PDA

View Full Version : Превод от Английски език на български



to4uu
01-14-2014, 12:44
ако може няой да ми даде колкото се може по точен превод на този текст :) http://prikachi.com/images.php?images/849/6953849u.jpg

Dam Yeo Wool
01-14-2014, 13:05
На готово искаш всичко! - https://translate.google.bg/?hl=bg&tab=wT .. Ето,преведи си.

to4uu
01-14-2014, 13:08
мерси че ми каза тоза сайт, не го знаех :* -_-

Dam Yeo Wool
01-14-2014, 13:14
Опра Уинфри

В повече от 132 страни,хората гледат "The Oprah Winfrey Show". В телевизионното ток шоу, Опра помага на хора,които говорят за проблемите си. Опра живее в страхотен апартамент в Чикаго и има ферма,а също и къща в планината. Има хубави коли и самолет. Но Опра Уинфри не винаги е била богата и известна.

Какъв живот е имала Опра, когато е била дете?

Опра Уинфри е родена в Мисисипи,САЩ, през 1954 година. Нейното семейство няма много пари. Опра е можела да чете и пише още когато е била на 3 години,много е обичала книгите. Работила е много и е била отлична ученичка,напуснала е колежа когато е била на 19 и не завършва обучението си.

Как започва кариерата си?

Опра е искала да бъде известна и си е намерила работа в телевизията. Тя е първата жена, първият човек от негроидната раса,който води новините в Нашвил. През 1977 г. започва да води първото си ток шоу,а през 1984г. се мести в Чикаго и започва да води "The Oprah Winfrey Show".

Какво прави след това?

През 1985г.,Опра играе във филма на Стивън Спилбърг The Color Purple. Тя няма собствени деца,но използва славата си,за да помага на други деца. Давала е стотици хиляди долари на ученици, за да могат да отидат в колеж и през 1997 открива благотворителната фондация Angel Network, за да стои домове на хората в нужда.

Mirrela.
01-14-2014, 13:14
Google преводач - на повечето езици превода е грешен -.- .. най-добре помоли някоя приятелка,приятел,който знае повече английския.

Mirrela.
01-14-2014, 13:21
Сега като прочетох текста установих,че превода е супер лесен.Нима не можа да преведеш?

veilside88
01-14-2014, 14:08
Тези думи се учат в 4-5 клас .

Mirrela.
01-14-2014, 15:39
Тези думи се учат в 4-5 клас .
Именно.Не знам как не може да си го преведе сама.

fUcKsMiLe
01-14-2014, 15:57
Ако няма да помагаш по-добре изобщо не пиши.

* * *
Ето ти възможно най-добрия превод за 10 минути, който можах да направя.

* * *

Опра Уинфри

В повече от 132 държави хората гледат "The Oprah Winfrey Show". В телевизионното ток шоу, Опра помага на обикновени хора, които говорят за проблемите си. Опра живее в прекрасен апартамент в Чикаго и има ферма и къща в планината. Притежава хубави коли, както и самолет. Но Опра Уинфри не винаги е била богата и известна.

Какъв живот е имала Опра, когато е била дете?
Опра Уинфри е родена в Мисисипи, САЩ, през 1954 година. Нейното семейство няма много пари. Опра е можела да чете и пише още когато е била на 3 години и е обичала книгите. Работила е здраво и е била отлична ученичка, но е напуснала колежа когато е била на 19 и не завършва обучението си.
Как започва успешната си кариера?
Опра е искала да бъде известна и си е намерила работа в телевизията. Тя е първата жена, първият човек от негроидната раса*, който води новините в Нашвил. През 1977г. започва да води първото си ток шоу. А през 1984г. се мести в Чикаго и започва да води "The Oprah Winfrey Show". Пожъва голям успех.
Какво прави след това?
През 1985г., Опра играе във филма на Стивън Спилбърг The Color Purple. Тя няма собствени деца, но използва славата си да помага на други деца. Дала е стотици хиляди долари на ученици, за да могат да отидат в колеж и през 1997 открива благотворителната фондация Angel Network, за да стои домове на хората в нужда.

*не знам как по-НЕрасистко да го кажа.. егати :Д Някой да ми го преведе това изречение, че и аз съм във мъгла тук. /чернокож мисля, че е по-добре fuck./

to4uu
01-14-2014, 18:59
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ !!! :)))