PDA

View Full Version : Поредната любовна история



neshty
01-10-2014, 08:42
Здравейте :) Искам просто да споделя с вас моята история ... Ходя с едно момче вече 5 години,доскоро всичко беше наред ,докато аз не попитах дали вече не ни е време да създадем семейство и деца.Отговора който получих беше "За х*й ли са ми деца и семейство" !Приех това да се виждаме само веднъж седмично,наистина обичах този човек ... бях убедена,че той е човека с когото ще създам перфектното семейство,но след тези думи нещата се объркаха много ... Опитах се да събера сили и да прекратя всички отношения с този човек,но не успях ... Незнам вече дали има смисъл да бъда с него ... Моля ви дайте ми съвет какво да правя :)

valdesbg
01-10-2014, 08:48
Всяка дълга връзка завършва с брак или раздяла. Средно положение няма. Съвет е неуместно да искаш от нас.

neshty
01-10-2014, 08:49
Да прав си ... но наистина незнам как да постъпя

Cloud9
01-10-2014, 08:51
На колко години сте и двамата?

neshty
01-10-2014, 08:52
Az sum na 22 a toi na 25

Cloud9
01-10-2014, 08:56
На теб ти е рано сега за семейство да мислиш.Мъжете по-трудно съзряват и на 25 са си деца,вярвай ми.Аз ще се женя скоро и макар че мъжът ми настояваше да се оженим повече отколкото аз съм искала някога, той си е още дечко.Защо се виждате веднъж в седмицата?

neshty
01-10-2014, 09:01
Защото той винаги си намира нещо да прави ... Винаги е зает,нямал време за мен..За мен не е много нормално да сме от толкова време заедно и да се виждаме толкова рядко :)

valdesbg
01-10-2014, 09:01
В случая малоумното е да питаш кво да правиш след 5 годишна връзка при все че пича ти се е подиграл в очите и ти е казал че не струваш. Вземи малко си събери самоуважението... Тропни по масата, кажи че няма да търпиш подобни пързалки и да решава кво иска - жените се или се разделяте. Ебати няма вечно да си играете на гаджета.

anonymous708973
01-10-2014, 09:04
В случая малоумното е да питаш кво да правиш след 5 годишна връзка при все че пича ти се е подиграл в очите и ти е казал че не струваш. Вземи малко си събери самоуважението... Тропни по масата, кажи че няма да търпиш подобни пързалки и да решава кво иска - жените се или се разделяте. Ебати няма вечно да си играете на гаджета.

Според мен след това, което е казал, авторката не би трябвало дори да задава въпроса. Аз с изпросен брак и сватба не бих била доволна. Бий му шута. Трудно ще ти е да започнеш отначало с друг човек, но си на 22, не на 42, така че... има време. Намери някого, който те заслужава и има същата визия за бъдещето като теб.

neshty
01-10-2014, 09:05
. Вземи малко си събери самоуважението... Тропни по масата, кажи че няма да търпиш подобни пързалки и да решава кво иска - жените се или се разделяте. Ебати няма вечно да си играете на гаджета. Благодаря ти :)

Cloud9
01-10-2014, 09:07
Единият вариант е сега да няма същата визия,но с времето да се промени.Но точно в твоя случай не мисля че ще стане така.Омръзнала си му,за съжаление.Напускай кораба преди да е потънал още повече

neshty
01-10-2014, 09:08
И аз мисля да напусна кораба ... но ми е много трудно ...

xXxPETYAxXx
01-10-2014, 13:22
Как въобще ти е хрумнало, че може да иска семейство и деца, след като се виждате веднъж седмично. Очевидно човека не е готов за тази стъпка, ако беше щяхте вече да живеете заедно. Без да съжителства за известно време двойка, преди да предприемат стъпката към брака, според мен е налудничево въобще да се мисли за семейство.

На 22 си имаш достатъчно време, в което ще можеш да си намериш съпруг. Този не става - не заради отговора му, аз го разбирам, че не иска семейство все още и не го упреквам за това, но самото му отношение не е добро.

Aubergene
01-10-2014, 14:40
Не малко двойки са се разделяли, защото не са "на един акъл", но за съжаление, това е положението - за стабилно семейство, трябва и двамата да са узрели. Помисли си дали искаш да го чакаш още някоя и друга година да му хрумне, поговорете, може би принципно и той иска семейство, но не точно сега.
Друг е въпросът дали не трябва първо да поживеете заедно, за да прецениш дали наистина това е човекът и съвсем трети - дали ти също самата си готова.
Ако ти си представяш живота си задомена и с деца още отсега, търси някой, който споделя твоите мечти.

carlabd
01-10-2014, 18:49
възможно като си го попитала да си го хванала когато не е бил в настроение ... не съди толкова прибързано по една реплика... поговори с него просто ... ама му кажи наистина какво мислиш, но не бъди твърде настоятелна и не го притискай ! дай му време и той ако иска ще разбереш по действията му

neshty
01-11-2014, 08:33
Благодаря ви за съветите

Violenza
01-11-2014, 09:21
възможно като си го попитала да си го хванала когато не е бил в настроение ... не съди толкова прибързано по една реплика... поговори с него просто ... ама му кажи наистина какво мислиш, но не бъди твърде настоятелна и не го притискай ! дай му време и той ако иска ще разбереш по действията му
Да бе, той в седмицата веднъж намирал време за нея, вярваш ли си, че не е бил на кеф и заради това е отговорил така? По-ясни действия от тези авторката няма какво да чака. Да се спасява докато не е направила грешката наистина да се задоми с такъв човек.

102
01-11-2014, 09:28
Аз не бих се оженил за жена, която пише НЕЗНАМ.... НЕЗНАМ за твоя човек....

mcfe
01-11-2014, 11:20
Моята сестра роди на 19, мъжа и беше на 25. Не мисля, че е рано. Дори напротив, едно е да си на 30 и майка ти да е на 60г., друго е да си на 20 години и майка ти в момента да гони 40-те.

daazsym
01-11-2014, 12:58
Както казах по-горе всяка дълга връзка завършва с брак и деца, или пък се изчерпва и нещата приключват от само себе си.Понякога просто хората имат различни възгледи, които се разминават и си пречат.Щом той не може да ти даде това което искаш просто трябва да се разделите.Според мен щом е на 25 години вече трябва да прави планове за деца, а и езикът по който ти го е казал ми звучи груб и недорасъл.

xoxi
01-11-2014, 13:15
Добре де, за 5 години никога ли не сте говорили за деца? Не знаеше ли, че той не иска деца?
От първия ти пост, съдя, че е било изненада за теб, че той е отказал и е реагирал толкова тъпо.

neshty
01-11-2014, 13:45
Добре де, за 5 години никога ли не сте говорили за деца? Не знаеше ли, че той не иска деца?
От първия ти пост, съдя, че е било изненада за теб, че той е отказал и е реагирал толкова тъпо.
Когато и да подхвана темата за деца и семейство,тя винаги се отбягва

Баща Ти
01-11-2014, 17:46
Човека не иска деца бе, остави го! Не е длъжен да иска!

Повечето мъже на 25 години им се занимава с други неща.

djipsito
01-12-2014, 03:09
Трудно ще ти е да го отавиш и да се съвземеш, ама по-лесно ли ще ти е да останеш с такъв човек и то цял живот?
Както казаха, събери си самоуважението, стегни се малко в кръста и бъди твърда, ясна и категорична.

Hilary_
01-12-2014, 07:53
Поредния случай, който срещам на връзка, която е продължила прекалено дълго от очакваното.
По мои груби сметки си била сравнително малка, когато сте започнали .. с времето сте свикнали един с друг, но това със сигурност не е гаранция, че ще създадете семейство заедно. (както и сама се убеждаваш) А и щом е реагирал така, трябва да ти е ясно, че не е за теб, вече. (на този етап от връзката ви) Ясно ми е, че си свикнала много с него, но след 5 години щом не се е убедил, че ти трябва да си майка на децата му - нещата се обезмислят. (най - вече за теб, защото той може още 5-6 години да си изкара без деца около него) Както каза Влади по - горе - такива връзки завършват или с раздяла, или със семейство. Събери смелост и вземи макар и трудно решение да си намериш човекът, който ще бъде сигурен в теб и ще иска да градите бъдещето си заедно!

bilqnavod
01-12-2014, 12:28
Съчувствам ти, наистина! Просто се опитай да се откъснеш от него. С подобен индивид, с когото нямате сходни цели в живота не ти трябва. Ти ще срещнеш друг, правилният ще се появи, когато най-малко очакваш!