PDA

View Full Version : Oтносно симпатиите към едно момче..



Karina.Ivanova
01-14-2014, 14:40
От както тръгнахме на училище се запознах с едно момче.Всъщност..не беше точно запознанство,а един ден просто си говорихме за нещо. Наричайте го както искате,но според мен беше любов от пръв поглед,още когато го видях в стомахът ми пърхаха пеперуди.Много съм срамежлива и откакто си говорихме не сме си обелвали нито дума,много рядко се случва да му кажа нещо..
Виждаме се в училище. На четвъртия етаж. Неговата класна стая е в края на етажа,а моята в началото. Стана така,че се преместиха до нашата стая,защото тя беше по-голяма и станахме по-близки. Всъщност.. не,не сме близки,а просто си разменяме две думи или се разбираме с поглед.. Имаше три момичета,които бяха постоянно на етажа,за да се правят на интересни пред момчетата,стана така,че преместиха техния клас на първия етаж.. и всякаш всичко се оправи.. Бяхме по коридорите постоянно. Имаше закачки (листчета хартия,на които пише нещо,капачките на queen's..)
Разбрах,че бил женкар. Харесвал си всяка. Бил гадже с всяка и ги "менкал" като кърпички.
Знам,че нямам шанс с него. Знам,че никога няма да ме хареса, но защо толкова много съм се задълбочила в него?! Сънувам го,когато си помисля за него треперя.. Мисля,че наистина го харесвам,но тези чувства ще си останат такива..Знам,че няма как да бъдем нещо повече от приятели,но бих искала поне да можем да си говорим в училище.. Имам нужда от съвет.. Да го забравя ли,или да се опитвам да постигна нещо повече?

Tsukuda_Hiroshi
01-14-2014, 19:12
Така като те слушам си на не повече от 14. Остави го. Малка си още.

strawberry88
01-14-2014, 19:53
Спокойно, чувствата ти няма да останат такива завинаги, както си писала. :D До седмица ще ти мине.

NeutralMilkHotel
01-14-2014, 20:16
Направи си сефтето с него...Аз до колкото разбирам това искаш.

Mirrela.
01-15-2014, 13:56
Наистина звучиш като някоя 13-14..Чувствата ти няма да останат такива -.- .. в даден момент ще ти омръзне (от личен опит).. пък и като знаеш,че е женкар..това не те ли отблъсва?
Самата мисъл,че се държи така с момичетата и както ти казваш "ги сменял като мокри кърпички"..не те ли дразни?На мен лично ми е кофти.
Според мен е редно да го отбягваш и до един-два месеца да речем,че ще ти мине.

baby_baby
01-15-2014, 14:36
Не вярвай на всичко което казват хората не се занимавай с него ще ти мине бързо

D*Rose
01-15-2014, 14:46
Не трябва да си мислиш по тоя начин. Не е вярно, че нямаш шанс с него, трябва да мислиш, че той няма шанс да е с теб.

Щом ги сменява като кърпички... ти би ли искала да си една от кърпичките му?