PDA

View Full Version : Секс на обществено място .....



Sladorina123
01-19-2014, 06:54
За или против ?
Споделете ако имате опит :)
На кои места го правите...

Wimpy_Kid
01-19-2014, 06:58
Яко е чувството, че всеки момент може да те хванат.Не е за всеки.

malibugirl
01-19-2014, 10:26
Яко е чувството, че всеки момент може да те хванат.Не е за всеки.

+1

POISON IVY
01-19-2014, 14:34
Да..наистина не всеки би се осмелил..лично аз бих го направила отново.. : )))))

Mery_J
01-19-2014, 19:54
Яко е чувството, че всеки момент може да те хванат.Не е за всеки.

++++++

HouseMusicBoy
01-19-2014, 19:55
правя го в леглото без риск ,че ще ме хващат ... явно само мен си ми харесва да си правя квот си искам без тия рискове ....

t.A.T.u.
01-19-2014, 20:10
За... Така е по-интересно :)

fUcKsMiLe
01-19-2014, 20:28
Е, може.. някой ден. Далеч по приятно си е да се въргаляш в чаршафите, от колкото да ти е неудобно. Иначе тая тръпка си я имам и без да е навън.

anonymous708973
01-19-2014, 20:40
правя го в леглото без риск ,че ще ме хващат ... явно само мен си ми харесва да си правя квот си искам без тия рискове ....
Хъх, какво ги слушаш. За половината "обществено място" означава тоалетната на някой бар... пардон, на мола, че явно е много вървежно, или на някоя поляна на гъза на географията, където има повече шанс да те свари мечка отколкото човек.

XTREMEFREERIDE
01-19-2014, 20:42
Ами, не мога да кажа "за" или "против". Определено, както казаха преди мен, не е за всеки. Правила съм го, но не ми е кой знае колко любимо, не го планирам. На мен ми се случи в момент, в който просто наистина не можахме да издържим да се приберем до вкъщи и се започнахме по пътя. То не бяха огради на къщи, дървета, стени, коли. Буквално по целия път си намирахме места. Но тези неща или ти се случват, или не. Не мисля, че някой тръгва с идеята "хайде сега да правим секс на обществено място".

HouseMusicBoy
01-19-2014, 20:43
PinkPan7her xaxaxa може и така да е ... не зная ..аз не виждам нищо възбуждащо в това някой , отнякъде да ми види ... голия задник ... най-малкото .. все пак секс се прави за кеф а не ... мисията невъзможна

HouseMusicBoy
01-19-2014, 20:45
Ами, не мога да кажа "за" или "против". Определено, както казаха преди мен, не е за всеки. Правила съм го, но не ми е кой знае колко любимо, не го планирам. На мен ми се случи в момент, в който просто наистина не можахме да издържим да се приберем до вкъщи и се започнахме по пътя. То не бяха огради на къщи, дървета, стени, коли. Буквално по целия път си намирахме места. Но тези неща или ти се случват, или не. Не мисля, че някой тръгва с идеята "хайде сега да правим секс на обществено място".

Аз не те разбрах много много ... значи правите малко секс , спирате после пак , после пак спирате и така или .. как ?

RapExotic
01-20-2014, 09:14
За. Това разнообразява сексуалния живот и дори сближава хората. Подтекста на подобно действие е "Искам те толкова много, че не ме интересува нито мястото, нито времето". Разбира се не говоря за секс в дискотеката, за шоу или в някой кенеф.

dako0007
01-20-2014, 10:29
Яко е чувството, аз с приятелката ми сме го правили 2 пати в дунавската градина на пеиките :)

XTREMEFREERIDE
01-20-2014, 10:34
Аз не те разбрах много много ... значи правите малко секс , спирате после пак , после пак спирате и така или .. как ?

Да, нещо такова се получи. По-скоро тръгваме да правим секс, после си казваме "хайде да се прибираме по-бързо" и пак не успяваме да издържим до вкъщи, после пак...и така.


За. Това разнообразява сексуалния живот и дори сближава хората. Подтекста на подобно действие е "Искам те толкова много, че не ме интересува нито мястото, нито времето". Разбира се не говоря за секс в дискотеката, за шоу или в някой кенеф.

Именно. Не е толкова важно "ууу, може да ни видят, толкова яко". За мен това не е яко. Аз едвам съм се отпуснала пред мъжа на живота си да се покажа. Изобщо не искам да ме виждат, нито пък ми е кеф да мисля за това как можем да бъдем забелязани. Затова за подобни изяви си избираме по-закътанки улички, не бихме го направили по средата на тълпата "заради тръпката".

HouseMusicBoy
01-20-2014, 11:19
Въпрос на мнение явно ... просто , аз лично , като не съм на 15 ... ми е по-хубаво да си я кача в колата , да си я закарам вкъщи на леглото и .... само да ми падне, секс докат' припадне :D

HouseMusicBoy
01-20-2014, 11:20
И аз съм правил секс на брега на р.Дунав , ама в 1 през нощта и нямаше абс никой ,затова не го броя за обществено място :)

monstercheta
01-20-2014, 11:45
ЗА! Тръпката е голяма! :3

HouseMusicBoy
01-20-2014, 11:55
тръпката ,че някой колега на баща ти може да те види разкрачена как поемаш хуй ли .... няма такaва тръпка :)

POISON IVY
01-20-2014, 13:26
Да..именно говорим именно за това..съгласна съм с теб..Тук страстта,свободното мислене и разкрепостеноста играят главна роля..А и става дума за големи хора,които не ги е страх от татенцата им..
За. Това разнообразява сексуалния живот и дори сближава хората. Подтекста на подобно действие е "Искам те толкова много, че не ме интересува нито мястото, нито времето". Разбира се не говоря за секс в дискотеката, за шоу или в някой кенеф.

XTREMEFREERIDE
01-20-2014, 13:27
Еми, да. Всъщност, не знам. Нали се казва "секс на обществено МЯСТО", не на всяка цена "секс пред ОБЩЕСТВО". :cool: Явно всеки си го възприема различно. Както казват - разни хора, разни идеали. Но е хубаво тези неща добре да се преценяват, за да не се съжалява. Аз също предпочитам легло/маса/плот/килим. Абе, вкъщи си е вкъщи. На мен лично тръпката не ми беше по-голяма, защото сме навън. Правили сме много по-як секс вкъщи и съм 'тръпнала' много повече.

Май просто има хора, които обичат да се притесняват за странични неща по време на секс. :cool:

ПП: POISON IVY, и аз съм голям човек, ама не ми се иска 'татенцето ми' да види как ме чукат на някоя пейка в парка.

stefan99s
01-20-2014, 13:38
За. Само да не те заснемат.

POISON IVY
01-20-2014, 13:38
Права си..така е..и като се замисля по добро си е креватното джудо.. А и ако някой смята да го опитва трябва много добре да си преценява момента,мястото и т.н. Нали така ? : ))

DarkTemplar
01-20-2014, 13:39
А и ако някой смята да го опитва трябва много добре да си преценява момента,мястото и т.н.
Мда, и да има известна доза късмет.

POISON IVY
01-20-2014, 13:43
Едни му викат така..други иначе хD xD xD
Мда, и да има известна доза късмет.

DarkTemplar
01-20-2014, 13:46
Всеки с начина си. ;]

HouseMusicBoy
01-20-2014, 14:04
POISON IVY какво разбираш под големи хора на 18 ли 8-) Точно големите хора предпочитат да си легнат и ... да има креватно джудо както се изрази някой по горе :) DarkTemplar съгласен съм напълно , но нали за това е тази тема да изразяваме мнения :) На мен секс на обществено място ми звучи като '' у дома не може ,че мама е там у вас неможе, че баща ти е там а ние сме на 15 горим за секс и няма къде ... всеки си го разбира по негов начин :)

Benedetta
01-20-2014, 14:16
Не ми харесва идеята лично аз не бих пробвала. Нямам нужда от това да го правя на обществено място. Достатъчно прекрасно е с любимия човек в любимото легло. Тръпката между нас е достатъчно голяма и без такива рискове. :)

veilside88
01-20-2014, 14:18
LOGIC

DarkTemplar
01-20-2014, 14:19
На мен секс на обществено място ми звучи като '' у дома не може ,че мама е там у вас не може, че баща ти е там а ние сме на 15 горим за секс и няма къде ...
Понякога се прави точно заради това, друг път за разнообразие.

HouseMusicBoy
01-20-2014, 14:29
А и да не говорим ,че като цяло ще е един секс ... гащите до половина ,неудобно ,а после .... нали ще свърша някъде и кво вдигам гащите и оп няма проблеми ... не не ... друго си е вкъщи , събличате се имате време и за любовна игра и за всичко .. после айде и двамата в банята ... чиста работа :)

POISON IVY
01-20-2014, 14:49
Сакън..Човек да не си изкаже мнението..както и да е..мога да ти кажа че секса си го правя където искам и да предпочитам удобното легло..нямам нужда от критици..да..прав си за банята след акта..но друго имах предвид..както и да е..щом ше се заяждаме сега..аз съм аут.. :Х а и мога да ти кажа че не съм на 18..

zliat
01-20-2014, 14:50
За. Само да не те заснемат.
+111
Не съм само "за" ами и дори съм го правил.
Яко е само първият път.....после всичко останало е опит...

HouseMusicBoy
01-20-2014, 14:55
Сакън..Човек да не си изкаже мнението..както и да е..мога да ти кажа че секса си го правя където искам и да предпочитам удобното легло..нямам нужда от критици..да..прав си за банята след акта..но друго имах предвид..както и да е..щом ше се заяждаме сега..аз съм аут.. :Х а и мога да ти кажа че не съм на 18..
Никой не се заяжда :) ти си имаш мнение . Аз си имам мнение . Аз уважавам мнението ти . Ти ако приемаш моето мнение за заяждане ... :) Ти си защитаваш твоето мнение , аз моето . Толкова . :)

Hilary_
01-20-2014, 15:00
Не ми се е случвало до сега. Чувството, че някой ще ни види би ме разконцентрирало доста. :D
.. но бих опитала.

POISON IVY
01-20-2014, 15:01
Раадвам се,че се уточнихме..извини ме..просто леко подигравателен ми се стори коментарът ти..това е : ))
Никой не се заяжда :) ти си имаш мнение . Аз си имам мнение . Аз уважавам мнението ти . Ти ако приемаш моето мнение за заяждане ... :) Ти си защитаваш твоето мнение , аз моето . Толкова . :)

HouseMusicBoy
01-20-2014, 15:03
Няма такова нещо :) Вкус другарче няма . Множеството фетиши кум абсурдни неща го доказват . Всеки да прави каквото иска и където иска ,стига да му носи удоволвствие и да не е в разрез с нормите де .. :Д

zliat
01-21-2014, 15:46
Не ми се е случвало до сега. Чувството, че някой ще ни види би ме разконцентрирало доста. :D
.. но бих опитала.
хайде да пробваме тогава :D

Positive_SouL
01-21-2014, 15:58
Никога не съм имал желание за подобен секс. Във фантазиите ми винаги са плували разни секс сцени на открито сред пусти големи поляни, в горички, на високи но безопасни места или нещо подобно, но не и в обществени места където е пълно с хора.

SlutLandia
01-21-2014, 20:04
не е задължително да е в тоалетна. подлез, надлез.. във входа, в асансьора.. покрив..ех.. :) зависи от времето и пак има риск по всяко време. но най-вече зависи с кого си ;) някои хора друго не гги възбужда, всеки с "проблемите" си