PDA

View Full Version : Герб !!!!!!!!!



Страници : [1] 2

Didko_Beats
01-18-2014, 11:57
Герб (Грабим Европа,Рушим България) 8-)

http://www.dnevnik.bg/shimg/cbig_2030690.jpg

Fisherman
01-18-2014, 12:00
на майка ти в студената путка да го сложа комунистически плужек

Didko_Beats
01-18-2014, 12:02
Ae fisherman къв тий проблема....вари са скрий

Fisherman
01-18-2014, 12:03
ше вара ше свара чай и щи го излея във връта

GEMBI
01-18-2014, 12:04
на майка ти в студената путка да го сложа комунистически плужек

Комплексиран кенеф.

Didko_Beats
01-18-2014, 12:04
ше вара ше свара чай и щи го излея във връта

Пич къв тий проблема ...

GEMBI
01-18-2014, 12:06
Пич къв тий проблема ...

Малък му е и си избива комплексите по форума.

OoVasKoO
01-18-2014, 14:11
Тия двамата на първата снимка ги очаквам в затвора първо и след това избори. ;)
За никой от изброените няма да гласувам.

an7raks
01-18-2014, 15:09
Фишер, що не вземеш да се сбръчкаш и да умреш?

Fisherman
01-19-2014, 09:24
Фишер, що не вземеш да се сбръчкаш и да умреш?

щото ще се наруши баланса във вселената,ако аз погина над празната ти глава ще се отвори черна дупка към друго измерение пълно с тъпанари и ще засмуче теб и всичко,което ти е мило

Fisherman
01-19-2014, 09:24
Комплексиран кенеф.

комплексирана чанта с тор

Fisherman
01-19-2014, 09:26
свикнали сте всичко да плюете без да си давате сметка,как са нещата реално ей ся тука ако някой ми покаже какво са ограбили герб и как шапка му свалям или ще си мериме речниците в продължение на 10 страници и всички ще духнат

Didko_Beats
01-19-2014, 09:34
свикнали сте всичко да плюете без да си давате сметка,как са нещата реално ей ся тука ако някой ми покаже какво са ограбили герб и как шапка му свалям или ще си мериме речниците в продължение на 10 страници и всички ще духнат

Това че ограбиха цяла България малко ли е ?

Fisherman
01-19-2014, 09:37
Това че ограбиха цяла България малко ли е ?

аз мога да кажа,че баща я ограби,можеш ли да го докажеш? или ще забиеш,като бабичка

Didko_Beats
01-19-2014, 09:40
Аз да не съм шефа на Данс че го доказвам....Не ги подслушвам за съжаление 8-)

an7raks
01-19-2014, 17:18
Аа, нищо не са грабили, просто на Цветанчо старците изглежда взимат пенсия от 5-6 държави... Да не говорим, че се държаха нагло, както и сегашните... Преписваха си разни магистрали, започнати от времето, когато боко се е натискал за член на Партията... Да продължавам ли?

Fisherman
01-19-2014, 19:44
Ха ти явно си някъв пущиняк на 14 години,който се е родил вчера и е чул бабите да си говорат на село.Почнаха магистрали,завършиха едни,построиха зала/зали? направиха 2рата линия на метрото.
Аз лично много добре помня как метрото о люлин до центъра го строиха 10 години,майка ми твърди че са 20,защото линията минаваше пред нас,за разлика от сегашното метро,което построиха за 2 години.

Кажи ми сега какво се строи?Магистралите почнати от Борисов ще си останат така,като трасето което комунистите строиха 40 години.Демокрация видяхме само през управлението на ГЕРБ,всичко друго е фалш,съжалявам тракса.

И да продължи да чуя,какво ще си съчиниш

an7raks
01-19-2014, 19:52
Куре, половината "Бойкова" магистрала е построена от комунистите... Нали се сещаш, че е далеч по-лесно да откраднеш пари за строителство, отколкото такива за майчински/пенсии/помощи? Ако на подслушванията и оправданията с "предишните" викаш демокрация, да, тогава беше най-голямата демокрация...

Fisherman
01-21-2014, 16:28
майко хаха,комунистите ли защитаваш?тия социални пакета са за циганите майна,всички го знаем,защото само те и изсъхнала ти баба гласуват за БКП
комунистическата сган са първи в краденето,освен тва ти си тоя,който се оправдава с предишните в момента
БКП 70 години власт,ГЕРБ 4

Fisherman
01-21-2014, 16:30
Куре, половината "Бойкова" магистрала е построена от комунистите... Нали се сещаш, че е далеч по-лесно да откраднеш пари за строителство, отколкото такива за майчински/пенсии/помощи? Ако на подслушванията и оправданията с "предишните" викаш демокрация, да, тогава беше най-голямата демокрация...

кое им беше лошо на подслушванията,нали всички искат прозрачно управление,защо трябва да има хора,които имат нещо да крият?

an7raks
01-21-2014, 20:15
Не ги защитавам, просто са същите лекета и нямат нищо общо с идеята на комунизма /която ми допада, впрочем/, нито с тази на демокрацията...
Да, всички възрастни и майки са цигани! Дейба тая логика рибешка!
Да, отиват и за циганите, ама ми е все тая, щом възрастните и майките получават също. 5 лв да са, пак е нещо за тези хора.
В единият случай едни пари се крадат от асфалт и бетон и се прибират от ББ и компания, в другия - отиват за мангалите...

кое им беше лошо на подслушванията,нали всички искат прозрачно управление,защо трябва да има хора,които имат нещо да крият?
Нищо лошо няма, ама няма нищо общо с демокрацията...

Герб просто не са по-добрата алтернатива... Интересно ми е да видя Първанов какво ще направи, защото май само той не е забъркван в големи простотии, а е от дълго в политиката.

Fisherman
01-22-2014, 17:10
Интересно ми е да видя Първанов какво ще направи, защото май само той не е забъркван в големи простотии, а е от дълго в политиката.

леле ти си бил страшен разбирач,аз се махам оттука

SNikolov_Rugby
01-22-2014, 17:57
свикнали сте всичко да плюете без да си давате сметка,как са нещата реално ей ся тука ако някой ми покаже какво са ограбили герб и как шапка му свалям или ще си мериме речниците в продължение на 10 страници и всички ще духнат

1. Откраднаха сумати и пари от ДОВЪРШИТЕЛНИТЕ работи по магистралите.
2. Ограбиха парите за здравната и образователната система.
3. Рекетираха и заплашваха много народ от малкия и средния бизнес(много фалираха).
4. От турците гушнаха по някое милионче за строежа на джамии.
5. Ползваха държавния превоз като личен.

Още да изреждам ли, защото има много?

Didko_Beats
01-22-2014, 17:59
1. Откраднаха сумати и пари от ДОВЪРШИТЕЛНИТЕ работи по магистралите.
2. Ограбиха парите за здравната и образователната система.
3. Рекетираха и заплашваха много народ от малкия и средния бизнес(много фалираха).
4. От турците гушнаха по някое милионче за строежа на джамии.
5. Ползваха държавния превоз като личен.

Още да изреждам ли, защото има много?

Еми нямам много работа и ми е скучно така че я продължи ....... 8-)

SNikolov_Rugby
01-22-2014, 18:11
Еми нямам много работа и ми е скучно така че я продължи ....... 8-)

Е щом нямаш работа и ти е скучно ти предоставям правото да продължиш ти :D

Fisherman
01-23-2014, 16:37
с алтави комунисти,ходи се разбери

SNikolov_Rugby
01-23-2014, 16:45
Хо хо хо ами той Боко Тиквата един от най-големите

Fisherman
01-23-2014, 22:18
Хо Хо Хо едно време и майка ти е поднасяла букети на Георги Димитров нали,по тая логика всички са били комунисти

Didko_Beats
01-24-2014, 11:29
Хо Хо Хо едно време и майка ти е поднасяла букети на Георги Димитров нали,по тая логика всички са били комунисти

И ко толкоз...преди бяхме много по добре от сега... ?

SNikolov_Rugby
01-24-2014, 15:07
Хо Хо Хо едно време и майка ти е поднасяла букети на Георги Димитров нали,по тая логика всички са били комунисти
И да е поднасяла има ли нещо срамно? Ти в момента като лижеш за*ника на Борисов не е ли същото, все едно е направил нещо че да го хвалиш.. Опа вярно забравих е*а мамата на цяла България.

Fisherman
01-24-2014, 16:13
да ви го слага сатаната в устите 5000 години

Didko_Beats
01-24-2014, 16:17
Fisherman млъквай ...Не си интересен..

Fisherman
01-24-2014, 16:22
кое е било по-добре ненормалник,ти даваш ли си представа какво направиха тия уроди за 70 години и какво направи бойко за 4? алтава работа ей трябва всичките човек да ви събере в концлагер и да ви запали,заедно с изсъхналите ти родители

Didko_Beats
01-24-2014, 16:25
Да вярно е Бойко открадна много повече пари за 4 години от колкото тея ''уроди'' за 70 години....

Fisherman
01-24-2014, 16:29
Да вярно е Бойко открадна много повече пари за 4 години от колкото тея ''уроди'' за 70 години....

едва ли,България е в това си състояние и всички искат да се махнат заради 70 години комунизъм,който още продължава

Didko_Beats
01-24-2014, 16:32
Къв комониъм продължава.. Ся социализма да не цвете...

an7raks
01-24-2014, 18:27
едва ли,България е в това си състояние и всички искат да се махнат заради 70 години комунизъм,който още продължава

'ма е много яко да се говори ей така май, а? :lol:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D 0%BC
Не знам за кой път я качвам тая статия и никой не я прочита...
Хайде хвани се и прочети поне първите 10 реда и ми обясни кое му е лошото и кое е било реалност в България, че да се говори за комунизъм!

Fisherman
01-24-2014, 19:45
тъпанара ако знаеше поне малко история за комунизма,щеше да си дадеш сметка,че е измислен да ограбва хората,дори в русия откъде идва е носил само лошо

само олигофрен,като теб ще използва уикипедия,като източник,там всеки парцал може да влезне и да драсне 10 реда лайна

Fisherman
01-24-2014, 19:46
кво се разпраам с човек,който очаква да види какво добро ще дойде от Първанов

haritov
01-24-2014, 20:04
с алтави комунисти,ходи се разбери

комунизъм не е имало в България в пълния смисъл на думата

наричало се е социализъм

но ми сравни икономиката тогава и икономиката сега

Fisherman
01-24-2014, 20:39
икономиката с на прадедо ми откраднатите милиони

an7raks
01-25-2014, 10:36
тъпанара ако знаеше поне малко история за комунизма,щеше да си дадеш сметка,че е измислен да ограбва хората,дори в русия откъде идва е носил само лошо

само олигофрен,като теб ще използва уикипедия,като източник,там всеки парцал може да влезне и да драсне 10 реда лайна
Ама ти май верно си много бавно, а?! :lol:
Аз ти обяснявам, че комунизъм е нямало никъде, ти ми обясняваш какво е донесъл комунизма някъде си...

SNikolov_Rugby
01-25-2014, 11:37
да ви го слага сатаната в устите 5000 години
Прост ама си прост на ента степен. Като си тръгнал да спориш поне се аргументирай за казаното, а не само да си изкарваш комплексите от това че си малоумен.

Fisherman
01-25-2014, 12:57
Ама ти май верно си много бавно, а?! :lol:
Аз ти обяснявам, че комунизъм е нямало никъде, ти ми обясняваш какво е донесъл комунизма някъде си...

и пак ти си тоя който очаква нещо от Първанов и ми говори за тъпотия лолол каруцарско лайно

Fisherman
01-25-2014, 12:58
Прост ама си прост на ента степен. Като си тръгнал да спориш поне се аргументирай за казаното, а не само да си изкарваш комплексите от това че си малоумен.

Едно разбрах,че с комунистически трътки и изчадия човек не може да се разбере с аргументи,за тва направо скипвам частта на аргументацията и идвам на частта в която ви псувам.

SNikolov_Rugby
01-25-2014, 15:30
Едно разбрах,че с комунистически трътки и изчадия човек не може да се разбере с аргументи,за тва направо скипвам частта на аргументацията и идвам на частта в която ви псувам.

Явно облия ти мозък може само това да прави. А и откъде ти хрумна че съм комунист незнам. Но това е присъщо на слабоумници като теб да си преиначават нещата.

haritov
01-25-2014, 17:47
Едно разбрах,че с комунистически трътки и изчадия човек не може да се разбере с аргументи,за тва направо скипвам частта на аргументацията и идвам на частта в която ви псувам.

аргумента че никога не е имало комунизъм стига ли ти като аргумент?

комунизма никога не е бил изпълнен като идея

an7raks
01-25-2014, 19:20
и пак ти си тоя който очаква нещо от Първанов и ми говори за тъпотия лолол каруцарско лайно
Пхахахахах, т'ва ли са ти аргументите, борсук?! А кажи ми каква издънка е направил! Или "щом е червен, автоматично е боклук"?
Върви се свии някъде и умри в името на един по-добър свят!

Fisherman
01-25-2014, 19:36
ако ше умирам ще взема малките ви души със себе си

Fisherman
01-25-2014, 19:37
Пхахахахах, т'ва ли са ти аргументите, борсук?! А кажи ми каква издънка е направил! Или "щом е червен, автоматично е боклук"?
Върви се свии някъде и умри в името на един по-добър свят!

ми да той е червен автоматично е боклук,ти го харесваш значи си боклук на квадрат

Fisherman
01-25-2014, 19:38
Явно облия ти мозък може само това да прави. А и откъде ти хрумна че съм комунист незнам. Но това е присъщо на слабоумници като теб да си преиначават нещата.

в момента ти прииначаваш цървул

Fisherman
01-25-2014, 19:38
аргумента че никога не е имало комунизъм стига ли ти като аргумент?

комунизма никога не е бил изпълнен като идея

не,какъв е тоя аргумент?къде тогава е имало комунизъм?

an7raks
01-25-2014, 19:38
ако ше умирам ще взема малките ви души със себе си

Ела ми я вземи! Само да видя как ще стане, не че нещо...

an7raks
01-25-2014, 19:39
не,какъв е тоя аргумент?къде тогава е имало комунизъм?

НИКЪДЕ, олигофрена ти с олигофрен, НИКЪДЕ! Не схвана ли, че тва ти се говори от една страница насам?!?

Fisherman
01-25-2014, 20:46
Ела ми я вземи! Само да видя как ще стане, не че нещо...

няма да видиш нищо,от метанола се ослепява

Fisherman
01-25-2014, 20:48
НИКЪДЕ, олигофрена ти с олигофрен, НИКЪДЕ! Не схвана ли, че тва ти се говори от една страница насам?!?

тогава кой е виновен,че в България положението е зле сега?Кой взе милионите на дядо ми?Кой взе парите от сметката на майка след 89та година?Кой създаде илюзията за благополучие само за да се разпредели богатството между избрани хора?
Комунизъм и социализъм са едно и също,отпадък както сам виждаш куре

an7raks
01-25-2014, 20:57
тогава кой е виновен,че в България положението е зле сега?Кой взе милионите на дядо ми?Кой взе парите от сметката на майка след 89та година?Кой създаде илюзията за благополучие само за да се разпредели богатството между избрани хора?
Комунизъм и социализъм са едно и също,отпадък както сам виждаш куре
:lol: Няма смисъл явно...
Аз не казвам, че не са взели парите на мастър аптекаря - прадядо ти! Казвам, че не са ги взели комунисти.

taralej777
01-25-2014, 21:43
oще се чудя как може да има толкова тъпи хора


Вие не разбрахте ли каква е цялата работа още?

Че след падането на СССР - ние се превръщаме в един пазар на запад? ПАЗАРНА ИКОНОМИКА. Ние сме хора втора и трета класа! Разпродадени сме на монополите!

Защо си мислите,че украинските власти не искат да подписват договора със ЕС ? Защо си мислите,че не видяха какво се случи с много други държави като България?

Още ли смятате, че винаги и само нашите политици са виновниците и причината за всичко? Знаете ли кражбите от къде произлизат? От безпаричието.. А в България петролни находища да има?

Ама Ви се чудя честно.
Всеки иска да яде от баницата ,ама не става.



НЯМА ДЕМОКРАТИ
Няма комунисти.

Има интереси.

Но така или иначе..... колкото и пишки да си мерите, няма да има промяна.

taralej777
01-25-2014, 21:50
фишермен... През социализма всички сме били в системата, всички сме били комунисти, глупаче. 89 година правителството само подава оставка. Всяко семейство е имало член на БКП. Хората са търсили промяна заради модата. Да, ама вече, когато държава е няма... всички НАЛИ цъфтят от удоволстивето на демокрацията

Fisherman
01-25-2014, 21:54
толкова знаеш и ти гаменски клес

an7raks
01-25-2014, 22:00
И, рибок, дори и дядо ти да е имал трилиони, а ти да си наследил милиарди, народа пак ще е беден в по-голямата си част... Ама ти си типичният бойковист, нали? Викаш щом на теб ти е добре, какво ти пука за онея утайки, дето даже и шанс не са получили...

taralej777
01-25-2014, 22:01
толкова знаеш и ти гаменски клес

знам, знам. Точно колкото ,,комунистите'' са крали парите на заможните ти баба и дядо, толкова и мутрите на Бойко, тимаджийте и др българи ни крадът безнаказано и сега. След 50 години как ли ще им викат внуците на тези днес?

Fisherman
01-25-2014, 22:04
И, рибок, дори и дядо ти да е имал трилиони, а ти да си наследил милиарди, народа пак ще е беден в по-голямата си част... Ама ти си типичният бойковист, нали? Викаш щом на теб ти е добре, какво ти пука за онея утайки, дето даже и шанс не са получили...

кой е казал,че аз съм добре куче умрело а ти си типичния АБВист умен като гуменка

an7raks
01-25-2014, 22:10
кой е казал,че аз съм добре куче умрело а ти си типичния АБВист умен като гуменка

:lol: Казах, че ще ми е интересно да видя какво ще направи Първанов/срещу, когото още чакам аргументи/, ти ме изкара, че лъскам на портрета му...
Ти виниш "комунистите", че са ти взели семейното богатство, което значи, че ако не го бяха взели, щеше да си ОК с тях...

Fisherman
01-25-2014, 22:20
:lol: Казах, че ще ми е интересно да видя какво ще направи Първанов/срещу, когото още чакам аргументи/, ти ме изкара, че лъскам на портрета му...
Ти виниш "комунистите", че са ти взели семейното богатство, което значи, че ако не го бяха взели, щеше да си ОК с тях...

как така го реши това с малката бучка тор,която наричаш мозък?

an7raks
01-25-2014, 22:28
как така го реши това с малката бучка тор,която наричаш мозък?

Виж ся, явно, тва че ваще са те зарязали в обора веднага след раждането ти и се е налагало да правиш орална на бика Милко, за да ти дава да бозаеш, ти е увредило мозъка и го е превърнало в безполезна пихтия от смегма и лайна...
Ако нямаш аргументи в защита на тезата си, недей да пишеш глупости!

Fisherman
01-25-2014, 22:33
Какво има да защитава цървул,аз говоря с факти ти се опитваш да ми сложиш думи в устата.Типично поведение за синдром на Клаинфелтер

an7raks
01-25-2014, 22:36
Кой взе милионите на дядо ми?Кой взе парите от сметката на майка след 89та година?
Какви думи съм ти слагал в мизерната устица, като ти сам ги ръсиш...

taralej777
01-25-2014, 22:44
говориш с гъза си, не с факти.

Факт е,че 5 човека изгоряха, за да падне ГЕРБ.
Факт е, че което и правителство да се качи - бива сваляно и не е успявало.
Факт е, че на Европа й е през кура как кризата ще се развие у нас, както ние особено не ни интересува за сирийците и цяла Африка..
Факт е,че в Европа се оформя националистическо мислене и скоро ще ни теглят майна.

Факт е,че Фишермен е комплексар.

Fisherman
01-25-2014, 22:58
Какви думи съм ти слагал в мизерната устица, като ти сам ги ръсиш...

ами аа тва например господин ускорен синдром на даун



Ти виниш "комунистите", че са ти взели семейното богатство, което значи, че ако не го бяха взели, щеше да си ОК с тях...

Fisherman
01-25-2014, 22:58
говориш с гъза си, не с факти.

Факт е,че 5 човека изгоряха, за да падне ГЕРБ.
Факт е, че което и правителство да се качи - бива сваляно и не е успявало.
Факт е, че на Европа й е през кура как кризата ще се развие у нас, както ние особено не ни интересува за сирийците и цяла Африка..
Факт е,че в Европа се оформя националистическо мислене и скоро ще ни теглят майна.

Факт е,че Фишермен е комплексар.

за БКП също се палиха хора,просто не го раздуха толкова комунистическите телевизии

an7raks
01-25-2014, 23:02
ами аа тва например господин ускорен синдром на даун

И какво е това? Просто повтарям твоите думи и това, което следва от тях...

an7raks
01-25-2014, 23:03
за БКП също се палиха хора,просто не го раздуха толкова комунистическите телевизии

Ее, палили са се, ами, винаги е имало пожари и са изгаряли хора, ама рядко са горели насред площадите, заляни с бензин...

Fisherman
01-26-2014, 00:26
да,Бойко ги заля
ако в 8мия квадрант на галактиката Андромеда Прим се отвори черна дупка,мисля че Бойко Борисов е виновен

taralej777
01-26-2014, 08:01
да,Бойко ги заля
ако в 8мия квадрант на галактиката Андромеда Прим се отвори черна дупка,мисля че Бойко Борисов е виновен
не, тогава костофф е виновен..

Кажи ми ся. Ти нали поне си образован човек. Не ти ли прави малко впечатление това, че Бойко е бил един просто охранител на Тото? Значи Тото не е бил комунист?

Кажи ми ся. Защо комунистите според теб са всички други извън герб? Значи абсолютно всички са комунисти . 3ба си умното

an7raks
01-26-2014, 10:51
да,Бойко ги заля
ако в 8мия квадрант на галактиката Андромеда Прим се отвори черна дупка,мисля че Бойко Борисов е виновен

Не, не, за тези големи катастрофи са отговорни комунистите! ББ е виновен само за дребни кражбици на синята планетка.

Fisherman
01-27-2014, 13:23
не, тогава костофф е виновен..

Кажи ми ся. Ти нали поне си образован човек. Не ти ли прави малко впечатление това, че Бойко е бил един просто охранител на Тото? Значи Тото не е бил комунист?

Кажи ми ся. Защо комунистите според теб са всички други извън герб? Значи абсолютно всички са комунисти . 3ба си умното

Едно време никой не е имал избор,за тва е ставал Бойко,тва е работил.Като излезне по телевизията простия бодигард пак говори по-добре от станишев с неговите висши образования.

Fisherman
01-27-2014, 13:24
Не, не, за тези големи катастрофи са отговорни комунистите! ББ е виновен само за дребни кражбици на синята планетка.

тракса ти си космически боклук

Fisherman
01-27-2014, 15:43
за антракса тва да си го пуска през уолкмена от кореком http://www.youtube.com/watch?v=tOzvzeJbRY0

taralej777
01-27-2014, 16:51
http://www.youtube.com/watch?v=Xz_c8hqKQBs :D

Предпочитам висшист от колкото бодигард и бивш полицай...

taralej777
01-27-2014, 16:53
да. баш демократ охрана на Тодор Живков

SNikolov_Rugby
01-27-2014, 17:13
в момента ти прииначаваш цървул
Цървул може да викаш на баща си, на дядо си или като се гледаш в огледалото. Защото случайно така да не ти сритам дебелия космясъл гъз шибан гербаджия.

Fisherman
01-27-2014, 18:08
http://www.youtube.com/watch?v=Xz_c8hqKQBs :D

Предпочитам висшист от колкото бодигард и бивш полицай...

ти никога нема да видиш кво е висшит,само и само заради малкия ти капацитет ще гниеш в тинята

Fisherman
01-27-2014, 18:09
Цървул може да викаш на баща си, на дядо си или като се гледаш в огледалото. Защото случайно така да не ти сритам дебелия космясъл гъз шибан гербаджия.

10 гербаджии да ти напълнат устата със закваска

an7raks
01-27-2014, 18:38
за антракса тва да си го пуска през уолкмена от кореком http://www.youtube.com/watch?v=tOzvzeJbRY0

Смешен, казах ти, или ми говори с факти и аргументи, или се свий и умри! Ебахти герберската мишка! Никой не ти е виновен, че си льохман!

Fisherman
01-27-2014, 18:45
в устите пигмей комунистически плъх,майка ти да я подпре георги димитров

an7raks
01-27-2014, 18:48
в устите пигмей комунистически плъх,майка ти да я подпре георги димитров

Абе, всички гербери ли говорите несвързано?!

an7raks
01-27-2014, 18:55
http://www.youtube.com/watch?v=Th-Z6le3bHA

taralej777
01-27-2014, 19:28
рибе рибе рибе надушвам, че ти куца средния успех за магистратура , има ли нещо такова?

taralej777
01-27-2014, 19:41
http://www.youtube.com/watch?v=PNybllbrrXY

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4SgsWx4yrWY

Fisherman
01-27-2014, 19:52
рибе рибе рибе надушвам, че ти куца средния успех за магистратура , има ли нещо такова?

аз направо излизам магистър,клошарско повръщано такова ти за успеха ми не се притеснявай,гледай си кочинката която наричаш живот

Fisherman
01-27-2014, 19:52
Абе, всички гербери ли говорите несвързано?!

коя от тия думи не разбра?Георги димитров е тоя който го е слагай на мама ти в устите 70 години

taralej777
01-27-2014, 20:02
не завиждай на живота ми :D
за разлика от теб, аз достатъчно му се радвам

an7raks
01-27-2014, 20:07
коя от тия думи не разбра?Георги димитров е тоя който го е слагай на мама ти в устите 70 години

На майка ми може само баща ми да й го е слагал където и да е...
Недей да си мислиш, че това, което е нормално за твоето семейство е нормално и за другите...

Fisherman
01-27-2014, 20:07
радвай се на кочината

Fisherman
01-27-2014, 20:09
На майка ми може само баща ми да й го е слагал където и да е...
Недей да си мислиш, че това, което е нормално за твоето семейство е нормално и за другите...

ти си комунистически цирей,за твоето семейство е нормално да се гласува за БКП и да си затваряш очите за тва как реално стоят нещата?На колко си години,някакъв инфантилен козел ли си?

taralej777
01-27-2014, 20:10
радвай се на кочината

на коя кочина ? до колкото знам и ти живееш в България и ти си в кочината :D

an7raks
01-27-2014, 20:12
ти си комунистически цирей,за твоето семейство е нормално да се гласува за БКП и да си затваряш очите за тва как реално стоят нещата?На колко си години,някакъв инфантилен козел ли си?

В интерес на истината, наще гласуваха за ББ на първите им избори... После останаха много разочаровани от обещаната промяна. Смятай колко си далеч от истината, утайко!

taralej777
01-27-2014, 20:14
Спокойно. Сега всички ще гласуват за Бареков. :D

an7raks
01-27-2014, 20:22
Спокойно. Сега всички ще гласуват за Бареков. :D

Той ще стане интергалактически премиер. :D

Fisherman
01-27-2014, 20:34
В интерес на истината, наще гласуваха за ББ на първите им избори... После останаха много разочаровани от обещаната промяна. Смятай колко си далеч от истината, утайко!

Каква промяна трябва да стане за 4 години?Промяна имаше,тва че на тебе ти е удобно да си затвориш очите,нищо не значи
Родния ми квартал в София,който не беше пипан от 60 години за първи път го оправиха преди 2 години,нови тротоари,нова улица,нови катерушки,чисто нова градина с камери,лампи-сичко

но ти си се вързал на комунистическата пропаганда и тва е

an7raks
01-27-2014, 20:40
Каква промяна трябва да стане за 4 години?Промяна имаше,тва че на тебе ти е удобно да си затвориш очите,нищо не значи
Родния ми квартал в София,който не беше пипан от 60 години за първи път го оправиха преди 2 години,нови тротоари,нова улица,нови катерушки,чисто нова градина с камери,лампи-сичко

но ти си се вързал на комунистическата пропаганда и тва е
Ами, моя квартал, пък, си остана същият... Нищо не се промени, дори града като цяло западна с изключение на един булевард. Баща ми щеше да се пенсионира след 4 години и хоп, годинките станаха 6, а предприятието замира и не се знае до кога ще са там...
Сега искам да започнеш да ми обясняваш как баща ми е мързелив комунистически дядка... :lol:

taralej777
01-27-2014, 20:41
Каква промяна трябва да стане за 4 години?Промяна имаше,тва че на тебе ти е удобно да си затвориш очите,нищо не значи
Родния ми квартал в София,който не беше пипан от 60 години за първи път го оправиха преди 2 години,нови тротоари,нова улица,нови катерушки,чисто нова градина с камери,лампи-сичко

но ти си се вързал на комунистическата пропаганда и тва е

смешник. А моя град пък се застрои и разруши като че ли след атомна бомбардировка.
безработицата се увеличи многократно, живота стана по-тежък от всякога.
Много си зле. Ти не си с нищо по-различен от бабите, които по старо му гласуват за червените. С твоята мания за герб - нищо няма да направиш.
Магистрали и сега се строят, просто не се спекулира постоянно с това.

an7raks
01-27-2014, 20:44
смешник. А моя град пък се застрои и разруши като че ли след атомна бомбардировка.
безработицата се увеличи многократно, живота стана по-тежък от всякога.
Много си зле. Ти не си с нищо по-различен от бабите, които по старо му гласуват за червените. С твоята мания за герб - нищо няма да направиш.
Магистрали и сега се строят, просто не се спекулира постоянно с това.
Беги, бе, провинциалист долен! Софията, пък, има още два мола, дето да киснат коврите като фишера.

taralej777
01-27-2014, 20:45
да ви кажа, нямам нищо против Русия да ни вземе по крилото :D
Демокрацията тук не върви и вече всички го разбрах

taralej777
01-27-2014, 20:47
Беги, бе, провинциалист долен! Софията, пък, има още два мола, дето да киснат коврите като фишера.

да, и се чувстват уютно така, затворени вътре като мишки

Fisherman
01-27-2014, 20:49
под крилото тебе лично могат да те земат само марсианците,чесно казано

Fisherman
01-27-2014, 20:50
Ами, моя квартал, пък, си остана същият... Нищо не се промени, дори града като цяло западна с изключение на един булевард. Баща ми щеше да се пенсионира след 4 години и хоп, годинките станаха 6, а предприятието замира и не се знае до кога ще са там...
Сега искам да започнеш да ми обясняваш как баща ми е мързелив комунистически дядка... :lol:

И пак,какво се очакваше за 4 години?ей ся комунистите са пощурели ти просто си пусни вота за тоя гмеч и ше видиш кво е кучешки живот

an7raks
01-27-2014, 20:53
И пак,какво се очакваше за 4 години?ей ся комунистите са пощурели ти просто си пусни вота за тоя гмеч и ше видиш кво е кучешки живот
Така и ще направя. :)

SNikolov_Rugby
01-28-2014, 14:22
10 гербаджии да ти напълнат устата със закваска
Ха ха ха 3ти ден влизам в тази тема само и само да видя да не би да си поумнял и все оставам разочарован.
Така като гледам от коментарите по горе съдя че си студент и това ме удивява. Как може такива турси подлоги като теб да ги приемат във ВУЗовете. Или ти работиш като чистачка там?

Fisherman
01-28-2014, 15:56
Ха ха ха 3ти ден влизам в тази тема само и само да видя да не би да си поумнял и все оставам разочарован.
Така като гледам от коментарите по горе съдя че си студент и това ме удивява. Как може такива турси подлоги като теб да ги приемат във ВУЗовете. Или ти работиш като чистачка там?

няма да приемат,такива като тебе се пак трябва някой да работи в цех за кремвирши да ходи на манифестация и да гласува за БКП

taralej777
01-28-2014, 18:41
не прави така, че да нямаш никакви клиенти в аптеката ти
не след дълго хората ще се научат сами да се лекуват с билки от природата.

Fisherman
01-28-2014, 18:54
Хората знаят как да се лекуват,откакто ги има.

taralej777
01-28-2014, 19:01
Хората знаят как да се лекуват,откакто ги има.

за това ходят по загубени доктори и се тъптат със смъртоносни антибиотици

SNikolov_Rugby
01-29-2014, 05:09
няма да приемат,такива като тебе се пак трябва някой да работи в цех за кремвирши да ходи на манифестация и да гласува за БКП
И в цех за тоалетна хартия да работя пак ще имам повече сиво вещество от теб. Не си мисли че като си записал висшо си цъфнал и завързал. Пак си оставаш елементарно момче.

Fisherman
01-31-2014, 19:51
Няма комунизъм и за това пред НДК има паметник за жертвите от комунизма,мухльо дръглив пробутвай си пропагандата другаде.
Елементарна е тая,която те е раждала ако знаеше,че сина и ше стане убитак ще ше изплюе в кенефа.

haritov
01-31-2014, 20:04
Няма комунизъм и за това пред НДК има паметник за жертвите от комунизма,мухльо дръглив пробутвай си пропагандата другаде.
Елементарна е тая,която те е раждала ако знаеше,че сина и ше стане убитак ще ше изплюе в кенефа.


това че някой разпространява грешна пропаганда е друг въпрос

това че ти вярваш също

Fisherman
01-31-2014, 20:06
кай кво ти треа хари

haritov
01-31-2014, 20:53
кай кво ти треа хари

нищо не можеш да ми дадеш

Fisherman
02-01-2014, 11:27
http://www.robusta.bg/robusta-products-catalogue/catalogue-picts/2865/431406.jpg

Fisherman
02-01-2014, 11:28
освен с черпака

SNikolov_Rugby
02-01-2014, 17:43
Няма комунизъм и за това пред НДК има паметник за жертвите от комунизма,мухльо дръглив пробутвай си пропагандата другаде.
Елементарна е тая,която те е раждала ако знаеше,че сина и ше стане убитак ще ше изплюе в кенефа.

Много си прост честно. Можеш сам да изпълняваш ролите на "Тримата глупаци".

Fisherman
02-01-2014, 17:51
Много си прост честно. Можеш сам да изпълняваш ролите на "Тримата глупаци".

добре тва вече го чувахме 2 3 пъти,тавтологичен инвалид къде е паметника за жертвите на герб?

102
02-01-2014, 18:36
къде е паметника за жертвите на герб?

ьахахахаахахаахахахаьххаь

haritov
02-01-2014, 19:06
добре тва вече го чувахме 2 3 пъти,тавтологичен инвалид къде е паметника за жертвите на герб?

виж украйна вървят по нашите стъпки до къде ще стигнат според теб?

102
02-01-2014, 19:07
бареков е велик

toad
02-02-2014, 08:09
Бъдещ император направо.

SNikolov_Rugby
02-02-2014, 13:57
добре тва вече го чувахме 2 3 пъти,тавтологичен инвалид къде е паметника за жертвите на герб?
Какъв паметник, какви жертви от Герб? Момче ти нормален ли си? В какъв свят живееш?
Приемам че си глупав, но моля те обясни ми какво толкова ти харесва в "2рото слънце на майката земя" Бойко Тиквата?

SNikolov_Rugby
02-02-2014, 14:01
бареков е велик
Сериозен ли си? :3

Fisherman
02-02-2014, 14:09
Какъв паметник, какви жертви от Герб? Момче ти нормален ли си? В какъв свят живееш?
Приемам че си глупав, но моля те обясни ми какво толкова ти харесва в "2рото слънце на майката земя" Бойко Тиквата?

Дръгливец ти от 3 страници обясняваш,как е нямало комунизъм и как хора се палели заради герб но не и заради БСП,нищо не съм казал за Борисов още,просто през неговот управление имаше някво развитие сега всичко е спряло,както преди 2009та.Едно от главните цели на комунизма е промиването на такива малки душички,като ваще и тия на родителите ви и ето че е успешно начинание.

SNikolov_Rugby
02-02-2014, 14:51
Дръгливец ти от 3 страници обясняваш,как е нямало комунизъм и как хора се палели заради герб но не и заради БСП,нищо не съм казал за Борисов още,просто през неговот управление имаше някво развитие сега всичко е спряло,както преди 2009та.Едно от главните цели на комунизма е промиването на такива малки душички,като ваще и тия на родителите ви и ето че е успешно начинание.
Май бъркаш човека охлюв такъв я се разрови назад и виж кой ти обяснява за тия неща. Да те е.а в надрусания индивид.
Имало развитие по времето на Герб трънки. По тяхно време фалираха сумати и предприятия и еднолични търговци.

Fisherman
02-02-2014, 16:19
Май бъркаш човека охлюв такъв я се разрови назад и виж кой ти обяснява за тия неща. Да те е.а в надрусания индивид.
Имало развитие по времето на Герб трънки. По тяхно време фалираха сумати и предприятия и еднолични търговци.

аха и от цялата история на България само тогава са фалирали предприятия?Кочината след 89та кой я направи? Сульо

klimatronik
02-02-2014, 19:06
аха и от цялата история на България само тогава са фалирали предприятия?Кочината след 89та кой я направи? Сульо

тъпак ти не разбра ли че Запада го направи това
е , и ние сме си виновни

klimatronik
02-02-2014, 19:10
щот сме продажна майна

SNikolov_Rugby
02-03-2014, 08:22
аха и от цялата история на България само тогава са фалирали предприятия?Кочината след 89та кой я направи? Сульо
Да съм казал че не са фалирали предприятия преди Тиквата? Нали той е много знаещ и можещ защо не оправи държавата ами я доразруши? Защо пращаше бабите и дядовците да копаят картофи като не им стигат пенсиите? Защо построи джамии в цяла България ? Защо ходеше всяка седмица до Бруксел и Турция? Защо се целуваше с Ердоган и мюфтията? Защо прати жената да си продаде вечналната халка за да си купи хляб? Защо не спря концесията за златото като му се повтаряше сумати и пъти ами я преподписа? Защо не изгони ЧЕЗ, EVN и Енерго Про?
Защо не изгони Глобул, Вивател и Мобилтел? Защо не стъпваше на работа в продължение на месеци? Защо не спря имамите да разпространяват радикален ислям ами ги подкрепяше? Защо не започна строежа на АЕЦ Белене? Защо не отвори 3ти и 4ти блок на Казлодуй?
Защо? Нали е най-добрия а? Отговори ми на ми на въпросите!

OoVasKoO
02-03-2014, 08:25
Да съм казал че не са фалирали предприятия преди Тиквата? Нали той е много знаещ и можещ защо не оправи държавата ами я доразруши? Защо пращаше бабите и дядовците да копаят картофи като не им стигат пенсиите? Защо построи джамии в цяла България ? Защо ходеше всяка седмица до Бруксел и Турция? Защо се целуваше с Ердоган и мюфтията? Защо прати жената да си продаде вечналната халка за да си купи хляб? Защо не спря концесията за златото като му се повтаряше сумати и пъти ами я преподписа? Защо не изгони ЧЕЗ, EVN и Енерго Про?
Защо не изгони Глобул, Вивател и Мобилтел? Защо не стъпваше на работа в продължение на месеци? Защо не спря имамите да разпространяват радикален ислям ами ги подкрепяше? Защо не започна строежа на АЕЦ Белене? Защо не отвори 3ти и 4ти блок на Казлодуй?
Защо? Нали е най-добрия а? Отговори ми на ми на въпросите!
+1

Fisherman
02-03-2014, 10:18
човек спор да води с хора,които си подкрепят аргументите с линкове от уикипедия и се радват на шоуто на слави

DarkTemplar
02-03-2014, 10:27
Само подлога като Фишката може да подкрепя мимикриралите комунисти и бивши служители на ДС от ГЕРБ. Тея са по-прости даже и от Станишката и неговата хомо компания.

Fisherman
02-03-2014, 10:32
Само подлога като Фишката може да подкрепя мимикриралите комунисти и бивши служители на ДС от ГЕРБ. Тея са по-прости даже и от Станишката и неговата хомо компания.

защо,станишев да не ти е предложил инвалидна количка,с която да си придвижваш месата до урната на коалиция за България?

DarkTemplar
02-03-2014, 10:38
xaxaxaxa, само кръгъл като идиот като теб може да си мисли, че някога бих гласувал за Станишев или който и да е от прокажената му партия. 8-) Ама нали гербаЖиите сте големи отворковци, скъсахте партийните книжки, забравихте досиетата и агентурното си минало и сега ламтите за европейски пари. Само дето не сте забравили ченгеджийската школовка, подслушването и други "полезни практики", наследени от ДС. Доста сте различни от комунягите, дам. :D

Ти естествено си малък, за да осъзнаваш всичко това. Слушал си приказките на мама, тате, баба и дядо и вече си големия демократ. :D

Fisherman
02-03-2014, 10:58
xaxaxaxa, само кръгъл като идиот като теб може да си мисли, че някога бих гласувал за Станишев или който и да е от прокажената му партия. 8-) Ама нали гербаЖиите сте големи отворковци, скъсахте партийните книжки, забравихте досиетата и агентурното си минало и сега ламтите за европейски пари. Само дето не сте забравили ченгеджийската школовка, подслушването и други "полезни практики", наследени от ДС. Доста сте различни от комунягите, дам. :D

Ти естествено си малък, за да осъзнаваш всичко това. Слушал си приказките на мама, тате, баба и дядо и вече си големия демократ. :D

Ти какво си с 1 2 години по-голям от мене и с 90 кила по тежък и се помисли за професор на политическите науки?
Само парцал,като тебе може да каже,че герб са по-зле от глупака сергей и турците,ма тва си ти чувал с тор,не ползваш стълби ами направо с парашут слизаш от панелния си апартамент

DarkTemplar
02-03-2014, 12:00
Аз за разлика от теб съм учил политически науки и са ми предавали хора, които ти гледаш само по телевизията. По-голям съм от теб с повече от 2 години и имам ясна памет какво се случваше и в началото на 90-те, и в мутренските години и по-нататък. През 97ма когато ти си си играл с играчките вкъщи, аз съм бил с родители и приятели по площадите. Така че си гледай фармацията и не ми се обяснявай, демократе, щото си турбо неадекватен и хич не си в час.

ГЕРБ срещу БСП, бивши срещу настоящи комунисти в спор кой ще открадне повече, каква гротеска. :D

SNikolov_Rugby
02-03-2014, 13:01
човек спор да води с хора,които си подкрепят аргументите с линкове от уикипедия и се радват на шоуто на слави
Виж агент Буда всичко което съм те питал до сега нито четено в уикипидия нито е гледано от шоуто на слави или на Цветанка Ризова(двамата много си приличате да не ти е майка). Всичко което казвам мога да го докажа аргументи взети от достоверни документи. А ти какво ми отговори до сега? - Нищо. Защо? - Зощото си прос. Кога ще ми отговориш на въпросите? - Навярно никога защото не можеш да мислиш.(типичен гербераст). Сега сигурно ще изречеш някоя обида, ще наречеш всички ни комунисти и ще се жалваш колко пари и загубила баба ти.

SNikolov_Rugby
02-03-2014, 13:07
Ей рибя главо ти като си гербажия подкрепяш ли гей парадите, че ме съмнява че ти си един от организаторите.

Fisherman
02-03-2014, 13:36
Ей рибя главо ти като си гербажия подкрепяш ли гей парадите, че ме съмнява че ти си един от организаторите.

организатор е доведения ти баща

Fisherman
02-03-2014, 13:37
Виж агент Буда всичко което съм те питал до сега нито четено в уикипидия нито е гледано от шоуто на слави или на Цветанка Ризова(двамата много си приличате да не ти е майка). Всичко което казвам мога да го докажа аргументи взети от достоверни документи. А ти какво ми отговори до сега? - Нищо. Защо? - Зощото си прос. Кога ще ми отговориш на въпросите? - Навярно никога защото не можеш да мислиш.(типичен гербераст). Сега сигурно ще изречеш някоя обида, ще наречеш всички ни комунисти и ще се жалваш колко пари и загубила баба ти.

не ще оставя да си мислиш,че си прав и да гниеш в гарсониерата си в люлин

SNikolov_Rugby
02-03-2014, 14:12
не ще оставя да си мислиш,че си прав и да гниеш в гарсониерата си в люлин
хахахаха няма да ми отговориш нали? Кажи си направо че и ти не знаеш за какво харесваш Герб. Кажи си че си израсал в някой цигански квартал и майка ти циганката ти плаща основното образование с парите които Тиквата и е дал за да гласува за нега, а ти лъжеш че си вишист. Признай си че ти си дебел 30 годишен мангасар който чака да изкара някакво образование да изкара книжка и да стане тираджия в Турция.

Fisherman
02-03-2014, 14:26
хахахаха няма да ми отговориш нали? Кажи си направо че и ти не знаеш за какво харесваш Герб. Кажи си че си израсал в някой цигански квартал и майка ти циганката ти плаща основното образование с парите които Тиквата и е дал за да гласува за нега, а ти лъжеш че си вишист. Признай си че ти си дебел 30 годишен мангасар който чака да изкара някакво образование да изкара книжка и да стане тираджия в Турция.

Казвай на какво трябва да отговарям и да отговоря кавал гнусен спести си празните приказки

SNikolov_Rugby
02-03-2014, 14:30
Казвай на какво трябва да отговарям и да отговоря кавал гнусен спести си празните приказки

аха и от цялата история на България само тогава са фалирали предприятия?Кочината след 89та кой я направи? Сульо
Да съм казал че не са фалирали предприятия преди Тиквата? Нали той е много знаещ и можещ защо не оправи държавата ами я доразруши? Защо пращаше бабите и дядовците да копаят картофи като не им стигат пенсиите? Защо построи джамии в цяла България ? Защо ходеше всяка седмица до Бруксел и Турция? Защо се целуваше с Ердоган и мюфтията? Защо прати жената да си продаде вечналната халка за да си купи хляб? Защо не спря концесията за златото като му се повтаряше сумати и пъти ами я преподписа? Защо не изгони ЧЕЗ, EVN и Енерго Про?
Защо не изгони Глобул, Вивател и Мобилтел? Защо не стъпваше на работа в продължение на месеци? Защо не спря имамите да разпространяват радикален ислям ами ги подкрепяше? Защо не започна строежа на АЕЦ Белене? Защо не отвори 3ти и 4ти блок на Казлодуй?
Защо? Нали е най-добрия а? Отговори ми на ми на въпросите!

SNikolov_Rugby
02-03-2014, 14:31
Айде чакам

an7raks
02-03-2014, 16:15
нищо не съм казал за Борисов още,просто през неговот управление имаше някво развитие

Да, а през онези гадните 45 години "гадните комунисти" буквално са изградили България... Пътища, заводи, земеделие, градове... Всичко, което сега се руши... От една селска държавица са направили индустриална сила. Или това не е интересно? По-интересно е как Боко довърши едни проекти, започнати по времето, когато е плъзгал езиче по сфинктера на бай Тошо?

Fisherman
02-03-2014, 19:43
Да, а през онези гадните 45 години "гадните комунисти" буквално са изградили България...

хахахахахаха и тоя излезнал да ме нарича имена хахахахахахахаха ти си с капацитета на гангрена кво ми обясняваш цирей сбъркан,се оплакваш се баща ти бачка в завода за без пари,ето защо,заради първанов на който толкова упорито искаш да целуваш главичката

an7raks
02-03-2014, 19:53
хахахахахаха и тоя излезнал да ме нарича имена хахахахахахахаха ти си с капацитета на гангрена кво ми обясняваш цирей сбъркан,се оплакваш се баща ти бачка в завода за без пари,ето защо,заради първанов на който толкова упорито искаш да целуваш главичката
Боклук, а от магистралата какво спечели? А, вярно, пък, че наемаха турци за строежа, а майка ти ще има ново работно място...

Fisherman
02-03-2014, 19:59
Боклук, а от магистралата какво спечели? А, вярно, пък, че наемаха турци за строежа, а майка ти ще има ново работно място...

а сега турци те управляват геч глупав,нека ти е гласувай още за първанов и скоро ше се казваш али

an7raks
02-03-2014, 20:01
а сега турци те управляват геч глупав,нека ти е гласувай още за първанов и скоро ше се казваш али
Нерде Първанов - нерде турци... :lol:
И продължаваш да се правиш на врачка, вместо да ми говориш с факти...

Fisherman
02-03-2014, 20:02
Нерде Първанов - нерде турци... :lol:
И продължаваш да се правиш на врачка, вместо да ми говориш с факти...

ти кога си говорил с факти али?

an7raks
02-03-2014, 20:04
Да, а през онези гадните 45 години "гадните комунисти" буквално са изградили България... Пътища, заводи, земеделие, градове... Всичко, което сега се руши... От една селска държавица са направили индустриална сила. Или това не е интересно? По-интересно е как Боко довърши едни проекти, започнати по времето, когато е плъзгал езиче по сфинктера на бай Тошо?
По-големи факти от т'ва, не знам...

Fisherman
02-03-2014, 20:30
От една селска държавица са направили индустриална сила. Или това не е интересно?

България е била силна след освобождението глупав,велико е управлението на Фердинанд и сина му Борис,не на сбърканите ти комунистически изчадия,олигофрен ако знаеше поне 1 килобайт история,може би празната ти глава щеше да мисли друго яче,но не решил си да си забатачен тъпанар.По тия времена държавате е цъфтяла,след това идват твоите момчета и всичко заминава на кино и се създава една илюзия за просперитет,на която само такива малки душички,като теб могат да повярват.

an7raks
02-03-2014, 20:31
България е била силна след освобождението глупав,велико е управлението на Фердинанд и сина му Борис,не на сбърканите ти комунистически изчадия,олигофрен ако знаеше поне 1 килобайт история,може би празната ти глава щеше да мисли друго яче,но не решил си да си забатачен тъпанар.По тия времена държавате е цъфтяла,след това идват твоите момчета и всичко заминава на кино и се създава една илюзия за просперитет,на която само такива малки душички,като теб могат да повярват.
Да, бе, цъфтяла е, особено за тези по полетата, които са преобладавали тогава...

an7raks
02-03-2014, 20:33
А и доколкото си спомням, бат ти Боко Тиквов има по-дълбоки връзки с комунягите, отколкото с Борис, така че и това не подкрепя тезата ти...

Fisherman
02-03-2014, 20:37
Да, бе, цъфтяла е, особено за тези по полетата, които са преобладавали тогава...

през балканските войни сме имали една от най-силните армии,ся няма нищо щото твоите приятели раздадоха всичко с куфарчета след 89та

an7raks
02-03-2014, 20:39
през балканските войни сме имали една от най-силните армии,ся няма нищо щото твоите приятели раздадоха всичко с куфарчета след 89та

:lol: т'ва беше ебати автогола, дето си вкара... След 89-та кои идват, бе, убавец?! Сигурно Първанов става цар и се разпорежда? :lol:

Fisherman
02-03-2014, 20:40
СДСто са един геч с комунистите келав,явно не знаеш откъде произхождат мутрите на 90те,БКП ги създаде

an7raks
02-03-2014, 20:42
СДСто са един геч с комунистите келав,явно не знаеш откъде произхождат мутрите на 90те,БКП ги създаде

Ама разбира се, бе, Шаро, бат' ти Боко също идва от БКП-то, това ти обяснявам... Всичката сган на БКП се изрежда вече четвърт век...

Fisherman
02-03-2014, 20:44
O не си супер прост чесно,космически аутизъм

an7raks
02-03-2014, 20:51
http://www.bulgarianhistory.org/balgarskata_armiya_prez_godinite/
1944-1989г.

Няма точни данни за числеността й, но варира между 150 000-200 000 души мирновременна армия.
В състава й влизат пет танкови бригади.
От 1961г. България разполага с ракети, способни да носят ядрен заряд.
През 70-те години на XX в. ВВС са в апогея на своята мощ, притежаващи най-малко 300 модерни бойни самолета в състава си.
Та кой, викаш, гради и кой руши?

Fisherman
02-03-2014, 20:59
В организационно отношение за посочените формирования се възприема дивизията. Формирани са 6 пехотни дивизии, като всяка от тях включва 2 бригади. Всяка бригада включва 2 полка, а всеки полк – 2 дружини. Освен пехота всяка дивизия включва 1 артилерийски полк, конна сотня, транспортна рота и дивизионна болница. Конните полкове са обединени в кавалерийска дивизия, пионерният полк е разгърнат в пионерна бригада, а крепостните батареи – в крепостни батальони. Предвижда се по време на война общата численост на въоръжените сили на княжеството да достигат 318 570 души. Страната е разделена на 6 дивизионни области и се запазва системата на кадровото попълване на армията да става по териториален принцип. Непосредственото ръководство на армията се осъществява от Генералния щаб.

Fisherman
02-03-2014, 21:00
ето уикипедия циганин келяв щото само с тия знания разполагаш

an7raks
02-03-2014, 21:14
ето уикипедия циганин келяв щото само с тия знания разполагаш
Чакай, чакай, първо цитата ми не е от уикипедия и второ, нищо не каза с твоя.. :lol: Пише МИРНОВРЕМЕННА армия 150-200 хиледи души... Ти ми говориш за военновременна армия 320 хил. души...
Щом искаш уикипедия, ето ти цитат за мобилизационния капацитет преди 90-та:
"Българската народна армия през 1945-1990 г.

След 1944 г. въоръжените сили на България започват бърза реорганизация по съветски модел и са преименувани на Българска народна армия. Москва бързо предоставя на България танкове T-34/85, СУ-100 самоходни установки, щурмови самолети Ил-2 и друга нова бойна техника. Тъй като страната е съветски съюзник, тя е част от Източния блок и се включва във Варшавския пакт като един от неговите основатели. По това време армията е разширена до над 200 000 души и стотици хиляди допълнителни войници резерв. Военната служба е задължителна. Специална защитна линия, известна като Отбранителна линия "Крали Марко", е построена по протежение на цялата граница с Турция. Тя е силно укрепена с бетонни стени и куполи на танкове Т-34, Панцер III и Панцер IV и др. По време на управлението на Тодор Живков е създаден значителен военнопромишлен комплекс, който произвежда бронирани машини, самоходна артилерия, леки стрелкови оръжия и боеприпаси, резервни части. България изнася оръжия на Алжир, Йемен, Либия, Ирак и Сирия, както и изпраща военни съветници в някои от тези страни. Военна и медицинска помощ е предоставена на Северен Виетнам по време на Виетнамската война. През 70-те години на XX в. ВВС са в апогея на своята мощ, притежаващи най-малко 300 модерни бойни самолета в състава си. Обучението в Българската народна армия е изтощително дори за съветските стандарти. През 1989 г., когато Студената война е към своя край, армията наброява най-малко 152 000 редовни войници. ВВС на България са получили общо над 220 изтребителя МиГ-21 между 1960 и 1989, 40-45 Ми-24 и други модерни (за онова време) самолети като МиГ-23 и МиГ-25. Доставките на бронетанково въоръжение също са били в огромни количества — над 1 500 танка Т-55, близо 300 танка Т-72, около 200 Т-62, над 1 000 МТ-ЛБ, около 800 БТР-60 и други. Българската народна армия е имала и далекобойни ракети.

В годшните на НРБ, обобщено, въоръжените сили на България (армия, вътрешни и гранични войски и др.) са над 200 000 души плюс няколкостотин хиляди запасни редовно свиквани на обучение. Армията е въоръжена с над 2000 танка и над 2000 бойни бронетранспортьора. В Ракетни войски носят бойно дежурство: 8 комплекса Р-400 (SS 23) с обсег 480 км въоръжени с още 24 допълнителни ракети всички с възможност за поставяне на ядрени глави; 50 комплекса Р-300 "Елбрус" (Scud) с възможност за поставяне на ядрени глави с обсег 300 км; неуточнен брой тактически ракетни комплекси 9К52 "Луна" с обсег 70 км с възможност за поставяне на ядрени глави, 18 комплекса 9К79 "Точка" (SS21) с обсег 70 км с възможност за поставяне на ядрени глави; 26 зенитно-ракетни дивизиона въоръжени с комплексите: С-200 с обсег до 240 км 10 установки с възможност за ядрени бойни глави, 10 мобилни установки С-300 с обсег до 75 км, общо 20 мобилни установки СА-75 "Влохов" с обсег до 43 км и СА-75 "Двина" с обсег до 29 км, 20 мобилни компекса 2К12 "КУБ" с обсег до 24 км, 24 мобилни ЗРК "Оса" с обсег до 13 км, 30 мобилни установки С-125 "Печора" с обсег до 12 (модернизираните до 28) км , 20 мобилни комплекса 9К35 "СТРЕЛА-10СВ" с обсег 5км. ВВС имат 45 бойни хеликоптера и над 300 модерни бойни самолета от които над 220 изтребителя. ВМФ разполага с 2 ескадрени миноносци, 3 стражеви кораба, 1 фрегата, 1 ракетна корвета, 4 подводници, 6 ракетни катера, 6 торпедни катера, 12 преследвача на подводници, общо няколко десетки - минни заградители, базови и рейдови миночистачи, патрулни кораби, десантни кораби, обслужващи кораби, катери и др.; брегови ракетни комплекси и бреговата артилерия батареи 130мм и 100 мм водени от радиолокационни станции, морска хеликоптерна ескадрила, военноморска авиация с 10 бойни и 1 транспортна машини, парашутно-десентна и водолазна част, батальон морска пехота. Мирновременият състав на армията към 1989 г. е над 153 000, мобилизационният капацитет на България тогава, по оценка на ЦРУ, надхвърля 2,11 милиона мъже."

an7raks
02-03-2014, 21:15
Или по герберска математика учите, че 320 000>2 110 000 ?

Fisherman
02-03-2014, 21:23
да,дай оценка от нато и пентагона за опадъка днес са виновни само и единствено комунистите,съжалявам мойто момче цитирай копирай принтирай квото искаш прай но реалността няма как да я промениш

SNikolov_Rugby
02-04-2014, 06:26
хахахахахаха и тоя излезнал да ме нарича имена хахахахахахахаха ти си с капацитета на гангрена кво ми обясняваш цирей сбъркан,се оплакваш се баща ти бачка в завода за без пари,ето защо,заради първанов на който толкова упорито искаш да целуваш главичката

Че ви развалям спора ама съм длъжен да спомена на рибята глава че точно Тиквата е бил охрана на Живков, след това захвърля партиийната книжка и почва работо в СИК, след като почва работа в МВР под закрилата на Първанов се издига стремглаво дори по негово нареждане е направен генерал-лейтенант. С кметския пост е същата работа пак Първанката му помага да спечели. Към края на управлението и на двамата Борисов(кмет) Първанов(президент) Герба печели изборите защото председател тогава е Сергейчо който има много слаб опит в политиката. И към днешен ден Тиквата и Първанчо пак са заедно на евроизборите, защото формацията АБВ си е чисто и просто създадена да вземе колкото се може повече гласове от БСП и Герб да излезе напред.
Така че като подрепяш Буда се замисли кой всъщност е.

102
02-04-2014, 07:32
след това захвърля партиийната книжка

аха ок

SNikolov_Rugby
02-04-2014, 08:02
аха ок

На практика е така, няма спор че в сърцето му е запечатана любовта към Тато :D

an7raks
02-04-2014, 08:59
да,дай оценка от нато и пентагона за опадъка днес са виновни само и единствено комунистите,съжалявам мойто момче цитирай копирай принтирай квото искаш прай но реалността няма как да я промениш
:lol:
Комунистите, извънземните, илюминантите и масоните работят заедно за съсипване на България... Добре, че е супер Тиквата да им се опълчи...

klimatronik
02-04-2014, 09:30
КОМУНИСТИТЕ СА ВИНОВНИ :D :D

an7raks
02-04-2014, 09:39
КОМУНИСТИТЕ СА ВИНОВНИ :D :D

О-СТА-ВКА! О-СТА-ВКА!!!

klimatronik
02-04-2014, 09:48
САМО ЦСКА, СЪРЦАА ЧЕРВЕЕНИИ , НАА МИЛИОНИИИ

an7raks
02-04-2014, 09:51
САМО ЦСКА, СЪРЦАА ЧЕРВЕЕНИИ , НАА МИЛИОНИИИ

...В БИДОНИИИ...

klimatronik
02-04-2014, 11:12
ОООСТАВКААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа аааааааааАААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА АААААААААААААААаааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааААААААА АААААААААА :)

OoVasKoO
02-04-2014, 15:28
:lol:
Комунистите, извънземните, илюминантите и масоните работят заедно за съсипване на България... Добре, че е супер Тиквата да им се опълчи...
The Chosen One
:lol: :lol: :lol:

SNikolov_Rugby
02-05-2014, 04:19
http://hermesbooks.com/shajka-bojko-rosen-ceco-i-drugite.html
Рибя главо прочети тази книга като не вярваш на никой. Камоли ти влезе малко акъл тиквицата.

Fisherman
02-05-2014, 17:39
http://hermesbooks.com/shajka-bojko-rosen-ceco-i-drugite.html
Рибя главо прочети тази книга като не вярваш на никой. Камоли ти влезе малко акъл тиквицата.

и да тая книжка съм я виждал,всеки може да напише книжка,вестник,статия с комунистическа пропаганда,деа глупаците осакатени,само един душевно лишен тип би вярвал на такива лъжи

SNikolov_Rugby
02-06-2014, 13:25
и да тая книжка съм я виждал,всеки може да напише книжка,вестник,статия с комунистическа пропаганда,деа глупаците осакатени,само един душевно лишен тип би вярвал на такива лъжи
И ти от къде ги знаеш тези работи за комунистите да не си живял по това време, да си работил, градил дом и семейство? Защо вярваш на написаното за тях а не вярваш на нахисаното за Тиквата? И между другото в книгата има много факти които са подкрепени с документи, които са неуспорими.

Mastera
02-08-2014, 15:11
Николов, гледам че много ревностно ги защитаваш комунистите за това и аз ще се включа в темата.
Има редица факти, показващи колко "добре" е действал комунистическият режим в историята, поради тая причина и се е разпаднал Съветския съюз и позти навсякъде в цивилизования свят управляващитепартий не са комунистически. Дори да се абстрахираме от историята - ти лично какво харесваш в управлението им?
И понеже дискусията до тук е доста голяма искам да отбележа и аз няколко факта.
За последната седмица България получи 2 изключително негативни деклада от Евро съюза, в които се споменава че страната ни е най-зле в сравнение с всички членки, и че няма напредък от последните години - а напротив. След 1вият, се гласува и се прие увеличение на депутатските заплати, а след 2рия една представителка на БСП излезна с изявление че тези доклади показвали как страната ни си е била повишила нивото в Съюза, тъй като вече не е била сравнявана със само със себе си, а и с другите членки, което изявление само показва че тази личност идея си няма от политика, в това число дори и политическото лавиране.
Ще направя и други сравнения - когато имаше протести с/у енергиините дръжества в България, имаше отделни индивиди искащи оставката на Борисов. От това се възползваха редица партии и упражниха сериозен натиск с/у ГЕРБ за подаване на оставки. Няколко дни след което я подадоха. Вече няколко месеца голяма маса хора искат уставката на сегашното правителство, а БСП единственото което прави е да харчи народни пари за подсилване на личните си охрани, за охраната на няколко сгради и за хотелски стай и апартаменти на полицейски служители дошли от провинцията, като по този начин намаляват драстично служителите на реда на другите градове и на страшно много зони, поради което и престъпността се повишава. Дори с цялата си наглост след 1вите няколко дни на протести, един от водещите представители на БСП каза: "Първите 100 дни ще са най-тежки", което само показва още отначало за намеренията да не се съобразяват с исканията на огромна част от обществото. След изборите, който се проведаха след временното правителство политическата ситуация в страната беше много напрегната: протестите с/у ЕРП-тата и ескалацията им на няколко пъти; служебно правителство(което е ограничено от към визможност за дйствие по някой въпроси засягащи страната), поради което и отлагането на редица от тях; ситуацията около самите избори и начинът по който БСП и ДПС взеха властта и ред други причини. И на фона на тази напрегната ситуация този който вземеше властта, трябваше да действа изключително внимателно, премерено и с видима полужителна промяна. Не стига че един единствен (ще го нарека човек, но мойто лично мнение не е като за човек) създаде правителството, ами се почнаха още с първите си действия да се показва колко безочливи и нагли са управляващите
- Изборът на Пеевски за феш на ДАНС
- Назначаването на "човекът" Волен за шеф на комисията по етика и толерантност
- ако не се лъжа на още на 2рия - 3тия месец си бяха гласували и приели платена отпуска
и още няколко груби грешки.
Плюеха управлението на Борисов за щяло и нещяло, и дори за действия който в последствие те самите прилагат в момента, като например начинът на усвояване на финансите от евросъюза за слекостопанството.


Ще кажа и няколко думи за ГЕРБ и частично ще отговоря на въпроса какво са направили за БГ:
Твърдението, че са направили само магистрали и каква ни е ползата от тях, ще го разгледам на 2 тепа.
Има страшно много хора, който са страдали и продължават да страдат от пътното състояние на страната, и тва че се правят сравнително по-добри пътища. Магистралите, освен че са съществен фактор за търговията, тъй като се пести и време и достъпноста на обектите нараства, те също така са и сравнително регулирани пътища, които са със сравнително добра настилка. Поради този факт на 1во място, дори и да и само хипотеза се спасяват човешки животи, ако ги няма магистралите джинието на автомобилите ще бъде по друг участък - по-стар и с по лоша настилка и риска за пешаходци и шофьори е по-голям, линейките стигат значително по-бързо от малките населени места до по-големите с по-ефективна и богата медицинска възможност. Отделно и хората си поправят автомобилите задади пътищата една едея по-рядко. Или поне една магистрала по-малка вероятност да ти прати колата за ремонт. Отделно парите с които са направени тези магистрали са отпуснати от евросъюза за определена цел - а именно пътната обстановка, а и самият евросъюз има планове за тези магистрали защото все пак те са и свързващи за страните от съюза и всички от тях извличат полза. Дори и да бяха само магистралите, си отговорете на въпроса кой ги построй? От 40 години се строят някои от тях .... защо друг не ги е завършил? Кой управляващ какво точно е направил? Потърсете отговорите на тези и подобни въпроси и после плювайте като е направено нещо.
Твърдите, че са направили само магистрали???? Ами попитайте тези майки, които са търсили детска градина за децата си с месеци - построиха се много такива. Потърсете информация за училища и детски градини, в няколко области част от тях са вече с изградена външна изолация и газифицирани. Потърсете различни коментари и искази на Европа за предните години. Дянков може и почти целия български народ да го мрази, но той е световно признат икономист и беше с конкретна идея как да запази стабилност в икономиката по време на световна криза, и България получи похвали за това си постижение, редица икономисти експерти излезнаха с изявления за Дянков, че не гледал на страната с цел бързо повдигане на икономиката, а се е старал тя да съгради една бавно растяща но стабилна икономика.
А да кажете нещо за метрото, или южния парк, или районът около старата телевизионна кула, и още няколко места в софия които си промениха изгледа коренно.
Далеч съм от мисълта да превъзнасям ГЕРБ, имат си бая кахъри, но според мен, точно и заради част от кахърите те са единствената партия на тоя етап която може да повдигне нивото на България поне с едно-две равнища.

Fisherman
02-08-2014, 16:13
И ти от къде ги знаеш тези работи за комунистите да не си живял по това време, да си работил, градил дом и семейство? Защо вярваш на написаното за тях а не вярваш на нахисаното за Тиквата? И между другото в книгата има много факти които са подкрепени с документи, които са неуспорими.

а ти ли си живял бе утрепка?тъпо комунистическо плашило

klimatronik
02-08-2014, 16:49
Николов, гледам че много ревностно ги защитаваш комунистите за това и аз ще се включа в темата.
Има редица факти, показващи колко "добре" е действал комунистическият режим в историята, поради тая причина и се е разпаднал Съветския съюз и позти навсякъде в цивилизования свят управляващитепартий не са комунистически. Дори да се абстрахираме от историята - ти лично какво харесваш в управлението им?
И понеже дискусията до тук е доста голяма искам да отбележа и аз няколко факта.
За последната седмица България получи 2 изключително негативни деклада от Евро съюза, в които се споменава че страната ни е най-зле в сравнение с всички членки, и че няма напредък от последните години - а напротив. След 1вият, се гласува и се прие увеличение на депутатските заплати, а след 2рия една представителка на БСП излезна с изявление че тези доклади показвали как страната ни си е била повишила нивото в Съюза, тъй като вече не е била сравнявана със само със себе си, а и с другите членки, което изявление само показва че тази личност идея си няма от политика, в това число дори и политическото лавиране.
Ще направя и други сравнения - когато имаше протести с/у енергиините дръжества в България, имаше отделни индивиди искащи оставката на Борисов. От това се възползваха редица партии и упражниха сериозен натиск с/у ГЕРБ за подаване на оставки. Няколко дни след което я подадоха. Вече няколко месеца голяма маса хора искат уставката на сегашното правителство, а БСП единственото което прави е да харчи народни пари за подсилване на личните си охрани, за охраната на няколко сгради и за хотелски стай и апартаменти на полицейски служители дошли от провинцията, като по този начин намаляват драстично служителите на реда на другите градове и на страшно много зони, поради което и престъпността се повишава. Дори с цялата си наглост след 1вите няколко дни на протести, един от водещите представители на БСП каза: "Първите 100 дни ще са най-тежки", което само показва още отначало за намеренията да не се съобразяват с исканията на огромна част от обществото. След изборите, който се проведаха след временното правителство политическата ситуация в страната беше много напрегната: протестите с/у ЕРП-тата и ескалацията им на няколко пъти; служебно правителство(което е ограничено от към визможност за дйствие по някой въпроси засягащи страната), поради което и отлагането на редица от тях; ситуацията около самите избори и начинът по който БСП и ДПС взеха властта и ред други причини. И на фона на тази напрегната ситуация този който вземеше властта, трябваше да действа изключително внимателно, премерено и с видима полужителна промяна. Не стига че един единствен (ще го нарека човек, но мойто лично мнение не е като за човек) създаде правителството, ами се почнаха още с първите си действия да се показва колко безочливи и нагли са управляващите
- Изборът на Пеевски за феш на ДАНС
- Назначаването на "човекът" Волен за шеф на комисията по етика и толерантност
- ако не се лъжа на още на 2рия - 3тия месец си бяха гласували и приели платена отпуска
и още няколко груби грешки.
Плюеха управлението на Борисов за щяло и нещяло, и дори за действия който в последствие те самите прилагат в момента, като например начинът на усвояване на финансите от евросъюза за слекостопанството.


Ще кажа и няколко думи за ГЕРБ и частично ще отговоря на въпроса какво са направили за БГ:
Твърдението, че са направили само магистрали и каква ни е ползата от тях, ще го разгледам на 2 тепа.
Има страшно много хора, който са страдали и продължават да страдат от пътното състояние на страната, и тва че се правят сравнително по-добри пътища. Магистралите, освен че са съществен фактор за търговията, тъй като се пести и време и достъпноста на обектите нараства, те също така са и сравнително регулирани пътища, които са със сравнително добра настилка. Поради този факт на 1во място, дори и да и само хипотеза се спасяват човешки животи, ако ги няма магистралите джинието на автомобилите ще бъде по друг участък - по-стар и с по лоша настилка и риска за пешаходци и шофьори е по-голям, линейките стигат значително по-бързо от малките населени места до по-големите с по-ефективна и богата медицинска възможност. Отделно и хората си поправят автомобилите задади пътищата една едея по-рядко. Или поне една магистрала по-малка вероятност да ти прати колата за ремонт. Отделно парите с които са направени тези магистрали са отпуснати от евросъюза за определена цел - а именно пътната обстановка, а и самият евросъюз има планове за тези магистрали защото все пак те са и свързващи за страните от съюза и всички от тях извличат полза. Дори и да бяха само магистралите, си отговорете на въпроса кой ги построй? От 40 години се строят някои от тях .... защо друг не ги е завършил? Кой управляващ какво точно е направил? Потърсете отговорите на тези и подобни въпроси и после плювайте като е направено нещо.
Твърдите, че са направили само магистрали???? Ами попитайте тези майки, които са търсили детска градина за децата си с месеци - построиха се много такива. Потърсете информация за училища и детски градини, в няколко области част от тях са вече с изградена външна изолация и газифицирани. Потърсете различни коментари и искази на Европа за предните години. Дянков може и почти целия български народ да го мрази, но той е световно признат икономист и беше с конкретна идея как да запази стабилност в икономиката по време на световна криза, и България получи похвали за това си постижение, редица икономисти експерти излезнаха с изявления за Дянков, че не гледал на страната с цел бързо повдигане на икономиката, а се е старал тя да съгради една бавно растяща но стабилна икономика.
А да кажете нещо за метрото, или южния парк, или районът около старата телевизионна кула, и още няколко места в софия които си промениха изгледа коренно.
Далеч съм от мисълта да превъзнасям ГЕРБ, имат си бая кахъри, но според мен, точно и заради част от кахърите те са единствената партия на тоя етап която може да повдигне нивото на България поне с едно-две равнища.
отново врели на килпели, Герб щели на да ни оправят хахаха

klimatronik
02-08-2014, 16:51
налял пари за 20 км отсечка и вече му целувате гъза

Didko_Beats
02-08-2014, 16:58
Николов, гледам че много ревностно ги защитаваш комунистите за това и аз ще се включа в темата.
Има редица факти, показващи колко "добре" е действал комунистическият режим в историята, поради тая причина и се е разпаднал Съветския съюз и позти навсякъде в цивилизования свят управляващитепартий не са комунистически. Дори да се абстрахираме от историята - ти лично какво харесваш в управлението им?
И понеже дискусията до тук е доста голяма искам да отбележа и аз няколко факта.
За последната седмица България получи 2 изключително негативни деклада от Евро съюза, в които се споменава че страната ни е най-зле в сравнение с всички членки, и че няма напредък от последните години - а напротив. След 1вият, се гласува и се прие увеличение на депутатските заплати, а след 2рия една представителка на БСП излезна с изявление че тези доклади показвали как страната ни си е била повишила нивото в Съюза, тъй като вече не е била сравнявана със само със себе си, а и с другите членки, което изявление само показва че тази личност идея си няма от политика, в това число дори и политическото лавиране.
Ще направя и други сравнения - когато имаше протести с/у енергиините дръжества в България, имаше отделни индивиди искащи оставката на Борисов. От това се възползваха редица партии и упражниха сериозен натиск с/у ГЕРБ за подаване на оставки. Няколко дни след което я подадоха. Вече няколко месеца голяма маса хора искат уставката на сегашното правителство, а БСП единственото което прави е да харчи народни пари за подсилване на личните си охрани, за охраната на няколко сгради и за хотелски стай и апартаменти на полицейски служители дошли от провинцията, като по този начин намаляват драстично служителите на реда на другите градове и на страшно много зони, поради което и престъпността се повишава. Дори с цялата си наглост след 1вите няколко дни на протести, един от водещите представители на БСП каза: "Първите 100 дни ще са най-тежки", което само показва още отначало за намеренията да не се съобразяват с исканията на огромна част от обществото. След изборите, който се проведаха след временното правителство политическата ситуация в страната беше много напрегната: протестите с/у ЕРП-тата и ескалацията им на няколко пъти; служебно правителство(което е ограничено от към визможност за дйствие по някой въпроси засягащи страната), поради което и отлагането на редица от тях; ситуацията около самите избори и начинът по който БСП и ДПС взеха властта и ред други причини. И на фона на тази напрегната ситуация този който вземеше властта, трябваше да действа изключително внимателно, премерено и с видима полужителна промяна. Не стига че един единствен (ще го нарека човек, но мойто лично мнение не е като за човек) създаде правителството, ами се почнаха още с първите си действия да се показва колко безочливи и нагли са управляващите
- Изборът на Пеевски за феш на ДАНС
- Назначаването на "човекът" Волен за шеф на комисията по етика и толерантност
- ако не се лъжа на още на 2рия - 3тия месец си бяха гласували и приели платена отпуска
и още няколко груби грешки.
Плюеха управлението на Борисов за щяло и нещяло, и дори за действия който в последствие те самите прилагат в момента, като например начинът на усвояване на финансите от евросъюза за слекостопанството.


Ще кажа и няколко думи за ГЕРБ и частично ще отговоря на въпроса какво са направили за БГ:
Твърдението, че са направили само магистрали и каква ни е ползата от тях, ще го разгледам на 2 тепа.
Има страшно много хора, който са страдали и продължават да страдат от пътното състояние на страната, и тва че се правят сравнително по-добри пътища. Магистралите, освен че са съществен фактор за търговията, тъй като се пести и време и достъпноста на обектите нараства, те също така са и сравнително регулирани пътища, които са със сравнително добра настилка. Поради този факт на 1во място, дори и да и само хипотеза се спасяват човешки животи, ако ги няма магистралите джинието на автомобилите ще бъде по друг участък - по-стар и с по лоша настилка и риска за пешаходци и шофьори е по-голям, линейките стигат значително по-бързо от малките населени места до по-големите с по-ефективна и богата медицинска възможност. Отделно и хората си поправят автомобилите задади пътищата една едея по-рядко. Или поне една магистрала по-малка вероятност да ти прати колата за ремонт. Отделно парите с които са направени тези магистрали са отпуснати от евросъюза за определена цел - а именно пътната обстановка, а и самият евросъюз има планове за тези магистрали защото все пак те са и свързващи за страните от съюза и всички от тях извличат полза. Дори и да бяха само магистралите, си отговорете на въпроса кой ги построй? От 40 години се строят някои от тях .... защо друг не ги е завършил? Кой управляващ какво точно е направил? Потърсете отговорите на тези и подобни въпроси и после плювайте като е направено нещо.
Твърдите, че са направили само магистрали???? Ами попитайте тези майки, които са търсили детска градина за децата си с месеци - построиха се много такива. Потърсете информация за училища и детски градини, в няколко области част от тях са вече с изградена външна изолация и газифицирани. Потърсете различни коментари и искази на Европа за предните години. Дянков може и почти целия български народ да го мрази, но той е световно признат икономист и беше с конкретна идея как да запази стабилност в икономиката по време на световна криза, и България получи похвали за това си постижение, редица икономисти експерти излезнаха с изявления за Дянков, че не гледал на страната с цел бързо повдигане на икономиката, а се е старал тя да съгради една бавно растяща но стабилна икономика.
А да кажете нещо за метрото, или южния парк, или районът около старата телевизионна кула, и още няколко места в софия които си промениха изгледа коренно.
Далеч съм от мисълта да превъзнасям ГЕРБ, имат си бая кахъри, но според мен, точно и заради част от кахърите те са единствената партия на тоя етап която може да повдигне нивото на България поне с едно-две равнища.



Хубав доклад ....от кой сайт го дръпна ?...8-)

an7raks
02-08-2014, 17:11
Николов, гледам че много ревностно ги защитаваш комунистите за това и аз ще се включа в темата.
Има редица факти, показващи колко "добре" е действал комунистическият режим в историята, поради тая причина и се е разпаднал Съветския съюз и позти навсякъде в цивилизования свят управляващитепартий не са комунистически. Дори да се абстрахираме от историята - ти лично какво харесваш в управлението им?
И понеже дискусията до тук е доста голяма искам да отбележа и аз няколко факта.
За последната седмица България получи 2 изключително негативни деклада от Евро съюза, в които се споменава че страната ни е най-зле в сравнение с всички членки, и че няма напредък от последните години - а напротив. След 1вият, се гласува и се прие увеличение на депутатските заплати, а след 2рия една представителка на БСП излезна с изявление че тези доклади показвали как страната ни си е била повишила нивото в Съюза, тъй като вече не е била сравнявана със само със себе си, а и с другите членки, което изявление само показва че тази личност идея си няма от политика, в това число дори и политическото лавиране.
Ще направя и други сравнения - когато имаше протести с/у енергиините дръжества в България, имаше отделни индивиди искащи оставката на Борисов. От това се възползваха редица партии и упражниха сериозен натиск с/у ГЕРБ за подаване на оставки. Няколко дни след което я подадоха. Вече няколко месеца голяма маса хора искат уставката на сегашното правителство, а БСП единственото което прави е да харчи народни пари за подсилване на личните си охрани, за охраната на няколко сгради и за хотелски стай и апартаменти на полицейски служители дошли от провинцията, като по този начин намаляват драстично служителите на реда на другите градове и на страшно много зони, поради което и престъпността се повишава. Дори с цялата си наглост след 1вите няколко дни на протести, един от водещите представители на БСП каза: "Първите 100 дни ще са най-тежки", което само показва още отначало за намеренията да не се съобразяват с исканията на огромна част от обществото. След изборите, който се проведаха след временното правителство политическата ситуация в страната беше много напрегната: протестите с/у ЕРП-тата и ескалацията им на няколко пъти; служебно правителство(което е ограничено от към визможност за дйствие по някой въпроси засягащи страната), поради което и отлагането на редица от тях; ситуацията около самите избори и начинът по който БСП и ДПС взеха властта и ред други причини. И на фона на тази напрегната ситуация този който вземеше властта, трябваше да действа изключително внимателно, премерено и с видима полужителна промяна. Не стига че един единствен (ще го нарека човек, но мойто лично мнение не е като за човек) създаде правителството, ами се почнаха още с първите си действия да се показва колко безочливи и нагли са управляващите
- Изборът на Пеевски за феш на ДАНС
- Назначаването на "човекът" Волен за шеф на комисията по етика и толерантност
- ако не се лъжа на още на 2рия - 3тия месец си бяха гласували и приели платена отпуска
и още няколко груби грешки.
Плюеха управлението на Борисов за щяло и нещяло, и дори за действия който в последствие те самите прилагат в момента, като например начинът на усвояване на финансите от евросъюза за слекостопанството.


Ще кажа и няколко думи за ГЕРБ и частично ще отговоря на въпроса какво са направили за БГ:
Твърдението, че са направили само магистрали и каква ни е ползата от тях, ще го разгледам на 2 тепа.
Има страшно много хора, който са страдали и продължават да страдат от пътното състояние на страната, и тва че се правят сравнително по-добри пътища. Магистралите, освен че са съществен фактор за търговията, тъй като се пести и време и достъпноста на обектите нараства, те също така са и сравнително регулирани пътища, които са със сравнително добра настилка. Поради този факт на 1во място, дори и да и само хипотеза се спасяват човешки животи, ако ги няма магистралите джинието на автомобилите ще бъде по друг участък - по-стар и с по лоша настилка и риска за пешаходци и шофьори е по-голям, линейките стигат значително по-бързо от малките населени места до по-големите с по-ефективна и богата медицинска възможност. Отделно и хората си поправят автомобилите задади пътищата една едея по-рядко. Или поне една магистрала по-малка вероятност да ти прати колата за ремонт. Отделно парите с които са направени тези магистрали са отпуснати от евросъюза за определена цел - а именно пътната обстановка, а и самият евросъюз има планове за тези магистрали защото все пак те са и свързващи за страните от съюза и всички от тях извличат полза. Дори и да бяха само магистралите, си отговорете на въпроса кой ги построй? От 40 години се строят някои от тях .... защо друг не ги е завършил? Кой управляващ какво точно е направил? Потърсете отговорите на тези и подобни въпроси и после плювайте като е направено нещо.
Твърдите, че са направили само магистрали???? Ами попитайте тези майки, които са търсили детска градина за децата си с месеци - построиха се много такива. Потърсете информация за училища и детски градини, в няколко области част от тях са вече с изградена външна изолация и газифицирани. Потърсете различни коментари и искази на Европа за предните години. Дянков може и почти целия български народ да го мрази, но той е световно признат икономист и беше с конкретна идея как да запази стабилност в икономиката по време на световна криза, и България получи похвали за това си постижение, редица икономисти експерти излезнаха с изявления за Дянков, че не гледал на страната с цел бързо повдигане на икономиката, а се е старал тя да съгради една бавно растяща но стабилна икономика.
А да кажете нещо за метрото, или южния парк, или районът около старата телевизионна кула, и още няколко места в софия които си промениха изгледа коренно.
Далеч съм от мисълта да превъзнасям ГЕРБ, имат си бая кахъри, но според мен, точно и заради част от кахърите те са единствената партия на тоя етап която може да повдигне нивото на България поне с едно-две равнища.
За Николов, не знам какво защитава, но аз защитавах комунистическата идея, не БСП, не БКП...

klimatronik
02-08-2014, 17:49
За Николов, не знам какво защитава, но аз защитавах комунистическата идея, не БСП, не БКП...

ти пък ква идея комунистическа защитаваш като нито си живял нито знаеш нищо живота през комунизма ?

Fisherman
02-08-2014, 17:50
Да и тракса от комунистическия идея видя,че нищо не става.Целия запад винаги се е подигравал с Русия и комунистическия режим.

klimatronik
02-08-2014, 17:54
някои друг буквално да ти определя къде и какво да работиш за 20 стотинки с магистърска диплома, да не можеш да гъкнеш нищо на тема политика щото отиваш в белене, да не можеш да се изсереш без да получиш позволение, да не може да слушаш музика, да не можеш да излезеш с приятелката си вечерта щото полицията ше те отрепе от бой, да ходиш да раздаваш цветя на премиера защото ще изключат от училище

klimatronik
02-08-2014, 17:57
Да и тракса от комунистическия идея видя,че нищо не става.Целия запад винаги се е подигравал с Русия и комунистическия режим.
да но сега като единия строй загуби войната ни използват за втора и трета класа и ни пикаят на главите, а ти си мислиш че за всичко са виновни комунистите..
Ще ти кажа че българина е продажен и никога сме нямали кадърни управници, така че демокрацията при нас не Върви!

klimatronik
02-08-2014, 17:58
те идеите са хубави ама не могат да се прилагат

an7raks
02-08-2014, 18:37
ти пък ква идея комунистическа защитаваш като нито си живял нито знаеш нищо живота през комунизма ?

То кой ти е казал, че тогава е била постигната тази идея? Постигната е била, колкото сега е постигната демокрацията...

an7raks
02-08-2014, 18:39
някои друг буквално да ти определя къде и какво да работиш за 20 стотинки с магистърска диплома, да не можеш да гъкнеш нищо на тема политика щото отиваш в белене, да не можеш да се изсереш без да получиш позволение, да не може да слушаш музика, да не можеш да излезеш с приятелката си вечерта щото полицията ше те отрепе от бой, да ходиш да раздаваш цветя на премиера защото ще изключат от училище
Това няма нищо общо със самата идея...

klimatronik
02-08-2014, 18:58
То кой ти е казал, че тогава е била постигната тази идея? Постигната е била, колкото сега е постигната демокрацията...

Има ли смисъл тогава да споменаваш и защитаваш комунистическата идея, щом вече отдавана е отминала? Да, за нас нищо не ни върви.
Идеята е да постигнем независимост. Да се създаде нова икономическа структура, която отхвърля политическите интереси на Х и У независимо дали на запад или на изток. Това разбира се е невъзможно да се осъществи от единична държава с размерите на България, защото така или иначе сме незначителни. Специално ние очакваме все някой друг да ни върши работата, което е невъзможно. Ние сме признат спящ народ и за това винаги ще сме на сме пропаднало дередже.
Да, промяната е неизбежна, дори е възможно да се стигне до трета световна война. Рискът от ядрени атаки през студента война е бил огромен..
В противен случаи България ще се превърне в една циганска , изпростяла тълпа, лесно контролирана и нищо повече.
Дали ГЕРБ ще бъде на власт или БСП е едно и също. И двете партии обслужват определени страни, от които пък получават различни похвали и критики.
Идеята за комунистически строй или диктатура не може да се приложи при днешния строй. Или пък може, с много кървища и трупове... както много случаи в историята, но това е напълно нормално и съществуват всякакви варианти.

klimatronik
02-08-2014, 19:01
Това няма нищо общо със самата идея...

еми то идеята за демокрацията е къде къде по-добра...

an7raks
02-08-2014, 19:02
Има ли смисъл тогава да споменаваш и защитаваш комунистическата идея, щом вече отдавана е отминала?

Аве, ти бавен ли си?! Почна вече сериозно да ме изнервяш с глупостта си... Аз му приказвам, че не е била постигната, той ми приказва, кво съм го занимавал с минали работи...

an7raks
02-08-2014, 19:05
еми то идеята за демокрацията е къде къде по-добра...

В същността си комунизма е точно власт на народа, което е и определението за демокрация... Разликите са в икономическия строй...

klimatronik
02-08-2014, 19:07
Аве, ти бавен ли си?! Почна вече сериозно да ме изнервяш с глупостта си... Аз му приказвам, че не е била постигната, той ми приказва, кво съм го занимавал с минали работи...
Аз ти обяснявам пък , че щом не е била постигната , то и сега няма да я постигнат, за това са минали работи.. Щом не е била постигната означава, че е имало причини. Човешкия живот не се побира в една шепа, затова не е била постигната.

an7raks
02-08-2014, 19:10
Аз ти обяснявам пък , че щом не е била постигната , то и сега няма да я постигнат, за това са минали работи.. Щом не е била постигната означава, че е имало причини. Човешкия живот не се побира в една шепа, затова не е била постигната.
Не е била постигната по-скоро заради вечната алчност и егоизъм... Всеки иска да е повече от другите, за т'ва...

klimatronik
02-08-2014, 19:11
В същността си комунизма е точно власт на народа, което е и определението за демокрация... Разликите са в икономическия строй...

икономическия строй също зависи от хората.. той от своя страна зависи от умствения потенциал на хората.

an7raks
02-08-2014, 19:12
Щото, ако Пешо, Иван и Драган имат самолети, то Гошо ще ламти за космически кораб...

klimatronik
02-08-2014, 19:14
Не е била постигната по-скоро заради вечната алчност и егоизъм... Всеки иска да е повече от другите, за т'ва...

еми природа.. Надявам се,че виждаш каква простотия се шири на всякъде, че я виждаш. Не говорим за циганите... Твоите колеги, съученици и тнт.. има толкова глупаци, с които просто не можеш и да работиш, а искаш с тях да си равен?

klimatronik
02-08-2014, 19:15
Щото, ако Пешо, Иван и Драган имат самолети, то Гошо ще ламти за космически кораб...

защото ако Пешо ИВан и Драган мислят само коя мацка да заплодят, ти може да искаш нещо по-различно.

an7raks
02-08-2014, 19:18
еми природа.. Надявам се,че виждаш каква простотия се шири на всякъде, че я виждаш. Не говорим за циганите... Твоите колеги, съученици и тнт.. има толкова глупаци, с които просто не можеш и да работиш, а искаш с тях да си равен?
То за това има едно нещо "изключване от колектива", дето и сега и сега старците ни плашат с него... Точно такива издънки, които не стават за работа, отиват да чукат камъни, докато не се очовечат...

an7raks
02-08-2014, 19:22
защото ако Пешо ИВан и Драган мислят само коя мацка да заплодят, ти може да искаш нещо по-различно.
Да, ама това какво значение има? Ако и ти си добре, какво те бърка, че и те са?
Ама те бърка, щото ти е яко, когато има по-бедни от теб. Ти трябва да има за кого да пускаш СМС-чета по Коледа, за да се чувстваш благороден.

klimatronik
02-08-2014, 19:34
Значи като те пратят на другия край на България, да чупиш камъни, или да работиш в някой цех (по специалността) ти , дават ти 10 лв на ден само за да имаш какво да ядеш през деня и да живееш в една панелка както всички, без да имаш право да се развиваш на горе, да получаваш нищо повече.. си алчен? Ами може би си прав, алчни сме и за това се е разпаднал комунизма и не очаквай да се върне :)

102
02-08-2014, 19:34
по тапи сте от монтански гербаджиа

Mastera
02-08-2014, 19:40
отново врели на килпели, Герб щели на да ни оправят хахаха
Vzemi se zamislish malko po-dylboko

klimatronik
02-08-2014, 19:42
Vzemi se zamislish malko po-dylboko

а ти продължавай да слушаш пропагандата на Евро съюза.

Mastera
02-08-2014, 19:42
Трябва ли от някъде да го дърпам за да си кажа мнението?

an7raks
02-08-2014, 19:43
Значи като те пратят на другия край на България, да чупиш камъни, или да работиш в някой цех (по специалността) ти , дават ти 10 лв на ден само за да имаш какво да ядеш през деня и да живееш в една панелка както всички, без да имаш право да се развиваш на горе, да получаваш нищо повече.. си алчен? Ами може би си прав, алчни сме и за това се е разпаднал комунизма и не очаквай да се върне :)
Не, не, далеч съм от всякакви очаквания... ;) 10лв на ден при хляб 6ст... И колко хора в момента си купуват чисто нови коли? Щото дори и при неуспешния опит за въвеждане на комунизъм, пак повечето хора са си купували чисто нови коли. Друг е въпросът с липсата на стоки на пазара, което е било по съвсем различни причини от бедността...

Mastera
02-08-2014, 19:44
1во Евро съюза има полза от тва да се развиваме, 2ро не съм поставил на въпрос само докладите

Mastera
02-08-2014, 19:46
За Николов, не знам какво защитава, но аз защитавах комунистическата идея, не БСП, не БКП...

Комунистическата идея е параван за прокарване на социализма

an7raks
02-08-2014, 19:47
1во Евро съюза има полза от тва да се развиваме,
Каква полза има да се развиваме? Да няма кой да им купува старите коли или да няма кой да им купува месото от резервите от 1950-та година...

an7raks
02-08-2014, 19:48
Комунистическата идея е параван за прокарване на социализма

:lol: да, добре.

Mastera
02-08-2014, 19:59
Каква полза има да се развиваме? Да няма кой да им купува старите коли или да няма кой да им купува месото от резервите от 1950-та година...
Ако им беше целта такава, нямаше да има критерии за влизане в съюза. От нас имат исключително гео-политическа полза, пък и с развиването на станите в съюза, се привличат и допълнителни капитали за сферите и целите му. Ти явно обичаш само да лаеш и да вярваш или не на всички останали, без да се пробваш сам да размислиш задълбочено по дадени въпроси. Има адски много причини да сме на тоя хал, част от които свързани с демографията на страната, част от които са исторически белези в същността ни, и част от които са личните интереси на отделни индивиди.

klimatronik
02-08-2014, 19:59
Не, не, далеч съм от всякакви очаквания... ;) 10лв на ден при хляб 6ст... И колко хора в момента си купуват чисто нови коли? Щото дори и при неуспешния опит за въвеждане на комунизъм, пак повечето хора са си купували чисто нови коли. Друг е въпросът с липсата на стоки на пазара, което е било по съвсем различни причини от бедността...
да, нямало е стоки и не случайно всичко се е сринало
да идеята е хубава.. но не е приложима. за да имат всички пари за храна и подслон.. другото не е вървяло.
за 1 кола си чакал 10 години и повече.
не може успешно да се наложи комунизма и ако мислиш че трябва да се пробва отново по-добре спри
гледаш ли бтв сега? само едно гооолямо разочарование е било комунизма..

klimatronik
02-08-2014, 20:00
Каква полза има да се развиваме? Да няма кой да им купува старите коли или да няма кой да им купува месото от резервите от 1950-та година...

оф тъп ли си? и аз го казвам това, но не ознчава че трябва да се връщаме на комунизма.

klimatronik
02-08-2014, 20:03
От нас имат исключително гео-политическа полза, .

това е.
няма какво да се мисли
подпиши договора, ние ще ви дадем малко ,,пари'' , а вие ни лижете подметките.

Mastera
02-08-2014, 20:05
Сигурно 1 час и отгоре съм се занимавал да ви пиша, за да някой хора си размърдат мозъците, а ти - като повечето българи само търсиш няква подмолна работа. Евалата страшен си ... цяло 1 изречение мисъл роди

Mastera
02-08-2014, 20:08
Да си чувал за проекти, начин на създаване и критерии за одобряване??? Като имаш идея какво да правиш с парите ще ти ги отпуснат, като идея си нямаш - кой ще ти ги даде?

an7raks
02-08-2014, 20:13
да, нямало е стоки и не случайно всичко се е сринало
да идеята е хубава.. но не е приложима. за да имат всички пари за храна и подслон.. другото не е вървяло.
за 1 кола си чакал 10 години и повече.
не може успешно да се наложи комунизма и ако мислиш че трябва да се пробва отново по-добре спри
гледаш ли бтв сега? само едно гооолямо разочарование е било комунизма..
"Шоуто на Слави аз гледам рядко,
но когат го гледам е в понеделник с краси радков..." :D
Да, дойдохме си на думата. :)

Европчаните за какво дават пари? За магистрали и земеделие... Магистралите им трябват, за да си внасят стоката, а земеделието им трябва, щото им трябва жито... Карат ни да правим неща срещу себе си, за да ни ги отпуснат тея пари, при положение, че сме ги внесли преди това под формата на членски внос... Ако направим случайно някой номер, те ни награждават с някой милион над членския внос...

klimatronik
02-08-2014, 20:18
"Шоуто на Слави аз гледам рядко,
но когат го гледам е в понеделник с краси радков..." :D
Да, дойдохме си на думата. :)


бе битиви документите бе :D

Mastera
02-08-2014, 20:19
Европчаните за какво дават пари? За магистрали и земеделие... Магистралите им трябват, за да си внасят стоката, а земеделието им трябва, щото им трябва жито... Карат ни да правим неща срещу себе си, за да ни ги отпуснат тея пари, при положение, че сме ги внесли преди това под формата на членски внос... Ако направим случайно някой номер, те ни награждават с някой милион над членския внос...[/QUOTE]
Евро съюза е основан по принципа на Управлението на Щатите. Както там се наливат пари за някакви отрасли и нужди на отделният щат, така процедират и в Европа.... и какво са ни накарали да направим с/у себе си? Като използваш някви напатки и вятърничави думи ги подкрепяй по обстойно, иначе си остават просто въздух под налягане, което човек усвобождава в израз на безсилие и нямане на какво да каже

klimatronik
02-08-2014, 20:21
Да си чувал за проекти, начин на създаване и критерии за одобряване??? Като имаш идея какво да правиш с парите ще ти ги отпуснат, като идея си нямаш - кой ще ти ги даде?

като имаш идеи как с малко да поддържаш аутопията.. ми ще ти отпускат.. четох какво писа. написал си един хуй
постигнали сме толкова с Бойко колкото и през предишните управления .. един хуй.. по скоро здравната, образователната сиситема и всичко се разпадна още повече

klimatronik
02-08-2014, 20:24
дават едни пари на приказки, за да ни управляват монополите

an7raks
02-08-2014, 20:26
Евро съюза е основан по принципа на Управлението на Щатите. Както там се наливат пари за някакви отрасли и нужди на отделният щат, така процедират и в Европа.... и какво са ни накарали да направим с/у себе си? Като използваш някви напатки и вятърничави думи ги подкрепяй по обстойно, иначе си остават просто въздух под налягане, което човек усвобождава в израз на безсилие и нямане на какво да каже

Да кажем Козлодуй, където само намекнаха и наще веднага им засмукаха топките и затвориха половината централа без никаква реална причина... Ромите, с които трябва непрестанно да се занимаваме, за да не ни наложат някоя санкциика... Бежанците, с които също сме длъжни да се занимаваме...

klimatronik
02-08-2014, 20:29
Да кажем Козлодуй, където само намекнаха и наще веднага им засмукаха топките и затвориха половината централа без никаква реална причина... Ромите, с които трябва непрестанно да се занимаваме, за да не ни наложат някоя санкциика... Бежанците, с които също сме длъжни да се занимаваме...

За Козлодуй е Виновна Русия. Тя има полза от това И шибания Станишев.
Иначе за ромите си прав. не е морално, но когато те избиват техните бежанци и цигани го пазят в тайна..

an7raks
02-08-2014, 20:30
За Козлодуй е Виновна Русия. Тя има полза от това И шибания Станишев.
Иначе за ромите си прав. не е морално, но когато те избиват техните бежанци и цигани го пазят в тайна..
Русия кво е виновна? :lol: Нима точно тя няма изгода да работи на пълна пара и да гори уран?

Mastera
02-08-2014, 20:31
Щом отричаш видните работи и всичко което изброих с 2 думи, тва само показва калко си ограничен умствено - нито можеш да се аргументираш нито да излагаш факти, камо ли пък да мислиш. Е такива пузьори като теб ще продължават да съсипват държавата с антипатия към всичко и един куп празнословие. С такива хора неможе да се говори, като коне с капаци са .... пожелавам ти приятно плюене щот с теб спирам да се разправям .... Казах ти питай майките за детските градини, питай учениците в у-щата с изолация и газификация, отвори си очите и почни да гледаш ... тва ти е единствения вариант, за да не останеш просто един "обикновен български дришльо"

klimatronik
02-08-2014, 20:34
Aec beleno koi go stroi be?
Русия също има изгода от нашето робуване и мизерия.. Станишев е руска марионетка. И мн добре виждаш какво се случва.. нарочно се изпростява народа..

Mastera
02-08-2014, 20:37
И Русия има по-голяма полза от спирането на Електроцентралата за да и се повишат продажбите на газ, но за затварянето не е виновна Русия, почти няма някоя от големите държави ядрена електроцентрала. При това наща си е доста стара - несъм много запознат с ядрена енергетика и за това немога да говоря много по темата с Козлудуй, ма вие си я обсъждате като че сте на световно ниво експерти

an7raks
02-08-2014, 20:38
Aec beleno koi go stroi be?
Русия също има изгода от нашето робуване и мизерия.. Станишев е руска марионетка. И мн добре виждаш какво се случва.. нарочно се изпростява народа..
Те Руснаците така или иначе са си взели повечето пари от Белене...

Mastera
02-08-2014, 20:38
А станишев е повече Доганска отколкото руска марионетка, и така са цялото БСП. На 1во място са им интересите на Доган, след тва на Русия и оттам натам всичко за тях си

klimatronik
02-08-2014, 20:40
Щом отричаш видните работи и всичко което изброих с 2 думи, тва само показва калко си ограничен умствено - нито можеш да се аргументираш нито да излагаш факти, камо ли пък да мислиш. Е такива пузьори като теб ще продължават да съсипват държавата с антипатия към всичко и един куп празнословие. С такива хора неможе да се говори, като коне с капаци са .... пожелавам ти приятно плюене щот с теб спирам да се разправям .... Казах ти питай майките за детските градини, питай учениците в у-щата с изолация и газификация, отвори си очите и почни да гледаш ... тва ти е единствения вариант, за да не останеш просто един "обикновен български дришльо"

глупак си и то голям. Няколко детски градини и училища в София не правят България Много добре виждам резултатите, но според теб щом един бивш пазач на Тодор Ж. мутра ти е идол .. кво да се прави ходи на село и разговаряй със ЗЕМЕДЕЛЦИТЕ. да ги питаш каква промяна са видели.. аа не монополите.

an7raks
02-08-2014, 20:40
И Русия има по-голяма полза от спирането на Електроцентралата за да и се повишат продажбите на газ, но за затварянето не е виновна Русия, почти няма някоя от големите държави ядрена електроцентрала. При това наща си е доста стара - несъм много запознат с ядрена енергетика и за това немога да говоря много по темата с Козлудуй, ма вие си я обсъждате като че сте на световно ниво експерти
Не е необходимо да си експерт, за да четеш какво пишат експертите...

klimatronik
02-08-2014, 20:40
Те Руснаците така или иначе са си взели повечето пари от Белене...
нали тва е целта

klimatronik
02-08-2014, 20:42
А станишев е повече Доганска отколкото руска марионетка, и така са цялото БСП. На 1во място са им интересите на Доган, след тва на Русия и оттам натам всичко за тях си

пиши с факти. цялото образование на станишефф е изкарано в Русия

klimatronik
02-08-2014, 20:44
За кво ходят постоянно в Китай и Русия на конференции?
Превзели сте се този Доган.. ше кажеш цялото злато на света държи един бивш мафиот.. Мноого я интересува Турция и Еродоган. ама нали. нашета расистка изгода ни кара да мислим че за всичко са виновни те.

SNikolov_Rugby
02-09-2014, 13:57
Николов, гледам че много ревностно ги защитаваш комунистите за това и аз ще се включа в темата.
Има редица факти, показващи колко "добре" е действал комунистическият режим в историята, поради тая причина и се е разпаднал Съветския съюз и позти навсякъде в цивилизования свят управляващитепартий не са комунистически. Дори да се абстрахираме от историята - ти лично какво харесваш в управлението им?
И понеже дискусията до тук е доста голяма искам да отбележа и аз няколко факта.
За последната седмица България получи 2 изключително негативни деклада от Евро съюза, в които се споменава че страната ни е най-зле в сравнение с всички членки, и че няма напредък от последните години - а напротив. След 1вият, се гласува и се прие увеличение на депутатските заплати, а след 2рия една представителка на БСП излезна с изявление че тези доклади показвали как страната ни си е била повишила нивото в Съюза, тъй като вече не е била сравнявана със само със себе си, а и с другите членки, което изявление само показва че тази личност идея си няма от политика, в това число дори и политическото лавиране.
Ще направя и други сравнения - когато имаше протести с/у енергиините дръжества в България, имаше отделни индивиди искащи оставката на Борисов. От това се възползваха редица партии и упражниха сериозен натиск с/у ГЕРБ за подаване на оставки. Няколко дни след което я подадоха. Вече няколко месеца голяма маса хора искат уставката на сегашното правителство, а БСП единственото което прави е да харчи народни пари за подсилване на личните си охрани, за охраната на няколко сгради и за хотелски стай и апартаменти на полицейски служители дошли от провинцията, като по този начин намаляват драстично служителите на реда на другите градове и на страшно много зони, поради което и престъпността се повишава. Дори с цялата си наглост след 1вите няколко дни на протести, един от водещите представители на БСП каза: "Първите 100 дни ще са най-тежки", което само показва още отначало за намеренията да не се съобразяват с исканията на огромна част от обществото. След изборите, който се проведаха след временното правителство политическата ситуация в страната беше много напрегната: протестите с/у ЕРП-тата и ескалацията им на няколко пъти; служебно правителство(което е ограничено от към визможност за дйствие по някой въпроси засягащи страната), поради което и отлагането на редица от тях; ситуацията около самите избори и начинът по който БСП и ДПС взеха властта и ред други причини. И на фона на тази напрегната ситуация този който вземеше властта, трябваше да действа изключително внимателно, премерено и с видима полужителна промяна. Не стига че един единствен (ще го нарека човек, но мойто лично мнение не е като за човек) създаде правителството, ами се почнаха още с първите си действия да се показва колко безочливи и нагли са управляващите
- Изборът на Пеевски за феш на ДАНС
- Назначаването на "човекът" Волен за шеф на комисията по етика и толерантност
- ако не се лъжа на още на 2рия - 3тия месец си бяха гласували и приели платена отпуска
и още няколко груби грешки.
Плюеха управлението на Борисов за щяло и нещяло, и дори за действия който в последствие те самите прилагат в момента, като например начинът на усвояване на финансите от евросъюза за слекостопанството.


Ще кажа и няколко думи за ГЕРБ и частично ще отговоря на въпроса какво са направили за БГ:
Твърдението, че са направили само магистрали и каква ни е ползата от тях, ще го разгледам на 2 тепа.
Има страшно много хора, който са страдали и продължават да страдат от пътното състояние на страната, и тва че се правят сравнително по-добри пътища. Магистралите, освен че са съществен фактор за търговията, тъй като се пести и време и достъпноста на обектите нараства, те също така са и сравнително регулирани пътища, които са със сравнително добра настилка. Поради този факт на 1во място, дори и да и само хипотеза се спасяват човешки животи, ако ги няма магистралите джинието на автомобилите ще бъде по друг участък - по-стар и с по лоша настилка и риска за пешаходци и шофьори е по-голям, линейките стигат значително по-бързо от малките населени места до по-големите с по-ефективна и богата медицинска възможност. Отделно и хората си поправят автомобилите задади пътищата една едея по-рядко. Или поне една магистрала по-малка вероятност да ти прати колата за ремонт. Отделно парите с които са направени тези магистрали са отпуснати от евросъюза за определена цел - а именно пътната обстановка, а и самият евросъюз има планове за тези магистрали защото все пак те са и свързващи за страните от съюза и всички от тях извличат полза. Дори и да бяха само магистралите, си отговорете на въпроса кой ги построй? От 40 години се строят някои от тях .... защо друг не ги е завършил? Кой управляващ какво точно е направил? Потърсете отговорите на тези и подобни въпроси и после плювайте като е направено нещо.
Твърдите, че са направили само магистрали???? Ами попитайте тези майки, които са търсили детска градина за децата си с месеци - построиха се много такива. Потърсете информация за училища и детски градини, в няколко области част от тях са вече с изградена външна изолация и газифицирани. Потърсете различни коментари и искази на Европа за предните години. Дянков може и почти целия български народ да го мрази, но той е световно признат икономист и беше с конкретна идея как да запази стабилност в икономиката по време на световна криза, и България получи похвали за това си постижение, редица икономисти експерти излезнаха с изявления за Дянков, че не гледал на страната с цел бързо повдигане на икономиката, а се е старал тя да съгради една бавно растяща но стабилна икономика.
А да кажете нещо за метрото, или южния парк, или районът около старата телевизионна кула, и още няколко места в софия които си промениха изгледа коренно.
Далеч съм от мисълта да превъзнасям ГЕРБ, имат си бая кахъри, но според мен, точно и заради част от кахърите те са единствената партия на тоя етап която може да повдигне нивото на България поне с едно-две равнища.


Така да започвам.. Няколко пъти казах че не съм от БСП ама кой да чете,
Тук се спори за времето преди 89 и управлението на Герб ама пак никой не чете.
Само да вметна за хората НЕРАЗБРАЛИ до сегаче не съм поткрепял никога нито Герб, нито БСП, нито ДПС.
По принцип си подкрепям Атака, което е ясно на много хора от една по стара тема.

А и да ти кажа и за глупостите написани от теб.
Значи теб те нахраниха няколко метра асвалт и 3-4 детски градини, сигурно си плати и сметките с тях и стандарта на всичките се вдигна?
Заври си статистиките на умрелите анализатори от ЕС, те нито знаят как живеят българите, нито ги и интересува.

Didko_Beats
02-09-2014, 14:00
нашета расистка изгода ни кара да мислим че за всичко са виновни те.

Това изобщо не е расистко ...човек като е виновен си е виновен ...за какъв расизъм ...

stefko1996
02-12-2014, 14:04
ПЛЮЯ НА ПАРТИИТЕ И НА ВАС ПЛЮЯ ,ЧЕ ВМЕСТО ДА ОТИДЕТЕ НА РАБОТА , СЕДИТЕ ПРЕД КОМПЮТРИТЕ И ЗАЩИТАВАТЕ ИНТЕРЕСИТЕ НА ОНЕЗИ 240 !

Didko_Beats
02-12-2014, 14:07
Ааа пич аз съм на 16 ...за каква работа говориш ....:D

stefko1996
02-12-2014, 14:12
ТОГАВА МАРШ В УЧИЛИЩЕ ! :д

Mastera
02-12-2014, 19:35
глупак си и то голям. Няколко детски градини и училища в София не правят България Много добре виждам резултатите, но според теб щом един бивш пазач на Тодор Ж. мутра ти е идол .. кво да се прави ходи на село и разговаряй със ЗЕМЕДЕЛЦИТЕ. да ги питаш каква промяна са видели.. аа не монополите.

Много от земеделците са страшно доволни,защото само при управлението на Герб значителна част от тях се добраха до реални субсидии, а щом си мислиш че другите не са мутри начи си за психятър ... и изобщо не е само в София, тва че повечето неща санаправени в столицата ... ами къде да са направени ... почти половината население на Бг е тук, и тва се дължи на кумунистическия строй... ама едноклетъчно като теб никога няма да прогледне и да види в действителност кво се случва

Mastera
02-12-2014, 19:52
Така да започвам.. Няколко пъти казах че не съм от БСП ама кой да чете,
Тук се спори за времето преди 89 и управлението на Герб ама пак никой не чете.
Само да вметна за хората НЕРАЗБРАЛИ до сегаче не съм поткрепял никога нито Герб, нито БСП, нито ДПС.
По принцип си подкрепям Атака, което е ясно на много хора от една по стара тема.

А и да ти кажа и за глупостите написани от теб.
Значи теб те нахраниха няколко метра асвалт и 3-4 детски градини, сигурно си плати и сметките с тях и стандарта на всичките се вдигна?
Заври си статистиките на умрелите анализатори от ЕС, те нито знаят как живеят българите, нито ги и интересува.

Нямам как до днес да си взимал 700 лв заплата, а от утре дапочнеш по 7000. Като се управят нещата постепенно пак плюете ... като хората са вечно недоволни, няма как да се оправят, трябва да почнат да виждат и стъпките които се правят за подобряването на стандарта + икономиката на една държава я крепят работещите от 18 до 65 годишни, в България огромна част от тях са роми, безработни, мутри, дребни далавераджии и все повече хора напускат страната. Приблизителният процент на работещите е около 40-50, които изкарват пари за тяхните заплати, за детски, майчински, за пенсионерите и хората в неравностойно положение. Как при това положение ще взимаш заплата равна на средноевропейската?