PDA

View Full Version : Объркана и Раздвоена



antoniq_96
01-13-2014, 16:41
Чуствам се объркана.Стана така ,че има едно момче както се казва детска любов.От основното се познаваме и бяхме в един клас до гимназията.С него изпитах първите си чуства.Макар ,че после разбрах че не е подходящ и че е грешка.Така и никой не направи нищо нито аз нито той.Макар ,че химия си имаше в продължение на години бих казала.
Преди време се запознах с едно симпатично момче от новите ми съученици.Мислих ,че е различен от останалите и ,че няма да ме нарани както беше направил предишния.Аз бях искрена с него ,а получих само лъжи и нови разочарования.Напоследък се виждаме с предишния в едно училище ,но в различни класове вече.Държи се странно закача ме,поздравяваме дори като минах веднъж покрай него и приятелите му и приятелките му чух останалите да му казват ето я любовта ти и ме погледна.Хора объркана съм искам и двамата да ги забравя и да ги изтрия от съзнанието си.Не искам предишната ми любов да стане отново част от живота ми. :( Има ли начин да разбера какво искам?

xXxPETYAxXx
01-13-2014, 16:46
Има ли начин да разбера какво искам?

Много добър въпрос.
Нали в предходното изречение казваш, че искаш и двамата да ги забравиш? Най-вероятно това е най-добре, щом смяташ, че и двамата са неподходящи.

baby_baby
01-13-2014, 16:49
Просто са се бъзикали с теб ако искаш толкова да го забравиш спри сякви контакти с него

djipsito
01-15-2014, 00:00
С кво те нарани първия ? Казваш, че и двамата не сте се осмелили за връзка.

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2014, 05:54
Едното е било детско увлечение. Харесвала си го тогава заради човека, който е бил тогава! Сега ще е вече различен, ти също. Не си струва. Вторият - щом те лъже, значи не си струва да си с него. Не е нормално връзка да започне с лъжа. Представи си какво ще е по-късно... Няма смисъл.
Както каза Петя (5Я :lol:) - спри да се занимаваш и с двамата...