PDA

View Full Version : Какво да правя?



desi89005
01-09-2014, 15:10
Здравейте!
Казват, че ако имаш любов не се нуждаеш от нищо друго. Но защо тя е толкова странна?! Хората те нараняват, а въпреки всичко ти прощаваш и не се отказваш (поне при повечето хора мисля, че е така). Всеки е правил жертви заради любовта. Невероятно е колко бързо старите спомени, някоя песен или гласът на този човек могат да ти върнат всички чувства - привързаността, усмивката, пеперудките в стомаха и т.н.
По темата. Бях с момче 8 месеца. Той ми изневери с бившата си приятелка, защото не бях готова да правя секс. Разделихме се, но с течение на обстоятелствата останахме добри познати, дори смея да кажа приятели. Той винаги ме защитава, изслушва ме, но до там. В момента си има приятелка. Преди няколко седмици ми писа. Чата ни се състой от съвсем нормални неща, но когато си пиша с него идиотската усмивка винаги е на лицето ми. Нямам чувства към него (уж), но преди ден си припомнихме доста стари спомени и някак стомахът ми пак се сви на топка.. :Д Но проблемът е, че той е готов дори да изневери на приятелката си с мен, защото започна да ми пише неща, които не са характерни за двама приятели и се опита да ме целуне няколко пъти, но аз се отдръпнах. Не му отвръщам и на нещата които ми пише. Никога не бих направила нещо подобно при положение, че е обвързан. Но въпреки, че знам какъв е, отново имам нуждата да го прегърна. Толкова е объркано всичко! Какво да правя? Вчера обмислях да говоря с него и да му кажа, че всичко е приключило. Опитах и то не повече от един път, но не се отказва..Казва, че съм много важен човек за него и че ме обичал. Дори се беше разревал.. LOL...Ще се радвам да получа някакви съвети. :)

П.П. На 16 съм и може би си мислите, че прекалено много драматизирам, но просто съм прекалено объркана. Благодаря за отделеното време за прочита! :)

Enchanting
01-09-2014, 15:32
Нали знаеш, че ако решиш отново да си с него, знаеш какъв ще е краят.
Занимава се с теб, а си има приятелка. И искаш да си до него, въпреки че знаеш що за стока е?
По- добре с никого отколкото с боклук.

baby_baby
01-09-2014, 15:40
По-добре не се занимавай с него виж че само си играе с теб

pandabear
01-09-2014, 15:44
"Той ми изневери с бившата си приятелка, защото не бях готова да правя секс."

eй т'ва изречение би трябвало да спре процеса ти на объркване.
не го познавам, но спокойно мога да предположа след прочетеното, че въпросното момче е утайка.

Interaction
01-09-2014, 15:54
Едно от най-важните неща в една връзка е да знаеш кога да спреш, защото по този начин можеш да си спестиш много болка. Много хора се поддават отново на чувствата си след като са били наранени, хвърлят се в обятията на същия човек и резултатът е...сещаш се накъде бия. Говори с него, кажи му, че няма да се получи отново между вас и, че най-доброто, което можете да направите е да запазите приятелството си.

desi89005
01-09-2014, 15:59
Благодаря на всички, че отделихте време и изказахте мнение. И аз мисля да не се занимавам, защото настина не си заслужава. Но проблемът е че бях с него доста време и какъвто и да е се привързах доста. Дори мисля, че той е първия човек, който съм обичала (въпреки възрастта ми) и ще е малко трудно. Но ще положа усилия! Понякога се чувствам толкова гадно, че ;и се иска да изчезнa..а като се върнa все едно нищо не се е случило. Но ако спре да ми пише или звъни ще е много по-лесно за мен.. :д И много пъти съм му казвала, че няма да се получи отново дори 2-3 пъти ме пита дали ще му дам отново шанс, но аз отказах. Просто не ме оставя.

HollyGolightly
01-11-2014, 06:44
И много пъти съм му казвала, че няма да се получи отново дори 2-3 пъти ме пита дали ще му дам отново шанс, но аз отказах. Просто не ме оставя.
Тогава спри да му казваш каквото и да било. Игнорирай го. Обяснила си му го, според твоите думи не веднъж, ако не е малоумен, би трябвало да разбере.

fenastz
01-11-2014, 12:55
"Той ми изневери с бившата си приятелка, защото не бях готова да правя секс."

eй т'ва изречение би трябвало да спре процеса ти на объркване.
не го познавам, но спокойно мога да предположа след прочетеното, че въпросното момче е утайка.

Ми не, даже си е много свестен. Бъдете реалисти - що за застрелян олигофрен ще ходи 8 месеца с едно момиче и ще стои на сухо?!

Баща Ти
01-11-2014, 17:49
Абе, а вие какво очаквате? На 16-17 години момчетата да са олицетворение на морала? И като си намерят приятелка да не ги перка хормона и да не искат да правят секс и с другите яки наборки?

Е няма как да стане ;)