PDA

View Full Version : Страх



Simonn123
01-19-2014, 15:16
Здравейте :( ето и проблема ми много съм срамежлива и страхлива някой като ме удари и почвам да плача,и ме е срам да кажа на майка ми.Писна ми вече днес отидох при най добрите си приятелки и едно момче дойде при нас беше дрогиран и той ми каза кво се правиш на интересна и някви си глупости аз му казах какво съм ти направила а той ме удари толкова силно че се разплаках приятелките ми го изгониха , нз какво съм направила толкова че всички ме мразят и все някой ме удря живея в село и другата учебна година ще ходя да уча в софия ще се местя с семейството си!Не знам аз съм красива всички ми го казват но съм много недостъпна на 12 съм и от нашето село сме три момичета и 5 момчета а в училище идват деца от другите села,не знам какво толкова съм направила че всички ме тормозят закачат се с мен и се възползват от това че ме е страх :(((( мразяя сее защо съм такъв човек сега ме болят сливиците защото той ме прасна там

Wimpy_Kid
01-20-2014, 12:17
Помисли си дали пък и ти не грешиш някъде в поведението си.Може би си прекалено надменна и както каза ти недостъпна?Ако искаш да те харесват повече хора, трябва да се отпуснеш малко и да се забавляваш...Просто се дръж естествено.Ако искаш, можеш да опиташ да разшириш приятелския кръг.Но за мен е абсурдно такова държание...

Yoo reTo G
01-22-2014, 18:32
gledai si detstvoto , na 12 si i v doma ti idvat drogirani .