PDA

View Full Version : Искам да напълнея



Карина
01-16-2014, 11:16
Здравейте,ако може да ми кажете как бързо да напълнея ,ще съм ви благодарна . На 14 год. съм ,височината ми е някъде към 1.62 и съм 38 кг и 800 г ...не качвам повече от това .Проблема е че ям само пилешко месо ,ако ще ям другите меса ще са под формата на кайма/пържоли с много подправки ,за да не усещам вкуса им.Ям 3 пъти на ден,просто нямам апетит за повече . Това си ми е ген ,но все пак искам да напълнея тъй като луфта ми е голям и повечето дрехи не ми стоят добре ,чак се чувствам неудобно понякога.Моля ви помогнете с нещо ,не искам да взимам хапчета за напълняване и подобни .

DarkTemplar
01-16-2014, 11:23
Здравей, момиче с име на хляб. Яж повече тестени продукти (знам, че е кофти да ядеш себеподобни, един вид канибализъм си е, но какво да се прави ;)), сладки неща и белтъчини и би трябвало да качиш някое килце. Ако се случи, да не вземеш да се оплакваш, че се чувстваш дебела и имаш нужда от диета. 8-)

Има и разни рибени и т.н. масла, от които също се пълнее, но не бих ти ги препоръчал.

Сега видях, че си от Ямбол. Дюнерите Синбад също са добра алтернатива за напълняване, бая калорични са. ;)

an7raks
01-16-2014, 11:44
Здравей, момиче с име на хляб. Яж повече тестени продукти (знам, че е кофти да ядеш себеподобни, един вид канибализъм си е, но какво да се прави ;)), сладки неща и белтъчини и би трябвало да качиш някое килце. Ако се случи, да не вземеш да се оплакваш, че се чувстваш дебела и имаш нужда от диета. 8-)

Има и разни рибени и т.н. масла, от които също се пълнее, но не бих ти ги препоръчал.

Сега видях, че си от Ямбол. Дюнерите Синбад също са добра алтернатива за напълняване, бая калорични са. ;)

О.о
Ти ще й докараш инфаркт и паласки на момичето, бря!
По-добре да запише да тренира нещо и да се посъветва с диетолог, за да направи нещо хубаво с тялото си, вместо да и висят сланини от кокалите...

DarkTemplar
01-16-2014, 11:46
junk food 4 life

Penkaswaga
01-16-2014, 11:48
tei sq shti kaja neshtooo trq da qdeshhh mnogo ama mnogoo da stanesh kato sviinche :*****

Карина
01-16-2014, 11:52
Ами аз унас си имам лост и гирички и допълнително си правя упражнения.. Не знам големия ми брат каза,че няма какво да стягам ,защото съм била слаба .А плочките ,които имам са от слабост -.-

Penkaswaga
01-16-2014, 11:56
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

shmatarok
01-16-2014, 12:00
:D Пенке, пиши на кирилица.

Започни да се храниш по 4-5 пъти на ден. Казваш, че нямаш апетит - започни да спортуваш по-активно, апетитът ще дойде сам. Или си купи бирена мая, котешки нокът или някоя подобна добавка, те стимулират апетита.
Щом искаш да пълнееш, увеличи си калориите и протеина. Яж повече сурови ядки, млечни продукти, месо - каквото и да е, ако имаш възможност сьомга, много е полезна. Ако не закусваш - започни да го правиш и гледай да закусваш обилно. Добави към менюто си овесени ядки.
Съветвам те да разгледаш форумите на bb-team, там има много добри статии, съвети, начини да си изчислиш дневните калории и т.н.

Межудругото, след като си на 14 и тепърва навлизаш в пубертета внимавай как се храниш, да не се окажеш в един момент, че се чудиш как да смъкваш. Иначе да, ядене му е майката, но не прекалявай с тестените неща. Храни се балансирано.



//да, сега ако и аз взема да си послушам съветите, ще е добре :Д

Penkaswaga
01-16-2014, 12:01
nqma

xXxPETYAxXx
01-16-2014, 12:05
С ядене не мисля, че ще стане, имах 2 съученички, постоянно нагъваха мазни банички и прочие, но си стояха все кльощави. Зависи от гена, ама пак пробвай да се консултираш с диетолог и инструктор.

AnarchyBoy
01-16-2014, 14:51
junk food 4 life

Това ако го види фишърмен.. :D

fire_magic
01-16-2014, 15:41
яж ве

fire_magic
01-16-2014, 15:42
С ядене не мисля, че ще стане, имах 2 съученички, постоянно нагъваха мазни банички и прочие, но си стояха все кльощави. Зависи от гена, ама пак пробвай да се консултираш с диетолог и инструктор.
глупости ве ...

tori
01-16-2014, 15:47
//да, сега ако и аз взема да си послушам съветите, ще е добре :Д
То тва е най-трудната част.

veilside88
01-16-2014, 15:51
С ядене не мисля, че ще стане, имах 2 съученички, постоянно нагъваха мазни банички и прочие, но си стояха все кльощави. Зависи от гена, ама пак пробвай да се консултираш с диетолог и инструктор.


Това значи ли , че тези които папкат мазни банички и водят застоял начин на живот са слабички ?
Има такива изключения , но да пробва :)

xXxPETYAxXx
01-16-2014, 18:10
Това значи ли , че тези които папкат мазни банички и водят застоял начин на живот са слабички ?
Има такива изключения , но да пробва :)

Къде съм казала, че всички дето се тъпчат са слаби? Ама съм виждала кльощави хора как постоянно нагъват някви боклуци и все си стоят кльощави. Това е разликата между това да си слаб и кльощав, второто трудно се оправя. Вие пък как ме нападнахте, сякаш никога не сте виждали такива индивиди? И също не съм и казвала да не пробва да се тъпче, просто казах, че ако е наистина от "кльощавите" това може и да не ѝ помогне.

Donnie.Yen
01-16-2014, 19:30
http://www.silabg.com/bg/139-OPTIMUM-NUTRITION-Serious-Mass-12-lbs-.html аре гл хф гг

Donnie.Yen
01-16-2014, 19:31
http://www.silabg.com/bg/139-OPTIMUM-NUTRITION-Serious-Mass-12-lbs-.html аре гл хф гг и лягай да спиш

~LadyCrawley~
01-16-2014, 19:55
Те хората отслабват, пък ти...иначе от ей такива хапчета винаги има ужасни последици. Приеми се такава каквато си, що за шантав комплекс?!

GEMBI
01-16-2014, 20:31
Трениране + повече ядене и си готова.

ist1315
01-24-2014, 18:05
Опитвай да пълнееш без да си деформираш тялото тоест да станеш като слон тренирай яж повече

dian777
02-04-2014, 16:34
Ето разгледай този сайт- http://recepti-bilki.blogspot.com/2014/02/tussilago-farfara.html?spref=fb . В него имаше една описана билка, която предизвиква апетит. Ама наистина помага, аз лично съм я пробвам. Мисля, че беше котешка стъпака, името на билката, намерия в сайта и виж как се приготвя, че съм забравил. Сигорен съм, че я има.
ПС: Билката може да се купи от пазарите, обикновено от бабите.

malkasladka
02-09-2014, 15:35
Диетолог, той ще ти помогне и ще ти изгради "диета", наблягай на ядките :))