PDA

View Full Version : Палеца на крака



Dam Yeo Wool
01-14-2014, 11:40
От вчера или онзи ден ме боли палеца на крака,отстрани леко под нокътя и днес ми кипна,
взех обезмаслител и се намазах не знам защо,не усетих нищо и реших да видя дали има някаква раничка,погледнах пръста беше леко гноясало и с нокторезачката - щип! Излезе гнойта..
Сега обаче кърви,не ме притеснява това ами болката не изчезна и излезе малко черно нещо.

Какво да правя? Чудя се на лекар да ходя ли заради подобна дреболия..

Снимка: http://prikachi.com/images.php?images/600/6953600Z.jpg

Щях да ходя на педикюр,но заради това не можах - не ме съдете за кожичките.

bilqnavod
01-14-2014, 11:44
Най-вероятно ти е враснал нокътя в пръста ти. Не го човъркай. Промий го с риванол и сложи лепенка. По-добре посети личния си лекар да го погледне.

Dam Yeo Wool
01-14-2014, 11:55
Най-вероятно ти е враснал нокътя в пръста ти. Не го човъркай. Промий го с риванол и сложи лепенка. По-добре посети личния си лекар да го погледне.

Ще отида,надявам се да не ми отрежат палеца (шега) :)

Mirrela.
01-14-2014, 12:02
Ще отида,надявам се да не ми отрежат палеца (шега) :)
Не че не е възможно.

fUcKsMiLe
01-15-2014, 12:59
Ти остави кожичките, но защо си режеш нокътя толкова дълбоко?
Само аз ли си мисля, че това е страшно грешно?

Върви на лекар, ние тук не можем да кажем нищо.

Mirrela.
01-15-2014, 13:22
А пък и с нокторезачка..тцтц.

mlf
01-17-2014, 13:00
Пробвай първо сама и ще ти кажа с какво .. лекарите в такива ситуации много прибързват ..
Взимаш брашно и мед и ги примесваш 2- брашно към 1- мед (на око:д) и го правиш на топчица .. слагаш го и си връзваш пръста за 12 часа .. и така 2-3 пъти и няма да те боли и няма да има гной и си не си режи ноктите толкова дълбоко .. Успех .. колко до черното нещо .. може да е причина и да е забрало, но може и да е грешното рязане .. както и да е .. меда и брашното ще помогнат .. мен ме спасиха ..

Dam Yeo Wool
01-18-2014, 23:22
Оправи се,мазах го с някакво кремче. Даже и на педикюр отидох - ново палче. :D Мерси за помощта.

http://prikachi.com/images.php?images/945/6968945q.jpg