PDA

View Full Version : Въпрос само към момичетата!



gsxrfan2
01-08-2014, 10:25
Здравейте!Интересно ми е как би изглеждало в очите на едно момиче момче, което кара мотор и харесва много моторите, без да го познава като човек, а просто като образ? Моля само момичета да дават отговори!

anonymous708973
01-08-2014, 10:34
Зависи как го кара тоя мотор. Ако се прави на гъзар и вдига валянка в двора на училище, едва ли ще й е добро мнението освен ако не харесва празноглави индивиди.

XTREMEFREERIDE
01-08-2014, 10:36
Ако показва истинска страст към това което прави, не мотор, ами и овчар да е ще е хубаво. Хората изглеждат най-добре когато са себе си.
Имам една приятелка дето тръгна с моторист и супер много се прехласна към тези превозни средства. Имам друга, която пък така повлия на гаджето си, че той се отказа от моторите.
Разни хора, разни...знаете.

;)

girlwithblueeyes
01-08-2014, 14:37
Зависи как го кара тоя мотор. Ако се прави на гъзар и вдига валянка в двора на училище, едва ли ще й е добро мнението освен ако не харесва празноглави индивиди.
това

baby_baby
01-08-2014, 15:29
Зависи как го кара тоя мотор. Ако се прави на гъзар и вдига валянка в двора на училище, едва ли ще й е добро мнението освен ако не харесва празноглави индивиди.

+++

xXxPETYAxXx
01-08-2014, 16:37
Зависи как го кара тоя мотор. Ако се прави на гъзар и вдига валянка в двора на училище, едва ли ще й е добро мнението освен ако не харесва празноглави индивиди.

Те повечето такива ги харесват.

Мен ми е все тая дали е с мотор, с кола, с автобус пеша или с колело, стига самото момче да е симпатично. Ако момчето не ми хваща окото, ако ще със самолет да е, все тая.

Hilary_
01-08-2014, 17:37
Човек на риска. Това е първото, което ми идва на ум.

gsxrfan2
01-08-2014, 18:46
Благодаря на всички за коментарите Ви, като цяло целта ми е коментарите да бъдат от типа на последния т.е с какво свързвате момче, което кара мотор.
btw карам мотор от няколко години, карам нормално (не на една гума или на кантар както се води из нашите среди), но просто си падам по едно срамежливо момиче и ми е много интересно как бих изглеждал в нейните очи точно заради моторите, защото много малко хора обичат и карат мотори, повечето ги е страх.Неискам да се изкарвам някакъв свръхчовек, който е безстрашен, напротив почти не говоря за мотори в тези кръгове в които се движа и не се хваля с колко съм карал и какво съм правил, правя си кефа без да се хваля, но просто ми е странно заради това мое увлечение как бих изглеждал в очите на момичетата?
Да споделя и друго - откакто имам мотор всички ме гледат с друго око (в положителна насока) и никой неможе да отрече, че един моторист е 100 пъти по-забележим от някой седнал в някаква си кола ако ще и за 100 бона да е, нали така :)

psychopath
01-08-2014, 18:57
Моториста е без каска... :O

TIFOSO
01-08-2014, 19:02
и никой неможе да отрече, че един моторист е 100 пъти по-забележим от някой седнал в някаква си кола ако ще и за 100 бона да е, нали така :)
Дали? Дали? Дали?

D*Rose
01-08-2014, 19:04
един моторист е 100 пъти по-забележим от някой седнал в някаква си кола ако ще и за 100 бона да е, нали така :)

ПХАХАХАХА. напусни.

dimsito94
01-08-2014, 19:09
Те повечето такива ги харесват.

Мен ми е все тая дали е с мотор, с кола, с автобус пеша или с колело, стига самото момче да е симпатично. Ако момчето не ми хваща окото, ако ще със самолет да е, все тая.
мдааа... така е...

DarknessAngel
01-08-2014, 19:11
Зависи, наистина, дали мотора е управляван разумно.

xoxi
01-08-2014, 19:24
Виждайки момче с мотор, не би ми направило никакво впечатление. Петя го каза много добре!
Самият човек трябва да ми направи първо впечатление, след това вече какво има, какво кара и т.н.
Авторе, след горното ти изказване и два мотора едновременно да караш, пак не би ми привлякъл вниманието.

Vivitu483
01-08-2014, 19:27
Кефят ме, стига да карат с каска и да не се правят на гъзари.