PDA

View Full Version : Да се преместя ли?



xxxVANKOxxx
01-15-2014, 16:56
Сега съм 8 клас и уча в обикновено СОУ.В сегашното ми училище нивото на образование е не е особено добро, но с класа се разбирам добре. Чудя да се преместя ли в ГПЧЕ Плевен, след като издържа приравнителен изпит?Чувал съм че там нещата не са били много по-добри и не ми се иска да се разделям с класа.Но мисля че в ГПЧЕ мога да получа по-добро образование.Моля някои учил там да каже мнение.И по важния въпрос-да се преместя ли?

Spixe
01-16-2014, 12:35
Това коя гимназия си завършил/а няма никакво значение. Ако си в по-елитна ще те мачкат учителите(както при мен), което въобще не е добре. Веднага давам пример и защо. Вече половината от класа сме на антидепресанти заради учителите ни, всеки дърпа към своя предмет и не му пука за останалите. Това е от моята гледна точка де. Не знам как са нещата в другите училища толкова добре така, че мнението ми не е толкова обективно. Все пак и сам/а можеш да си направиш решението.

tireheb
01-16-2014, 14:00
Вече половината от класа сме на антидепресанти заради учителите ни, всеки дърпа към своя предмет и не му пука за останалите.

оололоолол

xXxPETYAxXx
01-16-2014, 14:18
Какво значи, че нивото на образование не било добро, то това зависи не само от учителите, но и от учениците. Ти, ако искаш да учиш, ще учич, ако ще преподавателите да не са на ниво. Вярно е, че има много учители, които не са за тая професия, но ако има желание се намира начин.

veilside88
01-16-2014, 14:23
ежедневен стрес/пълно безхаберие

your choice!

veilside88
01-16-2014, 14:24
трудно се намира място по средата :)