PDA

View Full Version : Как да си върна тръпката и любовта



ger4i7y
01-08-2014, 00:34
Здравейте, с приятеля ми сме заедно от почти година и през това време аз го обичах супер много, но напоследък той започна да се държи тъпо и спря да ми казва че ме обича и някак си стана по-хладен, накара ме да се чувствам нежелана, глупава, гузна за всичките ми грешки, накара ме да се чувствам като парцал. Сега започна да се държи по-добре, но все още не е същото и аз малко по малко губя чувствата си към него, а не искам да е така, искам да го обичам, ако ще да страдам заради него, искам да изпитвам тръпката, която изпитвах като го гледах, искам чувствата ми да се върнат, но не знам как да го направя, много съм объркана. Моля ви дайте ми съвет, да поговоря ли с него, ако започне да се държи добре, че си върна ли любовта към него, кажете ми как да си върна чувствата и моля ви, недейте да ме съдите или да ми говорите извън това, което съм попитала, просто искам да го обичам както преди, не искам да късам с него или да се отчуждавам

leadyflame
01-08-2014, 02:27
ти какво, рецепта за чувства ли искаш, след като ти си била задушаваща и той е отвръщал, но след време му е станало досадно е започнал да се обръща, остави го да подиша малко.

nepowtorima
01-08-2014, 11:24
Тръпката според мен или се връща или е адски трудно да стане това..
Аз мисля, че след такъв период смисъла на връзката се губи. Знам колко е трудно, знам, че не искаш да се разделите, но .. няма никакъв смисъл в момента.
Аз съм в такава ситуация, просто.. нямам желание да съм с него, но малко или много се оплетох в това, което казвам и нямам изход за момента..
Така че помисли си какво искаш ти да направиш, какво чувстваш, ако има начин то ти сама трябва да го намериш, а не някой от тук да ти каже..

DarkTemplar
01-08-2014, 11:34
Пак искате някой да мисли вместо вас и да ви дава готови решения на ключови за собствения ви живот ситуации.

Interaction
01-08-2014, 11:44
Както ти написаха по нагоре, няма рецепта. Всичко зависи от теб и от твоята нагласа, ако чувствата ти изстинат няма как да промениш това, освен ако не започнеш да заблуждаваш себе си, че го обичаш след като не е така.

djipsito
01-08-2014, 19:44
Съгласна съм с другите.

Мисля, че трябва да говориш с него за тези неща. Във връзката сте двамата. Ако искате да оправяте проблемите, трябва и двамата да сте наясно с тва какви са те и да търсите решение. Ако го търси само единия, нещата няма да вървят.

baby_baby
01-08-2014, 20:22
според мене няма рецепта за връщане на тръпката поговори с него

ger4i7y
01-08-2014, 20:52
В отговор на едно от мненията искам да кажа, че аз не го задушавам, всъщност той е този, който задушава в тази връзка, аз дори да ревнувам, го показвам само когато трябва. Иначе относно другите мнения, аз вече правя нещо по въпроса и мисля че се получава, просто исках и някакъв съвет тук, за да може да открия правилното решение :)

DeHu
01-09-2014, 06:53
А кога по-точно смяташ,че е уместно да му показваш ревността си? Това с връщането на тръпката е сложна работа и общо взето всеки го прави по свой си начин.Трябва да откриеш това,което е липсвало във връзката ви или пък нещо,което се е явявало като пречка.Но ако видиш,че не става,не напъвай нещата излишно.

Hilary_
01-09-2014, 07:38
Ама ти хубаво искаш, но нали се сещаш, че това не е концерт по желание?
Няма такова нещо като "искам да му върна любовта" .. тук не става въпрос за вещ, а нещо, което както се появява така и изчезва в един момент. А когато вече е станало, колкото и да искаш да обичаш някой, без той да ти отвръща, нещата ще стават все по - тегави и то най - вече за теб ..

ger4i7y
01-09-2014, 22:07
Той ме обича и вече започна да го показва отново, аз иначе точно си се опитвам да премахна или поне да намаля пречките между нас и да направя нещата, които ми липсват. Не ме разбирайте погрешно, аз го обичам, просто е в нормалните граници, а не както преди, само мисълта, че може да скъсаме ме докарваше до сълзи. Сега просто не съм чак толкова заслепена, той сам си го направи, докато се опитваше да ме накара да го слушам изцяло, той ме накара да осъзная, че няма да търпя някой да се държи по този начин с мен и ако продължава, аз ще съм тази, която ще прекрати връзката ни. Просто ми трябваха няколко дена, за да разбера, че чувствата ми не са изчезнали, а са охладнели :)