PDA

View Full Version : Всичко е перфектно, но любовта умира



xpawn
01-07-2014, 18:41
Здравейте,
Аз съм момче на 17 г. В една връзка винаги се старая да съм добър, мил, любовен. Старая се връзката ми да е колкото се може повече по-добра. Правя й малки подаръци от сърце. Правя й жестове, с които показвам, че имам чувства. Правя й комплименти, държа се добре с нея. Просто всичко е перфектно. Проблема е, че вече изредих много момичета, с които се държах като принцеси, но просто рано или късно любовта умира. Чувствата се губят в разтояние на 1-2 месеца и съответно те ме изоставят. Просто аз правя всичко толкова перфектно, чак те се чудят как така нямат чувства, при положение, че всичко е наред.

bsdirty
01-07-2014, 18:45
Хехе..еми проблема, е че се държиш с тях като с принцеси братле. От личен опит знам, че колкото повече пренебрегваш дадено момиче, толкова повече ще те иска.

Странни същества са жените .. :?

GEMBI
01-07-2014, 18:45
Приятел май прекаляваш с романтиката или момичетата не си заслужават времето и енергията.

xpawn
01-07-2014, 18:48
Хехе..еми проблема, е че се държиш с тях като с принцеси братле. От личен опит знам, че колкото повече пренебрегваш дадено момиче, толкова повече ще те иска.

Странни същества са жените .. :?

Аз също съм забелязал това. Колкото повече едно момче наранява едно момиче — толкова повече тя го иска.

bsdirty
01-07-2014, 18:51
Да..но не трябва да прекаляваш с пренебрегването, защото в един момент вече е грубо и невъзпитано :)
Винаги трябва да се спазва добрия тон :)

xpawn
01-07-2014, 19:03
Приятел май прекаляваш с романтиката или момичетата не си заслужават времето и енергията.

Не, не прекалявам. Всичко си има граници. Правя го нормално, не преувеличено, ако това мислиш. Момичетата... по-точно да споменя, че всичките са били наранени от някое момче, което им е останало тръпка и може би не могат да се влюбят отново така закратко. От това ли може би е?

GEMBI
01-07-2014, 19:05
Жена иди го разбери какво иска и какво мисли.

xpawn
01-07-2014, 19:47
И какво съветвате да направя, та да има повече тръпка във връзката и да задържа момичето по-дълго, т.е. — „да го накарам да се влюби в мен за кратко време“?

Interaction
01-07-2014, 19:58
Момичетата искат да те разгадаят постепенно и именно в това се крие интересът им. От това което прочетох ти си твърде еднообразен и предвидим, как искаш да има тръпка тогава? Не се изхвърляй и не показвай най-доброто от себе си още в началото, а го прави малко по малко.

xXxPETYAxXx
01-07-2014, 20:07
Момичетата искат да те разгадаят постепенно и именно в това се крие интересът им. От това което прочетох ти си твърде еднообразен и предвидим, как искаш да има тръпка тогава? Не се изхвърляй и не показвай най-доброто от себе си още в началото, а го прави малко по малко.
Мдам, точно така си е. Всичко, което правиш е прекрасно, но не и ако е толкова в началото на връзката. Аз бих се чувствала задушена от романтика, още от първия месец ако ми доказват, че ме обичат. Плашещо е някак. Остави тези неща за по нататък и не ги прави постоянно, а от време на време. :)

xpawn
01-07-2014, 20:10
Момичетата искат да те разгадаят постепенно и именно в това се крие интересът им. От това което прочетох ти си твърде еднообразен и предвидим, как искаш да има тръпка тогава? Не се изхвърляй и не показвай най-доброто от себе си още в началото, а го прави малко по малко.

Разбрах какво имаш в напредвид. T.е. „с едната ръка я гали, а с другата стискай“ един вид, така ли? :D


Мдам, точно така си е. Всичко, което правиш е прекрасно, но не и ако е толкова в началото на връзката. Аз бих се чувствала задушена от романтика, още от първия месец ако ми доказват, че ме обичат. Плашещо е някак. Остави тези неща за по нататък и не ги прави постоянно, а от време на време. :)
Не е преувеличена романтика, а просто добро държание. Не й казвам колко много я обичам и такива неща още на първия месец. :D

xXxPETYAxXx
01-07-2014, 20:18
На мен ми звучи прекалено сладникаво, но не съм казвала, че казваш, че обичаш.

И да попитам, когато решат, че не те обичат, колкото и да си прекрасен, правили ли сте вече секс?

xpawn
01-07-2014, 20:22
За 1-2 месеца връзка е малко трудно секс да се постигне, при положение, че си хващам меко казано „тежки момичета“, а не разкрепостени и лесни. Винаги съм им казвал, че това не е проблем, мога да чакам, не съм с тях само заради това и т.н. Точно и сексa е проблем в това, защото от него идват чувствата и тръпката най-вече на едно момиче, ако не се лъжа.

xXxPETYAxXx
01-07-2014, 20:26
Ако не са девственици и са правили секс вече, за 2 месеца вече би трябвало сами да си го поискат, колкото и "тежки" да са. Ако не правиш тази крачка, колко време мислиш да тъпчеш на едно ниво?

xpawn
01-07-2014, 20:37
Правя крачка, но не пускат, защото може би нямат силни чувства? Да ги насилвам ли, ко? :D

trabi_bs
01-07-2014, 21:38
Аз също съм забелязал това. Колкото повече едно момче наранява едно момиче — толкова повече тя го иска.

тва е напълно вярно

Hilary_
01-08-2014, 08:38
хаха сигурно тези чувства се появяват за същия период от време .. :lol:
Не бързай с "любовта" .. на 17 е мноооого, много относително понятие.