PDA

View Full Version : Диета в даскало



obichka
01-07-2014, 19:24
Хора, помогнете ми ;д след празниците качих 2-3 кила и не мога да се понасям, а в даскало няма как да се храня здравословно. Другия вариант е, да си нося сандвичи, ама като се замисля и те не са никак здраводловни. Вие как пазите диети, докато ходите на училище? бтв ходя 1-2-3 пъти седмично на фитнес.

mayaaa
01-07-2014, 20:08
Ми не яж. :D Като ядеш преди и след това ще издържиш часовете.

monroe999
01-07-2014, 20:40
няма как... да, бе! носи си сандвичи, прави си ги с пълнозърнест хляб и примерно филе, кашкавал, такива неща
можеш да си носиш и мандарини, портокали, банани, ябълки, каквито се сетиш плодове
също и сурови ядки... бадеми и т.н.
кисело мляко, можеш да си носиш да си добавяш някакво мюсли, йогурт също е добра идея
всъщност можеш да си носиш каквото се сетиш :D
и бтв един път седмично на фитнес май не е достатъчно... поне 2-3

Hayashi
01-07-2014, 21:51
Кутия за храна и може да си носиш всичко. Салата и пържола например.

swetygiRl
01-08-2014, 01:55
Ами не яж в даскало. Аз в училище не ям нищо, даже не закусвам преди да изляза. Ям след часовете, вземам си парче пица ,или пък вкъщи като се прибера и обядвам :) :P

П.С - Не съм на диета.

supersonic0
01-08-2014, 04:27
Кутия за храна и може да си носиш всичко. Салата и пържола например.

Това !

Можеш да си готвиш много лесни за приготвяне неща или пък някой вкъщи да ти ги приготвя, готвеното ще бъде къде по-здравословно и няма да даваш пари за някакви боклуци, а можеш да си носиш и още много други неща, които по-нагоре вече ти ги изброиха.

sramejlivkaa
01-08-2014, 19:58
Ми яж преди даскало и си сложи някой плод в чантата, някой бабан примерно. Недей гладува, защото това също не се отразява добре да организма.

Lonsdale.
01-10-2014, 19:59
https://www.youtube.com/watch?v=qKIv6K8oD5Y :)

strawberry88
01-10-2014, 20:17
И кой е казал, че е задължително да ядеш нещата от училище? Аз в училище си нося да ям плодове, сурови ядки, кисело мляко, в което слагам сушени плодове, мъфин, който сама съм направила от овесени ядки, кафява захар и ей такива по-диетични неща. :Д Има много варианти! :)

vika
01-24-2014, 14:51
Как няма да яде на училище бе хора...Това са си 6 часа без никаква храна.Ще се прибере умряла от глад и ще се нахвърли на първото нещо,което види... Да не говорим за забавянето на метаболизма.
Към авторката - като междинно ядене(както каза по горе) може да си носиш нещо от вас в кутия,няма значение какво.Друг вариант са ядките и сушени плодове,мляко,варени яйца,плодове.Идеи колкото искаш стига да ти се занимава и да си сериозна ;) Успех

baby_baby
01-25-2014, 13:23
няма как... да, бе! носи си сандвичи, прави си ги с пълнозърнест хляб и примерно филе, кашкавал, такива неща
можеш да си носиш и мандарини, портокали, банани, ябълки, каквито се сетиш плодове
също и сурови ядки... бадеми и т.н.
кисело мляко, можеш да си носиш да си добавяш някакво мюсли, йогурт също е добра идея
всъщност можеш да си носиш каквото се сетиш :D
и бтв един път седмично на фитнес май не е достатъчно... поне 2-3

Това