PDA

View Full Version : Влюбена съм ,а не трябва



Black side
01-18-2014, 20:33
Здравейте , аз съм на 13 и харесвам едно момче от класа ми от 3 години. На скоро бях решила че ме харесва защото само се закачаше и казваше че съм една от най-красивите. Не след дълго обаче той стана гадже с най-добрата ми приятелка. На последък и момчето започна да ме гледа по-странно и някой мои съученици вярват че се опитва да ме сваля.Аз мн ревнувам. С моята фр си знаем паролите за фацебок и аз редовно влизам за да видя какво си пишат. Хваща ме яд и искам да пиша нещо гадно от името на фр ми но нз как да постъпя!

elena.a.nacheva
01-18-2014, 21:26
Недей няма смисъл да пишеш гадни работи от нейно име :) С търпение всичко се постига Ще си намериш друго момче Споко!!

Tsukuda_Hiroshi
01-19-2014, 07:54
Be stone-cold & trust no 1!!
Ти си само на 13, той също - тези неща са нормални. Нищо чудно момчето да е тръгнало с приятелката ти само, за да те дразни. Това не е сериозно, детско е (което е нормално предвид годините му). Говори и за това, че е страхлив, след като не смее да ти предложи. Прави се, че не се дразниш, прави се, че се радваш за тях, не му давай да разбере колко ти е скапано. Това ще го разабие!
От друга страна - след като приятелката, с която дори паролите на фейса си знаете, тръгва с момчето, което харесваш - то... каква приятелка ти е изобщо?? Ако пък дори е знаела, че го харесваш, което е твърде вероятно, то тогава, направо не я смятай за приятелка изобщо повече!!

Black side
01-19-2014, 08:48
То това момче го харесва целия клас ( само момичетата) и да ти предложи ще е велико и всеки ще приеме макар че той се държи много студено и гадно с гаджето си

Tsukuda_Hiroshi
01-19-2014, 10:05
Тука бих ти се изсмял като Луиз Калифа...
Това е все 1 аз да харесвам някоя и да искам да тръгна с нея само, защото всички момчета от класа я харесват... И да ми предложи, да е велико! Ако е някоя кифла, дето ми се гади да я гледам, ако ще момчетата от цялото даскало да я харесват, и да ми предложи - режа я! И не за друго, не за да се правя на оригинален, а защото аз си имам изисквания! Имам си критерии и си имам уважение! Ако мадамата не се вписва в представите ми, в критериите ми и не се отнася добре с мен - не ми дреме коя е, как изглежда и кой я харесва!
Ти въпросното момче си започнала да го харесваш от както си била на 10. Това играе роля при теб. Мислиш си, че той е същия, който е бил тогава. Не е и няма да бъде. Ти също си се променила. Ако го харесваш (или си мислиш, че го харесваш), защото всички от класа ти са оплезили езици след него, то това е най-глупавото нещо, което можеш да направиш - да оплезиш език и ти и да тръгнеш да му се сваляш...
На 13 си, но това не означава, че не трябва да имаш самоуважение! Не означава, че трябва всеки "популярен" (защото явно за това става въпрос) да ти щракне с пръсти и да си негова!! Напротив - търси някой, който се отнася добре с теб, а не гадно. Търси някой, който е човечен, а не пич, дето се прави на хладнокръвен убиец от латиноамерикански сериал! Това е живия живот, а не киното и само отношението на някого към теб трябва да има значение!
Ако тоз' се държи скапано с теб, ако се държи скапано с гаджето си, ако се прави на голямата работа, за да впечатлява и това е единственото, което има - то ако ти предложи, направо го режи! Не ти трябва такъв! Това е балон, въздух под налягане! Само изкуствено поведение! Не струва! Сега може да си мислиш, че съм поредния кретен от форума, дето те налива, но ти казвам точно какво виждам и то не ми харесва грам. След няколко години предполагам, ще ме разбереш...

GEMBI
01-19-2014, 10:08
"Здравейте , аз съм на 13".. the end.

RapExotic
01-19-2014, 10:38
Отново ФейсбОклук е на път да раздели двама влюбени. Нищо ново под слънцето. Имам чувството, че след още някоя година хората ще живеят само пред монитора. Даскалото ще бъде просто една Фб група, а учителите ще са и администратори. Понятието "да се видим" ще означава просто да се засечем в чата и да си разменим по някоя снимка. И всички ще се превърнем във Фб зомбита. Хмм да, спомням си преди няколко месеца бях написал есе озаглавено "Фейсбук зомби" с което една приятелка изкара шестица. Ако някой има интерес ще му го пратя. И така ..

По темата: Не прави глупости, не пиши от чужд профил, защото лъжата ще се разбере и това ще ти донесе само негативи. Фейсбук показва IP адресите от които е влизано в профила и се доказва лесно кой кога е влизал. Най-добре си сменете паролите и не си влизайте в акаунтите взаимно. Каквото и да предприемеш го прави лично, а не през чата.

The Cheetah
01-19-2014, 13:40
Какви са тия детски глупости- да пиша гадни неща от нейно име.. и какво ще постигниш с това?! Нищо! Момичето ще разбере и ще се скарате.
Ако искаш просто поговори с нея.

Amore-Mio*
01-19-2014, 13:44
1. Между "влюбена съм" и "харесвам" има огромна разлика, но малка си, няма как да го разбереш на този етап.
2. Извинявай, ама ти на 10-годишна възраст знаеше какво е да харесваш някого, вместо да си играеш с кукличките ли?
3. Не се бъркай във връзката им.
Той, ако те искаше - щеше да бъде с теб.

Wimpy_Kid
01-19-2014, 15:14
Не прочетох по - горните коментари, но не смятам, че заради едно момче трябва да си разваляш приятелството...Момчета бол, те идват и си отиват, но въпросът с приятелите не стои баш така.

baby_baby
01-22-2014, 14:44
Не се бъркай на хората в връзката остави ги

tHe_COolEst_GIrl
01-22-2014, 18:39
Остави ги, не обръщай внимание! А и по-горе, както казаха, може да го прави, за да те дразни. Хич да не ти пука, смей се и се радвай за тях(или се преструвай), за да разбере той, че детските номерца не минават ;)

Margarita_Andreevaa
01-23-2014, 22:24
Защо да не трябва, любовта е чувство :) Гадно е, че тя ти е най-добра приятелка, но след като е не си ли й споделяла, че го харесваш. Ако си, тя защо е тръгнала с него тогава, егати приятелката ти е. В тоя живот ако не прецакаш, те прецакват :) Недей по подъл начин да го правиш като му пишеш гадни неща, но ако той изпитва нещо към теб и иска да е с теб, не го мисли много :)

lideto13
01-24-2014, 09:53
Аз пък съм на 28 години и се лежа ей тука в леглото сега, и си мажа пържени филийки със сладко от сини сливи. Нещастно влюбена съм в моя приятел,койо си играе на играта и не ми обръща внимание :D И КАКВО ДА НАПРАВЯ?

hime
01-25-2014, 16:08
Аз съм на 16 и имах такъв проблем на 12 години,но изобщо не ми е минавало през ума да провалям връзката на приятелката си (ние също си имахме фейсовете). Просто продължих напред, осъзнах, че не го харесвам наистина и то по много странен начин - той и приятлката ми скъсаха, а на мен не ми пукаше. Така сега си имам гадже и съм щастлива и влюбена. Замисли се дали наистина имаш тийн проблем или това е просто поредната пуберска история.