PDA

View Full Version : Какда да постъпя с приятелката ми ..



CyberFusion
01-18-2014, 08:48
Значи излизаме от доста дълго време.. на кратко тя знае, че я харесвам, а също така и тя ми е казвала, че ме харесва.. Проблема е, че не знам как да и предложа и въобще как да я целуна.. ?! Някакви идеи, моля?

CoockieMonster
01-18-2014, 13:19
Къде ходите когато излизате? Няма нужда нищо да и предлагаш. Не я питаш дали и се яде шоколад. След като излезете, идете някъде, и просто седнете, заговорете се за нещо. И я целуни. Тя ще се сети какво й казваш, без да я питаш "Искаш ли да си станеме гаджета". Това е много тъпо. А мястото-ти го избери. Ако ходите у вас може и там, но е по-опасно, да не го приеме все едно я караш да правите секс. На колко сте?

baby_baby
01-18-2014, 13:32
Като излезете седнете някъде говорете за нещо прегърни я леко през кръста и я целуни

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2014, 14:05
Абе пич! Ти брак ли ще й предлагаш, та се кумиш толкова? След като знаеш, че е взаимно, просто й го кажи: Много те харесвам, знам, че и ти ме харесваш. Искам да имаме връзка, съгласна ли си?
Ако наистина те харесва мадамата, може и точно това да чака!!

mcfe
01-18-2014, 14:16
Къде ходите когато излизате? Няма нужда нищо да и предлагаш. Не я питаш дали и се яде шоколад. След като излезете, идете някъде, и просто седнете, заговорете се за нещо. И я целуни. Тя ще се сети какво й казваш, без да я питаш "Искаш ли да си станеме гаджета". Това е много тъпо. А мястото-ти го избери. Ако ходите у вас може и там, но е по-опасно, да не го приеме все едно я караш да правите секс. На колко сте?

Като някой, който досега не е имал приятелка, заради тази целувка няма ли да изяде един шамар или пък да си ударят главите, ако момичето не знае предварително? Отделно, тази целувка къде - по устните, по бузите?

carlabd
01-18-2014, 17:16
направи и някакъв мил подарък например плюшено мече + писмо, в което и признаваш колко я харесваш, може и стихотворение, роза или просто някакъв дневник със спомени от връзката ви, в който има снимки и някакви малки текстчета , бъди креативен , ще оцени на 100% ..така със сигурност ще тръгнете... ;)

Lilanda
01-18-2014, 19:17
така със сигурност ще тръгнете... ;)
Няма нищо сигурно в тоя живот..;)

AnarchyBoy
01-18-2014, 19:18
:razz:

shmatarok
01-18-2014, 19:22
направи и някакъв мил подарък например плюшено мече + писмо, в което и признаваш колко я харесваш, може и стихотворение, роза или просто някакъв дневник със спомени от връзката ви, в който има снимки и някакви малки текстчета , бъди креативен , ще оцени на 100% ..така със сигурност ще тръгнете... ;)

Не, не, не и НЕ!
Те дори нямат кой знае ква връзка все още, това звучи като подарък по-подходящ за по-късен етап.


Господин Хироши и БисквитенотоЧудовище го написаха най-точно. ;)

AnarchyBoy
01-18-2014, 19:24
^ Шматка.. к'ви са тия нормали съвети от теб ве. 8-)

Авторе, шамар с крак в главата, ще я впечатли най-много! :)

shmatarok
01-18-2014, 19:43
^е, кво да му кажа: "Отвлечи я и я заплаши, че ще убиеш техните, ако не ти стане гаджИ" ли? 8-)

Lilanda
01-18-2014, 19:45
^е, кво да му кажа: "Отвлечи я и я заплаши, че ще убиеш техните, ако не ти стане гаджИ" ли? 8-)
Може да свърши работа..:lol:

Trololol
01-26-2014, 13:59
=без да я питаш "Искаш ли да си станеме гаджета". Това е много тъпо.=
Недей така, това ми е единствената болка, мен никога не са ме питали "дали искам да си станем гаджета" и съм принуден да живея с тази пагубна надежда вече доста години. Авторе не слушай такива коментари и я заведи на сладкарница, където вече можеш спокойно да си я питаш по въпроса с гаджетата!!! УСПЕХ.

Тодор
01-26-2014, 14:06
Моткайсе още малко.То все щесе намери някой който дати покаже как стават нещата.Ама щее късно.

BeTheOne
01-26-2014, 18:06
До колкото разбирам нямаш опит с жените.

При положение, че и двамата се харесвате нещата са по-лесни от обикновено. За мен целувката е преломния момент. Ако се целунем и после пак и пак, значи сме си гаджета. От там на татък при всяка среща и се държа като с гадже.

Как да стигнеш до първата целувка обаче? Естествено не може просто ей така от нищото, защото най-малкото е странно и може да я стреснеш. Има градация. Първо е докосването. Хвани я за ръка. Тя дърпа ли се? Ако да значи нещо не е наред. Ако не - зелена светлина можеш да продължаваш. Прегърни я - дърпа ли се... Хубаво е да изградиш емоция между вас преди да я целунеш. На края на вечерта, след като сте прекарали няколко страхотни, забавни или емоционални часа прегърни я за довиждане. След това леко се отдръпни, но не я пускай... вгледай се в нея, може да кажеш нещо (не мълчи като бухал ;) ) леко приближи глава към нейната. Ако се дърпа спри и питай, какво не е наред. Ако каже че не иска значи си в заблуждение или просто сега не е момента. Другия вариант е всичко завършва с гушкане и целувки и официално сте заедно :)

Ей ама голяма поема написах :). Всъщност в професионалната литература на PickUp-а това се нарича Building a Comfort - тоест това е процес, през който се минава, а не просто една статична случка.


Поздрави и успехи!


BeTheOne

Trololol
01-26-2014, 19:45
До колкото разбирам нямаш опит с жените.

При положение, че и двамата се харесвате нещата са по-лесни от обикновено. За мен целувката е преломния момент. Ако се целунем и после пак и пак, значи сме си гаджета. От там на татък при всяка среща и се държа като с гадже.

Как да стигнеш до първата целувка обаче? Естествено не може просто ей така от нищото, защото най-малкото е странно и може да я стреснеш. Има градация. Първо е докосването. Хвани я за ръка. Тя дърпа ли се? Ако да значи нещо не е наред. Ако не - зелена светлина можеш да продължаваш. Прегърни я - дърпа ли се... Хубаво е да изградиш емоция между вас преди да я целунеш. На края на вечерта, след като сте прекарали няколко страхотни, забавни или емоционални часа прегърни я за довиждане. След това леко се отдръпни, но не я пускай... вгледай се в нея, може да кажеш нещо (не мълчи като бухал ;) ) леко приближи глава към нейната. Ако се дърпа спри и питай, какво не е наред. Ако каже че не иска значи си в заблуждение или просто сега не е момента. Другия вариант е всичко завършва с гушкане и целувки и официално сте заедно :)

Ей ама голяма поема написах :). Всъщност в професионалната литература на PickUp-а това се нарича Building a Comfort - тоест това е процес, през който се минава, а не просто една статична случка.


Поздрави и успехи!


BeTheOne

Аз този филм съм го гледал