PDA

View Full Version : Свързване на тонколони към ТВ



SurfSky
01-13-2014, 11:25
Здравейте.Искам да си взема тонколони със суббуфер и да ги свържа към телевизора,за по хубав звука ... Та въпроса ми е , при свързването звука на ТВ-то ще си остане ли ? Трябва ли да са някакви специални за ТВ ,защото пробвах с тези от компютъра,и джака им не влиза ... (Тв-то има Audio In и Out входове и изходи ).

MaGuSs
01-13-2014, 20:07
По скоро от телевизора трябва да изкараш сигнал за звука, а не от тонколоните към телевизора. Не знам каква ти е целта. Да гледаш Бтв и да слушаш през други тонколони, или да си пуснеш филм от компа на телевизора и да слушаш от новите тонколони?

koko95
01-13-2014, 20:35
Здравейте.Искам да си взема тонколони със суббуфер и да ги свържа към телевизора,за по хубав звука ... Та въпроса ми е , при свързването звука на ТВ-то ще си остане ли ? Трябва ли да са някакви специални за ТВ ,защото пробвах с тези от компютъра,и джака им не влиза ... (Тв-то има Audio In и Out входове и изходи ).

За какъв телевизор става въпрос?Мойте колони ги връзвам към 3,5мм жака , който уж е за слушалки и всичко е ок, с изключение на качеството на звука :D при crt crown tv .Ама картината е убийствена , сеедно гледам full hd,а съм на виваком sd. Предполагам ти трябва преходник от 3,5мм към чинчове,Отиди в конрад или панда и там ще ти дадът такъв кабел :D.

SurfSky
01-14-2014, 10:07
Да слушам примерно the voice на колонките ...

MaGuSs
01-14-2014, 17:46
Да слушам примерно the voice на колонките ...


От изхода за слушалки или някакъв друг output на телевизора /или приемник ако си на булсат,вива/ и т.н. ги свързваш на Input на тонколоните ....

ОР
01-17-2014, 11:00
Алтернативно можеш да вземеш едно бръснарско ножче и да го прекараш по вените.

ZloboMiR
01-20-2014, 19:44
The Voice толкова ли няма някакъв интернет стрийм? А иначе, да: "От изхода за слушалки или някакъв друг output на телевизора /или приемник ако си на булсат,вива/ и т.н. ги свързваш на Input на тонколоните ...."