PDA

View Full Version : Проблем с учите=(



StoichoRusinov
01-18-2014, 16:27
Имам проблем в у-ще. В Фейсбук попълних един лексикон, където фигурираше въпросът- Кой е най-омразният Ви учител? Едно момиче и е показало публикацията и тя започна:
-Убедих се колко си тъп, ще го покажа това на майка ти и ще и докажа какво изродче си има.
Аз и отговорих, че тя е едно нищо щом ми говори така и др. работи. След което тя ми каза, че това щяла да го покаже на педагогически съвет и така. Аз мисля, че щом това не се е случило в училище тя нищо не може да ми направи, но дали е така?

Wimpy_Kid
01-18-2014, 16:30
Едно момиче и е показало публикацията и тя започна:

Ще го покажела на майка му да види какво изродче си има :razz: Тъпа пача.

Не се притеснявай.

RapExotic
01-18-2014, 18:03
Да напишеш нещо във ФейсбокЛук е равносилно на това да събереш всичките си приятели в една зала и да изкрещиш същото пред всички тях. Съвет: Ако го ползваш, го ползвай единствено за чат.

SummerHit
01-18-2014, 23:36
Никой нищо не може да ти каже за това какво мислиш за някой, ако ще той да е учител. Не не ти пука.

lovefaithx
01-19-2014, 08:32
Да напишеш нещо във ФейсбокЛук е равносилно на това да събереш всичките си приятели в една зала и да изкрещиш същото пред всички тях. Съвет: Ако го ползваш, го ползвай единствено за чат.

+1

CoockieMonster
01-19-2014, 10:01
Миналата година си бях качила снимка в даскало а на чина до мене имаше цигари и кондом. Не бяха мой, но ме наказаха, заради тях :)

Desi_27
01-28-2014, 16:32
Това не гарантира че ти си го написала, защото много хора забравят да си излезнат от профила или им разбиват паролите. И също така тя няма право да те обижда, което е твой плюс, защото можеш да се оплачеш от нея, като се има предвид че и други хора са слушали

Тодор
01-28-2014, 16:41
Имам проблем в у-ще. В Фейсбук попълних един лексикон, където фигурираше въпросът- Кой е най-омразният Ви учител? Едно момиче и е показало публикацията и тя започна:
-Убедих се колко си тъп, ще го покажа това на майка ти и ще и докажа какво изродче си има.
Аз и отговорих, че тя е едно нищо щом ми говори така и др. работи. След което тя ми каза, че това щяла да го покаже на педагогически съвет и така. Аз мисля, че щом това не се е случило в училище тя нищо не може да ми направи, но дали е така?

Здрасти градски! Какво дати кажа по темата.Занапред често щети се налага да поемаш отговорност за това което правиш и казваш.Щети отговоря с една поговорка/
Човек първо се учи да ходи и говори,а след това даси мълчи и седи мирно.
Дано я разбереш правилно :)