PDA

View Full Version : Объркан



Crazyboyyy
01-09-2014, 16:43
Значи аз съм момче на 18 (12 клас) и имам един проблем със момиче....
Ще се опитам да съм най-кратък и ясен.
Има едно момиче което много ме привлича доста я харесвам даже значи преди около време имахме един по сериозен спор, по това време чувствата ми бяха доста очевидни и мисля, че всеки можеше да разбере, че си падам по нея.
та след този спор тя ми писа: не знам кви чуства имаш или нямаш ..ама аз нямам никакъв интерест ..
Та като цяло това ми написа (ПРЕЗ ноември) (сега сме Януари) та нещо от сорта на 2 месеца има от тогава.
След това аз реших просто да се отдръпна със опит да не ми пука какво става около нея,със нея и като цяло да се отдръпна от нея да не я занимавам и така (въпреки, че все още много си падам по нея).
Но някъде на скоро ( средата на зимната ваканция) както и в даскало прави всичко което прави момиче когато харесва някой почна сама да търси вниманието ми след като вече не показвах интерес към нея въпреки че още го има.. (всички признаци който може да намерите във теми в форуми като Как да разбера ако се интересува от мен като повече от приятел? и такива като Какви неща прави момиче когато харесва някой? ) няма да изброявам вс щото и без това дълго стана и това постче.
Та главно се чудя дали сега когато аз съм се отдръпнал от нея тя някак си има други различни от приятелски чувства или това е някаква игричка и другия въпрос е дали да и кажа какво изпитвам към нея и да питам какво тя към мен? Просто съм много объркан. всеки коментар със съвет е от полза (ако ще хейтвате не си губете времето както и моето).

bsdirty
01-09-2014, 16:51
Ами просто я попитай, след като тя няма интереС към теб защо се държи ''повече от приятелски''. Виж какво ще ти отговори и ако не те удоволетвори и тегли една майна :)

Tsukuda_Hiroshi
01-09-2014, 20:58
Значи аз съм момче на 18 (12 клас) и имам един проблем със момиче....
Ще се опитам да съм най-кратък и ясен.
Има едно момиче което много ме привлича доста я харесвам даже значи преди около време имахме един по сериозен спор, по това време чувствата ми бяха доста очевидни и мисля, че всеки можеше да разбере, че си падам по нея.
та след този спор тя ми писа: не знам кви чуства имаш или нямаш ..ама аз нямам никакъв интерест ..
Та като цяло това ми написа (ПРЕЗ ноември) (сега сме Януари) та нещо от сорта на 2 месеца има от тогава.
След това аз реших просто да се отдръпна със опит да не ми пука какво става около нея,със нея и като цяло да се отдръпна от нея да не я занимавам и така (въпреки, че все още много си падам по нея).
Но някъде на скоро ( средата на зимната ваканция) както и в даскало прави всичко което прави момиче когато харесва някой почна сама да търси вниманието ми след като вече не показвах интерес към нея въпреки че още го има.. (всички признаци който може да намерите във теми в форуми като Как да разбера ако се интересува от мен като повече от приятел? и такива като Какви неща прави момиче когато харесва някой? ) няма да изброявам вс щото и без това дълго стана и това постче.
Та главно се чудя дали сега когато аз съм се отдръпнал от нея тя някак си има други различни от приятелски чувства или това е някаква игричка и другия въпрос е дали да и кажа какво изпитвам към нея и да питам какво тя към мен? Просто съм много объркан. всеки коментар със съвет е от полза (ако ще хейтвате не си губете времето както и моето).

Още щом ти е казала "интересТ", можел си да я забравиш! ;)
И мен ако питаш - остави мадамата на мира. Само си внушаваш май, че всички признаци са на лице. Твърде много киснеш във форумите и явно - твърде малко в час по БЕЛ.

djipsito
01-09-2014, 23:47
Що бе, не е мит, че някои момичета като спреш да им обръщаш внимание, почват да го искат тва внимание.
Моя съвет е да продължаваш както досега. Нищо не й казвай, нищо не показвай, даже ако има как да те види, че говориш често с някое момиче, супер. Само й следи реакциите. 100% ще се прави на смешна, за да я забележиш пак.

Потърпи още и виж докъде ще я докара. Нищо не признавай, щото ще преебеш напредъка.

Tsukuda_Hiroshi
01-10-2014, 04:52
Не е мит, но смятам, че автора е прекалено обсебен и всеки поглед му се струва едва ли не знак. Иначе не само, че не е мит, ами си е и като правило...

xXxPETYAxXx
01-10-2014, 13:10
Още щом ти е казала "интересТ", можел си да я забравиш! ;)
И мен ако питаш - остави мадамата на мира. Само си внушаваш май, че всички признаци са на лице. Твърде много киснеш във форумите и явно - твърде малко в час по БЕЛ.

Не е само интересТа, а и липсата на ЧУСТВА. Но то и момчето очевидно не е отличник по български език, така че да не се захващаме за това.

По темата - това, че ѝ липсва внимание и се опитва да го получи НЕ ОЗНАЧАВА задължително, че те харесва. В повечето случаи значи, че просто ѝ харесва да ѝ се обръща внимание.

baby_baby
01-10-2014, 14:06
Не е мит, но смятам, че автора е прекалено обсебен и всеки поглед му се струва едва ли не знак. Иначе не само, че не е мит, ами си е и като правило...

+++

heartshapedbox
01-10-2014, 14:17
Не прави нищо, ако тя има желание, ще го покаже.

FAKE IT
01-10-2014, 19:22
Що бе, не е мит, че някои момичета като спреш да им обръщаш внимание, почват да го искат тва внимание.
Моя съвет е да продължаваш както досега. Нищо не й казвай, нищо не показвай, даже ако има как да те види, че говориш често с някое момиче, супер. Само й следи реакциите. 100% ще се прави на смешна, за да я забележиш пак.

Потърпи още и виж докъде ще я докара. Нищо не признавай, щото ще преебеш напредъка.

Браво на детето :D

Има обаче една особеност - ако се протака работата прекалено интереса започва да спада, колкото бързо се гради, толкова бързо и пада надолу. За това, Crazyboyyy, казвай й здрасти, усмихвай й се и я подминавай по коридорите известно време, след това й пиши в фейсбук (щото най-вероятно, ако кажа вземи й номера/обади й се, ще е равно на самоубийствена мисия), попишете си малко на някоя забавна тема, да не е нищо натоварващо и я покани да се видите някъде, защото е минало много време и сте се забравили. В никакъв случай не казвай "ХАРЕСВАМ ТЕ"/"ОБИЧАМ ТЕ" и всякакви такива простотии преди да сте се обвързали, просто действай, когато надушиш момента. (което май ще е предизвикателство за теб, така че можеш да прочетеш някой мой пост, писал съм по подобни теми)

djipsito
01-12-2014, 02:19
добре, фейк, и така може, ама да го вижда да говори и с други момичета
мистерията тря да е пълна ;д

Hilary_
01-12-2014, 08:04
Не мисля, че си заслужава. Дори да е почнала да те харесва - искаш ли момиче до себе си, което не знае какво иска и утре може да реши, че всъщност не те харесва? Насочи вниманието си към друга.

FAKE IT
01-12-2014, 08:58
добре, фейк, и така може, ама да го вижда да говори и с други момичета
мистерията тря да е пълна ;д

Ама ... така няма да може да се отърве от нея ... :D

veilside88
01-12-2014, 12:49
Не прави нищо, ако тя има желание, ще го покаже.

Уup

djipsito
01-12-2014, 16:51
Ама ... така няма да може да се отърве от нея ... :D

Е, нали е влюбееен :д

FAKE IT
01-12-2014, 20:06
Това, че е влюбен не му дава право да омагьосва горкото, сладко, малко, невинно момичКенце! Засрами се! На магии учиш младите, Асторке. :D

djipsito
01-12-2014, 20:19
:( няма повече