PDA

View Full Version : Mmo криза



miroslava.drambozova
01-16-2014, 15:43
Преди време случайно попаднах на една игра- PWI. Тази игра ме грабна веднага и започнах да я играя постоянно.Но като стигнах на 84 level се отказах, защото всичко просто стана grind и pay2win и се отказах. Минаха вече 2 години и наскоро ми остана свободно време.Изтеглих си forsaken world, но просто беше ужас.Пробвах и Tera online, обаче пак беше зле.Накрая си изтеглих lol , ама се отказах.Просто съм в криза. Вие какво играете ?

Wimpy_Kid
01-19-2014, 06:56
Не играй ЛОЛ, възможно най - идиотската игра.

insprbL
01-19-2014, 08:55
ами има сега едно много добро казва се Path of exile ! много е добра

VenusVicious
01-21-2014, 13:54
AION! Теглиш я от www.aionfreetoplay.com :) Можеш да ми пишеш на ЛС за подробности около геймплей и тн. :)

Само минавам
01-23-2014, 01:52
Преди време случайно попаднах на една игра- PWI. Тази игра ме грабна веднага и започнах да я играя постоянно.Но като стигнах на 84 level се отказах, защото всичко просто стана grind и pay2win и се отказах. Минаха вече 2 години и наскоро ми остана свободно време.Изтеглих си forsaken world, но просто беше ужас.Пробвах и Tera online, обаче пак беше зле.Накрая си изтеглих lol , ама се отказах.Просто съм в криза. Вие какво играете ?

И аз съм играл PWI. Имам Wizard 86 level и Barbarian тридесет и някой левел (вече не помня кой точно). Но модата на игри като PWI отмина и сега играя само игри тип "non-targeting system". Тоест, със завъртане на мишката завърташ героя без допълнителни копчета и го движиш с WASD комбинацията. Такава е RaiderZ (хоствана от Perfect World Entertainment, така че не се налага да си правиш нов акаунт) и е милион пъти по-добра от PWI. Лошото е, че засега има само 40th level cap и вече цифра време чакам пача, който ще добави и 50-ти левел. В цялата игра има само един инстанс, за който ти трябва парти. Всички други се минават и по единично.
В RaiderZ имам Defender 40 левел и ако решиш да я играеш пиши едно ЛС и ще ти помагам. Ще ти обясня всичко, което трябва да знаеш за играта и всичко, което те интересува.


AION! Теглиш я от www.aionfreetoplay.com :) Можеш да ми пишеш на ЛС за подробности около геймплей и тн. :)
Тая игра е GTA IV в онлайн вариант. Имам компютър, който цепи мрака и който подкарва абсолютно всичко без изключение, но като вляза още в първия по-голям град в АИОН и си евава майката - повече от 15 кадъра не ще да изкара. И това при положение, че от Крайсис 3 (която е много по-нова от АИОН и с по-тежки текстури) с всички настройки на максимум изкарвам 76 кадъра!
Така че ако Драмбозова не разполага с компютър втора ръка от НАСА - по-добре да не се и опитва с АИОН, защото как' влезе в града направо ще набие един вечен Shift+Delete на тази игра.

draid
01-25-2014, 20:54
Е играй StarCraft, всичко друго не си заслужава :D Иначе Path of exile не е лоша, ама не е MMO. Вземи да играеш EVE Online надали ще ти писне толкова бързо.

miroslava.drambozova
01-28-2014, 16:31
Благодаря за предложенията, може да пробвам RaiderZ, хаха, грабна ми окото.

アイス龍
01-29-2014, 11:40
Aura Kingdom е добро ново ММО (Още е в Open Beta) , друго хубаво ММО за което се сещам в момента е Continent of the ninth seal , но то е фокусирано главно върху PvP ,докато PvE-то не е толкова добро.

AnarchyBoy
01-29-2014, 12:18
Lineage 2, макар, че е стара играта впечатлява... ;) Особено откакто официалния е F2P само дето ти трябва добра машина, че pvp-то е... доста често е 300 + vs 300 + vs 300 + and so on and so on.. Трябва добър комп...
RaiderZ е яка да.. 3rd generation MMO e, както казаха вече, няма таргет систем
PWI е стабилнa в момента, ако си намериш добър гилд и донейтнеш 30 долара, ще си 103 лв с Full Gear na + 9 / за 2 месеца по 4-5 часа на ден
Silkroad не е за изпускане, особено с позволения бот.. Max capa e 120 lv, което показва, че поне 1 година ще вдигаш левъл, якото е, че има позволен бот, срещу месечна такса от 3 евро (няма да пушиш 1 ден и ето)
Та системата е, че бота играе по цяла нощ докато спиш.. по цял ден докато си на работа или на даскало.. прибираш се.. правиш PvP, ходите на някой бос с гилда и после пак си пускаш бота и не се занимаваш.. ;) той си ти Grind-и.. ;)
WoW- пропадна доста... не бих я препоръчал вече, виж като беше WoTLK да, ама вече не..
TERA- определено си заслужава - просто трябва да вдигнеш малко левъл
Aion- умря и тя... не си заслужава...
GUILD WARS 2- Силно препоръчвам, трябва да си вземеш играта (купуваш си я) и нищо друго никой няма да те кара да плащаш... ;)

Историята е брутална, pve-то е епично, няма grind, pvp-to e в масови пропорции, класовете са добре балансирани, няма куестове, а рандъм неща се появяват по картата, което е интересно, защото никога не можеш 2 героя по един и същ начин да ги развиеш... струва си според мен.. ;С определено си заслужава.... всеки един елемент от играта е изпипан до последно, самата среда около теб претърпява промени.. можеш да счупиш мост или да сринеш замък което е епично и придава чувство у играча, че той е част от по-голяма картинка.. всеки е от значение.. всяко твое решение (и на другите играчи) афектира света.. + това, няма DPS/TANK/HEALER системата... всеки клас отговаря сам за себе си.. работите в екип естествено, но всеки сам трябва да се пази, можеш да си регулираш и трудността, което е невероятно, бе като цяло 6ца за GW 2... host-ната е от Arenanet и NcSoft това говори само за себе си...

Neverwinter online е стабилна, не е до изпипана, но ако си фен на D&D би те зарадвала.

ESO (Elder Scrolls Online) също ще е мазало, тя ще си заслужава... огромна история.. яко pvp... яки класове... общо взето всичко ще можеш да правиш..

tireheb
01-29-2014, 12:28
Neverwinter online е стабилна, не е до изпипана, но ако си фен на D&D би те зарадвала.


тая игра колко ме изнерви... :@
супер яка е самата игра, ама по-p2w досега не бях виждал :Д
отделно от тва адски бъгава (за единия месец дето играх 10 пъти се прееба AH-то и тн)
и не на последно място ужасния лаг на моменти, сървърите им са само американски ;/

AnarchyBoy
01-29-2014, 13:19
тая игра колко ме изнерви... :@
супер яка е самата игра, ама по-p2w досега не бях виждал :Д
отделно от тва адски бъгава (за единия месец дето играх 10 пъти се прееба AH-то и тн)
и не на последно място ужасния лаг на моменти, сървърите им са само американски ;/

Не отричам ;д

VenusVicious
01-29-2014, 18:50
AION въобще не е толкова бъгава. Играя я от година и нещо вече, а компа ми не е прекрасен.

Играта тепърва разцъфтява с новите ъпдейти и инстанции. Трябва да се пробва - наистина е хубава :) И има български легиони, които са доста силни :P Геймплея е много добър, PVP-то също.