PDA

View Full Version : Тежка съдба..



TEJKASYDBA
01-07-2014, 22:17
Здравейте на всички! Пише ви едно 19-годишно момче, което до този момент има поне според мен тежка съдба, ако става дума за връзки и всичко около тях, хех, надявам се да ме разберете какво имам предвид.. Проблема при мен е , че просто не се получава това, което почти всеки тийнейджър на моите години иска и евентуално има, а именно момиче до себе си, любов и евентуално секс (нормално е). Никога досега съм нямал сериозна връзка, а само такива, които са продължавали максимум месец, което е крайно малко. Винаги съм излизал с компании на ляво и на дясно из моя град, въпреки че не е един от най-големите, но пак има доста хорица де, не е като село, но все пак.. От както се помня не съм се застоявал кой знае колко в дома и никога не се е получавало това, което искам, а именно да намеря точното момиче за сериозна връзка, понеже и годинките ми напреднаха, а все още нещата са доста зле. Дори и НЕсериозните ми връзки са били твърде малко, едва 3-4… Вече започвам да се чудя дали проблема не е нещо в мен, всеки ден стоя в огледалото и си мисля това.. Не съм грозен, поне според мен, имам си не много, но истински приятели, излизаме, а-у, даже се стремя да излизам с различни компании, в които има момичета, но просто някак не се получава. Та аз даже не помня вече от колко време не съм се "зарибявал", както се казва с някое момиче, дори и по фейсбук. Наскоро бях с едно момиче, което си мислех, че наистина е сериозна, истинска, но и тя се оказа поредната, която скъса с мен по доста нагъл начин.. Имам си кола, до скоро имах и работа, но напуснах, въпреки че и там имах хубави колежки, но като цяло и там не се стигна до кой знае какви свалки, естествено.. Лично аз не съм от онези фейсбук маняци, които свалят всяко момиче там, така че не разчитам кой знае колко на този сайт, въпреки че в профила си имам доста приятелки от моя град, но какво от това? ако започна да си пиша с някоя от тях, лека по лека ме игнорират и спират разговора (чата), а аз не продължавам да пиша, защото се чувствам нахален, а това не е моя черта като цяло. Също така от скоро започнах да ходя и по дискотечки, ала-бала, но и там се съмнявам да открия някое свестно момиченце, защото знам просто, че истинския живот не е като на филмите - любов от пръв поглед, ала-бала, въпреки че и такива случаи има, но са рядкост според мен. Просто правя всичко възможно, за да намеря любовта си, но не се получава. Ходя по барове, кафета, билярдни зали, къде ли не съм отишъл в моя град, но просто няма файда. Като цяло имах и две прекрасни последни години в даскало, пълно с момичета, където се преместих от друго училище (естествено не бе това причината), но и там не ми провървя късмета.. Имах 2 години на разположение да сваля толкова момичета, но просто отново не се получи. Занимавах се с едно момиче доста време, чак до бала и тя най-накрая лека полека ме отхвърли, естествено не посочи да е в мен причината, но както винаги нищо не стана. Единствения реален шанс, да ми се отвори късмета, е да стана студент, но за момента лично аз (както и моите родители) не обмисляме нищо подобно, по-скоро си търся нова работа в моя град, което също не е лош вариант, но просто годините малко ми напреднаха, тази година ставам на 20 (живот и здраве), а все още нямам любимо момиче до себе си.. а като се замисля има хора на тази възраст, които сключват бракове.. Какво още да ви кажа, не знам, дано вие сега ми дадете някой съвет и ви моля без да ме хейтвате, защото не съм поредния трол, естествено и тия неща са истина. Очаквам мнения и съвети и ви желая лека вечер! :)

shmatarok
01-07-2014, 23:14
Как искаш да си намериш гадже, като си превърнал намерението си във фикс идея? Излизай, за да се забавляваш, а не за да срещнеш любовта на живота си. Тя идва когато най-малко я очакваш. С твоето обсебване, гадже скоро няма да си намериш.
Иначе защо мислиш не се получават разговорите с момичетата? Може би не си достатъчно интересен събеседник?
Голямо мрънкане и философтстване за нещо, което можеше да събереш в няколко реда.

D*Rose
01-07-2014, 23:36
За всеки влак си има пътници.

hilton_hilton
01-08-2014, 00:01
Виж сега.. по думите ти, по това което прочетох си личи, че си сериозно, добро момче. Не се притеснявай за годините, още си млад, не се отчайвай де. Тя просто ще се появи един ден, не го мисли толкова, сам си набиваш някакви филми. Е все пак не стой със скръстени ръце, момичето няма да дойде само при теб (пък не се знае, може би).

HollyGolightly
01-08-2014, 00:08
но просто годините малко ми напреднаха, тази година ставам на 20
:lol: ти сериозно ли? Живота е пред теб, имаш време да срещнеш още толкова много хора, с някои от тях ще си паснете, с други не. Връзките не стават насила

Tsukuda_Hiroshi
01-08-2014, 05:53
Хората по света умират, на теб съдбата ти била тежка, защото не можеш да си хванеш гадже!! Bitch, please! Ако не мислиш толкова много за това, може би няма да си толкова дразнедщ и някоя току-виж те харесала...

Cloud9
01-08-2014, 08:00
Хората по света умират, на теб съдбата ти била тежка, защото не можеш да си хванеш гадже!! Bitch, please! Ако не мислиш толкова много за това, може би няма да си толкова дразнедщ и някоя току-виж те харесала...

+1

Какво му е тужкото да си нямал сериозни връзки?И какви са ви тия сериозни връзки на 15-16 години?Аз съм на 24 и едва сега осъзнавам какво е сериозна връзка.Седи си на някои части,стига сисе вманиачавал,защото момичетата не обичат такива натрапници с фикс идея за сватба.Живей си,не му мисли толкоз и нещата ще се случат сами.
Промени подхода си към момичетата,предполагам там куца нещо.

xXxPETYAxXx
01-08-2014, 08:21
Поведението ти, с което целиш намиране на сериозна поливинка по-скоро ми крещи, че си несериозен. Не знам как искаш да намериш сериозно момиче, когато обикаляш различни заведения постоянно, поне аз не бих се заинтересувала за нещо повече от такъв тип момчета, които се прибират в тях само за да спят. И добре, да речем, че имаш приятелки във ФБ, писали сте си и те губят интерес - ами кани ги да излезете де. Само с писане нищо няма да постигнеш, освен да те отрежат.

ventto
01-08-2014, 09:02
Човече , с времето ще стане :)

TEJKASYDBA
01-08-2014, 10:03
Аха, мерси на всички за съветите.

Иначе не се прибирам в дома само, за да спя, исках просто да кажа, че не стоя по цял ден вкъщи, а се стремя да общувам все повече с хора и т.н., да излизам с различни компании, в които има и девойки.

sunshine :**
01-08-2014, 11:31
За всеки влак си има пътници.
най-точно казано

lamer4e7o
01-08-2014, 13:18
Ще намериш любовта рано или късно, спокич.

TEJKASYDBA
01-08-2014, 13:19
Виж сега.. по думите ти, по това което прочетох си личи, че си сериозно, добро момче. Не се притеснявай за годините, още си млад, не се отчайвай де. Тя просто ще се появи един ден, не го мисли толкова, сам си набиваш някакви филми. Е все пак не стой със скръстени ръце, момичето няма да дойде само при теб (пък не се знае, може би).

Така е, не съм бройкаджия или момче, което търси само секс, но просто всички приятели, които са около мен, са с приятелки и това до някъде ме депресира, в смисъл такъв, даже и тези, които ги смятаха за грозни, си намериха любов до себе си. Не знам, млад съм, но като гледам реалността, се отчайвам, защото има хора, които на тези години се женят. Има доста хора от моят град (на моите години), които карат по 4-5 години връзка и направо им завиждам добродушно, така да се каже, а аз все попадам на някакви мастии, да не говорим, че даже и те ме оставят след 1-2 седмици..

Supermassive____
01-08-2014, 13:28
Мълнията на любовта удря веднъж, или понякога въобще не удря.

Auriss
01-08-2014, 13:29
само не знам що го нападнахте момчето.

Авторе, не те познавам, ама супер много се обясняваш, човек.
Имах един познат преди години - добродушко такъв, симпатяга, прилично си изглеждаше момчето, ама все не случваше на момичета. И реално единственият му проблем беше, че не оставяше впечатление на мъж.
Не ти казвам да се държиш като бабаит, но от написаното лъха на комформизъм. Стегни се малко. Развивай се. И си вдигни малко критериите. Със сигурност заслужаваш повече от 'някакви мастии'.

xXxPETYAxXx
01-08-2014, 14:14
Виж сега, никой не те напада, обаче повечето хора, които се оплакват, че не им върви в любовта отчасти сами са си "виновни". И под виновни нямам предвид нещо лошо, просто не осъзнават, че поведението им по някакъв начин отблъсква половинката им, поради което нито едно гадже не им се задържа дълго. Далеч съм от мисълта, че ако си имал 3-4 връзки, все в момичетата е бил проблема. Да беше 1 - да, но след като това е тенденция, трябва да се замислиш върху себе си и какво точно не е както трябва, за да ги задържиш.
Като за начало спри с фикс идеята да си намериш момиче. За да бъде обичан човек от някой друг, той трябва да е индивидуална личност, която обича себе си и се чувства добре в кожата си, дори и необвързан.

darknesswillfall
01-08-2014, 14:21
как да си хванеш гадже като си слабохарактерна медуза , която не се захване с нещо ползотворно ами се оплаква във форума :?:

TEJKASYDBA
01-08-2014, 14:30
Проблемът е там, че не излизам всяка вечер с мисълта да намеря момиче до себе си, просто снощи реших да напиша тази тема, за да ви споделя, понеже знам, че форумът е за това. Излизам си съвсем нормално с количката (понякога пеша) с приятели, ходим на кафенце, на билярд, но винаги си правя някакви илюзии явно, че някое момиче ме харесва примерно и от това оставам малко разочарован.

Auriss, как по точно да се развия, както спомена и това с критериите ми е ясно, просто както казах не живея в някой голям град като София или Варна да речем, но все пак и тук има доста момичета, но не върви просто..

xXxPETYAxXx, не знам къде може да бъде проблема в мен, мисля, че съм изгладил почти всичко вътрешно и външно и се опитвам да постъпвам различно спрямо момичетата, с които общувам от време на време, а те не са много, повярвайте.

А иначе, както споменах, съм имал 3-4 връзки и то несериозни, но да си призная отдавна си нямах приятелка, преди декември месец да ме зареже поредната.. преди нея момичетата бяха малки и наистина не знаеха какво искат (то не че аз тогава съм бил голям), но с тази, която бяха до декември месец трупах някакви надежди и накрая пак останах разочарован, а уж момичето бе на същите годинки като мен. Не знам защо така се получава, но сякаш винаги момичетата ме използват, за да си намерят някой друг, по-добър от мен, така се случи и с тая (последната..). Лъжеше ме, не знам си какво и най-накрая ме заряза, заради друг. Не знам, просто не знам къде е проблема в мен, ако има такъв естествено, защото според мен, а и според моите приятели, не съм лошо момче, нито пък изглеждам зле..

xXxPETYAxXx
01-08-2014, 16:12
Това, за което говорих нямаше нищо общо нито с външния ти вид, нито с това дали си добро момче. За да те заменят за друг повярвай ми има причина. Това, че още не си я открил не значи, че не същестува. Може да си слабохарактерен, както намекват другите потребители, може и нещо друго да е. Не знаем какво правиш и как се държиш, когато имаш приятелка.

TEJKASYDBA
01-08-2014, 16:50
Дайте ми определение на думата слабохарактерен. Мерси.

Tsukuda_Hiroshi
01-09-2014, 07:44
Ми такъв човек, който не може да отстоява собствената си воля. Който постоянно следва течението, вместо да застане срещу него и да постигне целите си.
Не ги ли знаеш тези думички...? O.o

DarknessAngel
01-09-2014, 09:22
Ще се появи, когато най-малко очакваш. През това време се заеми с други дейности, развивай се.

TEJKASYDBA
01-13-2014, 10:35
Ми такъв човек, който не може да отстоява собствената си воля. Който постоянно следва течението, вместо да застане срещу него и да постигне целите си.
Не ги ли знаеш тези думички...? O.o

Просто попитах, защото може значението на думата да е различно от това, което си мисля, но както и да е. Определено не съм такъв като цяло.

qni4ka546
01-13-2014, 11:03
Има хора целунати от бога, а други се чудят как да свържат двата края..!
Много ми е тъжно..! :(

fUcKsMiLe
01-13-2014, 13:42
.....Дори и НЕсериозните ми връзки са били твърде малко, едва 3-4…

Стигнах до тук и спрях да чета. Ти 3-4 за малко връзки ли ги броиш? (това си е мое определение, че 3-4 е нормално за едно момче на тази възраст, а някои имат повече, други по-малко) :lol: Не, че нещо, но съдбата ти е еднакво "тежка" с още 70-80% от тийновете/вече не толкова тийнове, но../ по цял свят. Ако смяташ, че след като сега не можеш да си намериш гадже и света ще свърши, то не знам как ще е след 20 години, ако случайно си още ергенин. За всеки влак си има пътник, защо всички препирате да се качите на 1 влак, за който билета ви още не е купен? Вземи се в ръце, голям мъж си вече. Това да ходиш по барове и кафенета.. не винаги има успех. Това да не ти е като по американските филми - всеки да заговаря всеки на бара? Върви на работа, където се чувстваш себе си, а не където мислиш, че ще намериш с кой да си начешеш крастата. Тя любовта ще дойде, спри да я търсиш просто. Или се огледай за нещо, което си изпуснал. Често се случва да не виждаме нещата пред нас.

TEJKASYDBA
01-13-2014, 15:30
Мерси много за съветите, така ще направя.

TEJKASYDBA
02-12-2014, 22:34
Здравейте отново, пак съм аз и отново реших да драсна някой друг ред в тази моя тема, която от време на време мисля да ъпдейтвам. За сега отново няма нищо интересно относно моят "проблем" с намирането на момиче, с което да имам връзка, но наскоро ми хрумна нещо в главата, тъй като някой от тук бе споменал, че любовта може да е пред очите ни, а ние да не я виждаме..

Та, преди години с едно момиче много се харесвахме, а-у всичко беше перфектно, но поради една или друга причина не се стигна до връзка и от тогава не съм имал контакт с нея, но съм я виждал из града, дори и в нейното училище, когато съм ходил, но тя сякаш не ме помни.. А тя е страшно хубаво момиче и мисля, че може все още да си ме харесва.. Тази вечер исках приятелство във FB на нейната приятелка, с която са почти неразделни (понеже момичето, за което става въпрос, няма фейсбук, колкото и странно да е..), тя ме прие и се чудя дали да я поразпитам за въпросното момиче, тоест тя да я пита дали ме помни и евентуално някой път, ако искат да излезем, макар и тримата? Нещо такова да се получи, да завържа отново някакъв контакт с нея, защото като няма фейсбук и е трудно да я открия, въпреки че е от моя град, но като че ли не ме помни, защото като ме види някой път по центъра примерно и изобщо не ме отразява.. какво мислите за една подобна идея, дали би имала някакъв успех, защото от скоро това ми се върти в главата и мисля да задействам нещата, но реших все пак да драсна тук и да се допитам до вас - някакъв съвет все пак.. :)

blabber
02-13-2014, 00:07
Това дето го описваш може и да се получи... Това, което ми хрумва в момента е, че може би пак ще намериш причина, за да отидеш до училището й, да кажем да видиш друг познат,приятел и ако я видиш, просто да я заговориш? Или пък следващия път, като я видиш в центъра- поздрави я, заговори я :)

А също друг съвет е преди да търсиш връзка, да търсиш любов, научи малко повече да разбираш себе си, развивай личността си и качествата си, отколкото да се фокусираш върху това да си с някого само заради "напредналата" възраст, за да не си сам, за да не си единствения сред приятелите си без връзка. Колкото по-добре разбираш себе си, толкова по-добре би успял да споделиш личността си с някой друг.

Успееех! :)

HollyGolightly
02-13-2014, 04:22
но тя сякаш не ме помни..

мисля, че може все още да си ме харесва..

но като че ли не ме помни, защото като ме види някой път по центъра примерно и изобщо не ме отразява.
Последно харесва ли те или не те помни?
И такива неща с посредници са прекалено детински. Като ти харесва момичето, заговори я първи ти и виж какво ще стане, недей да чакаш на приятелките и да ти свършат работата.

LPTRV
02-13-2014, 21:54
Пак добре , аз скоро ще стана на 20 а все още не съм имал гадже , нито съм правил секс , не знам на кой му е по-тежка съдбата ... Радвай се на това , което имаш са казали хората :) ( не че аз се радвам на нищото но .. )

Rumsito10
02-15-2014, 07:16
Не винаги момичето на живота ни ще бъде в дискотеката, може да се окаже в библиотеката....

TEJKASYDBA
02-16-2014, 22:17
HollyGolightly, проблемът е там, че това момиче и се носи славата като к*рва из нашия град за това не храня големи надежди за нея, нито искам на момента да съм с нея, просто сега един вид разучавам това, което се е случило с нея през годините, когато не сме се виждали, понеже доооста хора из града казват как на всеки един правила свирки и т.н. и т.н. Иначе като питах нейната приятелка, тя каза, че и е казала, че ме помни, но нищо повече. Не съм я питал за други неща, защото просто не знам как да подходя. Не съм напълно уверен имено заради тези неща, които се приказват за нея, иначе до сега да съм отишъл в нейното училище и така..

Rumsito10, в нашия град има много дребна библиотека, а и да си призная, не съм от хората, които четат редовно книги или нещо подобно. Струва ми се, че времената, когато хората са откривали половинките си на тези места, са отминали.