PDA

View Full Version : Много важни етически въпроси



Kamikazeto
01-07-2014, 18:52
здравейте съфорумници...пак
отново съм тук за да ви задам няколко въпросчета а те са:
1. Какво ви е мнението за дискотеките и чалготеките и не смятате ли че там хората не си правят кефа ами се опитват да изглеждат добре за някакви други хора които се правят на готини или се опитват да изглеждат добре на още по-други хора и всички правят аукуърд за тях движения и се надяват че никой не ги гледа точно тях и като цяло е развъдник на тъпота. Става въпрос за хората които не са пияни.
2. Понеже съм горд представител на нпмг, смятате ли че там понеже хората учат и са по-депресирани и от това идва факта че много често чувам как наричат даскалото тревоманско, за пияници и т.н. и не мисля че това е много грешна и далечна дефиниция като цяло.
Мерси за отзивите, много ми е интересно какво ще кажете о.о

NeutralMilkHotel
01-07-2014, 19:03
Мисля, че си аутист. :(

Kamikazeto
01-07-2014, 19:22
Мисля, че си аутист. :(

заради тва което казах за дискотеката ли? защо мислиш така? аз мисля че билката ме доведе до прозрението ха ха

Баща Ти
01-07-2014, 21:33
Мен ме е срам, че хора като теб учат в нпмг.

Kamikazeto
01-08-2014, 19:40
хаха и много ми е инетересно защо мислиш така? може да съм понякога идиот в свободното си време, но когато става дума за учене мисля че покривам високи стандарти по олимпиади, състезания, училище и т.н. Ок, в крайна сметка и идиот да съм представям училището си добре пред този когото трябва. Та стига за мен, това са наблюденията ми, много ми е интересно също как всички сте толкова праволинейни, не се смятам за по-висш ама дайте малко по-различно мислене, защо трябва да приемаме наготово обществения морал...както е казал кой?

Ivaaaaa
01-09-2014, 14:55
етически въпроси ? :О

Kamikazeto
01-10-2014, 03:43
ок де, преувеличил съм, не са чак етически, но са все пак нещо над което мисля че трябва да се замислим за едни от баналните неща които ни заобикалят във всекидневието..