PDA

View Full Version : бели петна по главичката не пениса



gamst18
01-13-2014, 16:01
Добър вечер,
Водя чест полов живот с приятелката си , верни сме си един на друг и до сега не бях имал никакъв проблем
Промлемът е следния: От последния път в който правихме секс с приятелката ми минаха 5 дни , не използвахме презерватив (и попринцип не използваме) първата вечер след секс-а почувствах лек сърбеж в областа на гениталите, но не му обърнах внимание , спазвах добра хигиена ,като се къпех всеки ден, но при къпането използвах обикновен сапун с който насапунисвам пениса и главичката, сега разбрах ,че това е проблем. както и да е.. На 5тия ден след като правихме секс , реших да се самозадоваля и преди да си легна изтичах до банята, за жалост не успях да се измия ,а само забърсах главичката с тоалетна хартия. На другия ден по главичката на пениса ми имаше странни бели петънца и точици , а под главичката на самата кожичка има насабрало се някакво бяло вещество като от останала сперма, за жалост не могат да се измият, взимах си 3 пъти душ само с вода , но това си остава..
Имате ли идея какво може да е и от какво се е получило?
Дали са гъбички?
Дали се е получило от сапуна? Или от неизмиването след задоволяването
Оф направо не знам...

veilside88
01-13-2014, 17:35
Непроследената и неправилно лекувана инфекция много често става хронична. Когато не е изолирана причината за инфекцията, когато не е правилно лечението или не сме потърсили навременна лекарска помощ.

Затова ако имаш симптоми, не се колебай и отиди на лекар, защото инфекцията може да стане хронична и да имаш усложнения. Не прави безразборен секс, така ще се предпазиш и от рисковете на полово-предаваните болести.


:lol:

gamst18
01-13-2014, 21:06
не вярвам да е инфекция. Искрено се надявам да е някакво раздразнение..

gt-r
01-13-2014, 23:55
в бутилка от мин вода сипи една чаена лъжичка сода бикарбонат една седмица се мии всеки ден. и ще оправиш ,но тая глупост повече със съпуна не я прави......

veilside88
01-14-2014, 06:36
не вярвам да е инфекция. Искрено се надявам да е някакво раздразнение..

Незнам просто го намерих и реших все пак да го пусна :)

gamst18
01-14-2014, 10:53
Дам , може би е било от сапуна или каквото и да е било ,но след като си купих интимен гел, доста се подобри. предполагам не е било нещо сеирозно и до ден - два , всичко ще е нормално. За сега няма да посещавам лекар.
Благодаря много за коментарите