PDA

View Full Version : "Има време"



gtooo
01-11-2014, 06:43
Здравейте, момиче съм на 14 и имам супер глупав(сигурно само за вас) проблем. Никога съм нямала приятел, а наистина искам човек до себе си. Искам да разбера и да видя какво е да имаш близост с момче(не секс) и най- вече споделената любов(добре, де чувства) и не, не гледам връстниците си. Само, че никога нищо не става. В началото на годината си харесах момче от другата паралелка, да ама по коридорите като се разминавахме, той дори не ме забелязваше, неуспях и да се запозная с него :D
А преди години когато си харесвах някой, бяхме си и близки и всичко, само дето той нямаше чувства към мен. И така няколко пъти.
Навън само ме зяпат някакви "дъртаци", цигани и като видя някакво готино момче той или не ме забелязва, или просто ме поглежда и тва е. Не, че очаквам да дойде и да с запознаем..
Миналия ден чаках учителката ми(ходя на уроци) в един блок и едно супер сладко момче мина покрай мен и се качи на горния етаж.. не преставам да мисля за него, той само ме погледна и това е, явно не съм му направила особено впечатление. Помислих си, че просто не съм достатъчно добра, хубава. Така се случва.
Знам, че още съм малка и ъм за всеки влак си има пътници, но докато се усетя, ще съм ЖЕНА на 35, сама, без приятел и ще си повтарям, че има още много време докато срещна "подходящия" човек..
И един глупав въпрос: Как да разбера дали ме заглеждат?! Продължително гледане ли :DD

HollyGolightly
01-11-2014, 06:50
Връзките не стават насила. Не пришпорвай нещата. Ако си се настроила да бъдеш сама докато не навършиш 35 и гледаш толкова негативно, така и ще стане. Следващият път, когато си харесаш някого по коридорите, просто се запознай с него, не боли чак толкова.

А преди години когато си харесвах някой бяхме си и близки и всичко, само дето той нямаше чувства към мен
Мда, на 14 си, какво ще рече това? В детската градина ? :?

ГРЕН
01-11-2014, 06:54
Предлагам ти да си намериш някакво занимание , защото като дете би трябвало все още да ти се върти съзнанието за училище , кариера в бъдеще.
Това ще стане от самосебе си просто иска търпение :)

mcfe
01-11-2014, 11:24
докато се усетя, ще съм ЖЕНА на 35, сама, без приятел и ще си повтарям, че има още много време докато срещна "подходящия" човек..

Това всъщност не е далеч от истината. Аз съм на 20, но досега приятелка не съм имал. При теб ме съмнява това да продължи дълго, ей сега на 15-16 ще ти се пооформи тялото и ще ти лепят като пчели на мед и ще се сетиш за тази тема и ще се смееш, друг е въпроса за кой се целиш, ти казваш готините, ама има и много други хора освен готините.
Примерно огледай се във вашия клас, виж кой е най-задръстения(нямам напредвид най-грозния) и се позагледай малко, по принцип те са тези, които правят нещо интересно.

fenastz
01-11-2014, 12:41
След 1-2 години ще се събудиш в нечие легло и дори няма и да помниш сегашните си терзания.

New_Teen_Mashine
01-11-2014, 12:51
Първото ми гадже беше на 17, не очаквай да намериш идеалния на 14 първо, второ момчетата се правят, че не виждат, дори и аз избягвам контакти очи в очи, за повече време(не знам защо), 3-то част от момчетата са спекани(мога и отчасти за себе си да говоря), няма как да знаеш как те възприема, докато не го питаш примерно, затова просто давай на 14-ти малко хора на тая възраст мислят, така че ще е по-лесно

gtooo
01-11-2014, 13:56
ами всъщност и аз избягвам контакт с очите, дори изобщо избягвам да гледам, но с периферното съм супер и очаквам някое момче като си хареса момиче да я зяпа МНОГО.. а и трябва да си хубав в лицето, което при мен..

neznamkaksekazvam
01-11-2014, 15:01
Първо, спокойно. Имаш много време. :) Аз съм като mcfe и също съм си нямал приятелка до сега а съм на 21. Не се филмирай толкова. Можеш да погледнеш темата писана от мен преди няколко дни и виж какво са казали хората там. Ако искаш ми вярвай, но си била забелязана просто никой до сега не ти го е казвал. Има хора, които се отчупват по-късно (а някой като мен не са се отчупили съвсем дори на тази възраст) и ще започнат и те, но малко по-късно. Ще започнат рано или късно. При вас момичетата е по-лесно, дори само да седите и да чакате някой ще дойде. А и красотата е много относително нещо. Имам приятели, които ми обясняват колко било готино някакво момиче, а не мен въобще не ми харесва например. Това, че ти не се имаш за красива не означава, че някой не си изкючително привлекателна за някои друг. И аз не се имам за красавец, но в крайна сметка това е нещо, което не можем да променим и трябва да се примирим с факта и да се приемаме такива, каквито сме. :) А ако на теб ти се иска да се опознаеш с някои, ами направи първата стъпка ти. Не виждам нещо лошо в това да покажеш на някой, че ти е симпатичен и би желала да имаш някакви взаимоотношения с него, било то само приятелски или нещо повече. Горе главата, даскалото трябва да е започнало вече, така че смело напред.

SonataArctica
01-11-2014, 16:06
След 1-2 години ще се събудиш в нечие легло и дори няма и да помниш сегашните си терзания.
Стига развращава младото поколение.



Рядко някое момче ще те "зяпа". А ако го прави няма грам възпитание. Не ги гледай че са 'убави, може да са боклук отвътре.

Баща Ти
01-11-2014, 17:41
Никога съм нямала приятел

Винаги си имала безупречен изказ, обаче. :D

neznamkaksekazvam
01-11-2014, 18:11
Никога съм нямала приятел

Винаги си имала безупречен изказ, обаче. :D

Това съм го пропуснал. Значи винаги е имала, какво я притеснява тогава?

baby_baby
01-11-2014, 19:19
Намери си някво занимание имаш време за връзки едва на 14 си

DarknessAngel
01-11-2014, 21:15
Темата ти говори : "Има време".

SoInsane
01-11-2014, 21:18
Дори няма да чета какво са ти отговорили, само ще ти кажа че си болна

The Cheetah
01-13-2014, 13:19
Авторката май нещо се е объркалаа :D и заглавието едва ли е ей така в кавички ;)
Иначе спокойно, само на 14 си!

Tsukuda_Hiroshi
01-14-2014, 02:34
Дори няма да чета какво са ти отговорили, само ще ти кажа че си болна

Защо да е болна? Защото не прави duck-face-ове ли? Get out!
Авторке, наистина си много малка, за да имаш нормална връзка. Това е първото. Второто: "той само ме погледна", казваш... Ти какво очакваш - да си помислиш "тоя е супер-готин" и той да ти се нахвърли и да те нацелува ли? Ами ако искаш да се запознаеш с някого, отиди и се запознай. Хората няма как да разберат какво си мислиш. Ако всички владеехме телепатия, светът щеше да е доста странно място. Ти да не мислиш, че по-големите от теб момичета като погледнат някого и онзи им скача? Няма такова нещо! Има една хава, наречена "общуване". Запознаваш се с някого, говорите, чак след време МОЖЕ и да се получи нещо. Ама само с поглед, ако ставаше...