PDA

View Full Version : Извиване на краищата на косата



sunshine :**
01-18-2014, 16:05
Здравейте имам така наречен 'проблем' с косата.По принцип е права, средна дължина, но ми се налага да използвам преса за да си изправям краищата на косата, които вечно са извити на вътре.Това много ме дразни,а като ги изправя половин ден седят добре - после ужас.Въпросът ми всъщност е какво да направя за да седят прави, с какво да ги мацам или не знам каквито и да е предложения.Мислех си да не е от пресата, ама не е тя си е качествена.Някакви предложения какво да направя ? : ))

kaRamella
01-18-2014, 17:20
Радвай се че не щръкват на вън :D
Това се случва защото е зима , вали и има влага.
Вземи си лак с по-силна фиксация

sunshine :**
01-18-2014, 17:55
^пробвала съм с лак, но ми остава гадна слепена косата и едвам я реша после, а иначе винаги ми е била такава , дори и лятото.

The Cheetah
01-19-2014, 13:46
Така е защото ти е гъста.
И моята е такава или поне беше. Като се подстригах на етажи се пооправи.

baby_baby
01-19-2014, 13:51
Нормално зимата така да ти става и на мен ми става по същия начин просто и аз като се подстригах на етажи ми стана напълно права пострижи се ако искаш и ти на етажи да видиш дали ще стане

kaRamella
01-19-2014, 17:22
На мен точно като ми беше на етажи ми хвърчеше на всички страни, сега съм почти на черта и нямам никакъв проблем със щръкването .

sunshine :**
01-19-2014, 17:58
Мисля при следващото ходене на фризьор да попитам, защото като не знам причината, не мога и да предприема нищо.

Hilary_
01-20-2014, 08:20
Защо не пробваш с някакъв продукт специално предназначен за изправяне?
Много зависи и от пресата и от самоъто състояние на косъма.