PDA

View Full Version : Само секс



mila_pila
01-10-2014, 11:57
Имали ли сте връзка, основана само на секс? Как протича цялото нещо? Имам предвид – виждате се, налазвате се веднага и след акта той/тя си тръгва или има някакви прелюдия? Излизате ли някъде или винаги срещите са у някой у вас? Говорите ли си за животите си, някакви неща, които ви вълнуват, изобщо интересувате ли се от партньора си, знаете ли нещо за него? Имате ли си някакви правила за граници – примерно да не става твърде емоционална цялата работа? Сърдите ли се на другия, ако не ви вдигне/откаже секс?
Просто ми е интересно как протичат този тип отношения, щото като че ли имам само идея от филмите, където тея връзки са представени като идеален тип, който силно се съмнявам, че съществува в реалността.

baby_baby
01-10-2014, 13:19
Имали ли сте връзка, основана само на секс? - Не

GEMBI
01-10-2014, 13:24
Имали ли сте връзка, основана само на секс? - Не

++

ivoo0215
01-10-2014, 13:29
Неангажираща СЕКСУАЛНА връзка.Самото название подсказва,че това е връзка за секс нищо повече.Граници и правила няма,всичко е относително. :)

babity
01-10-2014, 14:34
Чуваме се:
-К'во пра'иш, имаш ли време?
-Да, имам. Към колко часа?
-Еди-колко-си добре ли е?
-Ай, ш' ти звънна като съм долу.
-Ок.
(В по-сух вариант т'ва е уговорката).

Понякога си говорим, понякога не. Зависи от зора. 8-) Има дни, в който просто е от вратата за краката, а има и такива, в които ще си говорим с часове преди и/или след. Не се познаваме особено детайлно, но от твърде много време го практикуваме т'ва. Има някаква... привързаност, не знам как да го кажа. Не сме влюбени ала-бала, но си говорим, понякога има загриженост, понякога се притесняваме за разни неща и си споделяме. Ама гледаме да е рядко, 'щото иначе се наакват нещата.

За правилата, аз си имам правила, но те са си мои. Не приемам вкъщи и никога не преспивам! Не питам какво прави когато не се виждаме, нито коя друга. Единствените въпроси, които задавам са "Свободен ли си?" и "Бързаме ли?" :D

Разбира се, че понякога ми накривява като е зает, но т'ва си е за мен си само. Той си има живот също и ня'а как да ми е на повикване. Колкото и да ми се иска.

bsdirty
01-10-2014, 14:43
Виждате се..и тъй като и двамата знаете за какво сте се събрали, минава без много, много разговори. :)

mimsssssss
01-10-2014, 14:54
На мен малко сложни ми дойде, добре че човека с който съм в това е уравновесен. Първо си изяснихме и двамата, че не искаме никакви връзки и сложни взаимоотношения. И след това просто го правим, когато сме свободни.
Иначе май знаем прекалено много за личния си живот, но тъй като сме си супер непознати, ни е по-лесно да говорим един с друг. Отколкото да речем с наши приятели.
Не си държим сметка за нищо, разбрали сме се ако някой си намери човек в живота да каже директно, че иска да прекрати "отношенията", които са си чисто сексуални.
Харесва ми това, че е директен, без задръжки и ме кара и аз да бъда такава. Не е нужно да се притеснявам какво би си помислил, или да ми оценя емоционалното състояние.
И двамата си прекарваме добре, не сме си сложили разни правила, просто се носим по течението.

Hilary_
01-10-2014, 15:24
Предлагали са ми, но отказах. Това не е за всеки. Просто не съм такъв тип човек и не мога да не се привързвам и да не влагам чувства в секса с него. А и не играя втора цигулка, никога.

fUcKsMiLe
01-10-2014, 15:49
Имали ли сте връзка, основана само на секс? - Не

Това.

mila_pila
01-10-2014, 19:32
Честно да си призная не питах само от любопитство, ами защото аз в момента се намирам в някаква неопределена ситуация и всички тези преливащи от едното в другото (т.е. примерно гушкането след секс, оставането да преспиш, прекарването на сутрините заедно и т.н.) доста ме объркват и не мога да функционирам по тоя начин. Уж за мен няма бяло и черно, а излиза, че сивото хич не ме устройва. На въпроса ми към младежа дали просто правим секс или може да излезе нещо повече от цялата работа (въпрос, зададен в началото), той се измъкна с „рано е да се каже“. И сега май се получава, че започва да ми пука твърде много и не ме радва цялата ситуация, за което естествено съм си виновна аз.
Както и да е, благодаря на споделилите. Според мен точно тоя момент с възможността да си супер открит или точно липсата на притеснение от евентуални оценки на емоционалното ти състояние и т.н., както каза мимс, си е от предимствата на чисто сексуалните отношения.

DarkTemplar
01-10-2014, 19:40
Щом си започнала да се привързваш към него, опитай да поговорите и евентуално нещата помежду ви да се задълбочат. Ако се разбирате добре като хора и правите хубав секс, това си е предпоставка за една нелоша връзка.

Holder
01-10-2014, 19:55
Абе чукай, нека е грях!!! :D

mimsssssss
01-10-2014, 20:55
Аз точно в тия отношение харесвам това, че утре може да не се видим.
При нас нещата са малко по-различни, при положение че живеем в различни страни и не знаем утре кой къде ще е.
Но когато се видим - ни е добре заедно. Нито го питам през последният месец с колко е спал, нито нищо. Той понякога си прави шеги, но казва че са шеги - на които аз не отговарям. И не се стига до спорове. Спорили сме за някакви футболни отбори, за пистолета Десърт игъл :д и за соковете от кутия, но някакви банални неща.
Прегръща ме, защото му харесва. Целува ме, защото знае че ми харесва.
Веднъж ме пита дали го обичам и му казах обичам те и се смяхме. Но има предимство на всичко това - да си изясниш от рано какво очакваш от въпросният човек. И също така ако нещо се промени - да му кажеш на време :)

anonymous708973
01-10-2014, 21:15
никога не преспивам!

Ще си хванеш такси от другия край на града в 12-01 вместо да останеш да спиш и на сутринта да си тръгнеш?

Не съдя, просто любопитствам.

mimsssssss
01-10-2014, 22:27
Може тя да е с кола, или пък той да я закара :)

babity
01-10-2014, 22:29
Ще си хванеш такси от другия край на града в 12-01 вместо да останеш да спиш и на сутринта да си тръгнеш?

Не съдя, просто любопитствам.

И в 3 съм хващала. По 15км ми е само извънградското с таксито.
Това с преспиването е ключово, както каза и авторката. Да допълня още нещо, никога не се гушкам. Точно т'ва са нещата, които ти бъркат в съзнанието. Достатъчно трудно е да се отърсиш от женската си природа. А т'ва са типично "женски" неща. Гушкането и етц. Дори когато се срещнем формално, между приятели, просто се здрависваме. Лиготиите само тет-а-тет, ако изобщо ги има.

DarkTemplar, прав си, ама знаеш, че не е само до предпоставки. Някои просто го решават. :D

Към авторката: или поставяш ултиматум, или си тръгваш. Т'ва са ти опциите. Иначе ще става по-зле.

Mery_J
01-11-2014, 06:45
Имали ли сте връзка, основана само на секс? Как протича цялото нещо? Имам предвид – виждате се, налазвате се веднага и след акта той/тя си тръгва или има някакви прелюдия? Излизате ли някъде или винаги срещите са у някой у вас? Говорите ли си за животите си, някакви неща, които ви вълнуват, изобщо интересувате ли се от партньора си, знаете ли нещо за него? Имате ли си някакви правила за граници – примерно да не става твърде емоционална цялата работа? Сърдите ли се на другия, ако не ви вдигне/откаже секс?
Просто ми е интересно как протичат този тип отношения, щото като че ли имам само идея от филмите, където тея връзки са представени като идеален тип, който силно се съмнявам, че съществува в реалността.

Ами в момента съм с такава връзка и ако имаш такава връзка гледаш да ограничиш емоциите на минимум.Някои ще кажат, че е курвенско, но след дълга връзка и кофти раздяла е добро лекарство.Нямаш право да се сърдиш ако не ти вдигне нито пък той на теб ако ти не вдигнеш.Старай се да избягваш целувките, галенето, държането за ръце, защото неиминуемо след време в единия ще се появят чувства.Та това е, само чист секс!

tori
01-11-2014, 07:14
Щом си започнала да се привързваш към него, опитай да поговорите и евентуално нещата помежду ви да се задълбочат. Ако се разбирате добре като хора и правите хубав секс, това си е предпоставка за една нелоша връзка.
Аха, и аз така мисля. Иначе не съм имала до момента такава връзка, не съм навътре в нещата. Сега се сетих обаче за една песен (http://youtu.be/ho9bGfknIa0).

Violenza
01-11-2014, 08:24
А и не играя втора цигулка, никога.
Пълен минус пак.


Имала съм, макар че на практика си беше връзка изначално, ама и двамата бяхме прекалено горди да си го признаем. После изкарахме над година заедно.

anonymous708973
01-11-2014, 16:38
Защо :д ?

Малко фукня има, ама пак бива.

tonique
01-11-2014, 16:39
https://www.youtube.com/watch?v=RII4HYdc8-o

поздрав за всички фолк фурии, хахах

102
01-11-2014, 16:40
поздрав за всички фолк фурии, хахах

тап си, да

tonique
01-11-2014, 16:43
тап си, да

тука усещам, че 90% от потребители са в тоя форум само да си избиват комплексите, защото в реалния живот са НИКОЙ и са отегчени и искат да се самоубият, хах

ще кажа само едно - https://www.youtube.com/watch?v=nR8ibDVefHM

102
01-11-2014, 16:45
много си тап, да

Fisherman
01-11-2014, 17:07
Чуваме се:
-К'во пра'иш, имаш ли време?
-Да, имам. Към колко часа?
-Еди-колко-си добре ли е?
-Ай, ш' ти звънна като съм долу.
-Ок.
(В по-сух вариант т'ва е уговорката).

Понякога си говорим, понякога не. Зависи от зора. 8-) Има дни, в който просто е от вратата за краката, а има и такива, в които ще си говорим с часове преди и/или след. Не се познаваме особено детайлно, но от твърде много време го практикуваме т'ва. Има някаква... привързаност, не знам как да го кажа. Не сме влюбени ала-бала, но си говорим, понякога има загриженост, понякога се притесняваме за разни неща и си споделяме. Ама гледаме да е рядко, 'щото иначе се наакват нещата.

За правилата, аз си имам правила, но те са си мои. Не приемам вкъщи и никога не преспивам! Не питам какво прави когато не се виждаме, нито коя друга. Единствените въпроси, които задавам са "Свободен ли си?" и "Бързаме ли?" :D

Разбира се, че понякога ми накривява като е зает, но т'ва си е за мен си само. Той си има живот също и ня'а как да ми е на повикване. Колкото и да ми се иска.

не се различаваш от тия които се разхождат по хемус

tonique
01-11-2014, 17:08
:lol: :lol: :lol:

babity
01-12-2014, 08:01
не се различаваш от тия които се разхождат по хемус

И теб това по какъв начин те засяга?

Hilary_
01-12-2014, 08:39
https://www.youtube.com/watch?v=RII4HYdc8-o

поздрав за всички фолк фурии, хахах

Мерси. :lol:

Fisherman
01-12-2014, 12:23
И теб това по какъв начин те засяга?

гнус ме е

veilside88
01-12-2014, 12:25
:lol:
Тоя раздел ми е любим !
Винаги има за какво да се посмея :D

mila_pila
01-12-2014, 13:04
Тъй, като игнорирам малоумщините, благодаря за коментарите. Доста отрезвяващо ми подейства.

GEMBI
01-12-2014, 13:06
не се различаваш от тия които се разхождат по хемус

Хахаха... тва беше добро. :D

Djara
01-12-2014, 13:14
Тъй, като игнорирам малоумщините, благодаря за коментарите. Доста отрезвяващо ми подейства.
Получавало ми се е "както се уговорим" само когато и двете страни имат сериозна връзка. Иначе свободният залита рано или късно и или почва да ревнува и да се самотормози, или прекратява.

Matthew
01-12-2014, 13:23
:D:D Fisherman ме изкефи с това и е МНОГО ПРАВ!
Вие курви ли ще ставате? а като си представя че 90% от момичетата са такива ми става мега "гнусно" и гадно......

xPafx
01-12-2014, 13:32
А бе, тия връзки са малко подвеждащи.
да, основана е на секс, ама примерно аз с моя човек сме в постоянен контакт един с друг, споделяме си всичко, излизаме си, дава ми съвети.. естествено, нито той е вързан за мен, нита аз за него. Той може да си ходи където иска, да спи с която иска и ако пожелае да си започне връзка с някоя.
Обаче при нас има и друго, отношенията по-скоро са ни много приятелски. За бога, ние се обожаваме един друг, обичаме се истински, но не по онзи любовен начин.

Glamour92
01-12-2014, 14:37
:D:D Fisherman ме изкефи с това и е МНОГО ПРАВ!
Вие курви ли ще ставате? а като си представя че 90% от момичетата са такива ми става мега "гнусно" и гадно......

Като си представя,че съществуват люде,тесногръди и филмирани като теб(като при това сте немалко) и на мен ми става тъпо,ама нА ... c'est la vie.
Всеки има право да разполага със себе си,живота си и свободното си време ,както намери за добре.
Както и да ,тая тирада е четена ен-брой пъти без резултат,тъй че няма да я подхващам и аз. :)

Авторката мога само да я посъветвам едно-да не се занимава.
Няма нищо лошо в тоя тип отношения,но те нямат (почти) нищо общо с една романтична връзка,да речем.А пък имам усещането,че тя се стреми по-скоро към такава.
Babity,btw много точно включване направи.

bloodyF
01-12-2014, 14:51
Имали ли сте връзка, основана само на секс? -Да, може би и все още имам, не знам.
Как протича цялото нещо?-Обикновено се срещаме в дискотека/кафе, говорим си и си тръгваме заедно. Случвало се е и да се разберем да отида у тях.
Имам предвид – виждате се, налазвате се веднага и след акта той/тя си тръгва или има някакви прелюдия?-Обикновено не издържаме и всичко започва бързо. След това оставам да спя у тях в повечето случаи , въпреки че съм си тръгвала, когато е имал ангажимент малко след като сме приключили със секса.
Излизате ли някъде или винаги срещите са у някой у вас? -Както казах виждаме се по кафета, дискотеки...но общо взето не много хора знаят за това,че спим/спяхме заедно.
Говорите ли си за животите си, някакви неща, които ви вълнуват, изобщо интересувате ли се от партньора си, знаете ли нещо за него? Имате ли си някакви правила за граници – примерно да не става твърде емоционална цялата работа? - Говорили сме си с часове, зная страшно много за него, както и той за мен, правила той може би има, аз не.
Сърдите ли се на другия, ако не ви вдигне/откаже секс?-Понякога му се ядосвам, да.



//само да уточня, че всичко започна като за ''просто секс'',но при мен прерасна във влюбване и в момента е нещо средно. Той даде наклона да станат така нещата при мен и сега благодарение на него, а и на мен си,не съм ок с това положение, но..

M****
01-12-2014, 15:23
Здравейте на всички!
Правя първо включване от повече половин година далеч от teenproblem.net

Та да взема да наваксам с пропуснатия материал. :D

@bloodyF
Здравей! Пиша ти във връзка с последния ти коментар. :)
Ти не беше ли едно момиче, което има рожден ден през пролетта? Може и да се бъркам, но ми се върти в главата, че точно ти "не издържаше" от липсата на секс и отброяваше дните до рождения си ден, тъй като имаш/имаше приятел, който се бе зарекъл да не спи с теб докато не навършиш 18?

Но пак подчертавам - може и да се бъркам, защото от прочетения по-горе твой пост оставам с друго впечатление - от там се разбира, че с човека, към който може би изпитваш чувства, сте се разбрали точно за секс без обвързване. Та явно това не е онзи, с когото бе месеци наред (и месеци наред ни "говореше" тук във форума за него)?

Matthew
01-12-2014, 15:53
Като си представя,че съществуват люде,тесногръди и филмирани като теб(като при това сте немалко) и на мен ми става тъпо,ама нА ... c'est la vie.
Всеки има право да разполага със себе си,живота си и свободното си време ,както намери за добре.
Както и да ,тая тирада е четена ен-брой пъти без резултат,тъй че няма да я подхващам и аз. :)

Авторката мога само да я посъветвам едно-да не се занимава.
Няма нищо лошо в тоя тип отношения,но те нямат (почти) нищо общо с една романтична връзка,да речем.А пък имам усещането,че тя се стреми по-скоро към такава.
Babity,btw много точно включване направи.
"Ти да видиш" да не намери себе си в моите думи че така остро ми прикачи "тесногръдието" и че съм "филмиран" хм?
имаш дарба! преценяваш хората от един коментар.(не е нужно да ми отговаряш)

babity
01-12-2014, 19:09
Поправи ме, ако греша, но тесногръдието се състои точно в това, което ти правиш. Да осъждаш хората, които мислят различно от теб. Или греша?

Naive
01-12-2014, 19:19
Ами, имала съм такива отношения, да. Като цяло на мен ми беше ясно, че нещо повече няма как да се случи от моя страна, защото просто го намирах за мега секс и ме привличаше физически супер много, но не ми допадаше като човек за връзка. Виждахме се, ходех в тях, идваше в нас. Спала съм в тях, гушкали сме се, ама като цяло нищо емоционално от моя страна. Никога не сме се уговаряли, че ще се видим точно за секс, просто се виждахме и просто се случваше.
В компания сме се държали нормално и по нищо не е личало, че спим. Излизали сме по партита заедно, ходили сме по някви места, говорили сме с часове. Ама накрая той се влюби в мен. :Д

Psyko Nuts
01-12-2014, 21:14
Fisher-а винаги ги закопава !

kirkata1
01-12-2014, 21:25
Може тя да е с кола, или пък той да я закара :)

След един здрав секс ,тя едва ли ще е в състояние да настъпва педалите... а той вече ще е заспал

babity
01-12-2014, 21:41
Чакай малко, ние секс правим, не се трошим от бой. Потреперват крачката, ама се шофира, не е чак толко' зле работата.

kirkata1
01-12-2014, 21:43
Зависи кой как чука ;)

102
01-12-2014, 21:49
с кирката ли ги чукаш, сигурно после не само не моат да одат

kameliq201412
01-13-2014, 18:53
Имали ли сте връзка, основана само на секс? Как протича цялото нещо? Имам предвид – виждате се, налазвате се веднага и след акта той/тя си тръгва или има някакви прелюдия? Излизате ли някъде или винаги срещите са у някой у вас? Говорите ли си за животите си, някакви неща, които ви вълнуват, изобщо интересувате ли се от партньора си, знаете ли нещо за него? Имате ли си някакви правила за граници – примерно да не става твърде емоционална цялата работа? Сърдите ли се на другия, ако не ви вдигне/откаже секс?
Просто ми е интересно как протичат този тип отношения, щото като че ли имам само идея от филмите, където тея връзки са представени като идеален тип, който силно се съмнявам, че съществува в реалността.

да, само секс, срещаме се предимно вечер у нас или у тях, в краен случай на вила/хотел, но това по рядко. правим секс, преспиваме там и сутринта кой откъде е

bloodyF
01-14-2014, 01:30
@bloodyF
Здравей! Пиша ти във връзка с последния ти коментар. :)
Ти не беше ли едно момиче, което има рожден ден през пролетта? Може и да се бъркам, но ми се върти в главата, че точно ти "не издържаше" от липсата на секс и отброяваше дните до рождения си ден, тъй като имаш/имаше приятел, който се бе зарекъл да не спи с теб докато не навършиш 18?

Но пак подчертавам - може и да се бъркам, защото от прочетения по-горе твой пост оставам с друго впечатление - от там се разбира, че с човека, към който може би изпитваш чувства, сте се разбрали точно за секс без обвързване. Та явно това не е онзи, с когото бе месеци наред (и месеци наред ни "говореше" тук във форума за него)?

Здрасти, същата съм. За вече бившия ми приятел не съм говорила чаааак толкова много, но не е същия , да.
Не ми се говори за бившият ми, а за неиздържането-издържах си, не се притеснявай..но е прекалено дълга и усложнена история, за да я разказвам тук.