PDA

View Full Version : Той изведнъж се отдръпна



gabrielastaney
01-10-2014, 19:14
Здравейте, пиша това, защото просто трябва си го излея на някого.. Запознах се с това момче преди около 3 месеца, той ме харесваше но аз нямах желание. Тръгнах с друго момче, още малко и щяхме да навършим месец когато реших да се видя с него. И нещо ми трепна,нещо,което във връзката ми го нямаше, бях с него защото имаше невероятен характер, и си казах че ще е добре ако съм с някого,който държи на мен и съм сигурна че не би ме наранил. Но тръпката я нямаше, никога не я е имало. Докато при това момче .... краката ми се подкосяваха, такова привличане, просто не беше истина. Изязохме втори път, той ме целуна, аз скъсах с гаджето си, и започнах връзка с него. Това става ваканцията. Цяла ваканция бяхме заедно, всеки божи ден, аз бях с него, и беше перфектно, не можех и да си представя да съм по-щастлива, та аз летях ... Посрещнахме Нова година заедно, и беше невероятно, още повече се привързах към него, то има ли на къде повече... И след това бяхме заедно,докато не започнахме училище. Казвали са ми,че е играч, и че върти номера, но си мислех,че наистина е искрен. Е,от понеделник нещата съсвем се завъртяха на 180 градуса. В различни смени сме и не можем да се видим, но аз винаги бих го изчакала. И той казва същото,но не го прави.. Все ми натяква как не съм имала желание да се виждам с него, пък то не е така, нищо общо. Снощи доста се скарахме, по същата причина, и той ми каза 'никак не върви,а?' .. бях разбита. Днес го видях веднъж, но той не съм сигурна дали ме видя.. втори път го видях, казах му здрасти, той само ме погледна.. обадих му се и той каза,че не ме е видял, и че нищо му няма. Но не е така. Не може за една седмица да му се промени коренно държанието и нищо да му няма. Колко работи ми е говорил, как не иска да ме оставя, как иска да е с мен, за дълго, какво ли не.. и аз му повярвах ... не мога да се оттърся, влюбена съм в него, привързах се страшно много, и ме боли като си представя, че той може би ще ме остави... не искам, не мога, няма да ми е за първи път, но това момче ми замая главата и не искам да спира. Боли ме, много ме боли..

FAKE IT
01-10-2014, 20:10
Мухльото те е взел за коледна играчка и сега не знае как да те скъса и за това е решил да се държи по този начин, за да го намразиш и да скъсаш с него, да му свършиш работата, щото в противен случай си е помислил, че ще продължиш да го търсиш.

Holder
01-10-2014, 21:22
Мухльото те е взел за коледна играчка и сега не знае как да те скъса и за това е решил да се държи по този начин, за да го намразиш и да скъсаш с него, да му свършиш работата, щото в противен случай си е помислил, че ще продължиш да го търсиш.

Подкрепям, просто си му омръзнала. Кофти тръпка, но няма какво да направиш.

DarknessAngel
01-10-2014, 23:05
Прекратявай.

SonataArctica
01-10-2014, 23:12
Играе си с теб. Не е станало нищо сериозно. Няма за какво да съжаляваш. Винаги остава варианта да седнете и да поговрите като зрели хора, но не вярвам да го направите.

heartshapedbox
01-11-2014, 00:47
Малки сте още май.

TIFOSO
01-11-2014, 01:39
Първото момче сигурно сега се залива от смях? М? Добре, че си го скъсала, да е щастливо и свободоно..

HollyGolightly
01-11-2014, 07:54
То така става, когато сама не знаеш какво искаш, обикновено от 2 стола се озоваваш на земята. Когато той те е искал, ти си го отрязала, сега сигурно му е било интересно да те гледа как късаш с някого заради него.

gabrielastaney
01-11-2014, 18:55
Ами, не смея да твърдя,че сме големи, но ще е лъжа, ако кажа, че не сме достатъчно зрели да преценяваме обстоятелствата. А до колкото бившия ми приятел - с него нещата не вървяха, аз бях с него само защото имаше хубав характер, и си мислех, че с времето ще се приспособя, не съм изпитвах нищо към него. Така или иначе се разделях с него, и това момче се появи ..

baby_baby
01-11-2014, 20:23
Играе си с теб по-добре скъсайте

Hilary_
01-11-2014, 22:06
"Коледна играчка" - харесва ми. Много точно определение на ситуацията.
Ясно е че и двамата сте малки и че нито ти знаеш какво искаш, нито той - явно.
В момента просто не знае как да ти го каже и се надява в резултат от поведението му, ти да го направиш вместо него.

djipsito
01-12-2014, 04:03
за това е решил да се държи по този начин, за да го намразиш

защо това е толкова типично за вас..?

gabrielastaney
01-12-2014, 08:31
Обяснението му беше, че имал много проблеми на главата и не му било до излизания. И приятелите му ми го казаха, че наскоро е странен. Да, може и така да е, но.... държи се все едно е на 14...

TIFOSO
01-12-2014, 09:34
държи се все едно е на 14...

А той е на 15? :о

FAKE IT
01-12-2014, 09:53
защо това е толкова типично за вас..?

Защото сме лишени от омраза и оставяме това на вас, защото знаем, че ще се справите по-добре :P

veilside88
01-12-2014, 13:40
Обяснението му беше, че имал много проблеми на главата и не му било до излизания. И приятелите му ми го казаха, че наскоро е странен. Да, може и така да е, но.... държи се все едно е на 14...

Типично..

gabrielastaney
01-12-2014, 13:42
Не, той скоро ще навърши 18, а аз съм на 17 :)

djipsito
01-12-2014, 17:53
Защото сме лишени от омраза и оставяме това на вас, защото знаем, че ще се справите по-добре :P

наистина искам да ми го разшифроваш от чисто мъжка гледна точка
не е хубаво тва нещо, ако знаеш колко по-зле е за момичето... предполагам го правите, за да ни е уж по-леко, ама точно обратното (хиляди пъти съм предпочитала да ме зарежат, отколкото това...)

FAKE IT
01-12-2014, 21:01
Лично аз не съм постъпвал по такъв начин до сега и не мога да си го обясня, винаги съм смятал за правилен разговора очи в очи, където всичко да се изясни ясно и точно и да се разделим без псувни, летящи столове, обвинения и т.н. ^^
На хората постъпващи по другия начин явно не им достига куража/акъла/гони ги някаква параноя, че разговора е неефективен метод, при който те или половинката им ще се подадат по някакъв начин на емоции и спомени и ще се съберат отново/още един куп причини, които не мога да си обясня.

Tsukuda_Hiroshi
01-13-2014, 02:38
Мухльото те е взел за коледна играчка и сега не знае как да те скъса и за това е решил да се държи по този начин, за да го намразиш и да скъсаш с него, да му свършиш работата, щото в противен случай си е помислил, че ще продължиш да го търсиш.

Аз пък не бързам да съдя "мухльото". Може момчето наистина да я е харесвало или дори обичало, но авторката да го е накарала да се чувства супер скапано. Е, не е ли възможно, колкото и да е държал на нея, да си е поставил за цел да й го върне? И когато тя е хлътнала по него, той да си е казал, че това му е шанса да й покаже как се е чувствал, когато го е отблъснала заради другия?
А има и друга опция - да няма никакво отмъщение, а просто да е чул слух, че тя се прави на играч така, както тя е чула за него.. Може бившия й да пуска тези слухове за нея - че е курва, че е лесна, че е бройкаджийка и второто момче да се е вързало на което. Помислете - как бихте реагирали, ако харесвате момиче, което ви сиктирдоса и тръгне с някой, а след месец тръгне с вас. После бившият й (вероятно той) пуска слух, че тя е еди-каква си. Всичко се връзва. И аз да съм, и аз ще се отдръпна. Да, бих се поразровил кой е пуснал слухове, но хора много...

gabrielastaney
01-13-2014, 10:01
Версията ти е добра, но не и в моя случай. Първото което е, че с бившия ми приятел сме в добри отношения, не сме се карали, и няма никаква причина да пуска слухове за мен; дори и да пусне, което силно ме съмнява, трудно ще достигнат до сегашният ми приятел. Отделно, не съм карала момчето, с което съм сега да се чувства скапано? Просто нещата от начало не потръгнаха, след като се отдалечихме, той си намери приятелка, аз също. Не съм му казвала, че не искам да съм с него и прочее.

bilqnavod
01-13-2014, 10:20
Запази самообладание, опитай се да разбереш какво се случва. Помоли го да се срещнете и да обсъдите нещата свързани с връзката ви. Не си прави крайни заключение поради едно охлаждане в отношенията. В живота няма константи в нищо, това важи и за връзките. Винаги във всяка връзка има слаби моменти! Един израз или дума не могат да бъдат достатъчни да кажеш край. Както ти казах, срещнете се обсъдете нещата, ако ти заяви, че няма какво да се направи и нищо не е останало, тогава можеш да си обираш крушите!

gabrielastaney
01-15-2014, 06:04
Продължение - заряза ме след рожденния ми ден. Като начало, дори не дойде да ме види, нищо че учим в едно училище, аз дори не исках подарък,и исках него. Оправданието му за цялото му държание беше че имал много проблеми и бил нервен, и не искал и аз да страдам. Аз му казах, че стига той да иска, ще съм с него. Той отново ми отвърна, че не съм разбирала. Трябвало му време, докато се оправи. Днес ставам и виждам - необвързан. Мед ми е.

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2014, 06:35
М... Мацка, сори! Не се моли на никого да бъде в живота ти! Хората, които си струва да бъдат до теб и ти до тях, ще бъдат и без да им се молиш! Кураж, момиче! Ще мине...

3oPuTy
01-15-2014, 06:52
Е*ати мъжката п*тка :lol: Дори не е имал смелостта да каже в очите й, че искат да скъсат ...
Авторке, не ти трябват подобни индивиди в живота - нито за гаджета, нито за приятели!

bilqnavod
01-15-2014, 09:31
Съжалявам, кой не е преживял подобна история? Много повече хора, отколкото си мислиш. Ще мине време ще го преодолееш.