PDA

View Full Version : Влубена в най добър приятел :(



kseniya.93
01-16-2014, 11:11
Здравейте сега ще ви разкажа моята история :(
Значи аз съм момиче на 14 години имах най добър приятел преди седмица се скарахме и сега не си говорим ;(
аз съм влюбена в него но не знам дали той също е влюбен в мен,когато се напивахме лятото той не ме пускаше и ми казваше че ме обича и ме целуваше аз тогава не го обичах и не го целувах дори като бях пияна а сега е друго.Преди две седмици бяхме аз и той в най добрата ми приятелка тя влезна в стаята да вземе нещо и през това време той ме целуна,а също така лятото аз и той се правихме на гаджета пред една приятелка защото тя го харесваше и нарочно се правише на гадже с този който аз харесвам и ние правихме същото с него,и така не знам дали той е влюбен в мен а изобщо не ми говори и аз не му говоря обичам го но не знам как да се сдобря с него,искам да се сдобрим да се напием и да се целуваме ;(

HollyGolightly
01-16-2014, 12:03
Бързаш да порастнеш, а си личи, че не си готова. Остави гаджетата за след някоя друга година. Това, че се напиваш не те прави да изглеждаш по-голяма, а просто по-глупава.

veilside88
01-16-2014, 14:43
:smt030:
Т'ва да се напиеш на 14 е 'умопомрачително'.. Как неможа по-рано? Дано да е било просто моментно и да не се превърнеш в развалина :smt023:
Направо се :smt006: и се натискаите наволя :smt023:

ПП: Пиша малко като даркнес ас :smt033:

LadyDi
01-16-2014, 14:44
wtf
влизам във втора тема, в която се говори за пияни 14-годишни момичета...

veilside88
01-16-2014, 14:46
wtf
влизам във втора тема, в която се говори за пияни 14-годишни момичета...

Новата мода на леките лигли .

HollyGolightly
01-16-2014, 14:51
wtf
влизам във втора тема, в която се говори за пияни 14-годишни момичета...
Е какво толкова странно има, още малко ще вземеш да кажеш, че и за секс са малки на тази възраст? Не виждам нищо по-нормално от това една 14 годишна ЖЕНА да се напива с бира в парка.... :?
Ние просто сме задръстени, за това не разбираме.

Didko_Beats
01-16-2014, 14:58
:shock:

Малее...глей момичета на по 14 се напиват кат пердета,а аз тряяше да стана на 16 че да мога да излизам и да напивам (при това мойте пак ми казват по-малко).....А пък после мъжете били пияндета,свине и други .....:)

Tsukuda_Hiroshi
01-17-2014, 14:24
Все повече чета подобни теми и все повече си мисля, че няма нищо по-гадно от лАпе, дето иска да се прави на голяма и отговорна жена (или мъж, ако е момче)!!! Изживейте си детството бе, деца!!! Какви връзки, какви 5 лева??? Вие още не разсъждавате правилно като цяло, за да имате нормална връзка!!

baby_baby
01-17-2014, 14:41
Пияна на 14 години??? Може и да те харесва ама не му казвай нищо

Didko_Beats
01-17-2014, 16:33
Да си изживеят детството...ще има много време да се напиваш и да се правиш на голяма :)

Simonn123
01-19-2014, 15:41
kakvo vie ludi li ste tova e normalno na 14 da se napivat kvo tolkova?? ne vi razbiram ai problema na momicheto ne e v tova chetete kakvo pishe i togava razsajdavaite

Tsukuda_Hiroshi
01-19-2014, 16:06
kakvo vie ludi li ste tova e normalno na 14 da se napivat kvo tolkova?? ne vi razbiram ai problema na momicheto ne e v tova chetete kakvo pishe i togava razsajdavaite

И ти си на 14, нали...? :/