PDA

View Full Version : Когато момичето което обичаме ни каже че иска да остане на саме



zlatkomp33
01-18-2014, 16:25
Здравейте, трябва ми съвет.
От 5 месеца съм влюбен в едно момиче, и днес сутринта тя ми каза че иска да остане сама, не иска никакви момчета около нея за поне година и сега не знам какво да правя... Някой може ли да ми помогне ? Не искам да се отказвам от нея, може да се каже че я обичам ужасно много.. Баща ми почина преди 6 месеца и бях в огромна депресия, ако не беше тя не знам какво щях да правя.. Моля ви се помогнете ми :)

Wimpy_Kid
01-18-2014, 17:25
Остави я да помисли...

elena.a.nacheva
01-18-2014, 21:33
Изчакай я. Когато видиш че вече започва да се съвзема ( явно не й е до "приятелства" ) заговори я и ако имаш възможност попитай я какво я е накарало да се затвори в себе си и ако ти каже значи че ти има доверие :)

Tsukuda_Hiroshi
01-19-2014, 07:49
Единственото, което мъж може да направи, когато обича жена е да се съобрази с мнението й въпреки това какво му е в главата (и не само там) на него! Единственото, коеот можеш да направиш в момента е - да чакаш! Не й натрапвай присъствие и чувства. Остави я! Бъди й приятел, но не й се натягай!
Междувременно не е казано, че трябва да се откажеш от нея! Когато някой върви назад, това може да означава, че се засилва да скочи, а отстъплението по време на война, може да е прегрупиране за контраатака, а не поражение!
Освен това не мисля, че тя ще иска да е сама цяла година. Хората много често преувеличават. Малките момичета - още повече. Знаеш: "Иде ми да се гръмна", "Никога повече няма да ти проговоря", "Мога да изям цял слон"... ;) Просто й трябва време. Дай й го! Можеш ли да дадеш време, значи можеш всичко!!

funkey
01-19-2014, 14:13
Тва са пълни глупости, не искала никой около нея.И на мен са ми казвали това,но просто момичето не знае дали иска да бъде с теб или не.(Нима ако изкочи от някъде перфектното момче, за което тя е мечтала, ще го отхвърли защото не искала мъжка компания 1 година?-силно се съмнявам.)В този случай ти реално нямаш какво да направиш,освен да се възползваш от всеки даден момент да се докажеш,че тя има нужда от теб така както ти от нея.

nepowtorima
01-19-2014, 14:25
Просто я остави на мира, тя ако реши, че иска да е отново с теб, ще те потърси сама.
Най-гадно е когато искаш да си сам някой да ти обяснява колко те обича и иска да е с теб, когато ти имаш най-малко нужда в този момент.
Опитай се да го превъзмогнеш по някакъв начин, не е невъзможно и смъртоносно..

Wimpy_Kid
01-19-2014, 19:19
http://store.picbg.net/pubpic/AC/67/639c52577efdac67.jpg

mm28
01-19-2014, 21:25
...днес сутринта тя ми каза че иска да остане сама, не иска никакви момчета около нея за поне година...Давам и не повече от 2 месеца (разбира се ако е такава, която има мъжкото внимание). Тези "искам да съм сама" и "не ми трябва мъж" сме ги слушали...