PDA

View Full Version : Карта а интернет



kity_mity
01-15-2014, 11:47
Здравейте , ще стане ли ако взема карта за инетернет от един друг телефон и я слойа в моя .. трябва ли да се обайдам някъде или да се правят някакви настройки ? Благодаря предварително , много ми е вайно ..
П.С Пиша с абв кирилизиране и немога да напиша някои букви :)

dimitar_ak
01-15-2014, 12:01
Карта за интернет?

kity_mity
01-15-2014, 12:46
м да ... тази където мойеш да има интернет навсякъде

dimitar_ak
01-15-2014, 14:27
Това си е стандартна сим карта. Може да сложиш на телефона си такава от друг, но съответно ще се промени и телефонния ти номер.

kity_mity
01-15-2014, 14:34
ха .. странно, на телефона си има сим карта и има една друга черна карта като карта памет за интернета ? и за нея става на въпрос ..

ОР
01-17-2014, 11:55
Има вече SIM-ове специално за 3G\4G и може да нямат номера.
И би трябвало да стане работата, понеже аз съм го правил с глобулска.

dimitar_ak
01-17-2014, 11:57
SD картата я приеми просто като допълнително място за запис на файлове (като хард диск) и тя няма нищо общо с интернет връзката.

kity_mity
01-19-2014, 17:16
А извинявайте , аз съм в грешка :) Картата си е като сим карта но немойе да се говори по нея без номер е ! И да попитам само я слагам и имам нет или трябват и настройки ?

kity_mity
01-19-2014, 17:57
Бързо някой да помага моля ви ! Слойих картата за нета и ми излезна едно съобщение , че когато няма лайфай мойе да се начислява към сметката ми и пише деактивиране или разрешаване , ако натисна разрешаване ще начислява ли ?

koko95
01-20-2014, 08:39
Бързо някой да помага моля ви ! Слойих картата за нета и ми излезна едно съобщение , че когато няма лайфай мойе да се начислява към сметката ми и пише деактивиране или разрешаване , ако натисна разрешаване ще начислява ли ?

Просто е , активирай си на твоя гсм номер интернет за 6-7 лева.

OoVasKoO
01-20-2014, 19:17
Бързо някой да помага моля ви ! Слойих картата за нета и ми излезна едно съобщение , че когато няма лайфай мойе да се начислява към сметката ми и пише деактивиране или разрешаване , ако натисна разрешаване ще начислява ли ?
ще начислява, не натискай!
както ти каза коко95, плащаш 5-6 лв. на месец и ползваш мобилен нет без Wi-Fi
принципът е такъв:
получаваш определен обем MB и като ги изхарчиш(бързичко става, горе-долу е със скоростта на Wi-Fi)
скоростта ти пада доста, но е достатъчно, за да си влизаш във фейсбука или да четеш новини