PDA

View Full Version : Амм .. проблеми, проблеми



shut.up.and.drive
01-07-2014, 17:10
Ако може ми помогнете някак, а не ме съдете .. Мисля че съм в нервна криза :D Напоследък влизах в омегле..знам беше лоша идея, защото бързо се привързвам с хората.Запознах се с едно момче, така де не само с едно ;/ ,обаче с него се привързах доста, обаче нищо не стана, не съм очаквала, но имам чувството , че изведнъж му станах безинтерсестна ;( Както и да е няколко момчета така..знам че нищо няма да се получи , но поне да бъдем приятели, НО НЕ .Разбрах , че в интернет имам повече приятелства и доста момчета ми казаха че съм хубава и с хубав характер , но не е така и на живо.ДОСТА СЪМ СРАМЕЖЛИВА, което ми пречи ..Нямала съм гадже от не помня кога..тъпо ми е ;х Кажете как да си оправя самочувствието (малко съм си лудичка :Д) сякаш не привличам мъжкото внимание..Така де само с тяло и фейс до колкото мога да кажа :Д Писна ми ..игнор от всякъде ..Знам, че ще има и негативни коментари , но се надявам повече да са съветите..КАКВО ДА ПРАВЯ ?Благодаря предварително :*

bsdirty
01-07-2014, 17:24
Излез навън, не всичко е в интернет :)

shut.up.and.drive
01-07-2014, 17:29
Излез навън, не всичко е в интернет :)
знам..НО сякаш не мога да се преобщавам с хората бързо ! Характерът ми е малко труден ..зодия близнаци хахх :Д Не съм "отворена" като другите

HollyGolightly
01-07-2014, 17:29
Омегле е последното място, където можеш да очакваш, да срещнеш някой нормален. Не казвам, че всички са глупаци, но повече от половината са. Излизай повече, контактувай с познатите си повече, за да се научиш как да се държиш сред хора. Каквото и да си говорим има огромна разлика между разговорите очи в очи и тези проведени зад монитора. Виж кои качества хората харесват у теб и се опитай да ги покажеш и в реалният живот

bsdirty
01-07-2014, 17:33
Омегле е последното място, където можеш да очакваш, да срещнеш някой нормален.

Мда.. един път влизах в Омегле и ми се падна някакъв грозeн пич, който се опита да си покаже гениталиите ..повече не съм влизал :D

HollyGolightly
01-07-2014, 17:35
Ами като си се пуснал на webcam версията на сайта, какво очакваш?

shut.up.and.drive
01-07-2014, 17:36
Омегле е последното място, където можеш да очакваш, да срещнеш някой нормален. Не казвам, че всички са глупаци, но повече от половината са. Излизай повече, контактувай с познатите си повече, за да се научиш как да се държиш сред хора. Каквото и да си говорим има огромна разлика между разговорите очи в очи и тези проведени зад монитора. Виж кои качества хората харесват у теб и се опитай да ги покажеш и в реалният живот Ami ucha v novo uchilishte ii se zapoznah poveche s taka narechenite zagubenqci , s koito ne mi e priqtno da obshtuvam...ii navun ..priqtelite mi sa drugata smqna ili v dr grad ..kak da se zagovorq s nqkoi primerno?

xXxPETYAxXx
01-07-2014, 17:36
Йеййййй, колко съм назад с новите сайтове, тоя сефте го чувам :D

От какво точно се срамуваш авторке?

И как хем се мислиш за хубава и луда, а в същото време си срамежлива, такава комбинация също за пръв път срещам, обикновено откачените и симпатични момичета са центъра на вниманието.

Излизай и общувай И НА ЖИВО с хора, а не само по интернет.

shut.up.and.drive
01-07-2014, 17:38
Йеййййй, колко съм назад с новите сайтове, тоя сефте го чувам :D

От какво точно се срамуваш авторке?

И как хем се мислиш за хубава и луда, а в същото време си срамежлива, такава комбинация също за пръв път срещам, обикновено откачените и симпатични момичета са центъра на вниманието.

Излизай и общувай И НА ЖИВО с хора, а не само по интернет. Ami luda i otkachena sums priqtelite mi , koito uchat drugade i sa v razlichna smqna..a v novoto uchilishte sraaaam :////

HollyGolightly
01-07-2014, 17:41
Тук пишем на Български, с Български букви, маймуницата в Omegle

Ще свикнеш и в това училище. Грозно е обаче, че разделяш така хората на загубеняци и готини. Може и да има доста стойностни хора, но ти просто ей така да си решила да ги режеш като по-нисша класа.

Tsukuda_Hiroshi
01-07-2014, 17:43
Йеййййй, колко съм назад с новите сайтове, тоя сефте го чувам :D

От какво точно се срамуваш авторке?

И как хем се мислиш за хубава и луда, а в същото време си срамежлива, такава комбинация също за пръв път срещам, обикновено откачените и симпатични момичета са центъра на вниманието.

Излизай и общувай И НА ЖИВО с хора, а не само по интернет.

И аз за първи път чувам за този сайт и като гледам - няма и да проявя кой знае какъв интерес... Имам точно 5 човека в живота си и не допускам никой друг... Такъв съм си.

shut.up.and.drive
01-07-2014, 17:45
Тук пишем на Български, с Български букви, маймуницата в Omegle

Ще свикнеш и в това училище. Грозно е обаче, че разделяш така хората на загубеняци и готини. Може и да има доста стойностни хора, но ти просто ей така да си решила да ги режеш като по-нисша класа.
Стойностни хора? знам че е грозно и тъпо , но не бях от тях а се присъединих и аахх не ми харесва..Да кажа , че нямаме общи интереси , докато с другите имам но ме е СРАМ ...Ще свикна?Лол някой друг път вече съм отегчена от евритинг ;;

xXxPETYAxXx
01-07-2014, 17:46
Мен ми звучи повече сякаш имаш прекалено голямо самочувствие, за да общуваш със "загубеняците", а не липса на такова.

shut.up.and.drive
01-07-2014, 17:49
Еми може да звуча, но повярвай нямам ;/ и да имам на другите от моя клас е хе хе хе по-нависоко ..агхх

HollyGolightly
01-07-2014, 17:50
Стойностни хора? знам че е грозно и тъпо , но не бях от тях а се присъединих и аахх не ми харесва..Да кажа , че нямаме общи интереси , докато с другите имам но ме е СРАМ ...Ще свикна?Лол някой друг път вече съм отегчена от евритинг ;;

Тогава си стой сама. Питаш за съвет, отговарям ти, ти се правиш на интересна. Отегчена била, влизай си през междучасието във омегле тогава и се прави на популярна, вместо да се опиташ да говориш с нормални хора, били те и "загубеняци"

shut.up.and.drive
01-07-2014, 17:57
Олелле...оценявам съветите ..и аз не съм и няма да бъда популярна .. в омегле не съм влизала от доста време, а и не искам ...въпроса е , че там някои (свестните май) ме оценяват и съм се срещала с някои , даже поддържам връзка с 1 момче.Но сме се запознали онлайн ..мисля , че трявва да започна на чисто ,но май никакъв шанс

baby_baby
01-07-2014, 18:04
Излизай с приятели забавлявай се никога не знаеш кога и къде може да си намериш гадже просто се остави на момента

xXxPETYAxXx
01-07-2014, 18:07
Ако намираш момчето за приятна приятелска компания, както и той теб - какво значение има, че ще се запознали онлайн? Имам просто приятел, с които станахме доста близки, а сме се запознали в интернет. Стига момчето да е точно, а не да търси начини просто да те впише като бройка, няма значение как сте се запознали.

shut.up.and.drive
01-07-2014, 18:11
От различни градове сме..и не се виждаме никак често..даже доста рядко..Понякога си мисля , че си общува с мен само заради едно нещо ..сещате се..ии това ме спира да сме добри приятели , защото мразя лицемери , фейкове и т.н.

bsdirty
01-07-2014, 18:15
Ами като си се пуснал на webcam версията на сайта, какво очакваш?

Еми де да знам..беше ми интересно :D

Tsukuda_Hiroshi
01-07-2014, 19:19
Още ли го има в даскало това разделение на "загубеняци" и "популярни"?? От 1 време си спомням, че бяхме една групичка, дето учехме и всички останали, дето не си мърдаха пръста. Искаха да им подсказваме, ама в повечето случаи взимаха средняк. Мислеха си, че сме зубъри, мислеха си, че са "популярни" и ние искаме да сме като тях и едва ли не ни е супер-гадно, че не сме в техните...кръгове. Спомням си също така, че в час по философия или някакъв разказвателен предмет не можеха да се изкажат или да изразят някаква що-годе нормална теза, а на нас "загубеняците" и "зубърите" ни беше супер-смешен факта и се радвахме, че не сме като тях... :) All those silly bastards! Как искам да се върна сега в даскало!!! :) :) :)

Dark_Heartbreaker
01-07-2014, 21:31
Omegle ти е, за когато ти е скучно, а не за да търсиш най-добри приятели или пък любовта на живота си. Преодолей срамежливостта си, запознай се с повече хора от училище, излизай. Не се самосъжалявай, а действай по съветите, които ти дадоха хората^.

shut.up.and.drive
01-08-2014, 10:49
Още ли го има в даскало това разделение на "загубеняци" и "популярни"?? От 1 време си спомням, че бяхме една групичка, дето учехме и всички останали, дето не си мърдаха пръста. Искаха да им подсказваме, ама в повечето случаи взимаха средняк. Мислеха си, че сме зубъри, мислеха си, че са "популярни" и ние искаме да сме като тях и едва ли не ни е супер-гадно, че не сме в техните...кръгове. Спомням си също така, че в час по философия или някакъв разказвателен предмет не можеха да се изкажат или да изразят някаква що-годе нормална теза, а на нас "загубеняците" и "зубърите" ни беше супер-смешен факта и се радвахме, че не сме като тях... :) All those silly bastards! Как искам да се върна сега в даскало!!! :) :) :) Амии , не че са загубеняци..в този клас всички сме умни -без изключение ! И просто как да кажа..не ми харесват темите , по които говорят те ...смеят се за неща, за които се смях когато бях сигурно 1ви клас ..и така Благодаря все пак , че сподели мнение :)

shut.up.and.drive
01-08-2014, 10:50
Omegle ти е, за когато ти е скучно, а не за да търсиш най-добри приятели или пък любовта на живота си. Преодолей срамежливостта си, запознай се с повече хора от училище, излизай. Не се самосъжалявай, а действай по съветите, които ти дадоха хората^.
Мерси :))) :3 Ще се постарая

girlwithblueeyes
01-08-2014, 14:29
Проблемът ит е че онлайн общуването е превзело живота ти и реалното общуване се е изгубило някъде . Категорично нищо против нямам онлайн разговорите но те не толкова пълноценни колкото тези в реала . Ако толкова не ти харесва компанията от класа ти се запише на танци или на някъкъв спорт или език за да се запознаеш с нови хора . Много по добър вариант е от това да деградираш пред монитора .