PDA

View Full Version : знам че не е тук мястото ,но някой ще ми помоггне ли по немски



vakanciqta
01-16-2014, 20:47
може ли някой да ми го преведе моля вииии спешно ми е знам че има гугъл ама ми трябва точен превод защото се боря за 3 ,много ви моля

Васил Левски е не само български революционер ,но и герой който споменаваме всеки ден в ежедневието си . Чрез своите дела той показва на всички хора , че е достоен българин . Поел по пътя за свободата на България , той всъщност осъзнава ,че върви към своята саможертва . Той пътува по страната и създава тайни районни комитети, които да подготвят националния бунт. Неговата мечта е чиста и свята република, в която всички да имат равни права, независимо от етническата си и религиозна принадлежност . Въпреки , че делата на Апостола са далеч в миналото , той никога няма да бъде забравен и винаги ще бъде често споменаван в нашето ежедневие , защото той е национален герой , с който всеки един българин трябва да се гордее !

AnarchyBoy
01-16-2014, 20:49
Vasil Levski ist nicht nur ein bulgarischer Revolutionär, sondern ein Held, der jeden Tag Routine nennen. Durch seine Werke zeigt er allen, die würdig ist, Bulgarisch . Auf dem Weg für die Freiheit der Bulgarien, er erkennt, dass er eigentlich zu seinem Opfer geht . Er reist das Land und gründete Geheimnis Regionalausschüsse der nationalen Aufstand vorzubereiten. Sein Traum ist rein und heilig Republik, in der alle die gleichen Rechte haben , unabhängig von ihrer ethnischen und religiösen Hintergründen. Obwohl die Taten der Apostel sind weit in der Vergangenheit , er wird nie vergessen werden und immer oft in unserem täglichen Leben genannt werden , weil er ein Nationalheld , die jeder bulgarischen stolz sein !

vakanciqta
01-16-2014, 20:54
да и аз си имам гугъл ама не е точен превода...

Fisherman
01-16-2014, 21:08
анархи знае 4 езика от гоогъл преводач

AnarchyBoy
01-16-2014, 21:13
анархи знае 4 езика от гоогъл преводач

Всъщност немски не знам, това си беше чиста гавра..


Знам; английски, българкси, руски, латински

vakanciqta
01-16-2014, 21:14
да мерси за помощта , много сте мили ..

EinGutesKind
01-16-2014, 21:42
Хаха, бори се за 3 по немски :D

LadyDi
01-16-2014, 21:56
да мерси за помощта , много сте мили ..

е, ти си избра най-подходящия раздел да търсиш помощ..

tireheb
01-16-2014, 21:58
WIR GLAUBEN NICHT AN DES FÜHRERS SELBSTMORD
DAS REICH KOMMT WIEDER
NIEMALS KAPITULIEREN
SIEG HEIL !!!

дано съм бил полезен

Fisherman
01-16-2014, 22:00
хахаха