PDA

View Full Version : Бижута от човешка кост?



NeutralMilkHotel
01-14-2014, 18:31
Къде в БГ мога да си поръчам/закупя такива?
Най-ще се израдвам да си намеря бхавачакра върху човешка кост (това конкретно е от един филм, де, но идеята ми допада)...

Знам, че темата е много провокативна, но съм сериозна. По западните сайтове е фрашкано, но повечето нямат доставки насам...

Violenza
01-14-2014, 20:20
Няма ли туториъли направи си сам? :cool:

За първи път чувам подобно нещо и звучи отвратително. Откъде си набавят материали въобще?

NeutralMilkHotel
01-14-2014, 21:56
Няма ли туториъли направи си сам? :cool:

За първи път чувам подобно нещо и звучи отвратително. Откъде си набавят материали въобще?

За мен пък е отвратително да носиш животинска кожа по тялото и краката си... Има и бижута от животинска кост...
Да си правиш експерименти със зайчета или да ходиш на лов, да убиваш и да окачваш препарирани животниски глави над леглото си...
И въпреки това е социално приемливо...Един човек остава човек дори след като е умрял, но животното е нищо, дори докато е живо?
Много интересно...
Щяхте да сте по-бъбриви, ако исках кожено палто, а? :)

DarkTemplar
01-14-2014, 22:05
Това ми звучи като идеята на един познат да си търси човешки вратни пържоли чрез FB.

Violenza
01-14-2014, 22:06
Хахахах иронията е страшно нещо, девойко.

NeutralMilkHotel
01-14-2014, 23:09
Хахахах иронията е страшно нещо, девойко.

Оправдавай се, всички знаем на къде се завърта кучето на Рубик. :)

fire_magic
01-14-2014, 23:26
whaat??!?
tva mi haresa, pi6i mi ls ako namerish da si vzema i az

fire_magic
01-14-2014, 23:28
daje pora4ai kato i za 2mata broiki naprao posle 6te se namerim s tebe ili 6te mi gi pratish po speedy ili econt

Violenza
01-14-2014, 23:57
Оправдавай се, всички знаем на къде се завърта кучето на Рубик. :)
Иронията е, че точно аз никога не съм купувала нищо кожено, не ям месо от много години, ползвам само продукти на марки, които не тестват върху животни и въобще, това ми е най-болната тема. А нещата, които изброих, са най-малкото. Те това е иронията, не подскачай много много без да знаеш.

NeutralMilkHotel
01-15-2014, 00:11
Иронията е, че точно аз никога не съм купувала нищо кожено, не ям месо от много години, ползвам само продукти на марки, които не тестват върху животни и въобще, това ми е най-болната тема. А нещата, които изброих, са най-малкото. Те това е иронията, не подскачай много много без да знаеш.

Може.
Това не променя обществото...
И не знам от къде ти хрумна, че някой иска да знае за теб. 8-)

Violenza
01-15-2014, 00:33
След като тръгна да ми обясняваш как съм щяла да бъда по-бъбрива за кожени палта, реших да ти разясня, че си разбрала много грешно написаното от мен и че всъщност споделям мнението ти. Интерпретацията на елементарни неща явно те затруднява силно, както и да е.

Mery_J
01-15-2014, 02:20
Няма ли туториъли направи си сам? :cool:

За първи път чувам подобно нещо и звучи отвратително. Откъде си набавят материали въобще?

Сигурно от гробищата или имат договор с някое племе канибали.Това направо е отвратително, дори се разрових из нета, но не открих абсолютно никъде нищо за подобно извращение.И авторке не те нападам, но всичко си има граници...

strawberry88
01-15-2014, 07:23
Тц тц... не сте добре.

пAteNцЕ
01-15-2014, 09:49
Звучи ми незаконно о.О
Авторке, като толкоз търсиш кости, ходи на гробището :D там кости бол, при това безплатни :D

Сорка, не се сдържах :Д
Костите са с енергиен заряд, който рано или късно ще ти се отрази...

tori
01-15-2014, 10:50
След като тръгна да ми обясняваш как съм щяла да бъда по-бъбрива за кожени палта
Мисля, че не говореше точно за теб, а за раздела като цяло.

Към цЕлото раздел, който е писал тук - няма да разпознаете иронията и провокацията дори тя да танцува гола пред вас. Що за хора сте?!

По темата: Искам няква гривничка от кокалчета от пръстите на малко момиченце. Всъщност бих се зарадвала дори и на пръстен. Свиркай ако намериш подобно нещо, даже може да комбинираме поръчките.

NeutralMilkHotel
01-15-2014, 12:21
Сигурно от гробищата или имат договор с някое племе канибали.Това направо е отвратително, дори се разрових из нета, но не открих абсолютно никъде нищо за подобно извращение.И авторке не те нападам, но всичко си има граници...

Не знаеш английски или мама и тате са те сложили на детско безопасно търсене?
Сигурно и в университетите по медицина така си намират тела, и скелети - с лопатки по гробищата, и по племената...
Гинекологът ти първо се е упражнявал бъркайки в мъртви момиченца и бабки...Сега ти бърка на теб. Това не е ли отвратително?

NeutralMilkHotel
01-15-2014, 12:23
Звучи ми незаконно о.О
Авторке, като толкоз търсиш кости, ходи на гробището :D там кости бол, при това безплатни :D

Сорка, не се сдържах :Д
Костите са с енергиен заряд, който рано или късно ще ти се отрази...

Точно за това бхавачакрата ми се струва като доста подходящо изборажение...

girlwithblueeyes
01-15-2014, 15:17
В медицинските университети ги ползват за обучения на бъдещи лекари . Които ще спасяват моя илr твоят живот .

Не ги ползват зd да си правя бижута или палта .

Не знам колко извратен мозък трябва да си за да си правиш бижута или каквото и да е било от живо същество .

seek&destroy
01-15-2014, 15:48
С тая тема ми се издигна на н-та степен, ахахаха

За другите писали, как беше "фейс палм" :D

NeutralMilkHotel
01-15-2014, 17:19
В медицинските университети ги ползват за обучения на бъдещи лекари . Които ще спасяват моя илr твоят живот .

Не ги ползват зd да си правя бижута или палта .

Не знам колко извратен мозък трябва да си за да си правиш бижута или каквото и да е било от живо същество .

Съдебните патолози спасяват животи всеки ден! :)

Аз съм ги виждала как ядат пържени картофки от същата маса на която има труп, както си охладяват кока-колата в камерите. Много сериозно и оправдано държание с живи същества... :/

mayaaa
01-15-2014, 17:25
Много ми е интересно от къде пак си намерила такова нещо?

Btw всеки може да си изразява мнението, така че недей да скачаш веднага, когато нещо не ти харесва.

NeutralMilkHotel
01-15-2014, 17:27
Много ми е интересно от къде пак си намерила такова нещо?

Btw всеки може да си изразява мнението, така че недей да скачаш веднага, когато нещо не ти харесва.

Аха, всеки може да си изразява мнението, но не и аз моето? Интересно...
И това ми го казва човек, който не може да използва гугъл.

amypond.
01-15-2014, 17:57
това е отвратително ;x ако нося нещо такова ще се чувствам като някой психопат от рода на Ханибал.... още малко ще поискаш и палто от човешка кожа хд

tori
01-15-2014, 17:58
Кое му е лошото на палтото от човешка кожа?

amypond.
01-15-2014, 18:03
нищо, освен за това, от когото е направено :lol:

пAteNцЕ
01-15-2014, 18:04
По тая логика защо да не си направим огърлица от човешки зъби? Или пък прекрасен шал от нежни тънки черва? О, или прекрасна дамска чанта от търбуха на някой човечец? :lol: вдъхновявате ме направо, обичам черния хумор :D :D :D

NeutralMilkHotel
01-15-2014, 19:18
Ако утре останете без храна и дрехи, и единственият вариянт да продължите да съществувате е да се обърнете към човешките останки...Какво ли бихте направили?
Може ли някой да сложи ръка на сърцето си и да каже "Аз мразя хан Крум и смятам, че е бил психопат, защото е имал чаша от човешки череп"? Ако има такъв моля да си стяга багажа към Турция...

NeutralMilkHotel
01-15-2014, 19:19
По тая логика защо да не си направим огърлица от човешки зъби? Или пък прекрасен шал от нежни тънки черва? О, или прекрасна дамска чанта от търбуха на някой човечец? :lol: вдъхновявате ме направо, обичам черния хумор :D :D :D

Я на бас, че сега, ако отидеш при майка си ще може да ти извади твой млечен зъб от някъде. ;)

пAteNцЕ
01-16-2014, 07:13
Мене мъдреци ми растат, тя за млечни ми говори :D И помужудлугото човешките останки няма да са единствените останали материали - има толкова много природни материали, че човешките са нищо пред тях. И да, смятам, че това с черепа при Крум е меко казано зловещо, ама такива са били времената. Това не значи, че трябва да се връщаме към варварщината.

И я на бас, че си трол, който не знае къде се намира. Не на мен тия - рядко се ядосвам и рядко може някой да ме ядоса.

tori
01-16-2014, 08:15
Пак тва за танцуващата провокация ще кажа, може тоя път случааааааааааайно да го разберете.
Авторке, намери ли откъде да си вземем такова нещо, че искам пръстен или гривна?

Aleksandra_93
01-16-2014, 08:28
Ох, ужас.

Themann
01-16-2014, 09:17
Ама сериозно ли... :D

NeutralMilkHotel
01-16-2014, 10:12
Мене мъдреци ми растат, тя за млечни ми говори :D

Ехеееее, евалата, много си зряла значи. Сигурно се гордееш с постижението и много си се борила за него. :)
Аз пак казвам, че мама със сигурност ти пази някъде от млечните зъби, може и от пъпната връв даже...Отиди да й кажеш каква е варварка....
Боли ме фара кой ще се ядоса...Ако не сте добре с нервите си е ваш проблем.

РОЗА
01-16-2014, 11:28
Странно желание имаш,авторке.Ужасно изглеждат тези бижута,но щом ти ги харесваш..
http://www.humanbonejewelry.com/

имат безплатна доставка

NeutralMilkHotel
01-16-2014, 11:39
Странно желание имаш,авторке.Ужасно изглеждат тези бижута,но щом ти ги харесваш..
http://www.humanbonejewelry.com/

имат безплатна доставка


I Cannot ship internationally, it is against U.S. law, sorry. :/
И на мен не ми харесват тези впрочем, но ако е нещо по-креативно ще е супер...

amypond.
01-16-2014, 15:38
Аз пак казвам, че мама със сигурност ти пази някъде от млечните зъби, може и от пъпната връв даже...Отиди да й кажеш каква е варварка....
това че твоята пази такива неща не означава, че всички са като нея хд


Странно желание имаш,авторке.Ужасно изглеждат тези бижута,но щом ти ги харесваш..
http://www.humanbonejewelry.com/

имат безплатна доставка
това са най-отвратителните бижута, които някога съм виждала :д даже съжалявам, че отворих сайта хд

NeutralMilkHotel
01-16-2014, 17:00
това че твоята пази такива неща не означава, че всички са като нея хд


това са най-отвратителните бижута, които някога съм виждала :д даже съжалявам, че отворих сайта хд

Ако бяхме във втори клас щеше да си най-вървежната...

пAteNцЕ
01-16-2014, 17:17
Аз пак казвам, че мама със сигурност ти пази някъде от млечните зъби, може и от пъпната връв даже...Отиди да й кажеш каква е варварка....


Ти май не се усещаш а? Нямам намерение да отвръщам на тази долнопробна обида, защото положението ще стане профанно.

heartshapedbox
01-16-2014, 17:21
Е кое по-точно е "долнопробна обида", много майки пазят първите къдрици или млечните зъби на децата си за спомен.

пAteNцЕ
01-16-2014, 17:22
Е да ама тя в случая го казва като нещо лошо, погледни й тона най-малкото.
едит - мисля че имам запазени къдрици :Д

heartshapedbox
01-16-2014, 17:29
Ми не, права е. Щом държиш човешки зъби у вас и ги смяташ за нещо мило, какво променя това да си ги закичиш на врата?
Не става въпрос за теб, а по принцип.

пAteNцЕ
01-16-2014, 17:31
Добре добре, нямах предвид това, все пак са неща свързани със спомени и тн. Не виждах смисъла да намесва майка ми (пък и който и да е от родата) Както и да е.

heartshapedbox
01-16-2014, 17:33
Предполагам, че и тя не е визирала точно теб и твоята майка, а е говорела принципно. :)

DisappointedDreamer
01-16-2014, 17:33
^Не намесва родата ти. Дава доста "правилни" аргументи.

DarkTemplar
01-16-2014, 17:34
Някои хора просто обичат да бъдат скандални.

Mery_J
01-16-2014, 20:15
Просто троли :)

NeutralMilkHotel
01-16-2014, 22:25
Ебем ти скандала, ебем ти обидите... :lol:
Ти го каза като нещо лошо, какво да направя, че си лицемер?

DarkTemplar
01-16-2014, 22:27
Чак пък лошо. 8-) По-скоро е нормално.

В Универсален войник командирът им имаше огърлица от уши. Беше доста вървежен с нея. :D

stelkastel
01-18-2014, 18:34
Може той да знае http://prikachi.com/images.php?images/869/6967869u.jpg :D

tHe_COolEst_GIrl
01-19-2014, 15:01
Я на бас, че сега, ако отидеш при майка си ще може да ти извади твой млечен зъб от някъде. ;)
Да, може и нечия майка да пази зъба на детенцето си, ама виждала ли си някоя майка да ходи с приятелки на кафене и да се хвали с гривната си от зъби на детето си?! Или пък наемните убийци от филмите да си правят бижута от костите на труповете. Що пък не, грехота е да хвърлиш такива хубави кости! Боже, боже, и това доживях да чуя!

anonymous895156
01-19-2014, 15:13
надявам се, че сте проумели смисъла на темата - да покаже, че носенето на каквито и да било животински материали е ужасяващо