PDA

View Full Version : Не разбирам какво ми е.



mmeellaannii
01-09-2014, 09:03
Здравейте!
Започвам направо. От вторник не се чувствам добре. Вчера ходих до личния лекар и не можах да му обясня дори какво ми е. Още като бях малка имах такъв проблем, когато бях в училище 2ри клас и както си седя изведнъж ми се завива свят и сякаш съм в сън. Чувам и виждам всичко както си трябва, но след като направя, кажа или някой ми каже нещо след един момент сякаш не съм казвала нищо, сякаш отшумява като ехо, но помня, че съм го казала или направила. Сякаш не осъзнавам какво правя или говоря, не мисля.. Не мога да го обясня. Тогава това се случваше за най-много 5 минути. Наскоро пак ми се беше случвало. Сега обаче от вторник на обяд стана по същия начин и от тогава до сега съм все така. Храня се нормално. Личния ми каза, че може да е анемия, но не мисля. Там ми мериха кръвното на едната ръка 120/80, на другата 100/70. Вечерта го мерих пак и беше пак същото. Сега сутринта ми показа 90/60. Чувствам замаяност, но когато ходя си ходя нормално. Лекарката ме изпрати на невролог и ще видиме там какво ще ми кажат. Реших и тук да пиша, ако на някого му се е случвало подобно нещо да сподели как се е оправил.. :)

veilside88
01-12-2014, 16:20
Казваш , че кръвното на двете ти ръце е различно ?

Разликите в кръвното налягане от лявата и дясната ръка биха могли да означават повишен риск от сърдечно-съдово заболяване, показват резултатите от скорошно проучване.

Ако желаеш сподели и в puls.bg.

Дано не е нещо сериозно .

Cloud9
01-13-2014, 11:52
По принцип това,което описваш,е от ниското кръвно.Аз съм постоянно с 90/60 и това ми е перманентното състояние.Трябва повече чист въздух,да не се натоварваш физически и психически много и да пиеш много вода!

xXxPETYAxXx
01-13-2014, 11:59
Има моменти, в които ти пада кръвното най-вероятно. Носи си някакви шоколадчета в джоба, докато не излязат резултатите и съответно не ти предпишат медикаменти за лечение.