PDA

View Full Version : Какво да кажа на учителката, когато съм без домашно?



squishy19
01-17-2014, 17:30
Доста често се налага да съм без домашно от курсовете или училище. Имам различни причини: някой път ме боли глава, друг не ми стига времето да напиша по всички предмети и тн. Но не мога да кажа, че ми е било лошо...когато го направя, си мисли, че лъжа.

~sweeettt~
01-18-2014, 10:12
Ми да вземеш да си ги пишеш ! ;)

kitty02
01-18-2014, 10:18
"Госпожо, извинете, много съм разсеян/а. Забравила съм си тетрадката. Сега ще се обадя на мама да запали колата и да ми донесе тетрадката."
Отговора: "Няма да разкарваш майка си, заради твоето безхаберие. Утре ще ми донесеш тетрадката"

При мен минава, но при различни учители! :D

Wimpy_Kid
01-18-2014, 14:01
Ми да вземеш да си ги пишеш ! ;)

Мда, оправданията са тъпи.

baby_baby
01-18-2014, 14:16
Просто ги напиши

stefan99s
01-18-2014, 14:52
Кажи, че неможеш да се справиш с домашното.

RapExotic
01-18-2014, 18:23
И какви са последствията от това, че си без домашно? Просто кажи, че нямаш. Аз в гимназията (8-12клас) съм писал домашно само 3 пъти и то, защото ме радваха темите по Психология и Свят и личност. Завърших с доста приличен успех, понеже си правех сметка, кога, колко и какво да уча, за да изкарам съответния изпит, вместо да си губя времето с излишна информация (о, да! В училище я има в изобилие)
:D

Black side
01-18-2014, 18:46
Вземи и ги пиши или просто кажи че си ацки разсеян и си си забравил тетрадката в училище.:)

SummerHit
01-18-2014, 23:33
Учителя:
-Петко(примерно), имаш ли домашно ?
Петко:
-Не.

AnnieIlvayt
01-19-2014, 16:45
1. Златната ми рибка се удави
2. Пътувам си аз с метрото и по едно време ПУФ, спукахме гума
3. В метрото имаше задръстване
:D :D :D

CoockieMonster
01-19-2014, 18:36
Забравих. Не го нося.
Татко се напии и аз го пазех да не падне. хахаххаха
Заспах, докато го пишех.
Еди кой си го скъса/изяде.
Нямах ток.
Сетих се за него в метрото и нямаше кога да го напиша.
:D най-простото е да го препишеш :D

girlwithblueeyes
01-20-2014, 12:05
Просто си пишеш домашното толкова ли е сложно ?

И да не си го написал винаги можеш да препишеш от някой.

~ SEXY~
01-27-2014, 17:59
каквото и оправдание да измислиш те си мислят че лъжеш по добре го препиши

mayaaa
01-27-2014, 19:55
Препиши го, защото учителите не се хващат на оправданията (повечето пъти). Или почни да се правиш на интересен/на (Госпожо, много сте красива днес. Някой казвал ли Ви е колко добре ви стои тази нова блуза. Да не би да сте отслабнала; Ааами, госпожо, имам наистина разумно обяснение за домашната си. Значи, вчера като седнах да го пиша дойдоха извънземни и го поискаха, като доказателство, че има разумна форма на живот на земята и аз сметнах, че е важно да се представим добре пред по-развитите форми на живот и им го дадох. Сега, заради мен, в другите галактики ще се славим като едни интелигентни индивиди.) и учителите се отчайват и те оставят. Стига да не минаваш всеки път с това, де. :DD

kyka1
01-27-2014, 21:32
Сядаш си на задника, и започваш да учиш, след време като почнеш работа няма да те питат дали си се успал или такива ами направо ще те изгонят, защото на господина или госпожицата им се спи...

seek&destroy
01-27-2014, 22:10
Доста често се налага да съм без домашно от курсовете или училище. Имам различни причини: някой път ме боли глава, друг не ми стига времето да напиша по всички предмети и тн. Но не мога да кажа, че ми е било лошо...когато го направя, си мисли, че лъжа.

Как пък така, само ти не смогваш на домашни. Толкова ли пък да ви затрудняват. Или просто нямаш време да си надигнеш мързеливия задник от комптъра!? Разбирам да ти се случи да не успееш да се подготвиш, съвсем нормално е и на всеки се е случвало, но да става ежедневие и попринцип, не е работа. Тая глава всеки ден или през ден те боли, бе шматка? Кажи на майка ти да те заведе на доктор.

Много си несериозен, и лошото е че вместо да помислиш как да си съчетаеш нещата, се чудиш как да шментиш от малък.
А и си ебати путката, кво ще го мислиш, казваш " Ми госпожо, честно да ви кажа, беше ме домързяло !" и точка.

seek&destroy
01-27-2014, 22:15
Оп, сега се сетих да добавя, ако е примерно нещо химия, физика... ок, не всеки се справя с тия науки, разбираемо е да не можеш и сам да се подготвиш у вас, обаче пич да не забравяме, че има и междучасия, през които освен да се лудее из коридорите, може да се препише и някоя задача. Обаче тук отново всичко допира до желанието, а не до болките в главата.

taralej777
01-29-2014, 08:10
kazvash

http://su-stories.panayotov-consult.com/admin/data/img/uploads/fu.gif

Li Na
01-29-2014, 09:18
Учителя:
-Петко(примерно), имаш ли домашно ?
Петко:
-Не.

Е, т'ва е. :lol:

Simonn123
01-29-2014, 10:48
Кучето ми изгриза домашното ;д