PDA

View Full Version : Що е Волен и има ли почва у нас ?



Stoqn_Trakiev
01-08-2014, 15:47
Дано започнат да се вземат мерки срещу пдобни прояви. Нямам обяснение как може да се посяга на хората по подобен начин. Интересно е и как може да се посяга на полицай по подобен начин.ПРЕКАЛЕНО Е НАГЛО ВЕЧЕ (http://iconomicabg.blogspot.com)

bsdirty
01-08-2014, 17:44
Воленчо си е такъв от край време и мисля, че вече е време да се направи нещо по въпроса

Violenza
01-08-2014, 18:23
Покрай него възникна новият политически термин - сидерастия.

TIFOSO
01-08-2014, 19:39
Волен има СПИН - Синдром на Поискана Имунна Недостатъчност.

D*Rose
01-08-2014, 20:39
Болен Лидеров :lol:

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 06:16
Не можете ли да осмислите че всичко е една голяма провокация от страна на водещите партии, които плащат на продажните медии да подкрепят тезите им и това не е от сега, а от самото създаване на партията. Целта е пълно заличаване на партията Атака поради простата причина че не застава зад техните схеми на управление. Самата идея на Атака за национализация на големите предприятия в България като енергийните предприятия, телекомуникационните фирми, БТА Балкан, веригите за бързо хранене и монополистките хипермаркети и много други е нещо което е крайно лошо за политиката на управляващи като Костов, Борисов, Станишев, Местан и другите маймуни поради факта че те получават огромни суми от другите държави за задържането на монополите в нашата държава. Не вярвайте на медиите и продажните политици които казват че България е бедна точно обратното тя е много богата замислете се ако парите които изнасят монополистите в техните държави влизаха в хазната за какъв стандарт ще иде реч. Но със сигурност повечето от хора от народа не могат да проумеят тези факти защото нямат собствено мислене а робуват на създадените им от медиите.

ventto
01-09-2014, 06:40
http://vbox7.com/play:a8f4323634 :) :D

Aeternal
01-09-2014, 06:53
Не можете ли да осмислите че всичко е една голяма провокация от страна на водещите партии, които плащат на продажните медии да подкрепят тезите им и това не е от сега, а от самото създаване на партията. Целта е пълно заличаване на партията Атака поради простата причина че не застава зад техните схеми на управление. Самата идея на Атака за национализация на големите предприятия в България като енергийните предприятия, телекомуникационните фирми, БТА Балкан, веригите за бързо хранене и монополистките хипермаркети и много други е нещо което е крайно лошо за политиката на управляващи като Костов, Борисов, Станишев, Местан и другите маймуни поради факта че те получават огромни суми от другите държави за задържането на монополите в нашата държава. Не вярвайте на медиите и продажните политици които казват че България е бедна точно обратното тя е много богата замислете се ако парите които изнасят монополистите в техните държави влизаха в хазната за какъв стандарт ще иде реч. Но със сигурност повечето от хора от народа не могат да проумеят тези факти защото нямат собствено мислене а робуват на създадените им от медиите.
Защитава ни правата от Франция и Куба. Точно той толкова се е продал, че няма на къде повече.
Мене ме кефи обаче как и БСП и ДПС го защитават. Пълно мълчание и от двете партии по случая.

ГРЕН
01-09-2014, 08:07
http://vbox7.com/play:a8f4323634 :) :D

Тео Ангелов си знае .. :D

LadyDi
01-09-2014, 08:35
Не можете ли да осмислите че всичко е една голяма провокация от страна на водещите партии, които плащат на продажните медии да подкрепят тезите им и това не е от сега, а от самото създаване на партията. Целта е пълно заличаване на партията Атака поради простата причина че не застава зад техните схеми на управление. Самата идея на Атака за национализация на големите предприятия в България като енергийните предприятия, телекомуникационните фирми, БТА Балкан, веригите за бързо хранене и монополистките хипермаркети и много други е нещо което е крайно лошо за политиката на управляващи като Костов, Борисов, Станишев, Местан и другите маймуни поради факта че те получават огромни суми от другите държави за задържането на монополите в нашата държава. Не вярвайте на медиите и продажните политици които казват че България е бедна точно обратното тя е много богата замислете се ако парите които изнасят монополистите в техните държави влизаха в хазната за какъв стандарт ще иде реч. Но със сигурност повечето от хора от народа не могат да проумеят тези факти защото нямат собствено мислене а робуват на създадените им от медиите.

Това няма нищо, ама нищо общо с поведението на един болен човек.

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 14:12
Това няма нищо, ама нищо общо с поведението на един болен човек.

Кой ти каза че няма я се замисли малко и погледни реално на нещата. В продължение на 8 години този човек е очернян толкова много че и да кажат че е пил сок със сламка пак ще е престъпление.

Не си мислете че нещата са така както са представени. Има много висшеи инстутуции които са майстори на възпроизвеждането на дадени ситуации. Прочетете има много книги и статии които разказват за точно тези организации и за световната банка. Разкритията са толкова потресаващи че никой човек не би си помислил че може да бъде пресъздадено толкова реално.

LadyDi
01-09-2014, 14:24
Не ме интересува кой как представя Волен.
Интересува ме това, което виждам. Човекът е или психично болен, или абсолютен простак. В повечето си интервюта е неадекватен, грубиянин и див селски бек. Каквато и да е причината за поведението му, той няма място в парламента. Време е да се осъзнае на кого и какво говори.

an7raks
01-09-2014, 15:15
SNikolov_Rugby, съжалявам теб и всички други промити мозъци... :(

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 15:36
SNikolov_Rugby, съжалявам теб и всички други промити мозъци... :(

Щом казваш нека е така. Всеки човек си има право на мнение АЗ промития мозък мисля по този начин. Нямам намерение да споря с когото и да било защото съм се обедил че няма смисъл. Имате право на образувание използвайте го, четете книги по тези въпроси и да знаете че България е била велика векове на ред, замислете се сега защо не е и ако можете си отговорете.

an7raks
01-09-2014, 15:53
Щом казваш нека е така. Всеки човек си има право на мнение АЗ промития мозък мисля по този начин. Нямам намерение да споря с когото и да било защото съм се Oбедил че няма смисъл. Имате право на образУвание използвайте го, четете книги по тези въпроси и да знаете че България е била велика векове на ред, замислете се сега защо не е и ако можете си отговорете.
Дано си трол!
Всъщност, това си го казвам за всеки български "националист"...

anonymous895156
01-09-2014, 15:55
Не можете ли да осмислите че всичко е една голяма провокация от страна на водещите партии, които плащат на продажните медии да подкрепят тезите им и това не е от сега, а от самото създаване на партията. Целта е пълно заличаване на партията Атака поради простата причина че не застава зад техните схеми на управление. Самата идея на Атака за национализация на големите предприятия в България като енергийните предприятия, телекомуникационните фирми, БТА Балкан, веригите за бързо хранене и монополистките хипермаркети и много други е нещо което е крайно лошо за политиката на управляващи като Костов, Борисов, Станишев, Местан и другите маймуни поради факта че те получават огромни суми от другите държави за задържането на монополите в нашата държава. Не вярвайте на медиите и продажните политици които казват че България е бедна точно обратното тя е много богата замислете се ако парите които изнасят монополистите в техните държави влизаха в хазната за какъв стандарт ще иде реч. Но със сигурност повечето от хора от народа не могат да проумеят тези факти защото нямат собствено мислене а робуват на създадените им от медиите.

съчувствам ти :(

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 16:22
Благодаря за съчувствието!
Явно всики един човек с различно мнение от вашето е некърник, прост човек който от нищо не разбира. Сигурно поради тази причина с хора като вашето мислене нашата държава просперира във всички сфери. Живи и здрави.

Ivaaaaa
01-09-2014, 16:31
помня как точно в този форон, преди изборите, имаше много положителни мнения за Воленчо, как едва ли не ще оправи държавата

сега всички ревете.. :lol:

yakuza_
01-09-2014, 16:48
Болен бе ясен още от 1вите избори какъв е, жалко че все още се нимират "хора" които да гласуват за него.
В неговата партия не бяха педофили, катастрофи на магистралата, бойща, пиянски истории...

klimatronik
01-09-2014, 17:15
Благодаря за съчувствието!
Явно всики един човек с различно мнение от вашето е некърник, прост човек който от нищо не разбира. Сигурно поради тази причина с хора като вашето мислене нашата държава просперира във всички сфери. Живи и здрави.
Едно е различно мнение, друго са тролски глупости.
Волен е толкова изпята история, че ти се чудя направо.
Национализацията звучи много добре и хубаво, но всъщност е един блян за малка и бедна на природни изкопаеми страна, която изкарва вътрешния си брутен продукт най-вече от третия сектор.
Ето сега национализираха голям процент от възобновяемите енергийни източници и какво стана? Опропастиха бизнеса на стотици собственици. Представи си национализацията в земеделския сектор до какво ще доведе, въпреки че самата идея наистина се вижда на пръв поглед много хубава. Монопола ще бъде самата държава.

Каквото и да говорим - Волен Сидеров няма да изпълни нищо от условията, защото самия той е един продажник. Неговата партия произлиза от същите тия ,,комунисти'' и целта й е единствено да всява допълнителна анархия, за да поддържа днешното правителство, включително и ДПС, в една идеална желязна система..
Дори да не съм прави .... факт е,че не е добре с психиката си.

LadyDi
01-09-2014, 17:30
факт е,че не е добре с психиката си.
Понякога се чудя дали наистина не е добре с главата или някой му плаща, за да прави целия този цирк и да държи медиите заети, встрани от реално случващи се неща...

an7raks
01-09-2014, 17:35
Понякога се чудя дали наистина не е добре с главата или някой му плаща, за да прави целия този цирк и да държи медиите заети, встрани от реално случващи се неща...
Така като гледаш къде ходи по почивки, кое ли ще да е?

LadyDi
01-09-2014, 17:42
Така като гледаш къде ходи по почивки, кое ли ще да е?

Не това имах предвид. На мен ми е ясно, че му плаща за "златния пръст". Въпросът е дали наистина е луд или просто прави цирк.

an7raks
01-09-2014, 17:43
Не това имах предвид. На мен ми е ясно, че му плаща за "златния пръст". Въпросът е дали наистина е луд или просто прави цирк.
Просто прави цирк, щото е луд... :D

102
01-09-2014, 17:57
На мен пък ми е любопитно дали сега БСП и ДПС ще му бият шута.. и по-важното.. дали вече са си зели ония двамцата от ГЕРБ.... щото.. смятайте.

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 18:08
Едно е различно мнение, друго са тролски глупости.
Волен е толкова изпята история, че ти се чудя направо.
Национализацията звучи много добре и хубаво, но всъщност е един блян за малка и бедна на природни изкопаеми страна, която изкарва вътрешния си брутен продукт най-вече от третия сектор.
Ето сега национализираха голям процент от възобновяемите енергийни източници и какво стана? Опропастиха бизнеса на стотици собственици. Представи си национализацията в земеделския сектор до какво ще доведе, въпреки че самата идея наистина се вижда на пръв поглед много хубава. Монопола ще бъде самата държава.

Каквото и да говорим - Волен Сидеров няма да изпълни нищо от условията, защото самия той е един продажник. Неговата партия произлиза от същите тия ,,комунисти'' и целта й е единствено да всява допълнителна анархия, за да поддържа днешното правителство, включително и ДПС, в една идеална желязна система..
Дори да не съм прави .... факт е,че не е добре с психиката си.

1. Кое според теб е различно мнение? Поради факта че аз изказвам моя собствена позиция, следва това че изразявам мнение.
2. Кое по точно са национализирали че не разбрах? Не пиши неверни работи защото национализация е едно, плащане на държавен данък е съвсем друго. При първото единствен собственик е държавата, която покрива за своя сметка разходите при управлението, а второто е парична печалба влизаща в държавната хазна в зависимост от ползване на определена услуга или предмет който плаща всеки един гражданин.
3. Много ми е интересно откаде всички сте сигурни че няма да изпълни нищо от обещаното до момента, като нито веднъж не е управлявал държавата до сега. Да не би да сте неоткрити таланти далечни роднини на баба Ванга?

anonymous895156
01-09-2014, 18:47
3. Много ми е интересно откаде всички сте сигурни че няма да изпълни нищо от обещаното до момента, като нито веднъж не е управлявал държавата до сега. Да не би да сте неоткрити таланти далечни роднини на баба Ванга?

Не е нужно да си нострадамус, за да разбереш, когато някой е луд и/или лъже.
Само ще вметна, че целият цирк около летището може наистина да е инсцениран (и, естествено, да е било платено на воленчо, защото той нарича хората там провокатори, но сам е решил да удари униформения полицай и човека и да се държи като боклук отново), но не, за да се очерни неопетняваното досега име на болен, а за да се отвлече вниманието на медиите и на хората от другите неща в държавата за известно време.
А сега до теб - наистина ли искаш шефът на комисията по ЕТИКА в парламента, лидерът на партията, която подкрепяш, този, който е народен представител и кандидат (само в мечтите си) за премиер, да напада полицаи? Да обижда журналисти? Да живее в свой собствен конспиративен свят, където всичко е сороска джихадо-юдейска илюминатска заговорка? Да води за носа слепите овце, които си нямат (убеждавам се непрекъснато) ГРАМ понятие не само от история на България, а и от обща култура? Да е ксенофоб, хомофоб, шовинист и нацист? МИСЛИШ ЛИ, че модерният свят се нуждае от човек като Волен Сидеров?

an7raks
01-09-2014, 19:00
Да е ксенофоб, хомофоб, шовинист и нацист?
Той, ако беше такъв, пак щеше да е по-добре от продажен гъзолизец.

anonymous895156
01-09-2014, 19:01
1. Кое според теб е различно мнение? Поради факта че аз изказвам моя собствена позиция, следва това че изразявам мнение.
2. Кое по точно са национализирали че не разбрах? Не пиши неверни работи защото национализация е едно, плащане на държавен данък е съвсем друго. При първото единствен собственик е държавата, която покрива за своя сметка разходите при управлението, а второто е парична печалба влизаща в държавната хазна в зависимост от ползване на определена услуга или предмет който плаща всеки един гражданин.
3. Много ми е интересно откаде всички сте сигурни че няма да изпълни нищо от обещаното до момента, като нито веднъж не е управлявал държавата до сега. Да не би да сте неоткрити таланти далечни роднини на баба Ванга?

Значи трябва да даваме на всеки втори мърльо, позволяващ си да живее като през средновековието, да управлява държава?

TIFOSO
01-09-2014, 19:07
Сега ще влезне Каролев и ще ви зарине с проценти веееее

klimatronik
01-09-2014, 19:10
Абе да ви кажа. Бих предпочел Воленчо пред СерГЕЙ и Доган, при положение,че те изчезнат и имам резервен билет + 2 милиона сметка в банка на Хавай. :D

LadyDi
01-09-2014, 19:11
Че ако имаш билет и 2 млн. кво ти пречат Сергей и Доган?

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 19:16
Така по тази тема може да говорим с дни. Първо по въпросите:
Аз до сега не видях нито един свидетел, нито шофьора, нито пострадалия, нито някой полицай да даде интервю по някоя медия какво се е случило. Това не ти ли се струва странно? Относно журналистите - аз лично не съм видял да обиди нито един журналист, че е повишавал тон за това съм съгласен.
За теб е ксенофобия, расизъм и други там подобни защитата на българи от цигани, искане за премахване на джамиите, стремеж към развитие на собствена икономика на държавата, връщане на войската, помоща която е оказал на много хора за операции, за храна, за дърва за зимата(за това не си и чувал защото това не се споменава. Защо ли?), посещението на всички български празници и още много примери. Така ли?
А според теб от какъв човек се нуждае съвременния свят:
1. Една от най-големите мутри още от комунистическо време-Борисов
2. Човек който няма нито един работен ден зад гърба си освен като депутат-Станишев
3. Циганин който се стреми към легално поробване на България-Местан и Касим Дал
4. Човекът който разпродаде България за жълти стотинки-Костов
Или някой нов месия като Бареков-новия Борисов?

klimatronik
01-09-2014, 19:19
Че ако имаш билет и 2 млн. кво ти пречат Сергей и Доган?

Ако ги имаше, те щяха да му дърпат ушите ,както Бойко на Плевльо ,за да не прави много глупости иначе да имам в готовност да се спася от евентуална гражданска и ядрена война щот нали ние ще станем много мощни и ще устояваме на натовските ракети томахуук и самолетите стелт :Д

LadyDi
01-09-2014, 19:22
А според теб от какъв човек се нуждае съвременния свят:
1. Една от най-големите мутри още от комунистическо време-Борисов
2. Човек който няма нито един работен ден зад гърба си освен като депутат-Станишев
3. Циганин който се стреми към легално поробване на България-Местан и Касим Дал
4. Човекът който разпродаде България за жълти стотинки-Костов
Или някой нов месия като Бареков-новия Борисов?

Човече, това е най-глупавият подход (и за съжаление, най-масово използвания в съвременната българска политика). Вместо да изтъкваш силните страни на Волен, ти сочиш слабите на останалите. Но това че те са лоши, не прави Волен добър.

klimatronik
01-09-2014, 19:22
А според теб от какъв човек се нуждае съвременния свят:
1. Една от най-големите мутри още от комунистическо време-Борисов
2. Човек който няма нито един работен ден зад гърба си освен като депутат-Станишев
3. Циганин който се стреми към легално поробване на България-Местан и Касим Дал
4. Човекът който разпродаде България за жълти стотинки-Костов
Или някой нов месия като Бареков-новия Борисов?
А защо тря да искаме някой от тези,които избра :D

LadyDi
01-09-2014, 19:23
А защо тря да искаме някой от тези,които избра :D
Да, това пък е другата голяма простотия.
Ако не искаме Станишев, значи искаме Борисов. Ако не искаме Борисов, значи искаме Станишев.
Що за малоумие?

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 19:27
Човече, това е най-глупавият подход (и за съжаление, най-масово използвания в съвременната българска политика). Вместо да изтъкваш силните страни на Волен, ти сочиш слабите на останалите. Но това че те са лоши, не прави Волен добър.

Мисля че малко по нагоре съм посочил силните страни на Волен.
А и аз не соча слабите им страни а казвам това което са направили през тяхното управление.

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 19:32
Да, това пък е другата голяма простотия.
Ако не искаме Станишев, значи искаме
Борисов. Ако не искаме Борисов, значи искаме Станишев.
Що за малоумие?

Добре предложете стойностен човек който ще има добри проекто решения за въздигане на държавата. Цяла вечер чакам да прочета нещо но за съжелене ми се отговаря само с нападки.

klimatronik
01-09-2014, 19:35
За теб е ксенофобия, расизъм и други там подобни защитата на българи от цигани, искане за премахване на джамиите, стремеж към развитие на собствена икономика на държавата, връщане на войската, помоща която е оказал на много хора за операции, за храна, за дърва за зимата(за това не си и чувал защото това не се споменава. Защо ли?), посещението на всички български празници и още много примери. Така ли?
А според теб от какъв човек се нуждае съвреме
Добре, всички искаме това, всички обещават това...
Премахването на джамии само ще повиши етническата омраза и разединението .

Та правиш ли си сметка, че е резултатът от крайно националистически действия (нямам предвид пряко Волен) - би довел до разпадане на държавата ( както ЮГОСЛАВИЯ)?
За съжаление деомографската криза е в такъв мащаб, че вече идея си нямам как може да се излекуваме..
Да изселваме циганите ли? Докато сме в ЕС и Европа , па и където и да , докато ООН съществува... не знам как ще се случи промяна. Можем да ги интегрираме, ама това става с много пари и СИВО ВЕЩЕСТВО, което вече у младите българи - няма.. Съсипването на образователната ни система вече показва своите рожби на новото поколение за тези 20 години, че просто няма за кво говорим

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 19:36
Предложете как може да се случи дадено нещо, да тръгнем към по добро.

klimatronik
01-09-2014, 19:37
Добре предложете стойностен човек който ще има добри проекто решения за въздигане на държавата. Цяла вечер чакам да прочета нещо но за съжелене ми се отговаря само с нападки.

те в това ние националната трагедия

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 19:45
Добре, всички искаме това, всички обещават това...
Премахването на джамии само ще повиши етническата омраза и разединението .

Та правиш ли си сметка, че е резултатът от крайно националистически действия (нямам предвид пряко Волен) - би довел до разпадане на държавата ( както ЮГОСЛАВИЯ)?
За съжаление деомографската криза е в такъв мащаб, че вече идея си нямам как може да се излекуваме..
Да изселваме циганите ли? Докато сме в ЕС и Европа , па и където и да , докато ООН съществува... не знам как ще се случи промяна. Можем да ги интегрираме, ама това става с много пари и СИВО ВЕЩЕСТВО, което вече у младите българи - няма.. Съсипването на образователната ни система вече показва своите рожби на новото поколение за тези 20 години, че просто няма за кво говорим

В много държави се забрани строежа на джамии, кокто и проповедите в съществуващити.
Проблема с циганите за мен е много лесен. Без майчинство ако няма трудов стаж. Спиране на помощите в случай на непосещаване на детска градина и училище. Отнемане на децата в случай на липса на нужните условиа занормален живот.

anonymous895156
01-09-2014, 19:51
Аз до сега не видях нито един свидетел, нито шофьора, нито пострадалия, нито някой полицай да даде интервю по някоя медия какво се е случило.

кво викаш? днес в "тази сутрин" е гостувал тоя/тоя от франция, отделно по бтв чухме няколко свидетели (чията самоличност не беше разкрита от съображения за сигурност)
освен това, доколкото ми е известно, българският съд не работи с интервюта по тв7, а със съдебни дела и процеси

Auriss
01-09-2014, 19:55
освен това, доколкото ми е известно, българският съд не работи с интервюта по тв7, а със съдебни дела и процеси
като не ти разбира малката картунка 'що се обаждаш ;/

klimatronik
01-09-2014, 19:56
В много държави се забрани строежа на джамии, кокто и проповедите в съществуващити.
Проблема с циганите за мен е много лесен. Без майчинство ако няма трудов стаж. Спиране на помощите в случай на непосещаване на детска градина и училище. Отнемане на децата в случай на липса на нужните условиа занормален живот.

Да ама при нас има над 1 милион турци..
колегите ми студенти тури и българи са 50 на 50 % там където уча ;)
Съгласен съм на 100% за тези мерки за циганите, ще имат полза, макар и много бавна... Мислиш ли,че няма да се вдигнат на протести, че няма да започнат безредици, че ще започнат да ходят на училище, че детските градини ще ги издържат безплатно, че ще спрат сякак да се размножават, че няма да се удвоят кражбите и престапноста, че полицията ще си върши работата, че Волен ще устоява на всички мафиотски босове и организации, че няма да има предатели..
Проблемът не е прост.
Но и аз съм съгласен с мерките за спирането на помощите... сега всичко е в тяхна полза..
обаче отнемането на деца от родителите.... колко домове ще трябва, знаеш ли -вкарваш го на фантстика..

klimatronik
01-09-2014, 19:56
В много държави се забрани строежа на джамии, кокто и проповедите в съществуващити.
Проблема с циганите за мен е много лесен. Без майчинство ако няма трудов стаж. Спиране на помощите в случай на непосещаване на детска градина и училище. Отнемане на децата в случай на липса на нужните условиа занормален живот.

Да ама при нас има над 1 милион турци..
колегите ми студенти тури и българи са 50 на 50 % там където уча ;)
Съгласен съм на 100% за тези мерки за циганите, ще имат полза, макар и много бавна... Мислиш ли,че няма да се вдигнат на протести, че няма да започнат безредици, че ще започнат да ходят на училище, че детските градини ще ги издържат безплатно, че ще спрат сякак да се размножават, че няма да се удвоят кражбите и престапноста, че полицията ще си върши работата, че Волен ще устоява на всички мафиотски босове и организации, че няма да има предатели..
Проблемът не е прост.
Но и аз съм съгласен с мерките за спирането на помощите... сега всичко е в тяхна полза..

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 19:57
кво викаш? днес в "тази сутрин" е гостувал тоя/тоя от франция, отделно по бтв чухме няколко свидетели (чията самоличност не беше разкрита от съображения за сигурност)
освен това, доколкото ми е известно, българският съд не работи с интервюта по тв7, а със съдебни дела и процеси

Какви съображения за сигурност? Да не се разбере от коя партия са или?
И не е тоя ами е тая.

anonymous895156
01-09-2014, 19:58
В много държави се забрани строежа на джамии, кокто и проповедите в съществуващити.

ХАХАХАХАХА, тва къде го чу? Сериозно, за коя държава става въпрос? Северна Корея? Знаеш ли какво ще стане с България в момента, в който го направи? Международна изолация, изключване от ЕС, ООН, нато и за каквото се сетиш, враждебно настроени съседски страни + целия мюсюлмански свят, атентати на грам, половин милион български мюсюлмани, които имат наложена забрана върху това, да изповядват религията си.
Е, поне ще си останете сами с лудия волен и всекидневно ще преговаряте това, колко велика е България, и колко добре си живеете тук.
Интересно ми е, какво му е лошото на исляма? Защо да не е новата световна религия (а той много скоро ще стане и вече не може да се направи нищо)? Нали знаеш, че всеки има право да избира религията си? И не ми давай примери със саудитска арабия, където има религиозна полиция и ти режат гърлото, ако не казваш "алах акбар" три пъти на десет минути. Ние (западняците и европейците като цяло) сме на много по-различно ниво от тях.

anonymous895156
01-09-2014, 20:00
Какви съображения за сигурност? Да не се разбере от коя партия са или?

Не, за не дойдат мутрите на волен и биячите му (или някой от наетите скинхеди на протестите на атака) у тях и да останат инвалиди след срещата. Разбираш ли?

klimatronik
01-09-2014, 20:00
като не ти разбира малката картунка 'що се обаждаш ;/
ти па недей с тези малки картунки хахха ;д

Auriss
01-09-2014, 20:01
^епа то да си циганин е божия благословия направо, ти не знаеше ли ?
В някоя барака живееш ; в собствената си държава работа не мо'еш си намери, 'щото всеки те гледа накриво ; по цял ден скиташ да събираш боклуци да носиш на вторични суровини за жълти стотинки ; имаш милион и едно деца 'щото никой не те е научил презерватив к'во е , а си дочул от айшето, че ще ти изсъхне патката ако го нахлузиш, та толко ти и разбира главата и си пецкаш. Пък образование ехее къде - ваш'те са кухи на пробита дамаждана, познати и приятели до 1 са абсолютни лузъри, па ти на училище си тръгнал да ходиш ЛОЛ беги от тука


Не зацепвам к'ъв ви е тоя зор с толкова злоба да подхождате, пък после били с промити мозъци хората.
Прости хейтъри, ей. Яко прости. Добре че са мангалите и турците, че иначе нз - сигурно политиците щеше да се наложи да хейтвате.

anonymous895156
01-09-2014, 20:03
като не ти разбира малката картунка 'що се обаждаш ;/

доколкото ми е известно в случая е използвано, за да се иронизира казаното, старче

SNikolov_Rugby
01-09-2014, 20:04
Да ама при нас има над 1 милион турци..
колегите ми студенти тури и българи са 50 на 50 % там където уча ;)
Съгласен съм на 100% за тези мерки за циганите, ще имат полза, макар и много бавна... Мислиш ли,че няма да се вдигнат на протести, че няма да започнат безредици, че ще започнат да ходят на училище, че детските градини ще ги издържат безплатно, че ще спрат сякак да се размножават, че няма да се удвоят кражбите и престапноста, че полицията ще си върши работата, че Волен ще устоява на всички мафиотски босове и организации, че няма да има предатели..
Проблемът не е прост.
Но и аз съм съгласен с мерките за спирането на помощите... сега всичко е в тяхна полза..

Така е не е лесно, но докато не се сплотим като народ няма да стане. Ние трябва да казваме че не можем. Все пак тава е нашата държава и ние решаваме какво ще става в нея.

Auriss
01-09-2014, 20:05
ХАХАХАХАХА, тва къде го чу? Сериозно, за коя държава става въпрос? Северна Корея? Знаеш ли какво ще стане с България в момента, в който го направи? Международна изолация, изключване от ЕС, ООН, нато и за каквото се сетиш, враждебно настроени съседски страни + целия мюсюлмански свят, атентати на грам, половин милион български мюсюлмани, които имат наложена забрана върху това, да изповядват религията си.
Е, поне ще си останете сами с лудия волен и всекидневно ще преговаряте това, колко велика е България, и колко добре си живеете тук.


Трябва книга да напишеш, братле !
Или сценарии за филм. Мно'о те бива, честно.

// останалото е тролене, нали ? плс ?

anonymous895156
01-09-2014, 20:06
Трябва книга да напишеш, братле !
Или сценарии за филм. Мно'о те бива, честно.

// останалото е тролене, нали ? плс ?

не господин сидеров

Auriss
01-09-2014, 20:10
не господин сидеров

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/010/809/happy-oh-stop-it-you.png

klimatronik
01-09-2014, 20:12
ДИМИТАТ И АУРИС ДА ВИ 3БА ИМАЛИ СТЕ ЕДНАКВИ АВАТАРИ.

Auriss
01-09-2014, 20:12
ми той малкия толкова ми се възхищава, че и аватара реши да ми копира

anonymous895156
01-09-2014, 20:16
Така е не е лесно, но докато не се сплотим като народ няма да стане. Ние трябва да казваме че не можем. Все пак тава е нашата държава и ние решаваме какво ще става в нея.

национализмът само може да разединява в днешно време
не виждам волен да работи по това, да се сплотят християни и мюсюлмани

anonymous895156
01-09-2014, 20:17
ми той малкия толкова ми се възхищава, че и аватара реши да ми копира

не, включих се в модата, започната от рагиол

klimatronik
01-09-2014, 20:18
Така е не е лесно, но докато не се сплотим като народ няма да стане. Ние трябва да казваме че не можем. Все пак тава е нашата държава и ние решаваме какво ще става в нея.

кво ми казваш сега, че АТАКА ще ни сплоти като народ, че ще намери ПЕТРОЛ И ДИАМАНТИ от недрата на Перник и ще предложи на сиганите аутопия и рай, ако вземат лист и химикал ИЛИ ще накара българите да се жертваме в името на интеграцията им..

Едно е да спреш подпомагането на циганите с парични средства... друго е да решиш проблема с тях..

LadyDi
01-09-2014, 20:39
не виждам волен да работи по това, да се сплотят християни и мюсюлмани
ма защо трябва да се сплотяват?
няма нужда от сплотяване
има нужда от еднакво прилагане на закони, права и задължения за всеки гражданин на България
и както каза Цацаров тази вечер (и което ме впечатли): "Не може някой да размахва някаква депутатска карта и да очаква всеки униформен да го обслужва". И да му целува краката, бих добавила.

SNikolov_Rugby
01-10-2014, 03:35
Някаде да съм споменал че трябва да се работи за сплотяване на българи, цигани и турци? Много ясно казах че трябва да се работи за ограничаване на свободията при цигани и турци. Защото каквото и да говорите в една дължава както се използват правата на гражданина така трябва и да спазваш задълженията които имаш. Когато малцинствата не спасват нормите и порядките в държавата им се спира кранчето и готово. Няма каквода правят.
Чак ви се чудя как може да ми казвате че трябва да приемем исляма. СРАМ нямате ли? Минали са векове в които нашите предци са се борили да запазят християнската си религия и са били избивани за това. От кого ли от турци към които сега искате да сме толерантни и всеки несъгласен с това е обявяван за расист и ксенофоб. Напрово ми е тъжно като виждам какво мислене имате. Жално ми е за обществото което се задава.

SNikolov_Rugby
01-10-2014, 03:44
http://mobile.frognews.bg/news_17600
http://world.actualno.com/London-zabrani-stroeja-na-gigantska-djamija-news_409374.html

yakuza_
01-10-2014, 05:57
Не мисля, че някоя държава от Европа може да се сравнява с Швейцария.
През 80-те години, когато са навлезли наркотиците е нарастнал броя на наркоманите, от там кражбите. Правителството решава да отвори специални центрове, които да им раздава контролирани количества чист продукт, така намаля броя на болните със спин и броя на кражбите.
И другото което е, те не са в ЕС.

klimatronik
01-10-2014, 07:39
Някаде да съм споменал че трябва да се работи за сплотяване на българи, цигани и турци? Много ясно казах че трябва да се работи за ограничаване на свободията при цигани и турци. Защото каквото и да говорите в една дължава както се използват правата на гражданина така трябва и да спазваш задълженията които имаш. Когато малцинствата не спасват нормите и порядките в държавата им се спира кранчето и готово. Няма каквода правят.
Чак ви се чудя как може да ми казвате че трябва да приемем исляма. СРАМ нямате ли? Минали са векове в които нашите предци са се борили да запазят християнската си религия и са били избивани за това. От кого ли от турци към които сега искате да сме толерантни и всеки несъгласен с това е обявяван за расист и ксенофоб. Напрово ми е тъжно като виждам какво мислене имате. Жално ми е за обществото което се задава.


Както през комунизма много добре са сплотявали правата на циганите и виж до какво са ги довели днес! Кажи,че искаш една диктатура и да се свършва.
А пък за турците направо ме уби.
Какво ти пречат точно пък турците? Които в повечето пъти са по-интелигенти и добри приятели отколкото българите?
Историята ли? Че ти тогава мрази всички - и руснаците включително,когато ни ,,освобождават'' , за да ни завземат , и себе си най-вече, когато си рязал крака и ръце на хиляди нации по време на Сименовото царуване.
А пък в това ,,турско робство ,, особено към края на 18 век - въобще не е приличало на робство. Българските и турските граждани са си живеели в империята с много общи права. Чорбаджиите - българи търговци са били толкова много. Не случайно по-късно са предавали българските революционери.

Та така. Никой не ми пречи - стига да спазва правата на държавата и законите.
Когато стигнеш до там, да забраниш на някой да говори на родния си език и да си изповядва религията - показваш само слабостта си пред него. Същия тиранин ставаш.
И аз не искам толкова цигани и турци.. и аз не искам българите да се изчезват, ама това не зависи от нас. А някои опити и методи за справянето с тях - може да бъдат катастрофални . Така че бъди жив и здрав, ама не се чуди защо АТАКА е на последно място винаги по гласуване, а на такива като Боян Расате всички са смеят.

LadyDi
01-10-2014, 07:54
Та така. Никой не ми пречи - стига да спазва правата на държавата и законите.
Когато стигнеш до там, да забраниш на някой да говори на родния си език и да си изповядва религията - показваш само слабостта си пред него. Същия тиранин ставаш.
Това. С едно допълнение. И ще цитирам директно Конституцията:

Чл. 3.
Официалният език в републиката е българският.

Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.
(2) Гражданите, за които българският език не е майчин, имат право наред със задължителното изучаване на българския език да изучават и ползват своя език.

Чл. 6
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

Чл. 13.
(1) Вероизповеданията са свободни.
(2) Религиозните институции са отделени от държавата.
(3) Традиционна религия в Република България е източноправославното вероизповедание.
(4) Религиозните общности и институции, както и верските убеждения не могат да се използват за политически цели.

Чл. 37.
(1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.

Нужно ли е да го синтезирам или разбирате?

OoVasKoO
01-10-2014, 08:25
http://mobile.frognews.bg/news_17600
http://world.actualno.com/London-zabrani-stroeja-na-gigantska-djamija-news_409374.html
http://www.duma.bg/node/67327
http://alterinformation.wordpress.com/2013/10/08/889104010494/
бтв мите, мите напомняш ми на Makenzi97 с троленето, но има още много хляб да ядеш хаха :D

an7raks
01-10-2014, 18:08
Това с религиите е пълната простотия... Да не говорим, че има българи, изповядващи исляма, които нямат НИЩО общо с турците и турския произход. Ако ще трябва да се забраняват религии, то аз си ЗА да се забранят всички, включително християнството.
Циганите са си друга бира... От тая паплъч е ясно, че хора излизат много рядко и за това и европчаните ни ги върнаха против собствените си закони. Наистина не знам как би могъл да се реши проблемът, освен с кастрация или вълшебни душове...

gt-r
01-16-2014, 20:29
Като цяло всичките в парламента са едни и същи тикви ,но тоя минава всякакви граници

veilside88
01-17-2014, 11:48
Като цяло всичките в парламента са едни и същи тикви ,но тоя минава всякакви граници

+

TIFOSO
01-17-2014, 14:45
Волен е Бялата Златка алеле

GEMBI
01-18-2014, 11:55
Волен и всички други в парламента могат да ми го смучат.