsito
01-09-2014, 00:02
Нали не смяташ, че всички си предлагаме да станем гаджета ?
Тези неща не се предлагат, те се случват, усещат, виждат.

Достатъчно е да й кажеш, че ти е приятно с нея. Няма нужда от сладникави приказки, щото може и да я стреснеш и да почне да се дърпа от теб!! И не е нужно да изпадаш в някви формалности. Колкото по-ларш, толкова по-добре. Примерно ако те разсмее с нещо кажи "много ми е яко да излизам с теб" или от сорта и после я целуни...

Corb1225
01-09-2014, 12:13
От известно време чета форума, но тази тема ме разчувства :D и реших, че е време и да се включа. Надявам се да не е проблем за никой, че съм минал тийн възрастта отдавна :unsure:.
Сега по същество, щом нещата са стигнали до натискане няма какво да му мислиш. Кани мацката направо у вас да си я ръчкаш :D. Изпрати вашите на село или на почивка за някой уикенд, вземи една бутилка вино, ама да не е някой пулен бълбоч и си поръчайте пица или китайско, или каквото там обичате да похапвате. Мисля, че 20 кинта ще те оправят, но ако можеш отдели повече. От там нататък правете обичайните неща като гледане на филми и прочие, като гледай да я предразполагаш през това време, но не твърде натрапващо, леки целувки по вратлето, милване на косата и т.н. Като ги знам обаче днешните девойки като нищо ще те е награбила по средата на филма и половината, което ти написах няма да ти потрябва :D. Като се разделяте й кажи, че си си изкарал страхотно и искаш да има нещо повече м/у вас. Естествено има вероятност всичко да е пълен провал, но поне ще си опитал :D.

slad1ra
01-15-2014, 19:45
Преди няколко дена ми сподели, че иска да си споделям всичко с нея, иска човекът който стои срещу нея да го чувства като най-добър приятел.....и че ме е допуснала до нея.... какво бихте казали за това ???

strawberry88
01-15-2014, 22:59
Може и да те приема само, като приятел, знам ли...

slad1ra
01-16-2014, 20:58
Някой друг да сподели мнение ?

shmatarok
01-16-2014, 21:23
Е, може да има предвид, че иска да си споделяте всичко, т.е. да няма тайни помежду ви, общо взето както се предполага да са нещата м/у приятели.

Ти още ли се чудиш какво да правиш? :?

slad1ra
01-17-2014, 11:05
да още се чудя, а и плюс това стана вече 1 месец се целуваме ....

shmatarok
01-17-2014, 18:45
https://24.media.tumblr.com/c696ed2d6811a02b1dda60175c92c684/tumblr_mtuswyE0Wu1so18vqo1_400.gif

Еми след като 1 месец вече се целувате, явно ходите. Не знам какво още го мислиш.

AnarchyBoy
01-17-2014, 18:46
:lol:

slad1ra
01-19-2014, 20:33
shmatarok братле искам да и предложа по някакъв начин.... деазнам няма как да я питам ходим ли като се целуваме... :D

Eviann
01-20-2014, 06:50
Тоя пост ме накара да си спомня регистрацията от когато бях 6-ти клас :D.
Според мен работите отиват към friendzone. Действай докато можеш, защото според мен ако твърде много време си "най-добър приятел" нещо ми подсказва, че нещата няма да са същите. Не че аз имам огромен опит (дори аз нямам приятелка). Но пък мога да анализирам добре своите и грешките на другите.
Щом отсреща има споделени чувства... най-лесно ще е да и го кажеш насаме, разбира се не много шокиращо. Просто и кажи, че ти харесва да сте заедно и тогава я удари с чук в главата. Не... Изкажи си чувствата и ако тя започне да бяга тогава използвай чука. Просто опитай, не е слабост, а напротив - полезен опит и показва, че имаш куража. Смело с чука ;) :D