PDA

View Full Version : Prepushvane s marihuana



yolinka_yoyo
01-18-2014, 15:08
Zdraveyte iskam da vi popitam za suvet predi okolo sedmica sus edin moi priqtel reshihme da pushim treva i si vzehme za 15 leva samo da dobavq che treva ne sum pushil ot 4 godini.. no v blizkiq mesec probvah nqkolko puti kokain i amfet... dvamata izpushihme vsichko ! I nqkolko sekundi sled tova izpadnah vuv depresiq .. iztrupnah celiq ...surceto mi shteshe da se prusne... zapochnah da ticham i obikalqm staite.. trepereh ... imah uskoren puls.. povikahme lineika otidoh vuv bolnica i tam biha injekcii ... i mi kazaha da pochivam i da ne se natovarvam... edna sedmica sled tova ... ne sum sushtiq chovek kakuvto bqh predi pusheneto .. strah me e ot vsichko ... bezrazlichno mi e ... imam chustvoto che shte pripadna... chustvoto e ujasno .. i ne namiram nikakvo uspokoenie .. napravih si kruvni izsledvaniq .. no vsichko beshe v norma... kazaha mi da otida na nevrolog ... ne moga da obqsnq kakvo chustvam zashtoto e neobqsnimo... edinstvenoto koeto moga da vi opisha e .. strah .. panika.. iztrupvane... zaviva mi se svqt
.. sqkash poludqvam... imam chuvstvoto che shte umra .... MOLQ VSICHKI ZA SUVET !!!!

Dagichka
01-18-2014, 18:51
ахаа, и тва от марихуаната, а не примерно от коката и амфетите, които си взимал? въх тая марихуана много опасна бе.

Wimpy_Kid
01-18-2014, 19:03
Българският коз е боклук.

CoockieMonster
01-18-2014, 19:10
А иди у София при големите да видиш къв боклук е.
По темата: Това не е от тревата. Колко кока и амфети ударихте?

Wimpy_Kid
01-18-2014, 20:26
А иди у София при големите да видиш къв боклук е.
По темата: Това не е от тревата. Колко кока и амфети ударихте?

Хахахахах, споко само.Знам много добре как седят нещата в София.

besso
01-18-2014, 22:00
Ще се оправиш, но не взимай повече никакви наркотици. Получил си остра стресова реакция, нормално е известно време да си сдухан. Почни да спортуваш. Нямам време да ти обяснявам кое какво, но нещата са ми ясни.

socareless
01-18-2014, 22:39
Хахахахах, споко само.Знам много добре как седят нещата в София.

явно въобще не знаеш и те пържат като ученичка:)

fenastz
06-19-2014, 13:45
Braat ti qko si se nafilmiral :-D

skatew
06-20-2014, 08:45
ахахахаххаха

nqmaznacheniee
06-20-2014, 10:51
ахаа, и тва от марихуаната, а не примерно от коката и амфетите, които си взимал? въх тая марихуана много опасна бе.

много по-вероятно е да е от марихуаната, даже почти съм сигурен, че точно марата го е докарала до тая криза. То всъщност нищо му няма де, ама няколко дни ще се поизмъчи и ще се филмира от най-малкото нещо

skatew
06-20-2014, 12:14
Леле какъв е този наркомански форум :С