PDA

View Full Version : Лека Атлетика или Кик Бокс?



Chiki99
01-17-2014, 21:18
Аз съм на 14 от София тренирах 1 месец кик бокс в Младост 1 ама майка ми като разбра каквато е параноична ме спря сега я убедих но тя все пак казва да погледна към леката атлетика....и аз се замислих защото всъщност и двете неща ми харесват от леката атлетика спринта и овчарския скок а от кик бокса еми всичко...ако може да ми дадете насоки и някои добри клубове където мога да тренирам за Кик-бокс знам че много хвалят ЦСКА но не знам къде точно се намира залата им и какви са условията, ако някой може като дава клуб да каже и къде точно се намира..благодаря предварително...

psychopath
01-17-2014, 22:34
Кажи на майка ти, че контузиите от леката атлетика може да са много по-тегави (и неизбежни) от тези при бокса.
На мен Славия ми хвалят много. Но щом си от Младост, ще ти е далечко...

FAKE IT
01-18-2014, 00:14
Прави това, което ти се прави, а не това което се очаква да правиш. Щом ти харесва кик-бокса и си се разбрала с майка си - нищо не те спира. До скоро тренирах в ЦСКА, обаче там е муай-тай, не кик-бокс (разликите между двата стила не са фрапиращи, имаш си всички удари от кик-бокса + това, че се набляга на коленете и лактите, стила е по-твърд и истински), трябва да си наясно, че тренировките са адски интензивни и в тая зала не се заиграват, там са най-добрите в цяла България, ако искаш да се занимаваш с боен спорт - там е мястото.

harsh
01-25-2014, 16:58
ЦСКА е мястото , ама както казаха не е точно кик бокс, ако ти е проблем това значи си за Славия